| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 1:50 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 11 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Жанна: творись диво - велике і маленьке (творча майстерня Жанни Капшук)
Жанна: творись диво - велике і маленьке
BulletДата: П`ятниця, 2013-04-19, 4:03 PM | Повідомлення # 201
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Жанна, як мало треба Жанні для щастя smile
Жаночко, хай руки працюють над лялечками, очі завжди будуть *свіжі*, малеча хай доростає і помагає smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Середа, 2013-05-01, 1:27 AM | Повідомлення # 202
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
знову похвалюся поштою щастя - несподіваним подаруночком від Оксани-sabrin - вона надіслала мені чудесний пакуночок, в якому - хустина, нитки, стрічки, тасьмочки, квіточки - все для лялечок, а ще таке чудо як "сонько-дрімко" - таке миле і хороше, не можу ним натішитися і малеча теж)) дякую, Оксаночко! надзвичайно дякую за прекрасний сюрприз!)))))
Прикріплення: 7593977.jpg (246.2 Kb)



мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Середа, 2013-05-01, 2:26 AM | Повідомлення # 203
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Жанна, весь світ тебе підтримує в лялькотворінні wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Середа, 2013-05-22, 1:38 PM | Повідомлення # 204
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
дівчата, ще раз дякую всім за подаруночки в пошті щастя!)) про когось я тут звітувала, про когось - тільки в темі "Пошта щастя", але хочу, щоб ви знали, що всі подаруночки мені принесли багато радості й активно використовуються і будуть надалі використовуватися)) дякую усім!!!!

як завжди, мені геть рідко випадає нагода залізти в інтернет sad але за час "мовчання" все ж трохи рукотвориться ночами)) тож хочу вам похвалитися деякими своїми рукодільними наробками smile
весною, ще як було холодніше, взялася було за в"язання - сплела для доні отакий комплектик берет+шарфик)) Ліза-Bullet його бачила вже наступного дня після його створення :))) гачком раніше практично ніколи не в"язала, а це трохи навчилася, дуже сподобалося :))
               

                     

а ще в мене сталася така подія - я стала хрещеною мамою smile і от для своєї похресниці Вероніки вирішила на хрестини сплести платтячко. саме платтячко не сфоткала, ну от його видно на фото з хрестин (ну і мене поруч))))


а з лялькового не все ще маю на фотографіях, але ось, наприклад, покажу отаких лялечок:




остання сімейка - то було, так би мовити, ексклюзивне замовлення smile сім"ю робила вперше, є свої нюанси - зокрема, правильно розрахувати відстані на "спільній руці" виявилося не так просто smile
Прикріплення: 9104663.jpg (210.5 Kb) · 6414877.jpg (235.0 Kb) · 0374024.jpg (171.9 Kb) · 6744016.jpg (257.3 Kb) · 3919352.jpg (130.4 Kb) · 6149957.jpg (174.4 Kb) · 3606983.jpg (169.1 Kb)



мій рукодільний ЖЖ
 
lady-vДата: Середа, 2013-05-22, 2:38 PM | Повідомлення # 205
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата (Жанна)
сплела для доні отакий комплектик берет+шарфик))

Цитата (Жанна)
для своєї похресниці Вероніки вирішила на хрестини сплести платтячко

Чудові поробки!
Цитата (Жанна)
а з лялькового не все ще маю на фотографіях, але ось, наприклад, покажу отаких лялечок:

А, ну мо, бігом сюди: http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/29-820-1


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Жанна: творись диво - велике і маленьке (творча майстерня Жанни Капшук)
  • Сторінка 11 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 9
  • 10
  • 11
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.