| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 7:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "Afinna: різнобарвне шиття-буття"
"Afinna: різнобарвне шиття-буття"
AfinnaДата: Неділя, 2014-01-12, 0:08 AM | Повідомлення # 161
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Ролічок, хай слугує і приносить радість! Дуже було приємно догодити!!!
 
sjana_ifДата: Неділя, 2014-01-12, 3:39 AM | Повідомлення # 162
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Afinna, питалась, бо мені подобається запах льону  smile . От і стало цікаво, що ж із конопляними тканинками  biggrin

 
TanaДата: Неділя, 2014-01-12, 10:01 AM | Повідомлення # 163
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Afinna,яка витончена краса,і справжня!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LeniДата: Неділя, 2014-01-12, 12:20 PM | Повідомлення # 164
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Afinna, ви з чоловіком творите неймовірно прекрасні речі! Дуже вдячна що надаєте можливість дивитися і надихатися! Бажаю вам натхнення і успіху у всьому і на кожному кроці. :))
 
irinka-vitaminkaДата: Неділя, 2014-01-12, 2:22 PM | Повідомлення # 165
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Afinna, а у мене є прохання, можете провести майстер-клас з облаштування Вашого предметного столика для фотографування))) Дякую)

http://vk.com/id201987262
 
AfinnaДата: Неділя, 2014-01-12, 5:37 PM | Повідомлення # 166
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
LeniTana, дякую Вам за добрі слова!
Цитата irinka-vitaminka ()
Afinna, а у мене є прохання, можете провести майстер-клас з облаштування Вашого предметного столика для фотографування))) Дякую)

irinka-vitaminka, у мене його не має як такого. Є багато готових майстер-класів по облаштуванню, по фотографуванню, по обробці в мережі. Я не знаю, чи можу я давати тут посилання,мабуть в ПП доречніше. Якщо треба.

Слід зауважити, що не тільки облаштування "робочого місця фотографа" має значення. В залежності від того, яку форму, фактуру має річ, яку будете фотографувати, від умов освітлення, від ракурсу та точки зйомки є свої певні особливості. Бо є відмінності в фотографуванні плетеного светра, дерев’яної поробки чи глиняного глечика. Навіть є відмінності в фотографуванні видів вишивки. Наприклад , біле по білому, або кольорова вишивка. Це в двох словах не пояснити. Головне в фотографуванні - освітлення (штучне чи природне, використання чи невикористання спалаху, використання фільтрів, лайтбоксів і т.д.).

Я фотографую, якщо чесно, так, як не слід. Бо, по-перше, часу не має почекати сонечка, яке потрібне, через це підбираю місце в хаті, де більш-менш є світло, тому де притулюсь, там і фотографую. На балконі, на підвіконні, посеред кухні і взагалі деінде куди саме в цей час потрапляє сонячний промінчик. Як такого постійного, обладнаного місця не маю. Якщо питання про побудову та використання імпровізованих софт, лайт боксів – то не використовую вдома. Для тої фотографії, якою я займаюся мені вистачає світла від вікна. Не було дотепер потреби будувати приладдя для зйомки предметів, але я вже замислююсь, що таки треба щось зробити власноруч, бо все частіше доводиться фотографувати «предметку» - свої поробки та знайомих. Але це поки ще лише плани.

А поки через те, що вдома буваю лише пізно ввечері та вночі, то і фотографувати приходиться вночі. Сонечко вже спить, тому для освітлення використовую звичайний побутовий ліхтарик. Технологію освітлення теж так просто не пояснити. Багато інформації, якщо поясняти від початку. Скажу, що основне в такому способі фотографування те, що в вашій фотокамері мають бути режими ручного налаштування. В вашому фотоапараті мають бути режими не тільки автоматичні, тобто ті, які запрограмовані і на які ви не можете впливати (регулювати, змінювати) – це, як правило, сучасні цифрові «мильнички» де виробники використовують технологію «P&S - Point & Shot: навів та сфотографував – це значить що фотоапарат сам підбирає параметри зйомки, сам фокусує і таке інше, від вас треба лише навести на предмет зйомки і натиснути спускову кнопку. А для зйомок таких, коли ви маєте використовувати не усереднені/автоматичні параметри, а ті, які регулює/ налаштовує сам фотограф потрібні камери з режимами ручного налаштування (як правило, полу професійні та професійні дзеркальні камери). Техніка безумовно важлива, але не менш важливі ще і знання по роботі з освітленням, по особливостям візуального сприйняття (композиція та інше). Чинників, які впливають на кінцевий результат, тобто вашу фотографію, багато. Тож мені простіше було би відповісти на конкретні питання, для конкретної камери при конкретних умовах зйомки.

Ось роботи, які зняті в ванній кімнати, за допомогою ліхтарика:
Прикріплення: 3411875.jpg (109.8 Kb) · 2997926.jpg (165.5 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Неділя, 2014-01-12, 5:48 PM
 
AfinnaДата: Неділя, 2014-01-12, 5:40 PM | Повідомлення # 167
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
А всі ці роботи, та багато інших зроблені лише з використанням світла від вікна та допоміжних розсіювачів, відбивачів світла (додаткового світла ніякого не використано). І ніяких додаткових "конструкцій" не потребувало.





Написала багато, але розумію, що практичної користі від того мало. Якщо буде можливість бути присутньою на черговій форумівці, то обіцяю наочний майстер-клас wink
Прикріплення: 0493964.jpg (146.5 Kb) · 9303158.jpg (164.0 Kb) · 7920445.jpg (145.6 Kb) · 3309705.jpg (122.9 Kb) · 9202450.jpg (174.2 Kb) · 4562855.jpg (155.9 Kb) · 9125574.jpg (159.5 Kb) · 3641480.jpg (155.5 Kb) · 8382250.jpg (150.5 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Неділя, 2014-01-12, 5:50 PM
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2014-01-12, 6:21 PM | Повідомлення # 168
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Afinna, Інно я впала від краси світлин. То просто справжнє мистецтво. Зараз приїде Юля - покажу! Хочу бути замість тих квіточок у руках справжнього майстра! biggrin Аплодую! Знімати з ліхтариком!!!!!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
KalunaДата: Неділя, 2014-01-12, 6:41 PM | Повідомлення # 169
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
Цитата Dmutrik09 ()
Afinna, Інно я впала від краси світлин. То просто справжнє мистецтво.
 + 1000%  exclaim



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
ZetaДата: Неділя, 2014-01-12, 7:25 PM | Повідомлення # 170
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата Dmutrik09 ()
Afinna, Інно я впала від краси свфтлин. То просто справжнє мистецтво.
приєднуюсь до падаючих шанувальників! smile exclaim






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
AfinnaДата: Неділя, 2014-01-12, 8:01 PM | Повідомлення # 171
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
ZetaKalunaDmutrik09, дякую вам, мої любі!  Дівчата, а я так не вмію вишивати, як ви!!! І з кожної вашої роботи просто млію і кожного разу дивуюсь як так можуть людські руки Красу робити!
А фотографія - це моє улюблене хобі, яке тепер є і робота smile Навіть роботи, бо кілька напрямків маю, але все пов*язане з фотогрфією.


Повідомлення відредагував Afinna - Неділя, 2014-01-12, 8:11 PM
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-01-12, 8:37 PM | Повідомлення # 172
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Afinna, роботи справді чудові. Ви, напевно, знаєте, що деякі майстрині вишивають по декупажу стрічками ( атласними чи шовковими), то ваші роботи можна застосовувати і там, бо вони дивляться чарівно. Освітлення неймовірне, букети квітів підібрано не просто так, а зі смаком. Кожна пелюсточка, що вже відпала від квітки лежить так, наче її там постійне місце. Справді, ваші роботи зачаровують.
 
КиянкаДата: Неділя, 2014-01-12, 10:29 PM | Повідомлення # 173
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Цитата Afinna ()
А фотографія - це моє улюблене хобі,
Afinna, це не фото, це справжні картини для естетичного споглядання.
 
Irina_SVДата: Неділя, 2014-01-12, 11:21 PM | Повідомлення # 174
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Afinna, Неперевершена обкладиночка ! Ви з паном Андрієм молодці!  

А фотографії!!!!!!!!!!!!!! Зомліти можна від краси! Чудо!
Браво Вам!!!




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
MtvДата: Неділя, 2014-01-12, 11:26 PM | Повідомлення # 175
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 75
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Afinna, аплодую стоячи!!!
 
olgavasilevskiaДата: Понеділок, 2014-01-13, 0:11 AM | Повідомлення # 176
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Ох яка краса! Браво,Інночко!
 
намистоДата: Середа, 2014-01-15, 1:27 PM | Повідомлення # 177
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Afinna, я дуже зворушена вашими фотографіями. Це ж справжнє мистецтво! У вас така гарна душа, яку одразу видно на цих фантастично красивих світлинах!

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LyubovДата: Середа, 2014-01-15, 3:55 PM | Повідомлення # 178
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Afinna
 
LDIIДата: Середа, 2014-01-15, 8:46 PM | Повідомлення # 179
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Afinna,Інно,приєднуюсь до армії Ваших шанувальників.З привеликим задоволенням розглядаю світлини-зараз не впевнена чи варто мені взагалі щось знімати,ви профі exclaim
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2014-01-15, 11:24 PM | Повідомлення # 180
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Afinna, просто казкові фото! це як живопис... нереально красиво...
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "Afinna: різнобарвне шиття-буття"
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.