| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 2:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Організація робочого місця
Організація робочого місця
TanaДата: Понеділок, 2011-02-21, 11:00 PM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я складаю викрійки в папку А4 тепер.

Дякую. В мене так лежать викрійка льолі, маленьких сорочок, а великі скручувала, але краще складу, виділю папку, дякую!
Стосовно столу, так, як на мене, хочеться широкого і прямого. А взагалі тканину і нитки я згодна складати у велику скриню, але альбоми, книги і папки зі схемами мені потрібні навидноті.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-02-21, 11:47 PM | Повідомлення # 82
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Якщо пошити полички - і тканин менше стане )))

а це ідея!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-22, 1:05 PM | Повідомлення # 83
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (Tana)
дуже красиві кошики для рукоділля малофункціональні

А я таким активно користуюсь, у ньому зберігаю органайзер для голок, ножиці, маркери для тканини,гольничку. Знаю, що все в одній коробочці, і щоб я не вишивала, вона зажди поруч. У іншому, плетеному кошику, зберігаю бісер та стрічки. Бісер - у різноманітних баночках-скляночках з-під крему (хочу купити органайзер для бісеру ось такий) стрічки просто у пакетиках. Для ниток використовую такі органайзери, мені дуже зручно, і акуратно виглядає. Два для ниток Анкор, бо здебільшого тільки ними і вишиваю, і один для усіх інших. Ще маю багато акрилових ниток, якими зовсім не користуюсь, вони у коробках з-під печива. (Все хочу це добро комусь віддати, бо у мене тільки місце займає) Шпулі вирізаю сама з картону, пластикові для мене дорогі.

 
УкраїнкаДата: Вівторок, 2011-02-22, 1:34 PM | Повідомлення # 84
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
а в мене зараз з"явилася машинка,я граюся в швею-мотористку biggrin І маю в кімнаті безлад.Моє вишивальне начиння лежить в тумбочці,двух висувних шухлядах,ящику з-під паперу для принтера,тканини сорочечні в трьох кульках,а великий кутовий диван по периметру завішаний скроєними виробами,та напівфабрикатами .Схеми в папках з файлами-А3 та А4,а нитки в органайзерах,таких як Олька показала.Акрилові теж є,роздаровую потроху smile


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
BulletДата: Вівторок, 2011-02-22, 3:01 PM | Повідомлення # 85
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Українка)
а в мене зараз з"явилася машинка,я граюся в швею-мотористку І маю в кімнаті безлад.Моє вишивальне начиння лежить в тумбочці,двух висувних шухлядах,ящику з-під паперу для принтера,тканини сорочечні в трьох кульках,а великий кутовий диван по периметру завішаний скроєними виробами,та напівфабрикатами .Схеми в папках з файлами-А3 та А4,а нитки в органайзерах,таких як Олька показала.Акрилові теж є,роздаровую потроху

Так, зараз здам тебе за 5 копійок. Люди, знайте всі: я була у Іри пару разів дома, і точно можу сказати, що такої чистоти і порядку я ще ніде не бачила. Чесно кажучи, я не уявляю, як в такому порядку можна жити, а те, що Іра називала гармидером, для мене - пуста квартира без людей smile
Українка, боюсь тебе запрошувати в гості! : ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:00 PM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Олька)
Все хочу це добро комусь віддати, бо у мене тільки місце займає

Прошу в тему Віддам у добрі руки


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:11 PM | Повідомлення # 87
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Tana, дякую, я вже придивляюсь до цієї теми)
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:11 PM | Повідомлення # 88
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
С интересом прочла новый виток рассуждений-размышлений в этой темке.
Да... (Цветана мечтательно вздохнула). Творческий беспорядок - это замечательно: удобно, сподручно, вдохновляет на творчество и почти не отвлекает на классификацию уже по определению. Но!... Он имеет право на существование в условиях полного отсутствия в помещении источников пыли (постели, мягкой мебели, ковров, НЕ-открываемости окон) а также маленьких детей, зверей и прочих милых родственников. Т.е. помещение, где царит творческий беспорядок (ему все подчинено и он никому не мешает) - это мастерская ВНЕ дома. Как это ни печально -(
Поэтому тут я полностью солидарна с мнением тезки Олька
Quote (Олька)
Я люблю порядок. Не фанатично, та все ж
.....
А взагалі я за те, щоб у кожної речі було своє місце, і бажано по ящиках та шухлядах. Взяв, скористався, поклав на місце.

Наверное, Ольки в этом похожи -))
Поделюсь своей организацией рабочего места.
Моя "мастерская" в настоящее время находится в детской (пока Деть мал), но она довольно мобильна. Там сейчас расположилась машинка и несколько коробов с тканями, швейными нитками, пуговицами-лентами-шнурами и пр.фурнитурой.

Поскольку письменный стол в детской мал, а разложенная на несколько дней гладильная доска занимает место (утюжка в пэчворке необходима на многих этапах сборки топа), я обустроила себе мобильный раскроечно-гладильный уголок на комодике в коридоре возле детской.

Все тканевые запасы у меня хранятся в мебельных ящиках кровати в детской. В уголке платьевого шкафа - рулоны различных флизелинов, дублеринов разной плотности.
Мастерская довольно мобильна, т.к. все находится в коробах и органайзерах - можно быстро переместиться с шитьем в спальню, на кухню или вообще выехать на дачу.
От хранения отрезов тканей и прочей шв.фурнитуры на открытых полках или поверхнотях мебели с этой осени отказалась с великим удовольствием - пыль надоела (а стремление от нее избавиться в данной ситуации практически стремится к нулю)!
Вот в таком виде все швейное у меня живет на комоде в детской комнате:

Quote (Tana)
Невирішені питання:
1. Де і в якому вигляді зберігати викрійки паперові.
2. Як краще організувати поличку з тканинами, їх відрізами тощо.
3. Де і як зберігати готові роботи. В мене поки що стенд із закладинками вісить на стіні, рушник в шафі в шухляді, брелоки в коробці теж в шафі, мені так не подобається.

Таня, ответ по №1 - в файлах в большой офисной папке на полке в детской (там же, где и папки со схемами вышивок, схемами вязания, блоки пэчворка и шаблоны аппликаций - для каждого отдельная подписанная офисная папка)... жаль, не сфотала.
По №2 ответ - я храню в коробах под нашей кроватью и в "подкроватном" ящике в детской.

На 3-й вопрос окончательного ответа для себя я еще не нашла... Пока - в таком же коробе под кроватью. Подушки - в подобном этому , с наполнителями, в большом пластиковом пакете:

Насчет вышивального...
Сначала у меня был небольшой чемоданчик (дипломат)), потом из-за моего хомяка, канеш -)) в нем перестало всё помещаться. И чумаданчик служит мне во времена переездов на дачу (для текущих процессов и хранения всего необходимого).
А все вышивальное живет у меня в 3-х ящиках туалетного столика в спальне (феи, не переживайте, - для себя любимой, осталось еще 3 ящика с другой стороны столика)))
Вот фоты (там есть тексты под каждой):

А этот органайзер для ниточек ДМЦ - еще пополняется и перематывается (живет в 1-м ящике):

Есть еще пара коробов для вышивания.
Показываю один, который живет дома (под той же двуспальной кроватью.... biggrin она большая smile ))), он на 18литров, а на на даче меня ждёт еще 33-литровый короб с остальными запасами пряжи (наследие прошлого)))


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-02-22, 4:24 PM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цветана, да!завидую Олічко твоїй зразковій порядочності в нитках, шпулях і т.д. В мене вдома місця нема конкретно....Всі четверо боремося за якийсь клаптик кожний для себе! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:29 PM | Повідомлення # 90
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Dmutrik09, Лесюнь wacko Эта "порядочность" - приобретенная с годами biggrin .
Когда, наконец, надоел рукодельный бардак в двухэтажной даче и большой городской квартире, мы поехали в большой будівельно-господарський гипермаркет и накупили там купу коробов и ... пришло нам всем счастье -))))))))


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:33 PM | Повідомлення # 91
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Цветана, от почекай, дитинка підросте, і заявить своє повне право на свою кімнату))))

Настпавді, чудова організація. Мені сподобались короби для зберігання канви та пряжі, однозначно куплю собі.

 
TanaДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:36 PM | Повідомлення # 92
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цветана, Ольги упорядниці ще ті, дякую. Беру приклад. Для мене пил -- це також проблема... Дякую, дуже допоміжі фото.
Дякую за відповіді на мої наболілі питання.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Вівторок, 2011-02-22, 4:46 PM
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-02-22, 4:39 PM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цветана, треба ісобі коробочок прикупити... От тільки де складати? wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:58 PM | Повідомлення # 94
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Олька)
Цветана, от почекай, дитинка підросте, і заявить своє повне право на свою кімнату))))

Олюнь, в этом отношении я мало переживаю... Дело в том, что в нашей квартире основное место, где мы находимся (когда не спим) - это большая гостиная-салон (с выбитой стеной-коридором, котрый изначально соединял кухню, детскую, спальню, ванную и саму гостиную). И ТВ там, и ноут, и игрушки...
Даже студентка, когда приезжает на побывку, в детской только спит.
Надеюсь, что малыш со временем не очень будет претендовать на свою комнату... ну, хотя бы, потому что он мальчик и ему не очень нужен интим (как девочкам в пубертате)... хотя... хтозна?
Но короба мои сынуле особо мешать не должны.
Письменный стол придется освободить от машинки, канеш, когда он достигнет школьного возраста... ну, поставлю ее в спальне... там еще есть неосвоенная территория солнечной лоджии! surprised smile - правда, ее тогда придется утеплить и снять стену и вуаля! biggrin
Кароч, прорвемся! smile
Quote (Tana)
Для мене пил -- це також проблема... Дякую, дуже допоміжі фото

Таня, спасибо!
Я вот тоже пыль не люблю (а еще больше не люблю убирать её wacko ))) Вот и исхитрилась. Ведь с ящиков пыль периодически гораздо легче стереть влажной тряпкой, чем сдувать с каждой мелочушки, лежащей в открытом доступе.

Додано (2011-02-22, 4:58 PM)
---------------------------------------------

Quote (Dmutrik09)
Цветана, треба ісобі коробочок прикупити... От тільки де складати?

Лесь, варианты - под своей кроватью (там кста, и осбувь несезонная хранится, и одежда), или колонной - в каком-нидь незаметном углу... или заметном, но кравиво, в тему комнаты, обыграть biggrin
Щас не сфотаю, но, напр, детские маленькие вещи при сейчас храним в таких же коробах, сложенными один на один в углу детской (слепом, между кроватями). Накрыли колонну из... кажется... 8-ми коробов яркой тканью в виде чехла. Сверху лежит мебельная полка и на ней - сынкины книжки для чтения перед сном.
Получилось удобно.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Вівторок, 2011-02-22, 5:00 PM
 
TanaДата: Вівторок, 2011-02-22, 4:58 PM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Dmutrik09, де, де? На розширеній жилплощі...взагалі, можна розвести гармидар і на 200 кв. м, а в кімнаті трішке більше 10 м тримати все впорядкованим. Але ми ж прямуємо до космосу (до порядку!)
Для відповідного настрою ще з мережі фото:
Із коробочок з-під сірників

Шкатулка-комод на колесиках незаменимый помощник в организации рабочего места рукодельниц. А также отличный подарок любимой женщине! Все необходимые мелочи всегда под рукой. Размер: 50х28х73 см Материал: дерево (бук)Звідси


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
JasjkaДата: Вівторок, 2011-02-22, 5:26 PM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Ось тут знайшла гарну штуковину
яку збираюсь з часом зробити,лише треба багато коробочок biggrin з під взутя


Творча майстерня
 
bulbashka_aeroДата: Вівторок, 2011-02-22, 5:27 PM | Повідомлення # 97
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Bullet)

А я чекаю поки прийде осінь, я її обожнюю! До речі, весела у тебе аватарка!!! )))

Я теж люблю осінь (а ще весну, літо і зиму biggrin ). А "депресивний листопад" - то стан душі... себто "все пАгано" без вагомої зовнішньої причини...
Авка - то була фотка з концерту)) Таких котів у нас штук шість було... Треба сказати, шити вуха мені сподобалося - жодна наступна пара не була схожа на попередню.

Щодо зберігання...
Викройки у мене зберігаються у файлах в скорозшивачі - таки доволі зручно.
Нитки - в коробках. Так і не визначуся, як мені їх зберігати зручніше - чи то на бобінках, чи то в файликах.
Бісер - у бісерних органайзерах. Хоча мені не дуже подобається. Масштаби не ті. Вони зручні, коли у тебе тих пакетиків десяток-два.
Все решта розпихано в шафі, коробках, полицях... Щоб знати, що де прибрала, маю записник, де все фіксую. Типу "канва біла - в полиці під диваном, в правому нижньому куті" biggrin

 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-02-22, 5:33 PM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Tana, в такому сірниковому комодику класно було б зберігати бісер ))) от цікаво тільки, хто в наш час ще користується сірниками?

Моя майстерня
 
JasjkaДата: Вівторок, 2011-02-22, 5:37 PM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я користуюсь сірниками,а особливо в хаті,щоб п"єц розпалити.То лише корені жителі квартир про них уже забули biggrin
В магазинах їх багато,і зовсім не дорогі...


Творча майстерня

Повідомлення відредагував Jasjka - Вівторок, 2011-02-22, 5:38 PM
 
JasjkaДата: Вівторок, 2011-02-22, 5:42 PM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Цветана, у тебе ціла гора всякого добра,і головне так акуратно поскладено!
У мене аж такого місця не має,все по кулючках,ящичках,в папках...все помаленьку організовую.


Творча майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Організація робочого місця
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.