| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 11:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Гра-обмін "Візерунки мого краю" (Обговорюємо, зголошуємось, вишиваємо, надсилаємо...)
Гра-обмін "Візерунки мого краю"
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2014-02-14, 3:17 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Аби краще вивчити узори рідного краю, а також поділитись набутими знаннями з іншими форумчанами, започатковуємо цей предметний обмін.
Ідея - обмінятись вишитими невеликими рушничками (серветками, іншими вишитими речами, давайте обговоримо) з регіональними візерунками.
У кого ще які пропозиції, побажання , ідеї?
Прошу зголошуватись на гру й висловлювати пропозиції.
Терміни, певно, визначимо не стислі, аби кожен міг втигнути реалізувати ідею й надіслати посилку

Список гравців:

1.Tana (Київська область, Києво-Святошинський район, етнографічно Київське Полісся) (ОТРИМАЛА, ВІДПРАВИЛА)
2. Bullet (Фастів, Київщина, межа Полісся та Поділля) (ОТРИМАЛА, ВІДПРАВИЛА)
3. romantik (Вінницька область, Гайсинський р-н., Східне Поділля)(ВІДПРАВИЛА)
4. cherry  (Львівщина, Дрогобиччина) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
5. ТМК (Дніпропетровська область) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
6. Сестра Юлія (Дніпропетровська область) (ВІДПРАВИЛА)
7. romannah (Гуцульщина)
8. Alessia (Івано-Франківщина) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
9. Олька (Донбас) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
10. Оля (Львівщина) (ОТРИМАЛА)
11. Layrca (Суми)(ОТРИМАЛА)

Додатково про виворіт: всі полякались вивороту)). Хоча, я скажу, "народний варіант" - теж досить акуратний і логічний: основним кольором - усі стібки вертикальні, тільки допоміжний колір "плутається" між візерунком, та й то - скрізь однаково. Тому таке відчуття, що так і треба. Народний народним, але не джунглі і не "пухнастий килим" на споді

СТРОКИ - 30 вересня 2014 року


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2014-03-01, 8:46 PM
 
sjana_ifДата: Неділя, 2014-02-16, 4:06 AM | Повідомлення # 61
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
О! Якщо відправляти у вересні (краще під кінець), тоді додається або Галичина, або Покуття, або Опілля, або й Бойківщина  biggrin

 
ЯгаДата: П`ятниця, 2014-02-21, 8:44 PM | Повідомлення # 62
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Юлю, пробач, я не братиму участі

мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2014-02-22, 10:49 PM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Яга,ок. Я виправлю список учасникыв, як тыльки у мене з"явяться выдповыдны налаштування
 
tanytryellДата: Понеділок, 2014-02-24, 4:59 PM | Повідомлення # 64
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Чудову ви ідею вигадали, дівчата... От тільки я не зможу вас підтримати, хоч і дуже хочеться... Маю грандіозні плани, які, на жаль, не вписуються у рамки цього обміну.
...Проте одна річ у ньому мене дещо... засмучує, чи що... Більшість учасників покладається на книжки та інтернет, щоби там віднайти візерунки СВОГО РІДНОГО КРАЮ......
...Якби мала (або якщо матиму) нагоду побувати на батьківщині, то походжу по хатах родичів, і просто назнімаю, скільки стане фотоапарата - ото і буде найсправжнісінька колекція візерунків МОГО краю. А шукати їх по книжках... Ну, це як укладати сімейний альбом за журнальними фото по принципу "а цей дядько на мого тата схожий, а ця товстелезна тітка - достеменно моя свекруха"...
Бажаю вам усім знайти натхнення поруч із вами, і поділитись із нами скарбами, які ще не потрапляли до книжок - ото буде справжнісінька удача! Дуже вболіватиму за всіх вас!
 
BulletДата: Понеділок, 2014-02-24, 5:16 PM | Повідомлення # 65
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата tanytryell ()
...Проте одна річ у ньому мене дещо... засмучує, чи що... Більшість учасників покладається на книжки та інтернет, щоби там віднайти візерунки СВОГО РІДНОГО КРАЮ......

Цікаво, в якому повідомленні ти, Таня, це прочитала? smile

Цитата Сестра_Юлія ()
тоді домашнє завдання на літо - досліджувати, відвідувати музеї, поритись в селах по скринях, замальовувати , вишивати.

Я спеціально порилась в коментарях: ми всі плануємо зануритись в музеї, як мінімум smile Ну я- точно smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПтичкаДата: Понеділок, 2014-02-24, 6:57 PM | Повідомлення # 66
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата Bullet
Я спеціально порилась в коментарях: ми всі плануємо зануритись в музеї, як мінімум Ну я- точно


Приєднуюсь..
Я списалась з музеєм Гончара..."буквально" днів 7-10 тому...ще до отих трагічних подій...
"Будь ласка"-сказав Юрій Мельничук...Приходьте до нас і працюйте у фондах...Може прийти будь хто... консультація не безкоштовна (ну мене це влаштовує,я краще щось не з"їм...прошу вибачення)... принаймі поки що...Так от...якщо я знайду час...приїду в музей і знайду той матеріял,що мені потрібен...і як що я буду впевнена що зможу щось вишити і запропонувати своєму партнеру по обміну...то я теж зголошусь...а поки що ...МРІЮ про подорож до Київа...Як що моя мрія не здійсниться ...то я буду рада і тому що доклала зусиль що віднайшла собі інформацію на просторах інтернету.. дуже ще допомогли дівчата..саме тут в цьому розділі...
Танюш...ще ж є музеї в кожному місті...там же напевно правдивіша інформація чим в книжках? Мо ж туди сходити?
Я планую...хай трошки все устаткується... smile


Повідомлення відредагував Птичка - Понеділок, 2014-02-24, 10:42 PM
 
welshrabbitДата: Понеділок, 2014-02-24, 9:04 PM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Цитата tanytryell ()
..Проте одна річ у ньому мене дещо... засмучує, чи що... Більшість учасників покладається на книжки та інтернет, щоби там віднайти візерунки СВОГО РІДНОГО КРАЮ.........Якби мала (або якщо матиму) нагоду побувати на батьківщині, то походжу по хатах родичів, і просто назнімаю, скільки стане фотоапарата - ото і буде найсправжнісінька колекція візерунків МОГО краю.
Ну, наприклад, в хатах моїх родичів немає вишитих рушників, та інших зразків народного мистецтва, немає що фотографувати, до того ж хочеться дослідити не радянські, вишиті хрестиком візерунки, а більш давні. Ось і доведеться звертатися до музейних колекцій, книжок, будь-якої інформаціїї.


 
tanytryellДата: Понеділок, 2014-02-24, 11:50 PM | Повідомлення # 68
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Цитата welshrabbit ()
Ну, наприклад, в хатах моїх родичів немає вишитих рушників, та інших зразків народного мистецтва, немає що фотографувати, до того ж хочеться дослідити не радянські, вишиті хрестиком візерунки, а більш давні. Ось і доведеться звертатися до музейних колекцій, книжок, будь-якої інформаціїї.
Шкода, коли не зберігаються родинні пам'ятки... Все-таки Радянська влада позбавила нас багатьох речей, які б варто було зберегти... (((
...Мені пощастило - у нашій родині такі речі завше цінували й берегли... Інша справа, що інколи візерунки кочували із зовсім благеньких речей на "новоділи". І от як визначити їхню цінність в історичному плані? З одного боку, візерунок, якому років півтораста (це з того, що у родині відслідкувати можна), з іншого боку, зберігся він на речі, яку моя бабця вишила вже перебуваючи на пенсії, знявши його з рушника, взятого у її сестри, бо та збиралась його спалити (геть затерся, подерся...)!
...У бабиної сестри лишались рушники, вишиті ще їхньою бабою... Зокрема, вишитий качалочкою, яскравий, як веселка, рушник, перешитий з іншого рушника, із абсолютно нетиповим мотивом... А блузки свої перші я вишивала, знімаючи взір зі старих прабабиних сорочок...
 
welshrabbitДата: Вівторок, 2014-02-25, 9:22 AM | Повідомлення # 69
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Таню, не завжди є можливість зберігати родинні цінності, добре, якщо родина мешкає в одному місці, і їй не доводиться переїжджати з купою дітей по всьому Союзу від Сибіру до Таджикістану. По-хорошому заздрю, що в вашій сім'ї збереглися справжні скарби.


 
BulletДата: Вівторок, 2014-02-25, 9:30 AM | Повідомлення # 70
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
 Бо як буде мало охочих, я й темку не відкриватиму))

та ну... чому ж.. я в будь-якому випадку хочу цього обміну, будь ласочка.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2014-02-25, 4:00 PM | Повідомлення # 71
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Охочих ще прибуде. А вишивати є можна вже зараз. Як кажуть, початок -- половина справа.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ОляДата: Вівторок, 2014-02-25, 4:21 PM | Повідомлення # 72
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 119
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Якщо на осінь, то зголошуюсь, єдине маю вирішити який регіон буду відшивати Тернопільщину чи Львівщину
 
TanaДата: Вівторок, 2014-02-25, 4:27 PM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Оля, так і запишіть: "Тернпільщина і\або Львівщина"

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
romannahДата: Середа, 2014-02-26, 0:53 AM | Повідомлення # 74
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
як без Гуцульщини? Юлечко записуй мене, але зобовязуйся контролювати в тел. режимі. до осені встигну. треба щось низинкою, напевне

я всіх люблю
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2014-02-26, 3:43 AM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
romannahОля, рада новим учасникам гри. нас буде вже десятеро! Попрошу Лізу відкоригувати список гравців, бо в мене все ще засада з кнопочками)
 
SabrinДата: Середа, 2014-02-26, 3:10 PM | Повідомлення # 76
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Я хочу долучитися, АЛЕ...
1. Я вишиваю лише хрестиком, яким на території мого району(Львівська обл ,Яворівський р-н) практично не вишивали. Батьки мої родом з іншого району, теж Львівщина, але близько до Тернопільської області. Візерунки відповідно інші, навіть кольори вишивки. Освоїти іншу техніку - не впевнена, що встигну. Швидше - не встигну.
2. У моєї вишивки поганий виворіт(я не скромничаю, не придираюся, це дійсно так.), тому мені трохи ніяково вишивати щось таке, де видно виворіт на подарунок. Собі - інша річ...А щось, де виворіт можна сховати - то треба вміти шити, чим я теж не похвалюся...Ось таке замкнене коло, для мене.
 
ОлькаДата: Середа, 2014-02-26, 9:37 PM | Повідомлення # 77
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Сестра_Юлія, поясни, будь ласка, це має бути одна річ? Тобто один рушничок (або щось інше) я вишиваю і комусь надсилаю. Чи треба буде надсилати декільком людям?
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2014-02-27, 3:04 AM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Олька, одна річ , звісно. слати Одному партнеру. А чекати - від іншого. Звичайний ланцюжковий обмін
 
вишивалочкаДата: Четвер, 2014-02-27, 11:29 PM | Повідомлення # 79
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Юля,  як що ідеальна ізнанка--- пасс, навіть Інні посилала -....мовчу., але  хочу cool
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-02-28, 1:15 AM | Повідомлення # 80
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія,  мені можеш вписати партнера, який боїться за свій ідеальний виворіт! Звісно, будемо старатись вчитись і робити якомога краще, але голвне саме для мене - зовсім інше. А акуратність виконання може бути приємним бонусом.

Дівчата, часу достатньо, головне завдання - визначитись з візерунками рідного краю..



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Гра-обмін "Візерунки мого краю" (Обговорюємо, зголошуємось, вишиваємо, надсилаємо...)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.