| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 1:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "Afinna: різнобарвне шиття-буття"
"Afinna: різнобарвне шиття-буття"
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2013-07-30, 11:56 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ласкаво прошу, Інночко, до своєї домівки.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-30, 12:17 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Запрошую до майстерні,
тут буду ділитися враженнями від нашого різнобарвного буття. Щиро хочу щоб життя сяяло веселкою, а не було лише сірим, або смугастим. Я багатьом речам лише вчуся і цей форум стає і підтримкою, і надхненням, і порадником, і другом. Завжди рада приязному, теплому спілкуванню!

З вдячністю та повагою,
Інна.


Повідомлення відредагував Afinna - Вівторок, 2013-07-30, 12:18 PM
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-07-30, 12:39 PM | Повідомлення # 3
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Afinna, Інно! Вітаю із власним куточком! Приємних вражень від спілкування та гостей сторінки.А ще творчого натхнення.Діліться з нами своїми доробками і всім що вас надихає.Щасти smile
 
lady-vДата: Вівторок, 2013-07-30, 12:50 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Afinna,  вітаю Вас у Вашій майстерні!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:50 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
Якщо можна, прошу відкрити куточок з назвою : "Afinna: різнобарвне шиття-буття" Дякую!!

Отож! Вже давно час, щоб не замулювати тему чоловіка ))))

Інно, вітаю з власним куточком :)* Далі ви побачите вставлені ваші пости та коментарі до них перенесені мною з майстерні вашого чоловіка smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:50 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Обкладинки для записничка і улюбленої книжки.
Отак вирішувала проблему (хоча хіба це проблема??) подарунків wink Пошилися чотири штуки, дві вже вирушили до майбутніх власниць. А ці, принаймні хоч одна, буде моя, бо вона так пасує до Таніної закладинки happy


Отримання пошти Щастя від Лізи Bullet,  надихнуло щось терміново шити-строчити. А «щось» в моєму випадку – чергова сумка biggrin
Поки розглядала тканинки, зразу з*явилось кілька ідей! Візерунки на тканині самі підказували образ майбутнього «витвору». Першою реалізувався образ Венеції – венеційські дожі, карнавали, пишне вбрання…Напевне, п*ятниця так романтично впливає, бо дивним чином поєдналися в моїй голові «люди й коні» і, як наслідок цього, пошилась торбинка «Венеція». Вона простенька, м*якенька. Для ручок якраз спробувала науку Тані Zeta,  про обробку пройми.
Ще не вирішено долю торбинки, не знаю для чого вона слугуватиме, але ж для чогось згодиться.
Даремно Ліза переживала, що якість тканини не згодяться! В цій сумці лише оті два ґудзики мої lol
Тепер піду далі упорядковувати людей та коней, бо ще тканинки лишились, а відпустка потихеньку збігає…
Прикріплення: 1066635.jpg (368.0 Kb) · 5656585.jpg (489.1 Kb) · 4217940.jpg (457.2 Kb)
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:50 PM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Afinna,вітаю із чудовими дарунками.Торбинка чудна-тільки уявляю ,яка вона на дотик.Форма теж подобається,а про самі фотографії зовсім мовчу-бракує слів.ГАРНО smile
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:50 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (LDII)
Торбинка чудна-тільки уявляю ,яка вона на дотик.Форма теж подобається

LDII, Дякую! Такий собі експромт smile
 
TanaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:50 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Afinna, дай Бог всім майстриням такого експромту, акуратності  і смаку! За фото окрема дяка -- естетичне задоволення!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olgavasilevskiaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:50 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Дуже гарна торбинка!! У мене з машинкою домовленність..."ти мене не чіпаєш,я тебе"....хіба що в єкстренних ситуаціях...Але бачу,шось у цьому вже пора міняти.... Дякую за ідейку!!!
 
ZetaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:51 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Afinna, дай Бог всім майстриням такого експромту, акуратності  і смаку! За фото окрема дяка -- естетичне задоволення!
+100 smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:51 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
ZetaolgavasilevskiaTana, дякую! Але по секрету скажу: фотограф я кращий, ніж кравчиня cool , бо в шитті ще до "путящого" далеко, ще є недосконалості...

Цитата (olgavasilevskia)
У мене з машинкою домовленність..."ти мене не чіпаєш,я тебе"...

Олюню, головне, що машинка Є! Нам син купив навесні, щоб вишиванки Андрій строчив, а я вже "хвостиком" долучилась wink Тепер я машинку прихватизувала і ось вчуся помаленьку. Часу лише не вистачає...Тепер жалкую, що в школі ми, дівчата, лише дощечки шліфували (заготовки, щоб хлопці з них стільці для доярок робили). А шити і іншим корисним речам нас, на жаль, не вчили angry
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2013-07-30, 1:51 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
А «щось» в моєму випадку – чергова сумка
 
Цитата (Afinna)
Обкладинки для записничка і улюбленої книжки.
Інночко ваше шиття, немов вишивання. Очі дивилися б, а руки тягнуться погладити.Де черпаєте натхнення ? Само приходить чи десь " підсиджуєте" у якомусь блозі? Мабуть з вами і я перейду скоро до шиття. Витягнула свою машинку та оверлок, правда китайський, але є і вже подумую щоб це мені настрочити....
За фото окремий респект ! wacko От що значить фотохудожник! Будь- яке фото  в рамку і на стіну!
Цитата (Afinna)
Олюню, головне, що машинка Є! Нам син купив навесні, щоб вишиванки Андрій строчив, а я вже "хвостиком" долучилась Тепер я машинку прихватизувала і ось вчуся помаленьку. Часу лише не вистачає...Тепер жалкую, що в школі ми, дівчата, лише дощечки шліфували (заготовки, щоб хлопці з них стільці для доярок робили). А шити і іншим корисним речам нас, на жаль, не вчили

Шкода що не вчили! А нас так вчили, що шила колись ( у скрутні часи та часи, що на роботу не ходила) собі та дітям майже все. Елементарні викрійки сама можу навіть побудувати, якщо щось складніше то беруся разом з пані Бурдою до роботи, або скачу до своєї Лілі.Але останнім часом все рідше і рідше шила. Треба за голову братися, тобто за машинку! Особливо мене дратують базарні речі. Глянеш, шви розпорюються, нитки стирчать - а коштує ого-го! 
Таки наш форум надихає! Надихає і спонукає до роботи!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
намистоДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:51 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Afinna, з превеликим задоволенням спостерігаю, як одна за другою народжуються ваші чудові і стильні сумочки. Ваші фотографії дають не тільки естетичне задоволення а й потужне натхнення! Як тонко ви відчуваєте кольори і форму. Враховуючи те, що на праці вас не вчили рукоділь, ви велика розумничка. exclaim Швидко і результативно вчитеся собі самі! Мені напевне повезло більше ніж вам, і на праці нас вчили шити-варити, і в будинку дитячої творчості гурток в"язання шпицями відвідувала два роки з превеликим задоволенням, але в"язати гачком навчилася сама по книжці, так як і шити по Бурді, може не знаю всіх тонкощів портняжої справи, але на рівні домашнього побуту раду собі даю сама. Так і ви бачу, маєте велику здатність до самоосвіти! smile Яка марка машинки у вас і чи є оверлог? Цікаво...У мене машинка Бразер Стар 20Є і оверлог Жаном Т-34.

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
LyubovДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:51 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Afinna, всегда восхищалась людьми, которые за материей видят и форму, и результат! exclaim
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:51 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Dmutrik09)
Де черпаєте натхнення ? Само приходить чи десь " підсиджуєте" у якомусь блозі?

Лесю, все від вільного часу wink Тут якийсь тиждень відпустки вийшов, є нарешті можливість зайнятися улюбленою на цей час справою, тому зразу купа ідей в голові - все що за тривалий час в пам*яті накопичувалось (щось на сайтах бачила, щось у людей, а щось своє "авторське"), все тепер і "вилазить", поєднуючись дивним для мене чином biggrin

Цитата (Dmutrik09)
Витягнула свою машинку та оверлок

Так це вже половину справи зроблено! Чекатиму на другу половину! А я буду ще надихати wink
Сьогодні якоїсь чудненької дрібноти настрочила, все поспішаю подарунковими сюрпризами запастися, поки є можливість smile Завтра сфотографую...

Цитата (намисто)
Яка марка машинки у вас і чи є оверлог? Цікаво...

намисто, оверлогу не маю (поки що sad ), а машинка Janome 7524E. Трошки набувши досвіду вже хоч знати буду що саме мені потрібно. Бо поки берусь лише за дрібнички. Про одяг навіть і мріяти ще боюся...Але..колись... wink

Dmutrik09намистоLyubov, , ДЯКУЮ вам дуже-дуже, дівчата, за теплі слова! Це неабияк надихає! А разом з тим, Ваші компліменти ще мене змушують більш охайно і сумлінно виконувати роботу (сьогодні навіть кривеньку строчечку переробляла, бо ж треба "марку тримати" redface )


Повідомлення відредагував Afinna - Понеділок, 2013-07-29, 0:26 AM
 
LDIIДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:52 PM | Повідомлення # 17
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Afinna, трошки заздрю Вам,я сама з машинкою на Ви,але цей форум та й самі форумчани справді надихають і заставляють до праці.Каже моя мама:не вмію- руки не болять.Отож роблю висновки.А ви мололець. smile
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:52 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (LDII)
,але цей форум та й самі форумчани справді надихають і заставляють до праці.

LDII, оце вже чиста правда! Ну ніяк не виходить в мене вишивати, але я намагатимусь ще redface а ще й поруч такий чоловік, то щоби не так незручно себе почувати, взялася за машинку cool
А ще страшенно люблю такі речі і донині витрачала на них купу грошей на ярмарках, а тепер я сама собі вдома "ярмаркую" biggrin А ще й друзі тепер зажди мають "ексклюзив" wink
Є багато ідей поєднати в речах вишивку і пошиття, але це трохи далі...бо треба або самій таки навчитися (що виявляється для мене складним, саме головне через зір ), або Андрія вмовити в "компаньони" йти. Але в нього і так обмаль часу, лишається на улюблену справу, щоб я ще на свої дрібнички відривала, хай вже більш корисну справу робить smile
LDII, дякую!!
 
AfinnaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:52 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата (Afinna)
Сьогодні якоїсь чудненької дрібноти настрочила, все поспішаю подарунковими сюрпризами запастися, поки є можливість


Ось biggrin Розмір приблизно 10х7х4

Прикріплення: 4643118.jpg (357.9 Kb) · 8522096.jpg (342.0 Kb) · 6009533.jpg (372.0 Kb) · 6519641.jpg (342.6 Kb) · 0686585.jpg (366.0 Kb) · 6383605.jpg (319.4 Kb)


Повідомлення відредагував Afinna - Понеділок, 2013-07-29, 1:27 PM
 
TanaДата: Вівторок, 2013-07-30, 1:52 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Морська чудасія! Вочевидь, море, природа нікого не лишають байдужим, завжи є де кинути якіо в рукоділлі! Хороші вийшли швидкі дарунки!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "Afinna: різнобарвне шиття-буття"
  • Сторінка 1 з 11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.