| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 6:14 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013 (Збір учасників відкрито!)
Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2013-11-18, 2:00 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Розпочинаємо набір учасників для цьогорічного новорічно-різдвяного обміну "Листи від Миколая". Минулорічний досвід гри був вдалим, не зважаючи на деякі нюанси...

Отже, до 6 грудня 2013 року набиратимемо учасників - охочих зіграти роль помічника Святого Миколая. Кожен з учасників отримає по ДВІ адреси форумчан, яких має ощасливити, врахувавши за можливості їхні побажання. Відповідно кожен учасник має отримати ДВА "листи" з подарунками.
До 19 грудня, Дня Святого Миколая, (умовно кажучи, можливі корективи в бік збільшення строку, наприклад до Нового року) надсилатимемо посилочки.

Прошу охочих долучатись, додаючи коментарі в цій темі. Не забувайте відкривати свої хотіня й побажання до Миколая, а то як же йому взнати про Ваші потаємні мрії?)Закликаю не соромитись, аби полегшити завдання помічникам Миколая!

Адреси та ПІБ прошу надсилати мені приватними повідомленнями. Не забувайте вказувати індекс, якщо віддаєте перевагу Укрпошті. Якщо іншим перевізникам - вказуйте свій мобільний та інші потрібні реквізити.В цьорічні посилочки ДУЖЕ БАЖАНО вкладати якусь вишиту дрібничку, адже форум наш - вишивальний. А якщо ця дрібничка буде вишита традиційними українськими швами, то їй взагалі ціни не буде!). Не забуваймо про головну місію нашого форуму!
Раз, два, три, розпочали!

Список гравців
1.soncevuda
2.Bullet
3.irinka-vitaminka
4.вишивалочка
5.ромашка1
6.Afinna
7.Сестра Юлія
8.Марина19
9. Irina_SV
10. Zeta
11. Tana
12.welshrabbit
13. veronika

14. Пасіонарія
15. тата4590


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2013-11-23, 1:12 AM
 
ромашка1Дата: П`ятниця, 2013-12-20, 2:09 AM | Повідомлення # 81
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Прикріплення: 7711056.jpg (69.1 Kb) · 4112793.jpg (99.5 Kb) · 9380556.jpg (69.1 Kb)
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-12-20, 1:06 PM | Повідомлення # 82
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата ромашка1 ()
Доброго вечора,сьогодні отримала посилочку від Юлі ,Сестра_Юлія,

який щедрий юлін "миклоайчик"!! smile Вітаю! Ой, зараз і я з фотозвітом буду про отримане від ТМК smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-12-20, 1:49 PM | Повідомлення # 83
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
welshrabbitромашка1, Дівчатка, вітаю з гарнющим і щедрим Миколайчиком! Надихайтесь та творіть smile



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2013-12-20, 6:10 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
welshrabbitveronika, вітаю з подарунками! До вас Миколайко не забарився. Чекаємо звітів від інших обдарованих!
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-12-20, 7:04 PM | Повідомлення # 85
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю ощасливлених чемних дівчаток! Миколай все-все бачить і обдаровує своїх найкращих дівчаток!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2013-12-21, 10:54 AM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Прийшов Миколайко від нашої  ТМК! Дякую, Тетянко, за чудовий настрій! І звідки Миколайко знав, що я хочу ? wink
Прикріплення: 0386516.jpg (114.3 Kb)


ore et labore!


Повідомлення відредагував Пасіонарія - Субота, 2013-12-21, 10:55 AM
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2013-12-21, 10:59 AM | Повідомлення # 87
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ось ще зблизька. Тицькою по одній-дві фото, бо більше, чомусь, скидає....
 
Прикріплення: 2477910.jpg (135.7 Kb) · 4619378.jpg (143.2 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2013-12-21, 11:04 AM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Тепер я додивилася, що Тані у "партнерах" нема. Це "Пошта щастя" чи "Миколайко"? Хоча, сміливо - два в одному! smile
Прикріплення: 4013152.jpg (106.5 Kb) · 9664775.jpg (126.0 Kb)


ore et labore!
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2013-12-21, 11:21 AM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Пасіонарія, Людо, вітаю із щастям з Дніпроперовська!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Irina_SVДата: Субота, 2013-12-21, 12:57 PM | Повідомлення # 90
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Тук-тук. Хочу і своїх Миколайчиків показати!
Перепрошую відразу, якщо опис буде сумбурним, бо емоції в мене, ще не вщухли smile

Подаруночки прийшли в сам день Святого Миколая, тільки не вдалось відразу забрати. Зате вчорашній вечір був продовженням свята.
Впевнена, після фото (а уявіть, яка краса на справді) ви мене зрозумієте.

Отже,
1. прийшов до мене Миколай з Києва від Оленочки welshrabbit.
В чарівному чобітку чарівні презентики (СОВА, така класна!!! ах!! і лялечка малесенька, гарнесенька, закладиночка (і уже знайшла своє місце), в'язані іграшки новорічні - сонечко та сердечко, серпантин та листівочка, з теплими побажаннями. Ну і звичайно ж для творчості - ниточки та канва).
Оленко, дякую Вам за чудовий настрій!


2. І тут же приїхав Миколайчик з Городенки, від Людмилки (Пасіонарія)
Я спершу навіть не зрозуміла, що пакунок, який винесли - для мене ))))
Ой що в мене тепер є....мммммм...


Думаю, ви здогадались уже, де знайшла місце закладиночка Оленки wink
Людочко, безмежне Вам дякую!!!!
В мене тепер дідух є!- такий гарнющий, ароматний, та ще й з дзвониками!!!
Ой, хоч би не забути чого, перераховуючи )))
в пакуночку - смачнюще печиво, зроблено у вигляді Святого Миколая, шоколадочки happy
ялівцеві іграшки, які я також уже встигла промостити до дідуха smile
чарівна баночка зі смачнющими грибочками,
книжечки про наші традиції і обряди, та дитячі колисаночки, молитви, казочки (це мені буде на майбутнє, сподіваюсь, найближе :))), а поки буду її читати племінниці)
збірка "Українські народні узори" Ольги Косач-Кривинюк (УРАААА!!!!!)
церковний каледар на 2014
символічна коробочка wink із сірничками
І дуже душевні слова на листівочці!

ДіВЧАТКА, БЕЗМЕЖНЕ ДЯКУЮ ЗА ФАНТАСТИЧНОГО СЯТОГО МИКОЛАЯ!!!!
Дякую за Вашу увагу, щедрість, та вміння дарувати настрій і позитив!!!

Нехай все добро Ваше  повертається Вам сторицею!
Прикріплення: 6234098.jpg (288.0 Kb) · 1174239.jpg (322.3 Kb) · 0945957.jpg (176.0 Kb) · 7695824.jpg (327.0 Kb) · 7366675.jpg (317.6 Kb)




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/


Повідомлення відредагував Irina_SV - Субота, 2013-12-21, 1:04 PM
 
ТМКДата: Субота, 2013-12-21, 3:23 PM | Повідомлення # 91
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Людочко, вітаю зі святами! Мене справді нема в переліку,бо була не впевнена, чи встигну і чи матиму можливість. Ось щоб нікого не підвести і не записувалась. Та ці свята чарівні і все склалось. Чи можна викладати світлини в цій темі треба спитати в Юлі, та все одно
Вітаю всіх зі святом, бажаю щоб Святий Миколай подарував вам свою прихильність, захищав від бід і був постійним і надійним супутником по життю.


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
soncevudaДата: Субота, 2013-12-21, 4:03 PM | Повідомлення # 92
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
ТМК, я щось плутаю, чи ви справді живете в Дніпропетровську?? для мене це новина )))))))

вітаю всіх з подаруночками!!! ))))) все таке гарне і складене з любов"ю!!!



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ТМКДата: Субота, 2013-12-21, 4:22 PM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Так, soncevuda, в Дніпрі.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Субота, 2013-12-21, 4:24 PM
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2013-12-21, 4:39 PM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Irina_SVПасіонарія, з чудовими дарунками! дивлюсь на фото - справжні скарби: кожен вартий окремої детальної світлини!
 
AfinnaДата: Субота, 2013-12-21, 7:34 PM | Повідомлення # 95
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Ура, ура, ура і до мене завітав Святий Миколай! Отримала вчора і до сьогодні ходжу з відчуттям неймовірного щастя і радості, тому зразу вчора навіть і фото не робила, бо так хотілося натішитися!!!
Перший Миколайчик завітав з Києва від Irina_SV happy Якщо в двох словах передісторію, то Іринка мені пошту Щастя передавала з Андрієм на форумівці, а в ній були такі гарненькі стрічечки, які я скоренько використала на обкладинки. І хотілось спитати де такі купити можна...бо ніяк не можу знайти...А тут такий сюрприз!! По-перше виявилось, що Іра мій дарувальник, а по-друге, Миколай приніс такі потрібні стрічечки biggrin Хех, є в світі дива!!! А ще в пакуночку,була загорнута в лист від Святого Миколая, вишивка - така ніжна-ніжна, красива-красива happy Це заготовочка для моєї майбутньої торбинки (вже знаю як буде!). А ще тканинка неймовірна, ниточки, намистини, стрічка декорована! До листа ще додається ялиночка-листівочка з теплими побажаннями! Дякую, Ірочко! Ти дуже дивним чином відчуваєш мої творчі вподобання wink
Хвалюся радісним:


А потім до нас завітам Миколайчик з Городенки, від пані Людмили (Пасіонарія)! Приніс величезний коробок, а та-а-а-м surprised



Я себе перший раз за багато років чомусь відчула себе малесенькою дитиною, яка отримала подарунок від справжнього! Миколая! Повернення в світле, щасливе дитинство! Зразу зверху пакунків лежала ціла купа пряникових миколайчиків, а під ними справжнє диво (для мене так точно) - пряниковий будиночок!!! А дивіться яких дах! Чисто вишиваний!!
Така рада книжечкам про наші традиції і обряди "Від Романа до Йордана" та "Обряди та страви Святого Вечора" О.Вербенець та В.Манько., церковний календар на 2014, дуже милі ялівцеві іграшки, баночка з грибочками, шоколади (як завжди одна кудись щезла ще до фотографування :redface:), свічечка святкова до неї сірники європейські tongue ! А ще було дещо французьке happy з того, що булькає cool і так грає в бокалі, але то сховано до свят wink
Людочко, щиро дякуємо всіх вашій родині!!!
Прикріплення: 8172520.jpg (343.6 Kb) · 9590746.jpg (343.0 Kb) · 1915338.jpg (209.7 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Субота, 2013-12-21, 7:37 PM
 
тата4590Дата: Субота, 2013-12-21, 7:55 PM | Повідомлення # 96
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 28
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Вітаю дівчатка з Миколайчиками.До моєї оселі учора теж завітав Миколайчик від Сестри Юлі з Днепропетровська.Дуже раділи посилочці і я і діти.Там стільки всього гарнезного,що аж уночі снились гостинці.Точно як пише Afinna,відчула себе як у дитинстві.Ще відхожу від щастя,фото звіт пізніш буде.Веселих свят. biggrin
 
ромашка1Дата: Субота, 2013-12-21, 8:06 PM | Повідомлення # 97
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Afinna, Irina_SV, Пасіонарія,вітаю з  чудовими Миколайчиками  ,веселих свят smile
 
Irina_SVДата: Субота, 2013-12-21, 9:29 PM | Повідомлення # 98
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Сестра_Юлія
Цитата Сестра_Юлія ()
справжні скарби:
Юлічко, дійсно, скарби! smile Ходиш і радієш, дивлячись на дарунки smile

Afinna, радію, що Вам сподобалось. Переживала, чи все буде доречним redface
та все ж таки, то таке задоволення робити подарунки...ммммм happy

Дуже дякую усім за фантастичне свято Миколая.

Сестра_Юлія, Юлічко, Вам окремо - щира вдячність, що організували нас, і ми отримали океан позитиву, чудес, здійснення мрій!




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/


Повідомлення відредагував Irina_SV - Неділя, 2013-12-22, 12:12 PM
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2013-12-21, 9:40 PM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ура! Миколайко доніс все цілим! Ура! smile Тішуся, що сподобалось!
До слова. Дерев"яні іграшки - то символічні вертепики з оливкового дерева з Вифлиєму (Святої Землі). Я поділилися з вами частинкою правдивої символіки.
Вишивати зараз ніколи, тому я вправлялася в "настилі" на дасі марципанової хатки. Трохи кривенько, але я старалася smile Миколайчики теж "пан сам скльопав" :). Гриби з горів, сушила сама. Додасте до святвечірніх страв - так будемо відчувати, що ніби сидимо разом за столом smile
Дідух замовила, бо руки не дійшли пристарати злаки заздалегідь. Вибачайте, що не написала листа, лиш щось там "черкнула" на образочку - все збиралося в шаленому темпі.
Хатка Миколайка на моєму подвір'ї  зібрана, вже доробляють дах! Я, як і мої діти, щиро вірю в Святого, і у диво, бо те , скільки роботи було зроблено дома і поза ним  і в яких строках - що дивуєшся! Є всі шанси запровадити туди колядників! Хто не вірить, хай приїжджає колядувати smile


ore et labore!
 
вишивалочкаДата: Субота, 2013-12-21, 10:02 PM | Повідомлення # 100
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 148
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Миколайчик завітав до мене від Таnа

я є володаркою закладинки та лялечки від Тані!, а ще сухофрукти - смачні..,стрічечка -Україна, гачок та спіці - вже буду напевно плести. Дякую Миколайчику! :D
Прикріплення: 2364014.jpg (257.7 Kb)


Повідомлення відредагував вишивалочка - Неділя, 2013-12-22, 11:14 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Новорічно-різдвяна гра-обмін "Листи від Миколая"-2013 (Збір учасників відкрито!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.