| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 8:50 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » olalala: творча хатинка (майстерня olalala)
olalala: творча хатинка
BulletДата: Четвер, 2011-09-08, 1:33 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ваш запит на відкриття нової майстерні прийнято і виконано.
olalala, будь ласка, оновлюйте вашу майстерню, але не забувайте і про інші теми форума.
У добру путь, з новосіллям!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olalalaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 2:09 AM | Повідомлення # 2
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Bullet, Дуже дякую за хатинку! Збиратимуся з думками і ввечері запрошу гостей на оглядини теми і моєї творчості.

Додано (2011-09-09, 2:09 Am)
---------------------------------------------
Отже, почнемо.
Як ви уже здогадалися, звуть мене Оля. Запрошую всіх у мою скромну майстерню!

Колись одна моя знайома назвала мене людиною, яка прагне краси у всьому, що оточує. Дійсно, це правда - я всіма силами намагаюся додати краси в своє життя і життя рідних, друзів. Мабуть, саме цим і зумовлено таке широке розмаїття моїх творчих інтересів - поетична творчість в юні роки, а потім - в"язання спицями і гачком, миловаріння, шиття, вирощування квітів і, звичайно ж, вишивка (хрестиком, стрічками, бісером).
У вишивку я прийшла десь у 13 років. Мене завжди захоплювали художники. Я дуже мріяла навчитися гарно малювати. Але всі мої старання виявилися марними - крім роботи над собою малювання вимагає ще й таланту. Одного разу я побачила вишиту хрестиком картину знайомої і відчула, що знайшла те, що шукала - можливість створювати картини. Саме в ті роки вишивка перейшла з бабусиних рушників і сорочок на мальовничі картини на стінах рукодільниць. Перші роботи вишивалися дешевими базарними нитками, деякі з вишивок не збереглися. Мабуть, зі всіх перших робіт, знімки яких є у мене, найулюбленішою була ця монохромна серія



Картинок було три, але одна десь загубилася у маминих шафах.
Десь в ті ж часи були вишиті і ці простенькі картинки



Ці роботи і досі прикрашають дім моїх батьків. Ще дві "ранні" вишиті картинки зараз чекають перевтілення у обкладинки для кулінарної книги або блокнотів.

В роки студентства в подарунок тоді ще майбутньому чоловіку вишила такі дві картини.



Ниточки підбирала "на око", лебеді на озері шиті базарними нитками, а фламінго - ДМС. До сьогодні вони висять в колишній кімнаті коханого, свекруха любить показувати їх гостям.
Дуже приємною і важливою була для мене вишивка мого весільного рушника. Працювала над ним я аж 2 роки з частими перервами.


Рік тому спробувала себе у вишивці стрічками. Ось що з цього вийшло . Після завершення роботи зрозуміла, що це не моя техніка.

Трохи більше року тому я випадково зайшла в віділ для рукодільниць в місцевому універмазі і побачила готові картини незвичайної краси. Я довго милувалася ними і приглядалася, чим де вони вишиті. так відбулося моє знайомство з вишивкою бісером. Ця техніка захопила мене з головою і ось що з цього вийшло



Коли вишивати за наборами стало нудно, я спробувала сама створити схему картини і відшити її бісером. Так народився мій орел в небі - подарунок чоловіку, який має висіти в нього на роботі і сприяти його кар"єрному росту.


А зовсім недавно я всерйоз зайнялася вишивкою одягу бісером і не тільки. З готового є моя блуза і сорочка синочку.

На закінчені сорочка для другого синочка і в роботі блузка для дівчинки 14 років. Знаю, що це тільки початок - планів море.
а це маленька відпочивалочка - картинка хрестиком в дитячу кімнату.
Фото зв"язаних і пошитих мною речей я показувала в темі-знайомстві (як і ці фото вишивки, але інших, на жаль, в мене немає).

Ласкаво прошу всіх на вогник в мою творчу хатинку. Сподіваюся, вам тут сподобається!

 
РолічокДата: П`ятниця, 2011-09-09, 7:57 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
olalala, ВІТАЮ З ВІДКРИТТЯМ МАЙСТЕРНІ!
творчої наснаги і подальших звершень!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 9:03 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
olalala, знайома ваша мала рацію - дійсно оточуєте себе красою!
картини неймовірні, особливо вразив бісерний букет!
одяг у вас практичний і дуже сучасний вийшов - я просто в захваті!
але самі шикарні у вас тут двійко малюків! хай ростуть здорові та розумні!
сподіваюсь, іще побачимо не один ваш шедевр тут у майстерні!


Моя майстерня
 
OленкаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 10:02 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
olalala, Вітаю! молодець. Роботи гарні, синочки просто чудо! Бажаю здійснення всіх творчих планів і світлого настрою.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
olalalaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 10:22 AM | Повідомлення # 6
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
shtynka, Ролічок, Дякую, що завітали до мене на гостину. І за приємні слова теж вдячна дуже.
Quote (shtynka)
сподіваюсь, іще побачимо не один ваш шедевр тут у майстерні!
Я й сама на це дуже сподіваюся biggrin

А сьогодні я хочу познайомити вас ще з одним моїм захопленням - вирощуванням квітів на балконі. Цьогоріч зайнялася цим вперше і зрозуміла, що відтепер мій балкон квітуватиме завжди. Правда, залишилося ще зробити там ремонт, але це вже інша тема... Балкон має безпосереднє відношення до моєї творчості, бо саме там найчастіше я й працюю. Квіти мають чудову енергетику і позбавляють від втоми і поганого настрою. Майже всі вони вирощені мною з насіння, деякі - з малесенької розсади.
Фото, які я вам покажу, зроблені на початку літа. Чомусь в пік цвітіння я забула про знімки... Цілий серпень за рослинами доглядав чоловік. приїхавши додому, я була трохи засмучена, бо балкон атакували шкідники і хвороби. З деякими квіточками довелося прощатися, але багато зараз готується до нової хвилі цвітіння. Сподіваюся, що дощова погода не затягнеться і я незабаром зможу вам показати свій "квітковий рай" у осінній красі.


























А ось як мій балкон виглядав тиждень тому, після "реанімації" рослин - кардинальної стрижки і обривання бутонів і квітів.
З іншого боку балкона - тінелюбиві рослини, їх я не сфотографувала.
 
OленкаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 10:26 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (olalala)
Балкон має безпосереднє відношення до моєї творчості, бо саме там найчастіше я й працюю.
А я на задньому дворі на веранді. Теж квітів багато... Точно ти сказала, то в наше ім"я закладено...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
olalalaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 10:34 AM | Повідомлення # 8
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Oленка, Дякую за візит! Саме з вашої легкої руки я наважилася на створення майстерні.
Додам, що цілу минулу осінь і зиму я не творила красу руками, але творила її головою biggrin . Ми тоді якраз придбали квартиру і потрібно було спланувати її ремонт і інтер"єр так, щоб обійтися недорогими матеріалами і меблями, але створити затишну оселю. Мені було дуже приємно, коли мої свекор і свекруха, побачивши нашу домівку вперше, сказали, що в захваті від того, як я змогла спланувати весь інер"єр. Тепер знайомі часто радяться зі мною з приводу покупки меблів чи своїх дизайнерських cool ідей. Одна знайома мені навіть сказала, що в мене погляд художника (вдало підбираю кольори, які гармонують між собою).
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 10:37 AM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
olalala, вітаю з таким приємним вишиваним і зеленим відкриттям! Бажаю творчої непосидючості і активності!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: П`ятниця, 2011-09-09, 10:45 AM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
olalala, у Вас купа талантів, і золоті руки. У Вашій майстерні відпочиваю душею

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
НареченаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 11:18 PM | Повідомлення # 11
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
olalala, вітаю з відкриттям. Картини чудові. Особливе захоплення картинами з бісеру cool Бажаю наснаги і побільше часу на творчість biggrin

Siamo felici quando siamo insieme:)
 
olalalaДата: Неділя, 2011-09-11, 10:21 AM | Повідомлення # 12
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Дівчатка, дякую всім за візити! На жаль, найближчим часом буде не до вишивки - Дмитрик вчора зламав ручку sad
 
OленкаДата: Неділя, 2011-09-11, 10:50 AM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ой! як шкода маленького. держіться. буде боліти, нажаль. А значить і сльозки і бесонні ночі. Тримайтесь!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
КатюняДата: Неділя, 2011-09-11, 11:11 AM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
olalala, нехай у Дмитрика скоріше ручка загоюється. Які чудові робити, все таке світле, добре і ніжне. А квіти..... Це просто КАЗКА!!!! Наснаги вам і чудового настрою, а також міцного здоров'я вам і вашій родині!!!

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
JasjkaДата: Неділя, 2011-09-11, 2:38 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
olalala, Вітаю з відкриттям твоєї "хатинки":))Приємно з тобою познайомитись поблище!
Квіточки дуже гарні,у мене тільки зелені,без цвіту...чомусь так вийшло;) але дуже полюбляю вазони з цвітом.І роботи бездоганні,як і синочки:)))
А у синочок,Дмитрика,хай ручка по швидше виздоравлює!І мамуся буде мати час нас дивувати прекрасним biggrin


Творча майстерня
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2011-09-11, 6:22 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
olalala, вітаю з майстернею! Нехай здорові будуть ваші дітки і вся родина! Виздоровлення Дмитрикові!
Я тішуся, що ви така творча, енергійна і ощадна! Минулі роки теж переживала подібне втілення ідей з мінімальними затратами :D. Цього літа на подвір"ї чалапають все якісь майстри. В результаті - ні квітки, ні петрушки. Залишилося якихось два вазонки в хаті cry Отож радію за ваші успіхи і набиваю собі оскомини biggrin


ore et labore!
 
olalalaДата: Понеділок, 2011-09-12, 4:32 PM | Повідомлення # 17
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Дівчатонька, дуже дякую, що переймаєтесь моїми проблемами! Слава Богу, Дмитрика ручка не болить, спить добре. Виявилося, що вишивати у мене час є, а от в інтернет не виходить заглядати, бо мультики в нас тепер йдуть безперервно по комп"ютеру (а як ще трирічну дитину примусиш лежати...). Сьогодні трохи мережала рукав сорочки для дівчинки 14 років, ввечері покажу фото.
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-09-12, 5:00 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
olalala, квіти зачаровують! Та ще більше тішать ваші інші квіточки з повідомлення № 2 - такі собі майбутні дубочки!!! smile

 
lady-vДата: Понеділок, 2011-09-12, 6:19 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
olalala, співчуваю Вашому Дмитрику і Вам, але хай сам Господь попіклується про вас і буде вашим лікарем, і тоді все буде добре, тримайтесь.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЛеліткаДата: Понеділок, 2011-09-12, 8:01 PM | Повідомлення # 20
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
olalala, вітаю з відкриттям майстерні. Дуже мила і затишна хатинка. А ще синочки (близнятка?) - ви щаслива мама. Хай здоровенькі ростуть на радість вам. smile :) smile Дмитрику - якнайшвидшого одужання.

Додано (2011-09-12, 8:01 PM)
---------------------------------------------
Quote (shtynka)
особливо вразив бісерний букет!
Справді. надзвичайно!


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013


Повідомлення відредагував Лелітка - Понеділок, 2011-09-12, 8:02 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » olalala: творча хатинка (майстерня olalala)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.