| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 3:37 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 51
  • 52
  • »
Модератор форуму: shtynka, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди (Пропоную об"єднатися і спільно попрацювати!)
Вишиваємо довгобуди
shtynkaДата: Четвер, 2009-11-26, 12:28 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Напевно, не мені одній знайома ситуація, коли розпочатих проектів уже накопичилось уже стільки, що совість не дозволяє братись за щось нове. Тож пропоную організувати гру "ДРУГИЙ ПОДИХ" у нас на форумі. Сподіваюсь, це стане додатковим стимулом для закінчення проектів, що тяжко нам даються!

Отже, правила гри:
1. Норма вишивання за тиждень - 300 хрестиків (більше можна, менше - ні)
2. Раз на тиждень викладуємо фото-звіт "БУЛО" і "СТАЛО" із зазначенням кількості відшитих хрестиків. День звітності - четвер (чому? не знаю, просто мені так хочеться wink ). Раніше відзвітувати можна, пізніше - не бажано.
3. За пропуск звіту - ШТРАФ по схемі 300 хрестиків за пропущений тиждень + 300 хрестиків за поточний звіт + 100 хрестиків штрафу.
Разом 700 хрестиків.
4. За пропуск 2-х звітів схема штрафування та ж сама, + 100 хрестиків штрафу. Тобто, 700+300+100+100=1200
5. Після трьох пропущених звітів - учасник вибуває з гри!
6. Кожна учасниця має право на відпустку протягом місяця раз на пів-року (менше - можна, більше - ні).
7. По завершенні довгобуду учасниця може вийти з гри, або продовжити вишивати з нами інший довгобуд, або нову роботу.


Галерея завершених робіт
Всі процеси
Table

ОСКІЛЬКИ МИ ВІДКРИЛИ НОВУ ТЕМУ ДЛЯ 2012 РОКУ,
ЦЮ ТЕМКУ ЗАКРИТО!

Ласкаво прошу сюди




Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2009-11-26, 1:56 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Учасники:

Bullet (вишиваю з 2005 чи 2006 р, тоді вишила лише частину рамиі маківки Марії. Закинула аж до цієї осені. Нині знов у ступорі вже кілька тижнів. Мета: закінчити роботу до нового 2010 року)

lakizka А це все що я вишила за 2 роки (соромно... sad /участь призупинено

Ludmila - А це моя скатертина - довгобуд /участь призупинено


Leontik - я вчора почала вишиванку з ось таким орнаментом. ДУЖЕ треба встигнути закінчити її до 10 липня.

Гномик - почала в цьому році вишивати клаптики для майбутнього одіяльця донечці в стилі печворк (так як і вишивка -печворк для мене нове, але декретна відпустка надихає на щось невивчене, творче).Ось, що в мене є на сьогоднішній день

Via - Плаття "Мокоша" вже майже у фінальній стадії, перед і рукави вишиті, дошиваю низ спинки.

koolfe - у мене є розпочатий "Равноапостольний князь Володимир", який потрібно закінчити до кінця року.

OxankaF - Вишивається на 18 аїді, тому роблю по кілька хрестиків при денному світлі.


Моя майстерня
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-11-26, 3:32 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
ну.... у мене дві початі сукні ще з літа... поки обметала вручну, то й літо закінчилось! сорочка для чоловіка sad теж обметана, але візерунок ніяк не виберу... та і інші sad
може учасник гри виставляє на показ почату роботу і ставить сам собі часові рамки (ну як Ліза на свою картину wink ) і якщо не вкладається тоді на нього накладається штраф!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
shtynkaДата: Четвер, 2009-11-26, 4:02 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Світланка)
може учасник гри виставляє на показ почату роботу і ставить сам собі часові рамки

Суть забави полягає в тому, щоб тихо-мирно, рівномірно, але все ж таки помалу просуватись вперед.
Я от, наприклад, поставила собі часові рамки - і все одно в них не вписалась sad

Quote (Світланка)
може учасник гри виставляє на показ почату роботу

звісно, на початку всі чесно покажемо, що маємо, - і сміливо в бій, до досягнення своєї мети!

Світланка, питання - а одяг руками шиєте, чи машинкою? Якщо руками - доволі легко контролювати, тим більш, я так розумію - потім то буде вишиватись?


Моя майстерня
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-11-26, 4:26 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Світланка, питання - а одяг руками шиєте, чи машинкою? Якщо руками - доволі легко контролювати, тим більш, я так розумію - потім то буде вишиватись

ні smile то у мене оверлока нема тому я руками оверлочу dry просто, я тільки вчусь і в моєму пошитому арсеналі лише одна спідниця і сукня cry і дві початі сукні....



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Четвер, 2009-11-26, 6:09 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ой, яка гарна тема і ДУЖЕ жорстокі правила. Ну і праивльні правила : )))) Приєднуюсь.
До речі, свій довгобуд *Марія з малям* я знов покинула заради підгогтовки до ярмарку (багато шию печворків) і коловоротів smile Це відмовки, насправді просто розлінилась smile Закінчу ту вишивку ДО нового року, бо задумала зустріч з власним малям (ТТТ) після дошивання іконоподібної тої роботи smile

Пропоную додатково тему, або змінити цю тему, щоб можна було не лише вишивані довгобуди контролювати. Наприклад, я розпочала, та так і не закінчила, роботу над псевдовітражами на скляному посуді, пилиться в серванті sad Про одяг взагалі мовчу. У мене кілька розкроєних і зметани-сколотих маєчок (сором мені, сором!), ну і так, думаю, у кожного. А обгрунтувати невишивані довгобуди ТУТ дуже просто: ми ж спілкуємось за вишиванням, за процесом. А коли вишиваємо, то можемо говорити про різне : )

Штинько, ядка за тему. Давно час!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-11-28, 3:19 PM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, а можна всавити сюди мою Марію з немовлям? Це нічого, що про неї я вже писла на іншому форумі?...

І ще, Таня, дякую за ідею розмітки 10-теричних ділянок!! Я і не хдогадувалась, поки не побачила твою мишину роботу!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2009-11-28, 11:47 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
можна всавити сюди мою Марію з немовлям?

Звичайно, можна, - навіть треба ))) Обмежень на участь в інших проектах - жодних, якщо це не суперечить тим самим іншим проектам!
тільки я щось не можу на форумі знайти Марію... допоможеш? я чесно шукала...

Quote (Bullet)
дякую за ідею розмітки 10-теричних ділянок!!

Та нема за що - я взагалі тут на форумі підгледіла wink Так що це ТОБІ велике превелике ДЯКУЮ!

Доречі, мишка на сьогодні є мабуть найбільшою і найсерйознішою роботою, за яку я взялась... Так що я ще зовсім новачок у вишиванні... За рівнем схема вважаеться легкою, але мене то дивує - шість листів А4, 22 кольори.
Зато з мишкою і улюбленим форумом вже для себе трохи виробляю систему - дуже багато корисного почерпнула саме тут smile


Моя майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2009-11-29, 2:16 AM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Дівчата, ви правил злякались чи мене? Я насправді хороша...

Правила правильні. думаю, всі готуються до конкурсів і ще не "прокинулись" від передноворічної і передконкурсної гонитви smile
Штинко, я скористаюсь правами адміна і сама вставлю свою вишивку-довгобуд в перше повідомлення. Ти не проти, сподіваюсь?;)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-11-29, 4:44 AM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Правила правильні. думаю, всі готуються до конкурсів і ще не "прокинулись" від передноворічної і передконкурсної гонитви

Точно на всі 100%. В мене також є не один довгобуд, я вже і нитки від тих робіт порозтягувала на інші дрібнички. Тепер як мінімум треба ще знайти такі ж відтінки акрілу. Але подушечку, яку я почала вишивати ще 3 роки назад так хочеться закінчити. Якщо будуть нитки, то приєднаюся до вас.


 
shtynkaДата: Неділя, 2009-11-29, 11:39 AM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Якщо будуть нитки, то приєднаюся до вас.

Звучить як заклик для пошти щастя wink

Quote (Bullet)
Штинко, я скористаюсь правами адміна і сама вставлю свою вишивку-довгобуд в перше повідомлення. Ти не проти, сподіваюсь?;)

Таке питаєш... Звісно, тільки ЗА! wink

Щодо організаційних моментів - думаю з першого числа розпочати відлік для звітності вже існуючих учасників (щоб процес пішов), а якщо хтось захоче приєднатись до нас пізніше першого грудня - не буду проти аж ніяк. Так що діставайте зі скринь свої довгобуди, мої милі форум"янки,- і нумо працювати разом!


Моя майстерня
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-11-29, 10:50 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Ось мій довгобуд. Приєднуюся до вас, тільки не обіцяю, що фото буду виставляти щотижня (незручно постійно просити в сусідки фотоапарат), але буду чесною і якщо не виконаю умов, то не приховуватиму і тоді сваріть, штрафуйте і т.д Сподіваюся до такого не дійде...
А це все що я вишила за 2 роки (соромно... sad )


 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-30, 0:56 AM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lakizka, вітаю з новим етапом у житті, закінчимо і здамо довгобуди! wink
Робота виглядає дуже і дуже серйозною. Епічне таке полотно smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Понеділок, 2009-11-30, 1:11 AM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Робота виглядає дуже і дуже серйозною. Епічне таке полотно

А я то як дитячу подушечку задумала biggrin


 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-11-30, 11:18 AM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
lakizka, суперова робота! Для дитячої подушки теж нормально, але я б таке в рамочку повісила і кудись над сімейним ліжком smile Бо символіка - сонце і місяць, жіноче-чоловіче, словом, давня язичницька символіка - а я від такого просто млію...
А щодо того, що за два роки стільки вишито - чекайте, я ще свою вишиванку не показувала - от як мишку дошиємо, - я виставлю той сором на ваш суд... В мене за три роки там три ягідки вишито... Ступор, і все. Так що буду довгобудити тут )))

Щодо звітування - згода, фотографувати можна по можливості, але хрестики рахувати по-чесному wink
Я от теж просунулась трохи з мишеням, вдома спробую викласти оновлену ситуацію.
Вчора за один вечір більше 300 хрестиків поклала, так що думаю, нормативи цілком прийнятні, штрафувати нікого не будемо - а навпаки, ще і нагороджувати за перевиконання планів )))

До Лізи - окреме дякую за підтримку теми і редагування повідомлення №1. Шкода, нема смайлика із якимось подаруночком...

Завтра, 01.12.2009, починаємо рахувати хрестики на наших довгобудах. План - 300 на тиждень. В добру путь! Звітуємо 10.12.2009 (бо четвер).


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-30, 9:23 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
В добру путь! Звітуємо 10.12.2009 (бо четвер).

аж 10 днів?:) я відзвітую раніше, я майже впевнена smile Я вже мотивована!! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2009-12-02, 12:01 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я вже мотивована!!

Я теж! Вчора важко було сідати, довго вагалась, але таки сіла на годинку в перервах між іншими справами - і замість інтернету вишила майже 100 хрестиків ))) Думаю, план до першого звіту перевиконаю )))


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2009-12-03, 10:25 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Сьогодні четвер, і хоч іще не 10 грудня, та я все таки вирішила підбадьорити вас до роботи, дівчата, своїми результатами. За 1-3 грудня закінчила нарешті один із шести листів схеми, до останньої фото додалось 680 хрестиків.


Моя майстерня
 
BulletДата: Четвер, 2009-12-03, 10:43 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Сьогодні четвер, і хоч іще не 10 грудня, та я все таки вирішила підбадьорити вас до роботи, дівчата, своїми результатами. За 1-3 грудня закінчила нарешті один із шести листів схеми, до останньої фото додалось 680 хрестиків.

tongue tongue exclaim exclaim exclaim вітаю, Таня!!! гарна швидкість, хороший стимул і для мене!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-12-04, 1:19 AM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
shtynka, добрячий кусок вишито, молодець!!
Але ж як ото так вишивати коли стільки ниток в роботі?? Я бачу станок використовується, зручно?? а розмітка не заважає?? Ніколи не пробувала вишивати отак точно "квадратиками", постійно вишиваю один колір, потім інший і т.д.
все рівно - класно!! Мишка буде мабуть до нового року.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди (Пропоную об"єднатися і спільно попрацювати!)
  • Сторінка 1 з 52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 51
  • 52
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.