| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 5:01 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: shtynka, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра: Листопад пахне кавою з шоколадом! ГОЛОСУВАННЯ (Голосування до 30 листопада 2011 року)
Палітра: Листопад пахне кавою з шоколадом! ГОЛОСУВАННЯ
shtynkaДата: Понеділок, 2011-11-28, 10:42 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
В добрий час, Цветано!

Моя майстерня
 
ЦветанаДата: Понеділок, 2011-11-28, 12:53 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
1. "Подарунок на Різдво"
Подарунок призначений бабусі на католицьке Різдво! (вже час потрохи готуватися до свят!!!)
В роботі використано акрилові нитки, люрексовою ниточкою обшитий німб. Застосовані шви вперед голку, хрестик


2. Берегиня кави
Кава і чорний шоколад - це я люблю. А взагалі у нас дома день без кави - день пропав. Кавування - це цілий ритуал. А у вихідні -як у англійців п"ятигодинний чай, так у нас - ранкове кавування. О 10.30 усі "сповзаються" на кухню - і почалось... Важко навіть сказати, скільки пачок кави у нас іде. У мене іноді складається враження - тоннами. Дуже любимо мелену, а особливо, - свіжозмелену.
Тож, щоб ще веселіше нам кавувалось. я зробила нам подружку. Чоловік відразу її охрестив "Берегиня кави". А дочка сказала вже, що забере її з собою на нову квартиру, І сидітиме там вона на банці з кавою. Чомусь мені здалось. що кавовій берегині пасуватиме серветочка -килимок саме з мішковини. Отак сьогодні народилась берегиня кави.
Отже, знайомтесь:

Зшита руками із клаптиків шерстяної тканини та бавовняного трикотажу. Ніжки-кіски -з ірису, зачіска - з бавовняної пряжі. Оздоблення і сумочка плетені гачком із ірису. Наповнена ляля зернами кави. Крім того, - у неї повна сумочка кавових зерняток. Серветка-килимок - з мішковини. Вишивка - ірисом. Техніка - червячок, петелькова (тамбурна), гладь/

3. НАБІР В ЕТНО СТИЛІ
Я вирішила трохи освіжити свій куточок у спальні, де я зберігаю косметику, прикраси і різні жіночі дрібнички. З цією метою, я декорувала лампу, що колись освітлювала одну з кімнат. Після переїзду в нове житло вона стала непотрібною і пролежала б у кладовці ще кілька років, якби не ідея її реанімувати.
Лампа декорована мотузкою (канат банківський), якою обмотана її основа, а також зроблена невеличка кишенька для косметики. Також використано супер-клей і винні пробки (щоб стійка лампи не пошкодила меблів).
Тією ж мотузкою декоровані інші предмети набору - коробочка від дисків (у якій тепер зберігаються помади і лаки), два сита для просіювання борошна (тут я склала обручі і коробки з тінями) і мірна склянка (для олівців і щіточок).
Навіть не сподівалася, що набір вийде таким вдалим і зручним. Тепер "чистити пір'ячко" набагато приємніше

Увеличить
На фото – готовий набір і деякі процеси його створення.

4. «Сонячний Дракон».
Робота виконана на чорній канві нитками ДМЦ технікою хрестик та шов "бекстіч". Кавово - золотисті-мої улюблені кольори.
Планована закладка у книжку на передноворічну тему - наступний рік – рік Дракона, доречі, перша такого роду моя робота. За час виконання (два вечори) плавно перейшла у прикрасу до чоловікової автівки. Коли обшивала краї закладки, чоловік тихенько так підкрався і аже: "Роби там вгорі маленьке вушко, щоб я міг повісити його в машині на зеркало". Ось така Історія/


5. Біскорню "Шоколадний листопад"
Робота виконана на сірому льоні шерстяними нитками з бабусиної скрині.
Техніка - хрестик та бекстіч. Давненько планувала зробити таке осіннє біскорню, і от - завдяки цьому чудовому конкурсу воно побачило світ, а світ бачитиме його.


6. " Тобра до білизни" .
Хом"ячкам все мало, ще торби треба)))))))
Матеріал:льон, нитки:шовк, техніка виконання:хрестик, штапівка.


7. "Кавовий монохром".
Розмір - А4. техніка - хрестик. Матеріали - канва 16 каунту кольору кави з молоком, муліне.
Робота оформлена в готову рамку для фотографій. Подарована сестричці - великій любительниці гарячих напоїв.

Увеличить

8. "Подарунок подрузі"
Ця картинка - справді подарунок подрузі, виконана хрестиком та підсмачена ароматною кавкою і шоколадом саме до нашої Палітри.
Мабуть, усім нам хочеться тепла...


9. Доріжка "Осінні квіти"
Доріжка вишита швом хрестик на білій канві. Нитки - шерстяні.
Розмір доріжки – 24х62 см.
Вишивалася як накидка на телевізор. Виконана в моїх улюблених золотисто - коричневих тонах. Сама вже помічаю за собою, що коли є можливість обирати кольори, зупиняюся завжди на шоколадних. Тому вдома море таких "шоколадних" речей. Але вони теплі приємні для ока. Тому не стримуюся і не відмовляю собі в черговій речі в шоколадних тонах.


10. Лялечка у шоколадній сукенці
Цю лялечку ми пошили разом із донечкою для її подружки.
Шили на машинці та вручну, використовували різні тканини та стрічки, наповнювали лялечку синтепоном. Довжина лялечки - 30 см - тож вона, з одного боку, видається для маленької дівчинки досить великою лялькою, а з іншого - дуже зручна за розміром, щоб її скрізь тягати за собою, як це люблять робити малюки smile

Увеличить


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Понеділок, 2011-11-28, 4:49 PM
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-11-28, 3:15 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Вже можна голосувати?

3. НАБІР В ЕТНО СТИЛІ


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
КатюняДата: Понеділок, 2011-11-28, 3:49 PM | Повідомлення # 4
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
2. Берегиня кави якщо можна, то я за цю роботу

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Понеділок, 2011-11-28, 3:52 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
5. Біскорню "Шоколадний листопад"

тому що максимально відповідає моїм уявленням і про шоколад, і про лситопад!

3. НАБІР В ЕТНО СТИЛІ - я би хотіла відзначити особистим призом цього автора! Дуже подобаються мені вироби в такому стилі! Браво!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: Понеділок, 2011-11-28, 3:54 PM | Повідомлення # 6
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Quote
РАБОТЫ ЕЩЕ ЗАГРУЖАЮТСЯ. ПРОШУ НЕ ГОЛОСОВАТЬ

Я так зрозуміла, що роботи ще не завантажені (оскільки це речення Цветана не видалила)


 
ЦветанаДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:07 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
sjana_if, ты абсолютно права.
Я прошу прщения, но у меня случились форс-мажорные обстоятельства - из-за штормового ветра с этой ночи у нас возникли перебои с элекроэнергией и во время загрузки работ (их будет 18) в промежуточный файл я не успела сохраниться.
Сейчас надеюсь все повторить и довыгрузить в форум.
Еще раз извините меня, если сегодня не выложу все до конца (адаптор напряжения периодически выключает нашу квартиру от питания).


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
nosiknataДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:14 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
18!!!!! І як тут вибрати одну? surprised surprised


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sovkaДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:28 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Так-так підтверджую - у нас тут в Славуті жесть а не погода! За вікном вітер ТАК завиває, що здається ніби сидиш серед поля у коробці з-під телевізора smile
Оль, бери таксі і гайда до мене (на роботу). Загрузимо все по повній програмі biggrin
 
ЦветанаДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:49 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
nosiknata, трохи обсчиталась -) - 19! wink
sovka, почти готово!

---------------------------------------------
11. "Чашечка кави"
Робота виконана швом хрестик на сірому лічильному льоні нитками MADEIRA.
Робота виконувалася суто для гри, але з душею. Для рамочки прийшлося пожертвувати драбинкою від аспараґуса, але результат сподобався моїм хлопцям, які робили її своїми руками.
Знайшла собі місце на нашій кухні
Увеличить
Увеличить

12. "Чашка кави по-французькому"
Будь-який прийом їжі у Франції - справжнє мистецтво.і навіть сніданок є важливим початком дня, коли можна ознайомитись зі свіженькою пресою і випити чашечку улюбленої кави. А у каві французи знають толк! Ранкова кава - це цілий ритуал! Деякі гурмани за ароматом можуть визначити, де виросла кава!
Використано: канва для вишивання Aida№16 білого кольору розміром 23х23см, муліне DMC, робота виконана - простий хрест в 2 нитки, шов "напівхрест" – в 1 нитку, прошивка виконана швом "голка назад" в 1 нитку, розмір готової роботи 13х13см.


13. Новорічна підвіска "Зимовий шоколад"
Ця підвіска може бути іграшкою на ялинці або просто прикрасити дім своєю присутністю :).
Матеріали - коричневий льон, муліне білого кольору, "шоколадні" лелітки, прозорий бісер, білі сніжинки і зірочки, "шоколадні" дерев"яні намистини, картон.


14. Брелок для ключів
Дякуючи конкурсу, у мене швиденько зявився новий брелок, взамін сувенірного слоника що категорично відпав від вязки ключів smile
Лляне житомирське полотно, ірис, техніка вишивки - набирування.
Візерунок з книги Е.О. Гасюк і моє творче набирування на тему smile


15. Колаж "Жирафка"
Кольоровий папір і картон різної текстури, шматки шпалер, нитки, канва, пір"я, вовна, ґудзики, сірники, горошини перцю, кавові зерна, ароматні палички гвоздики, клей.
Під час роботи з дитиною над цим колажем, ми вчили властивості матеріалів,з заплющеними очима на дотик визначали предмет, практикувались в кольоровій композиції, вмінні розташовувати предмети у просторі. По максимуму використано пальчикові методики - папір рвали, ламали сірники, торочили канву, вибирали найменшенькі перчинки з усієї пачки, намотували нитки, вирізали та клеїли коричневі плямки. Представляємо на ваш розсуд результат нашої спільної роботи!


16. “Запрошую на каву”
Робота вишита муліне на панамі, пофарбованій кавою. Тому картинка у нас з запахом кави.
Використані техніки – косий хрестик, мережка

Увеличить

17. Серветка в кавових тонах
Гачкування. Нитки бавовняні на зразок ірису.
Розмір -70 см в діаметрі
Гачкувала серветку не на конкурс... Просто давно вже було задумано. а все часу не було.
Ця серветочка чудово знімала стреси вечорами після роботи.


18. Сніговички-носуні
Не дивлячись на кінець листопада, мною вже заволодів передноворічний настрій.
Захотілось зробити ось таких сніговичків із простеньких шкарпеточок, так і назвались - носуні. Всередині - пшениця. Із носиком сталась пригода - вдома не знайшла помаранчевого пластиліну, тому носики поки не святкові, куплю та дороблю щоб були морквинні носи =))) Одяг та шапочки у сніговичків саме кольору молочного шоколаду, придумані для палітри цього місяця. Коли фотографувала, прикрасила навколо орігамі-сніжинками.
Нині стоять на столику комп"ютерному прямісінько перед екраном і напевне передають вам вітання та нагадують, що Новий Рік не за горами =)

Увеличить
Увеличить

19. Торбинка для намиста
Виконана на основі майстер-класу Намисто. Велике спасибі, Намисто, за наочне, доступне і красиве пояснення!
Шабак, пряма гладь, льон (спеціальна стрічка), нитки ДМС.
Після цієї спроби вирішила обовязково використати цю мережку на якійсь великій речі (можливо, і на сорочці).


---------------------------------------------
ПРОШУ ГОЛОСОВАТЬ.
ГОЛОСА БУДУТ УЧИТЫВАТЬСЯ С ЭТОГО МОМЕНТА.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Понеділок, 2011-11-28, 4:50 PM
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:52 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цветана, Олю, вибач, це я перша не витримала, проголосувала.

Мій вибір не змінився, хоча всі роботи чудові!
Отже 3. НАБІР В ЕТНО СТИЛІ


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
nosiknataДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:53 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
3. НАБІР В ЕТНО СТИЛІ - сито, безхозна лампа, баночка з-під дисків, мммм то шо я люблю!!!

Цветана, важко вибирати!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-11-28, 4:54 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
І ахи, іохи, яке ж все гарне!!!!!!!!!!!
Мій вибір 9. Доріжка "Осінні квіти" , - це по-моєму смаку)
Всім дякую за море позитива від ваших робіт, дорогенькі дівчата!!!


 
sovkaДата: Понеділок, 2011-11-28, 5:06 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Мама-мія! wacko Дівчатка, ну ви далі гарі! Як тут можна вибрати?!!

Але переможець має бути, тому віддаю свій голос за Коллаж "ЖИРАФКА" Особливо сподобалися пташечки.

Додано (2011-11-28, 5:06 PM)
---------------------------------------------
Може, як є стільки робіт, то треба ділити їх на номінації?..
Просто роздуми і коментар на майбутнє. Бо вибрати капець важко.
А взагалі це чудово, що ми в палітрі вже дійшли до такого аншлагу smile

 
ТетянаДата: Понеділок, 2011-11-28, 5:22 PM | Повідомлення # 15
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Чудова палітра, аж очі розбігаються! Я думаю, що і вдалий вибір кольору, і передноворічний настрій, але ще й зліт і спілкування на ньому, і "агітаційна робота", проведена Цветаною (молодець!), надихнули всіх на творчість! Вибрати дуже важко, є чудові ідеї, стільки всього гарного!
5. Біскорню "Шоколадний листопад"
 
olimpiaДата: Понеділок, 2011-11-28, 5:25 PM | Повідомлення # 16
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (sovka)
Бо вибрати капець важко. А взагалі це чудово, що ми в палітрі вже дійшли до такого аншлагу

Це точно! Капець.
18. Сніговички-носуні . Я як мала дитина, сама би ними погралася. Вони такі казкові.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
JinseiДата: Понеділок, 2011-11-28, 6:13 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Ой, так важко зробити вибір! дуже сподобалась "Берегиня кави", але я вирішила зачекати на усі роботи і недаремно: віддаю свій голос за 19. Торбинку для намиста . Шабак на ній мене просто заворожив!
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-11-28, 7:16 PM | Повідомлення # 18
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
ох! очі розбігаються)))))

2. Берегиня кави



мій рукодільний ЖЖ
 
КатюняДата: Понеділок, 2011-11-28, 7:23 PM | Повідомлення # 19
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
]2. Берегиня кави Ну дуже гарно biggrin

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
ТМКДата: Понеділок, 2011-11-28, 8:02 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
9. Доріжка "Осінні квіти"

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Палітра » Палітра: Листопад пахне кавою з шоколадом! ГОЛОСУВАННЯ (Голосування до 30 листопада 2011 року)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.