| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 5:04 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
"НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
olalalaДата: Субота, 2011-09-03, 1:33 PM | Повідомлення # 21
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
НаталиG, Ваші сорочки для синочка - просто диво! Це для мене дуже актуально, бо зараз якраз вишиваю сорочечки своїм синочкам. Все-таки маленькі козачки в вишиванках - це справжнє диво!
 
НаталиGДата: Неділя, 2011-09-04, 3:53 PM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Ну прямо захвалили мене, дівчата!!! Ну яка там майстерність - професіоналом в прямому значенні ніколи не була, вишиваю виключно для задоволення і як вираз власної суті!
Сорочки сама і кроїла і шила. Синьо-жовта викроєна по прямій нитці, біла розкроїна більш зручною, але по перше, кроїла на розмір більшою, щоб вистачило на пару рочків нашому парубочку, а по-друге, я мала надію на допомогу знайомої - професійної кравчині, але з певних обставин ... і шила сама, тому людині, яка з кроєм на "ти" будуть видні мої "ляпи"!
Я зробила поетапний МК на вишття пазухи білої сорочки. Якщо кому цікаво, то через пару днів розміщу фото (поки що не можу бо маємо поламку в мережі, сидимо з тиждень без нету, мусіла піти в публічну бібліотеку, аби вийтив інет).


 
ЛеліткаДата: Неділя, 2011-09-04, 5:20 PM | Повідомлення # 23
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Маю лемківське коріння

Я страшенно цьому рада. Наталю, бо я теж наполовину лемкиня (зі сторони тата). Вітаю з майстернею і бажаю наповнення її новими чудовими шедеврами.

Додано (2011-09-04, 5:20 PM)
---------------------------------------------

Quote (НаталиG)
то був справжній клад! Лемківські оксамитові корсетки, розшиті передники і квітчасті юбки! Та нажаль (каюсь) до сьогодня не зберіглось того скарбу

Як шкода!!!!


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
TanaДата: Неділя, 2011-09-04, 9:40 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
мусіла піти в публічну бібліотеку, аби вийтив інет

Бібліотеки все ж потрібні!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-09-05, 2:41 PM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Quote (Tana)
Бібліотеки все ж потрібні!
cool biggrin biggrin biggrin , та не скажи, Танюш, я ще туди іноді почитати-полистати заходжу, цікаві екземпляри іногді трапляються!
покажу деякі мініатюрки, які подаровані, і є лише фоточки на пам'ять:
- пасхальне яєчко, заготовка з пенопласту і трохи фантазії.
- обкладинка на щоденник для дівчинки.
Новорічні мініатюрки:


 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2011-09-06, 8:13 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
НаталиG, Вітаю з майстернею! Така молодець!
Я так почитала-подивилася і бачу, що знайшла сестру :D! Люди! НаталиG - теж пасіонарія! biggrin


ore et labore!
 
РолічокДата: Вівторок, 2011-09-06, 10:19 PM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
НаталиG, ой які гарнульки-красотульки! мабуть тепер власники ними тішаться...


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-07, 0:20 AM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
і бачу, що знайшла сестру
Пасіонарія, даже не уявляєш, як мене потішили твої слова, СЕСТРИЧКО!!!
І мабуть тому, що дійсно ми такі: соціально активні, не можемо стояти осторонь даже коли маємо через те купу проблем; як казала нещодавно одна моя знайома: "так хочеться іноді бути слабкою... а "ізби все горять, а коні все скачуть..." - це про нас wink
Впевнена, на цьому форумі переважна більшість саме таких людей - пасіонарій нових сторінок нашого народу, бо якщо не ми, то хто? Всесвіт починається з кожного з нас.

Quote (Ролічок)
гарнульки-красотульки! мабуть тепер власники ними тішаться
Ролічок, я на це маю надію, робилося від душі!!!


 
shtynkaДата: Середа, 2011-09-07, 9:26 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Я зробила поетапний МК на вишття пазухи білої сорочки. Якщо кому цікаво, то через пару днів розміщу фото

впевнена що я не одна, а всі будемо безмежно вдячні!
я дуже хочу зробити сорочку безпосередньо на льоні, але не знаю з якого боку підійти. тому свій невеличкий досвід поки що втілювала на нашивках. і все одно довелось виявляти фантазію, щоб потім це все зібрати докупи... думаю, мої ляпи як кравчині буде куди більш видно - бо вся моя кравецька освіта (і на тому дякую, могло бути і гірше) - це уроки праці ще в далекій забутій школі...


Моя майстерня
 
НаталиGДата: Неділя, 2011-09-11, 0:04 AM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Невеличкий МК по шиттю пазухи сорочки (підгин прутиком, стовпчик):
1) 2) 3) 4)
1) Станок перегортаємо пополам по довжині і ширині, від точки перетину намічаємо горловину, вниз і в сторони відмічаємо 8 см для чоловічої сорочки, 6-7 см для дитячої (дівчатка, я не кравчиня, розміри даю по старих конспектах з училища).
2) Від точки глибини горловини відмітити довжину вишитої пазухи і розрізати її строго по нитці. Як бачите, я розрізала тканину вище від пазухи десь на 1 см, (залишила для підгину). Витягуємо по 2 ниточки через 2 см від середини пазухи (для підгину мережкою).
3) Загортаємо рубці 0.5 см і під рубцями вишиваємо мережку. Початковий ряд вишиваємо з вивороту! Загнули краєчок тканини в середину підгину, закріпили потім куточок петелькою з ниточки зігнутої навпіл, і починаємо виводити прутик. Голку виводимо знизу, на рубці, десь через дві-три ниточки від згибу. Потім робимо горизониальний укол голкою, набравши на голку 4 нитки на прутичинку.
4) Другий укол - обвиваємо прутичинку з переду, а потім з вивороту на косо захопивши рубець (наразі - чисницю) виколюємо знову знизу.

5)6)7)8)
5) Проміжний результат того, що в нас вийшло з лиця, після вишиття першого рядочка.
6) Дойшовши підгином до низу нашої пазухи (у чоловічої сорочки-чумачці це близько 43-45 см, в запропонованій мною - 24 см на хлопчика 7 років), вишиваємо закріпки - 7 штук, гладьовою качалочкою, ч-з одну ниточку. Розвертаємо наш станочок, і починаємо вишивати другий рядочок прутика, тепер вже з лиця. Вийшли знизу, через дві ниточки через чисницю. Набрали горизонтально на голку чотири ниточки на прутичинку.
7) Обвили прутичинку, вийшли знизу через дві ниточки через чисницю.
8) Від мережки починаємо виводити через 2-4 ниточки малюнок свого узору. Далі - докладніше.

9)10)11)12)13)
9) Пройшовши повністю нижній ряд прутика, нашиваємо закріпочки з іншого боку (там потім вишиємо мережку "стовпчик") - 12 штук качалочкою через ниточку.
10) Підрізаємо чотири ниточки на мережку стовпчик, дві ниточки залишаємо на чисницю, і підрізаємо ще дві на заключний рядочок прутика.
11-13) Виколюємо голку з-під верхньої чисниці і заготовляємо дві прутичинки.

14)15)16)
14) Виколюємо голку з-під чисниці (перед третьою прутичинкою). Спускаємося вниз і настилаємо настилки на двох прутичинках стовпчика - обвиваємо прутичинки спереду, голку виколюємо з вивороту поміж прутичинками знизу від настилки. Стягуємо не сильно, але щоб є настилочка не обвисала.
15) Закріпочку вертаємо на виворіт поверх настилки і обвиваючи із заду другу прутичинку знову виколюємо голку з-під верхньої чисниці.
16) Знову заготовляємо дві прутичинки зверху.

Додано (2011-09-11, 0:04 Am)
---------------------------------------------
17) 18)19) 20)
17) Виконавши рядочок стовпчиків з верхнім рядочком прутиків до кінця, нашиваємо закріпочки з нижнього краю пазухи так, щоб вони покривали тканину до останьої чисниці. Виколюємо голку з-під чисниці за дві нитки знизу.
18-19) Виконуємо нижній рядочок прутика.
20) Виворіт. Тут показано, як можна закріпити залишок ниточки по завершенні виконання нижнього ряду прутика за закріпочками з вивороту.

21)22)23)24)
21) Малюнок узору пазухи повинен бути максимально симетричним, краще, якщо він співпадатиме ниточка в ниточку. Починати виводити його потрібно з низу вверх і закінчувати по формі горловини. Обвідка виводиться від кутка пазухи по вертикалі і горизонталі, щоб був симетричний кут ширини вишивки.
22) Розріз пазухи зашивається з'єднуючими швами не доходячи до горловини 14 см (для чоловіків). Спочатку робимо закріпочку на два рубця (близько4-5 закріпок). Після останьої закріпки голку з вивороту витягуємо на перед з пазухи і вколюємо в рубець з одного боку просовуючи голку "в петельку" нитки, підтягуємо.
23) Далі вколюємо голку в протилежний рубець і знову виходимо з вивороту мов би в петельку.
24) Так чередуємо лівий-правий рубці, поки не дойдено необхідну довжину. Стягуємо не сольно, але й не кволо. За рахунок того, що пазуха в нас цільнокроєна, спочатку наш з'єднувальний "черв'ячок" буде дещо не рівно лягати, але поступово ми виходимо на однакову кількість ниточок як від краю, так і між настилочками.

І.... готовий результат:
Маю велику надію, що мій МК допоможе вам при виготовленні власних неповторних речей і цікавих вишиванок!!!




Повідомлення відредагував НаталиG - Неділя, 2011-09-11, 0:05 AM
 
Na_talkaДата: Неділя, 2011-09-11, 2:43 PM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 228
Нагороди: 0
Репутація: 118
Статус: Offline
НаталиG, дуже корисний МК. У мене завжди були проблеми з горловиною. Дуже дякую.
 
romannahДата: Неділя, 2011-09-11, 2:58 PM | Повідомлення # 32
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Дякую за МК, саме тепер думала як зробити горловину чолові кової сорочки(ніяк не навчу його знімати акуратно теніски і светри(завжди тягне за горловину), тому качалочкою чи вічками не зробиш.

я всіх люблю
 
olalalaДата: Неділя, 2011-09-11, 3:27 PM | Повідомлення # 33
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
НаталиG, Ваші новоічні мініатюрки запали в душу - як тільки з"явитьсячас, подумаю над "фартушком" для шампанського. дякую за ідею!
 
НаталиGДата: Понеділок, 2011-09-12, 5:37 PM | Повідомлення # 34
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Na_talka, romannah, olalala, дякую, що завітали до мене!
Quote (romannah)
саме тепер думала як зробити горловину чолові кової сорочки
- оброблення горловини сорочки через підгин ще зручний і тому, що коли зашиваеш пазуху яким небудь з'єднуючим швом, згодом його завжди можна розпороти до потрібної довжини - це особливо зручно в дитячих вишиванках або для чоловіків які з часом "поправились в шийкі".

Додано (2011-09-12, 5:37 PM)
---------------------------------------------
Покажу тепер ті роботи, що були зроблені мною, але тихо і мирно очікують свого оформлення :
*

листівочки для подружок:
**

фрагменти для робіна:
*-*-*


 
lady-vДата: Понеділок, 2011-09-12, 6:16 PM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
НаталиG, дякую за чудовий МК, завжди згодиться, гарний спосіб

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЛеліткаДата: Понеділок, 2011-09-12, 7:44 PM | Повідомлення # 36
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (Na_talka)
І.... готовий результа

Результат шикарний! А МК - супер!

Додано (2011-09-12, 7:44 PM)
---------------------------------------------
Я в захопленні від твоїх робіт,Наталю! smile smile smile


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
BulletДата: Понеділок, 2011-09-12, 9:05 PM | Повідомлення # 37
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Невеличкий МК по шиттю пазухи сорочки (підгин прутиком, стовпчик):

дуже цінно, я би хотіла винести МК окремою темою, ви не проти?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Понеділок, 2011-09-12, 11:09 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
НаталиG, майстер-клас - дуже зрозумілий! ще парочку подібних і можна самому вишивати! wink хоча мабуть вже всі МК є для того щоб розпочати
Молодець!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-09-12, 11:39 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Роботи дуже гарнi! А МК дужже корисне!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2011-09-13, 0:33 AM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
НаталиG, дякую за МК.думала, я гадала, для чого та складка на животі. А вона он для чого і як виходить.... wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.