| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 10:28 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
"НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
НаталиGДата: Вівторок, 2011-09-13, 9:05 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Quote (lady-v)
завжди згодиться, гарний спосіб
- як то кажуть "знання за плечима не носити!"

Лелітка, мені приємно, що звернули увагу на мої мініатюрки - я як і Ви полюбляю розширювати свій "асортимент" wink

Quote (Bullet)
я би хотіла винести МК окремою темою, ви не проти?
- звичайно, Лізо! Саме на це я (скромно червонію) і розраховувала, щоб для широкого загалу! smile

Ролічок, дякую моє сонечко! Більш за все хвилювалася, щоб МК був саме зрозумілий, бо одна річ спілкуватися очно і мати зворотній зв'язок і зовсім інше - заочно. cool

Quote (Oленка)
А МК дужже корисне
- буду чекати, що ви спробуєте цей спосіб і собі у вишиванці!

Quote (Dmutrik09)
я гадала, для чого та складка на животі
biggrin biggrin biggrin - так як ми їх годуємо, Лесю, то це спеціальна УКРАЇНСЬКА складка!!!

Додано (2011-09-13, 9:05 PM)
---------------------------------------------
Такий гарний вірш-пісня, як можна пройти мимо?
Сорочка-оберіг
Вишивала мама синіми ниткам, —
зацвіли волошки буйно між житами.
Узяла матуся червоненьку нитку, —
запалали маки у пшениці влітку.
Оберіг-сорочку вишила для сина.
Візерунком стали квіти України:
маки та волошки, мальви біля хати.
Долю для дитини вишивала мати.

Шила-вишивали хрестики зелені, —
зашуміло листя на вербі й калині.
Золотилось сонце у розлогій кроні.
Вишивала долю, наче по долоні.

Оберіг-сорочку вишила для сина.
Візерунком стали символи Вкраїни:
і верба, й калина, сонях біля хати.
Щастя для дитини вишивала мати.

Білими по білім вишивала ненька,
до ниток вплітала всю любов серденька.
Дрібно гаптувала росяні мережки,
щоб не заростали у дитинство стежки.

Оберіг-сорочку вишила для сина.
Візерунком стала рідна Україна.
Мамину турботу збереже сорочка,
захистять від лиха хрестиків рядочки.

© Леся Вознюк


 
feechkaДата: Четвер, 2011-09-15, 11:24 AM | Повідомлення # 42
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
НаталиG, знакомые работы! И,конечно,похвала рученькам!
 
lady-vДата: Четвер, 2011-09-15, 11:32 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
так як ми їх годуємо, Лесю, то це спеціальна УКРАЇНСЬКА складка!!!

Хі-хі biggrin biggrin biggrin


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 0:16 AM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
feechka, рада, что понравились мои странички! Обязательно еще приходи в гости!!! smile

Додано (2011-09-20, 11:45 PM)
---------------------------------------------
Ось такий осінньо-весняний привіт вам, дорогі дівчата з Одеси: поруч і зелені листочки, і свічечки квітчасті, і достигаючі їжачки каштанчиків (фоти зроблені сьогодні біля моєї роботи): *

Додано (2011-09-21, 0:16 Am)
---------------------------------------------
В продовження теми трішечки романтики:
*

Пара закоханих - то подарунок моїй племінниці на заручини, чарівний помаранчевий захід - це мій перший досвід участі в грі "сюрприз". Акварельні тюльпани - то мій весняний настрій минулого року, вишивалися підбором, майже навмання з не дуже якісного скану, тепер очікують собі пару - акварельні флокси, вже набор, гарненький такий лежить в шуфлядці. Наступний горщик з сердечками - то багатьма любимий Пауелевський дизайн, кажуть що цей горщик приносить у родину злагоду, а мені він ще подобається і тому, що такий простий і рідний, наче з нашого села, а не імпортний wink І монохромна конячка, яка теж, я думаю, є романтиком, і мабуть бачить себе в снах маленьким принцем з коханою трояндою, а на яву - зебра зеброю, зі звичайною кульбабкою (як часто всі ми у житті), АЛЕ ПОТРІБНО МРІЯТИ!!!




Повідомлення відредагував НаталиG - Четвер, 2011-09-15, 4:14 PM
 
olimpiaДата: Середа, 2011-09-21, 0:35 AM | Повідомлення # 45
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Ось такий осінньо-весняний привіт

Бідні каштанчики, це трапляється тому, що вони уражені каштановою мухою. Листя осипається дуже рано, фотосинтезу нема, ось і прокидаються бруньки. В Києві каштанам робили спеціальне щеплення від цієї мухи.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 0:56 AM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Так, olimpia, це і цікаве і водночас сумне видовище в осінній день.
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*- *-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
В минулому році наш меншенький пішов у перший клас, як побажання на легку путь я вишила йому цього Неміка з відомого мультика (наш Іванчик має дещо зхожі аспекти життя з головним героєм цієї історії). Досить цікаво спостерігати, як на мене, як створюється картинка:


 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-21, 1:02 AM | Повідомлення # 47
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
такий осінньо-весняний привіт вам, дорогі дівчата з Одеси: поруч і зелені листочки, і свічечки квітчасті, і достигаючі їжачки каштанчиків (фоти зроблені сьогодні біля моєї роботи): *

Яка увас там погода Наталю? Напевно тепло ще, бо і в нас жарить.Скажи ти живеш недалеко від траси Одеса- Київ? Питаю на майбутнє! wacko
smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 1:10 AM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Погода в нас поки що теж шикарна - тепло і сонячно, що цікаво, і ввечері зовсім не холодно, майже як у серпні.
Я живу ближче до Миколаївської траси, (ти ж пам,ятаєш, в мене і адреса - дорога Миколаївська wink ) трохи подалі від київської, але по київській трасі ми часто їздемо до свекрухи, вона живе на півночі одещини, тому ту дорогу теж знаємо не погано.


 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-21, 1:19 AM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Наталю, то не біда все рівно в той бік , десь там по дорозі . У мене Миколаївська дорога це дорога з фонтанки на Рибаківку... Думаю знайдемося!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-21, 1:19 AM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Наталь! Чи ти щось куховарили з тих рецептів?

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 1:21 AM | Повідомлення # 51
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
А-то! А ви плануєте ще на море в цьому році, чи просто відпочити?

 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-21, 1:24 AM | Повідомлення # 52
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Наталю! Ще не знаю, але в новому році хотілося би на море... ну і по дорозі до тебе ( АНУ НЕ ВИКАТИ) Поживемо- побачимо! як бог дасть. wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 1:37 AM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Нє, ну я скромно так викаю, маючи на увазі з сімєю( wink )
А якщо з погодою вгадати, то може бути суперовський новий рік! Ми з родиною у минулому році так мій день народження відмічали - набрали повну машину всякого антидієтичного, туда ж себе і дітей, і гайда на ту ж Фонтанку, прямо до берега. І це була така прикольна автомобільно-морська вечеринка.Я на згадку взяла з тої подорожі камінчика, дома ми записали на ньому дату - 10.01.2010, і пообіцяли собі, що кожні 10 років обов,язково так будемо відмічати Днюху, чи мою чи чоловіка (в нас пару днів різниці) ... і збирати камінчики. Звичайно по дитячому це все, але як приємно згадати!


 
ЦветанаДата: Середа, 2011-09-21, 11:04 AM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
НаталиG, тюльпаны поразили в самое сердце (обожаю все весенние луковичные!)))
И этот пауэлловский дизайн - моя давняя захомяченная хотелка, - теперь не найду покоя biggrin
Чудесная работа! Как вы его оформили? или он еще в ожидании?


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
ТМКДата: Середа, 2011-09-21, 11:24 AM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Які тюльпани!!!Краса! Всі роботи гарні, але тюльпани "поразили в самое сердце" (вибач, Цветана, за плагіат) І ще романтична конячка в полосочку.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
010101Дата: Середа, 2011-09-21, 11:27 AM | Повідомлення # 56
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote (ТМК)
тюльпани "поразили в самое сердце" (вибач, Цветана, за плагіат) І ще романтична конячка в полосочку.


+1 biggrin

Такі класні! Я вже подумую, щоб звернути зі шляху традиційності на манівці вишивання картин, от тільки фінансове питання поки підводить...
 
НаталиGДата: Середа, 2011-09-21, 2:22 PM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Дівулечки, дуже прижємно мені, що закохала я вас у свої квіточки, і думаю, зовсім не треба сумніватися вишити якусь річ, коли вона до душі!
Ми всі особистості зі своїми уподобаннями, а цей складний колоритний вінок суті українського народу, його єства, тому і вижив через покоління відчудження, що в нього вплетені узори і вподобання багатьох народів, смаків і світоглядів. Я вважаю, якщо річ подобаєсться, ти вкладуєш в неї часточку своєї душі, то вона вже народна, бо виконує її народ! Звичайно колористика рідного роду повинна мати присутність в житті, і потрібно діточок до неї звертати, аби мали крепкі листочки і плоди, повинні мати тісний зв,язок зі своїм корінням!!!
Quote (Цветана)
Как вы его оформили? или он еще в ожидании?
- Олю, не як не оформляла, лежить смирненько, очікує закінчення ремонту в домі.
ТМК, схемка зебрика разом з взірцями ниточок в мене залишилась. Можу вислати чи привести на зустріч.

Quote (Goncha)
Я вже подумую, щоб звернути зі шляху традиційності
Юлечко, не звертай, спільнота лишиться без стількох геніальних (не менше!) твоїх творінь! Але якщо шось дыйсно твоє, то зроби це обов'язково - ця річ ще довгий час буде милувати твої очі!!!



 
olalalaДата: Середа, 2011-09-21, 4:03 PM | Повідомлення # 58
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
НаталиG, Дуже гарні і дійсно романтичні роботи показали ви нам. Добре, що тюльпани не оформляли до ремонту, а то я минулого року вишила собі в нову квартиру серію картинок, а потім прийшлося в тій же кольоровій гамі всю кухню робити - і шпалери, і штори, і меблі :-) Добре, що я сама все вибирала, чоловік не встрявав в процес, бо якби я йому сказала, що підбираю все під червону гаму картинок, то він би подумав про мене щось не дуже приємне :-), як мінімум запропонував би в лікарню сходити :-)
 
bulbashka_aeroДата: Середа, 2011-09-21, 11:48 PM | Повідомлення # 59
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
В минулому році наш меншенький пішов у перший клас, як побажання на легку путь я вишила йому цього Неміка з відомого мультика (наш Іванчик має дещо зхожі аспекти життя з головним героєм цієї історії). Досить цікаво спостерігати, як на мене, як створюється картинка:

Таки так, цікаво. Такий собі мультик вийшов. І рибка гарнесенький))
 
НаталиGДата: Вівторок, 2011-09-27, 0:42 AM | Повідомлення # 60
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
olalala, так, ближнім які оточують нас дійсно іноді здається шо ми того... повернуті на творчості. А з нашого боку - цілком реальні дії підібрати весь гардероб за одними бусиками чи весь дизайн кваритри продумати за орднією каритнкою (щоб гармонувало)!
bulbashka_aero, стоїть картинка на тумбочці біля ліжечка і синуля вже питає, чи зробимо йому кімнату в морському стилі (це і попереднього топіка теж стосується biggrin )

Додано (2011-09-27, 0:42 Am)
---------------------------------------------
В мене вечір м'якої іграшки. За останній рік такі дитячі цікавинки в мене зробилися:

Бджілкомен звеселяє чоловіка в машині, скотчики шилися для здійснення мрії про песика)))

Котофан - справжній одесит: не худенький та веселенький!
*
Гусеничка і Малашка створилися для маленьких дівчаток, вони розраховані на розвиток моторики та тактильних відчуттів, зроблені з різних матеріалів. В середені гусенички і сентипух, і ромашка суха, і целофан, і горох, і рис. Ось так biggrin


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » "НаталиG: сторінки життя, які викладено нитками"
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.