| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 8:32 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
BulletДата: Четвер, 2013-01-10, 2:10 AM | Повідомлення # 321
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяна, впізнавай свою шапку. Бабуся вбралась одразу і взялась бігати по коридору, хвастати подружкам smile


Ось сердній контингент мешканців цього геріатричного закладу: і лежачі, і немічні, і бігаючі, і з особливими милицями - пересувними столиками. Було приємно, що цікавились, а що у подружки в пакетику?



Одна з бабусь познайомилась зі мною більше за інших, перепитувала що і до чого.

Ось вона на правому фото в помаранчевій хустині. Я їй вручила гаманця для ліків, оксанину соньку-дрімку і юліну серветку для її кімнати. Бабуся розчулилась, заплакала і ми обнялись, а на прощання вона помахала навколо мене молитовником і набажала всякого хорошого. Передаю віртуально і вам цей заряд бабусиної молитви!
Прикріплення: 7549094.jpg (57.8 Kb) · 7787149.jpg (53.2 Kb) · 1146403.jpg (71.9 Kb) · 8536920.jpg (63.7 Kb) · 6992357.jpg (68.9 Kb) · 7964551.jpg (74.0 Kb) · 5164729.jpg (76.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2013-01-10, 2:23 AM | Повідомлення # 322
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Не всі там адекватні, я була попереджена (і дуже залякана, якщо чесно!). Ось прикладом, 28-річний парубок з інтелектом 10-річної дитини, довго перебирав дарунки, то шапку, то шкарпетки. Все було "нє то" (с). Зрештою, завідувачка вмовила його на коричневий шарфик, він вдягнув його, і якось неприродньо задоволений дарунком спершу мені, а потім іншим навколо взявся розповідати, що тепер його ТОЧНО можна ховати (хоронити в смислі), бо в шарфику не соромно і в гроб лягти (дуже приблизна цитата). Досить молода бабуля шепнула мені з-за плеча, щоб я не сперечалась з ним. Словом, треба мати міцні нерви, щоб працювати з не зовсім здоровими людьми.

Оксано, твій набір для рукоділля передадуть сестрі-хазяйці, яка займається дрібним швидким ремонтом.Шкода, що фото не передає охи і ахи завідувачки, а треба було б )) Тетяна, креми для рук віддала персоналу, мені здалось, там дійсно дуже хороші люди. Сестра_Юля, коли ми уходили, на одному зі столиків бабуся вже розклала твою серветку і поклала окуляри. Людмило, цукерки будуть з"їдені впродовж тижня, я ще докупила три кіла пряників, буде старим смачно )

Насамкінець нас пригостили гарячим чаєм і вже нагріті поїхали ми з Максимом у важку, слизьку і темну, але вже таку духовно легку дорогу додому.

Цей десяток шарфиків і так лежав у мене вдома вже рік і ніким не купувався, а тепер вони гріють стареньким душі, а мені серце. Напрощання махали руками і запрощували приїжджати ще.

Звиняйте за специфічний фотозвіт, фотограф був непрофесійний smile Зато ми з вами - професійні вишивально-рукодільні молодці smile
Прикріплення: 8354904.jpg (58.7 Kb) · 6458442.jpg (58.7 Kb) · 0295254.jpg (40.4 Kb) · 5066953.jpg (47.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-01-10, 3:48 AM | Повідомлення # 323
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, Ліза, яка ти молодець, і твій "водій" теж! Я весь день переживала, як ви там, чи вдасться зустріч. Ну слава Богу, все добре! Справді, умови там (зовні), нормальні, сподіваюсь, стареньким комфортно і не дуже сумно. Дякую тобі Лізо, що ти зробила цю справу. одна за всіх нас. Хай твоє добре серце не знає спочину!
 
BulletДата: Четвер, 2013-01-10, 4:12 AM | Повідомлення # 324
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, вам дяка, Юлечка!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Четвер, 2013-01-10, 9:39 PM | Повідомлення # 325
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Лізо, дякую за фотозвіт! Теж увесь день переживала - яка дорога, яка погода, щоб не роздумала завідуюча... Передивилась усі фото, згадала, як довелось лежати в кардіології - я і шестеро ось таких бабусь... Ледь не розплакалась. Від них іде таке тепло, така мудрість, коли люди дійсно сприймають все, як є, хоч як воно погано чи боляче, чи безнадійно, і не вимагають від тебе нічого особливого, а навпаки, вдячні, що з ними поговорили, послухали... Лізо, велике вам спасибі, що довели цю справу до хорошого кінця, і мамі вашій, і всім-всім, хто переймався, допомагав чи просто бажав успіху. newyear
 
BulletДата: Четвер, 2013-01-10, 11:27 PM | Повідомлення # 326
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяна, вам дяка! я би сама всього не наробила, + дуже важлива емоційно-енергетична підтримка.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Четвер, 2013-01-10, 11:49 PM | Повідомлення # 327
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Bullet, це так приємно читати.........чесно, дуже. дякую усім, хто зробив таке велике діло.........


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Понеділок, 2013-02-04, 9:51 PM | Повідомлення # 328
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Відкрито тему про тактильні книжки для слабозрячих діток.

http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/47-840-1

дівчата, що активно дописували протактильну книжку вцій темі , тепер маємо окрему тему. Ми не скуті термінами.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-11-14, 3:37 AM | Повідомлення # 329
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Це повідомлення, щоб актуалізувати тему. Чи є якісь ідеї щодо цьогорічної участі в акціях "на Миколая", чи готує уже хтось рукодільні дарунки і головне - для кого?
Прошу долучатись до обговорення.
 
BulletДата: Четвер, 2013-11-14, 4:23 AM | Повідомлення # 330
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Чи є якісь ідеї щодо цьогорічної участі в акціях "на Миколая", чи готує уже хтось рукодільні дарунки і головне - для кого?
Прошу долучатись до обговорення.

Ідея, яку я втілюю кожного року, ділюсь думкою, можливо, комусь знадобиться:

1. Ідея "Листівка до зимових свят". Робота з дітьми.

Я працюю в школі мистецтв 10 років, останні років 5 я долучаю своїх учнів до доброти та душевності. Пояснюю, що є дітки, які не мають мами чи тата, а часто нікого з рідних. Такі діти живуть в особливих будинках, які їм збудувала держава, живуть гуртом, ніби як ми з вами у таборі літньому, тільки так - цілий рік. Їм не вистачає мами чи тата, братика чи сестрички, які зробили би приємність їм до свята, чи й просто так, нащодень.
Тому ми з вами, - кажу я дітям, - можемо зробити їм приємність у вигляді вітальних листівок до зимових свят.
Ми обираємо форму роботи з листівками (це зазвичай прості монотипії чи витинанки-аплікації, всередині пишемо щось на зразок "Дорогий друг! (чи Друже!) Вітаю тебе з (зі святом відповідним), далі йдуть побажання від кожної дитини, написані власноруч, і підпис --- часто діти хочуть лишити своє ім"я і часто з прізвищем чи з вказанням віку чи класу)"

Таких листів ми робимо багато, я зарання зв"язуюсь з дитбудинком чидитячимпритулком при костелі, занотовую кількість необхідну листівок.

Затим ми передаємо листівки вихователям дитбудинку чи священникам (сетсрам чи братам) при костелі. Найкраще це зробити разм з дітьми, хоча би пару-трійко взяти із собою, це має вибуховий ефект - дитина долучилась до великої справи і потім всім знайомим розповідатиме, що ходила і відносила вітальні листівки дітям, які не мають від кого чекати новорічних вітань. Було таке, що до менеприходили деякі батьки і дякували, що робимо такі добрі справи з їх дітьми.

Надодачу до листівки можна вирізати з цупкого паперу сніжинку, прив"язати до неї нитяну петельку і вкласти до складеної листівки. Таким чином у адресата буде що власноруч повісити на колективну ялинку в дитбудинку чи просто собі закладинкою лишити.

Сподіваюсь, це буде комусь корисним, бо ж у багатьох форумчанок є дітки smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2013-11-14, 10:17 AM | Повідомлення # 331
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Сподіваюсь, це буде комусь корисним,
Так, бо постійно відшукую ідеї і друкую поробки для дитячого садка, прекрасна задумка, Ліза, дякую.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-11-18, 2:35 PM | Повідомлення # 332
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
хтось ще запалав бажання творити добро? wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Понеділок, 2013-11-18, 3:48 PM | Повідомлення # 333
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Лізо, в мене проблема з ідеями виробів, тому що поки що нема ідей, кому саме готувати подарунки... Але в принципі готова приєднатись, якщо хтось має на прикметі конкретних людей.
 
TanaДата: Понеділок, 2013-11-18, 5:49 PM | Повідомлення # 334
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ДруЖЖу зараз з http://vfrcbxtr.livejournal.com/

Там є програма для дівчат, що легше робити рукодільницям


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-11-18, 6:17 PM | Повідомлення # 335
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
ДруЖЖу зараз з http://vfrcbxtr.livejournal.com/

Там є програма для дівчат, що легше робити рукодільницям

програму не знайшла, але дякую за посилання. Думаю, близьким до Дніпропетровська нашим форумчанкам це будекорисно!
Знайшла для себе і пару дієвих порад, чим зайнятись з дітьми, позбавленими батьківського піклування. дякую, Таня!

Цитата Тетяна ()
Лізо, в мене проблема з ідеями виробів, тому що поки що нема ідей, кому саме готувати подарунки... Але в принципі готова приєднатись, якщо хтось має на прикметі конкретних людей.

Таня, днями я зустрінусь з денним притулком, де навчають дітей при костелі, поцікавлюсь їх планами і потребами, чим конкретно я і миз вами могли би допомогти. Часто брати і сестри мирського ордену при костелі їздять по селах, по віддалених кутках, спитаюсь, шо треба і сповіщу вам особисто в ПП і тут у темі. Дякую, що не лишаєтесь осторонь!

Зі свого боку, хочу дуже, щоб хтось з форумчанспробував координувати процес у своєму регіоні. Одразу кажу - дуже важко, але у нас, кількох форумчанок, є досвід, я впевнена, ми поділимось.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2013-11-18, 8:41 PM | Повідомлення # 336
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Зателефонувала сьогодні в видавництво "Братське", їх новинка "Медяник для Миколая" http://www.bratske.org.ua/, може, це корисно не тільки мені. Хочу взяти для садочка і нашого храму -- недільної школи.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2013-11-19, 8:31 PM | Повідомлення # 337
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, Tana, Тетяна, учора спитала у хлопця, який допомагає дітям з дитячих будинків у Дніпропетровську, якого знайшла Тана http://vfrcbxtr.livejournal.com/, чим могли б бути корисні рукодільниці.
Пообіцяв відповісти.
Можливо, ми могли б спільно зробити подарунки для дівчаток в якомусь з дніпропетровських притулків - косметички, чохлики, сережки, прикраси, заколки , щось таке- і передати їх. Хлопців, я так зрозуміла цей хлопець, взяв на себе сам, коррдинує роботу з ними, допомагає з облаштуванням побуту, дозвіллям. А от дівчатка - це наша "аудиторія". Чи не так?

 
BulletДата: Середа, 2013-11-20, 2:41 AM | Повідомлення # 338
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Можливо, ми могли б спільно зробити подарунки для дівчаток в якомусь з дніпропетровських притулків - косметички, чохлики, сережки, прикраси, заколки , щось таке- і передати їх. Хлопців, я так зрозуміла цей хлопець, взяв на себе сам, коррдинує роботу з ними, допомагає з облаштуванням побуту, дозвіллям. А от дівчатка - це наша "аудиторія". Чи не так?

100%, я долучусь. Краще їм передати, тим вірянам, принаймі, не просто так віддадуть і підуть, а ще й виховний момент якийсь буде.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Середа, 2013-11-20, 12:30 PM | Повідомлення # 339
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
я теж спробую щось додати. з вишиванням я останнім часом не дуже, але може.....може зробити кілька намист ? обплести бусини дерев"яні та поєднати з пластмасовими кольоровими і на стрічку .....було б непогано. а для менших можна було б сплести квіточки і на заколку посадиити - була б гарна заколка для волосся.

п.с. в мене вдома є ціла гора олівців для малювання, залишились з минулої роботи. ярозумію що це не подарунок, але хотілось би віддати тих кому це потрібно. а не просто поставити коробку перед під"їздом.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Середа, 2013-11-20, 3:27 PM | Повідомлення # 340
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата soncevuda ()
п.с. в мене вдома є ціла гора олівців для малювання, залишились з минулої роботи. ярозумію що це не подарунок, але хотілось би віддати тих кому це потрібно. а не просто поставити коробку перед під"їздом.

Досить нескромно, але я була би вдячна за таку гору олівців для моїх учнів у школі, бо місто не фінансує, а самій купувати дуже напружно. Діти малюють у школі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.