| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 4:19 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Організація робочого місця
Організація робочого місця
BulletДата: Середа, 2010-10-13, 12:02 PM | Повідомлення # 61
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Ой-ой-ой (вразливим і небайдужим до гачків та спиць

хм smile найтовстіші спиці аж надто схожі на палички для їжі. Посилання - диво, як ти знала, що я зараз над цим питанням мудрую?? smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2010-10-13, 9:02 PM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дуже сподобались органайзери,як вишукано виглядаюсь, скручені і перев'язані... ех

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
УкраїнкаДата: Четвер, 2010-11-04, 10:05 PM | Повідомлення # 63
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Як вам така майстерня ? wink


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
lady-vДата: Четвер, 2010-11-04, 10:19 PM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Українка, Мрія, а не майстерня!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-11-04, 11:05 PM | Повідомлення # 65
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Іро! Так можна і не заснути в ночі - мріяти і мріяти! А ще уявіть собі : впроцесі роботи робиться творчий безпорядок і скільки це часу треба цей порядок складати по корробочках, баночках і поличках...?!
Така кімната мрія кожної знас! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-02-21, 1:02 PM | Повідомлення # 66
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вставляю сюди фото свого захламленого серванта з паперами/стрічками/квітками для скрапбукінга, бо показала його нашій Тані, а Тана сказала, що там є *елементи організації* ))))




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-02-21, 1:16 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а Тана сказала, що там є *елементи організації* ))))

Досить навіть непогано організовано. Мені б хоч так, а то в мене по всій кімнаті, у всіх мислимих і немислимих коробочках, шухлядах, поличках в шафі, і навіть на столі wacko


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2011-02-21, 1:54 PM | Повідомлення # 68
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Для мене також болюче питання організації в моїх однокімнатних хоромах, зроблю фото своїх елементів організації smile

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-02-21, 2:06 PM | Повідомлення # 69
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Досить навіть непогано організовано.

Чесно кажучи, мені соромно за весь безлад, що царює у мене в кімнаті і .. в квартирі... Бо я як гляну на флікрі фотографії американських і англійських рукодільниць - мені аж моторошно стає. Якби я накупила собі всі ті шафки і папки для зберігання, то не вистачило би грошей на хліб, і не вистачаило би часу на рукоділля, бо я б постійно працювала на те, щоб купити оті шафки...

Quote (Tana)
зроблю фото своїх елементів організації

Буде цікаво, правда! Гадаю, ми можемо набратись одна у одної хорошого досвіду, а не тільки у американок smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-02-21, 2:16 PM | Повідомлення # 70
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
і не вистачаило би часу на рукоділля

А може вони не рукодільничають, а тільки шафки купують і вдосконалюють cool


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
сяняДата: Понеділок, 2011-02-21, 2:28 PM | Повідомлення # 71
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Досить навіть непогано організовано. Мені б хоч так, а то в мене по всій кімнаті, у всіх мислимих і немислимих коробочках, шухлядах, поличках в шафі, і навіть на столі

цілком згідна
А з другого боку, уявіть - у Вас величезна кімната з шафками, шухлядками, баночками, коробочками... Скільки часу необхідно, щоб знайти потрібну річ. Хоча помріями ніколи не зашкодить... (Ну хоча б окремий стіл)
 
bulbashka_aeroДата: Понеділок, 2011-02-21, 5:04 PM | Повідомлення # 72
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Чесно кажучи, мені соромно за весь безлад, що царює у мене в кімнаті і .. в квартирі... Бо я як гляну на флікрі фотографії американських і англійських рукодільниць - мені аж моторошно стає. Якби я накупила собі всі ті шафки і папки для зберігання, то не вистачило би грошей на хліб, і не вистачаило би часу на рукоділля, бо я б постійно працювала на те, щоб купити оті шафки...

biggrin часу на рукоділля тобі б не вистачало, бо довелося б постійо розкладати майно по шухлядках і поличках))

Особисто для мене порядок на робочому місці (або в спально-робочій кімнаті) - ознака депресивного листопаду і відсутність натхнення до будь-чого. Я вмію зорганізувати гармидер навіть лежачи на дивані з книжкою і олівцем biggrin

 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-02-21, 5:20 PM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, ЦЕ ТВОРЧИЙ ПОЯДОК!Навіть не знаю чи вишивалося чи шилося би добре якби усе було по поличках?....Напевно натхнення би втікло.. smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ОлькаДата: Понеділок, 2011-02-21, 5:38 PM | Повідомлення # 74
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
А я, напевно, не настільки творча людина, щоб мати "творчий безлад")) Я люблю порядок. Не фанатично, та все ж. Я собі на рукоділля виділила дві шафи у комоді в спальні, туди складаю канву, нитки, поточні процеси. Раз на місяц роблю ревізію, позбуваюсь зайвого. Але ж я і вишиваю тільки для себе, тому багато простору мені і не потрібно. Журнали, книжки з рукоділля складаю окремо. Мій чоловік дуже любить читати, тож ми спеціально зробили велику відкриту шафу/полицю на всю стіну, там і зберігаємо наші книжки та журнали, сувеніри, листівки, результати його хоббі (він захоплюється військовою мініатюрою), мої невеличкі роботи і всілякий дріб`язок. Навіть не знаю, що б ми робили без цієї величезної полиці.

А взагалі я за те, щоб у кожної речі було своє місце, і бажано по ящиках та шухлядах. Взяв, скористався, поклав на місце. Коли на видноті немає нічого зайвого мені якось дихається легше)) Але ж ми всі різні)))

 
TanaДата: Понеділок, 2011-02-21, 6:52 PM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Олька)
Коли на видноті немає нічого зайвого мені якось дихається легше))

Це правда, але дуже швидко потім в мене творчий безлад настає знову...

Поділюся своїм скромним досвідом, сподіваюсь, комусь допоможу зібратись з речами, нитками та ін. Дуже вдалим напрацюванням особисто для себе вважаю такі елементи організації в умовах малесенької однокімнатної хрущовки і немовляти:
1) чемоданчик дорожній -- для дрібної вишивки, ниток муліне, в будь-який момент закрила, і все в порядку))) В ньому збираю в прозорі пакети із замочком зразки ниток, власне нитки, стрічки, липучку, окремі роботи, підписую дещо. Достатньо швидко шукати. Намагалась так збирати в папку-швидкозшивач, але мені в одній купі зручніше. Нитки не перемотую, так в пакетах мені легше знайти і оцінити, скільки ниток є в наявності, а що вже закінчується.

2)в паперовому пакеті складені листи, заготовки для листівоок, листівки, теж в прозорих пакетах, такщо все видно, що стоїть на поличці в гардеробі
;
3)в гардеробі виділені як книжклові полиці (не дуже зручно, бо в два ряди), так і полиці для моїх схем і альбомів формату А4, дуже багато чого розміщую в папках з файлами

В кошику, що на фото, зберігаю рушник в полотні, який зараз вишиваю. Зараз, очевидно, не вишиваю, бо кошик порожній.
4)коробка з-під черевик -- для ниток у бабінках, поки що під робочим столом.

5)точно знаю, що окремі роботи краще тримати в окремих коробках з-під печива тощо (нажаль, дуже красиві кошики для рукоділля малофункціональні; хочу переобладнати їх для зберігання прикрас, більше буде користі).

Невирішені питання:
1. Де і в якому вигляді зберігати викрійки паперові.
2. Як краще організувати поличку з тканинами, їх відрізами тощо.
3. Де і як зберігати готові роботи. В мене поки що стенд із закладинками вісить на стіні, рушник в шафі в шухляді, брелоки в коробці теж в шафі, мені так не подобається.

Будемо наводити порядки разом, як і довгобуди вишивати, разом продуктивніше працювати, я точно знаю.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Понеділок, 2011-02-21, 6:54 PM
 
JasjkaДата: Понеділок, 2011-02-21, 7:03 PM | Повідомлення # 76
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я знайшла таку красоту,що уже від тепер капаю на мужа щоб зробив,ось вона http://sewingschool.ru/table/

Творча майстерня
 
TanaДата: Понеділок, 2011-02-21, 8:31 PM | Повідомлення # 77
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ще багато прикладів робочого місця рукодільниці

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-02-21, 9:02 PM | Повідомлення # 78
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (bulbashka_aero)
ознака депресивного листопаду

А я чекаю поки прийде осінь, я її обожнюю! До речі, весела у тебе аватарка!!! )))

Тана, все в порядку, але я, вибач, співчуваю. Дістати якусь річ - це постійний шурхіт, мені здається. І особисто я би загубилась в пакетиках і коробках ))) Я вам з родиною бажаю отримати від доброго Діда Мороза великий приватний будинок.. ні, МАЄТОК! smile

Quote (Tana)
1. Де і в якому вигляді зберігати викрійки паперові.

Я складаю викрійки в папку А4 тепер. Раніше скручувала в рулончики і складала на шафу, але там вони падали і я перемістила їх булавками на стіну (да-да, бідні були шпалери))). Тепер - в папках паперових лежать. Мені - зручно. Спробуй..?

Quote (Tana)
2. Як краще організувати поличку з тканинами, їх відрізами тощо.

Як знайдеш - мені скажеш, я сама в пошуках...
Quote (Tana)
3. Де і як зберігати готові роботи. В мене поки що стенд із закладинками вісить на стіні, рушник в шафі в шухляді, брелоки в коробці теж в шафі, мені так не подобається.

Мені здається, що ТВІЙ стенд - саме на стіні ідеально висить.

Як людина з довгим кравецьким досвідом, скажу, що з наведеного лінку вище ось картинка зовсім неможлива:

Це крайньо незручно, бо ти постійно затиснутий візуально між тих дверцят, а якщо виріб великий чи не має права м"ятись (весільна сукня, прикладом чи просто портьєра?)
Та й на другому сайті теж не для мене робоче місце. Я шию ШВИДКО РУХАЮЧИСЬ. А при складальному тому столику мені доводилось би постійно стукатись колінами об той чи інший кут. Ні, на мою думку, сиіл кравчині має бути прямим, в одну лінію, а не в кутку. Нажаль, для більшості радянських квартир - це захмарна мрія... sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2011-02-21, 9:08 PM | Повідомлення # 79
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Для мене виглядає доступним і більш-менш зручним цей варіант:
My WebPage
Але у мене СТІЛЬКИ тканин. що не буде куди підвішувати такі полички )))

Давайте, я комусь може тканини свої повисилаю? ))))))

- ідеальний для наших квартир варіант. Але такі, як я, все одно будуть нещадно довбатись коліньми об краї столика. Тому я би обрала мріяти про ось це: (всі картинки збільшуються в новому вікні)
Да, трохи не так весело виглядає, але з МОГО власного досвіду - мені би саме така окрема кімнатка підійшла. Ще таку ж, будь ласочка, для скрапбукінга, для вишивання і для в"язання. Ну і вдвічи більшу і з великими вікнами - для живопису і графіки smile
Ет, розмріялась ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-02-21, 10:28 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, моя думка - твій сервант дуже навіть організований. Все лежить стосиками, в коробочках, баночках, - виглядає симпатично.
Ідея з підвісними торбинками для тканин досить цікава.
Quote (Bullet)
Давайте, я комусь може тканини свої повисилаю? ))))))

Якщо пошити полички - і тканин менше стане )))
Ще ідея - може влаштувати щось типу аукціону з метою збору коштів на "ту-ту"? Всі охочі могли б долучитись і своїми лотами. І добро б роздали, що вдома залежалось без діла, і корисну справу б зробили?

Quote (Tana)
Невирішені питання:
1. Де і в якому вигляді зберігати викрійки паперові.
2. Як краще організувати поличку з тканинами, їх відрізами тощо.
3. Де і як зберігати готові роботи. В мене поки що стенд із закладинками вісить на стіні, рушник в шафі в шухляді, брелоки в коробці теж в шафі, мені так не подобається.

Щодо першого - мені здається зручно було б організувати щось типу журналу (приклад - всім відома Бурда - там і викрійки і опис), якщо я правильно зрозуміла які викрійки зберігаються без ладу...
Готові роботи мають милувати око. Може, якусь прозору скриньку, в яку скласти брелоки, і т. ін. І пилом припадати не буде, і результат роботи завжди на виду )))
Щодо тканин - не знаю... У мене все скопом в одному із пакунків з рукоділлями. Сама була б рада цікавим ідеям.


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Організація робочого місця
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.