| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 1:05 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Оленчина кімната відпочинку
OленкаДата: Четвер, 2011-08-18, 11:52 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Вітаю з відкриттям власної майстерні! smile
Сьогодні я дізналась про чудові новини в житті нашої американської форумчанки Ольги Оленки і не можу пройти мовчки, відчуваю, що перед моїм від"їздом просто зобов"язана створити таку тему для Олі!!
Оля, чекаю на хвастушки вишивками НАРЕШТІ! smile
Далі в цьому повідомленні всі тексти додані Оленкою!
-------------------------------------------------------------

ВИПАДКОВО СТАЛОСЬ ТАК, ЩО ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ СТАЛО З"ЯВЛЯТИСЬ НА КОЖНІЙ СТОРІНЦІ. МЕНІ СПОДОБАЛОСЬ.

А також я вирішила добавляти сюди те що є для мене найважливішим на протязі місяця, або на данний момент. Іноді тут будуть з"являтись мої віршики, оповідання, і можливо роботи, над якими я буду працювати.

Таблиця порівняння кольорів ниток від різних виробників тут.
Табличка порівняння ниток Cosmo з ДМЦ (Ті що у Олі-Калини) ТУТ
Різні техніки вишивки (відео)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2014-01-12, 9:26 PM | Повідомлення # 881
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
До речі, я зовсім не жартувала!
surprised вишивалочка
Цитата вишивалочка ()
бо мрії збуваються!
Я шкодую що моя мрія збулась, але я її втратила. Я не працюю лікарем в Штатах. Так вийшло... Я всього-навсього перекладач. Втішаю себе тим, що і це теж потрібно. Але іноді, що казати, часто, як защемить у серці...Ех...
Цитата olimpia ()
але які недитячі  там роздуми
Я не знаю чому вони не дитячі... В цьому році чотирьох річний племінник Джея, нам видав: "Дорослі такі метушливі... У них робота, вони кудись спішать і завжди чимось не задоволені. Я не впевнений що хочу вирости. Але я знаю, що все одно виросту." Повернувся і пішов гратись з собакою. 
Цитата shtynka ()
Я гадаю, в тебе все вдалось.
Ой, Танюша, Дякую. Ще б це моя донечка почула. Вона, бідна, вмерла б зі сміху. 
Цитата shtynka ()
Все буде добре!
Я знаю. Все і так добре. Дякую.

Цитата Киянка ()
Розумничка мама, що зберегла це в архів.
Мама у мене просто чудо! Вона справді дуже розумничка. Не знаю, щоб я без неї робила, особливо зараз. 
Цитата НаташаО ()
А я боюсь якою буде смерть, і що мене чекає після її. Тьху, ну й знайшла я про що говорити серед ночі. Всьо, йду спати.
Не бійтесь. Наш мозок дуже добре влаштований. Якщо ви в Бога вірете, то Бог потурбується, щоб все було добре. На добраніч!

Дякую, вам усім, за не байдужість до мене. Так приємна ваша підтримка. Люблю вас усіх, віртуальні мої і не віртуальні подружки!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2014-01-12, 10:26 PM | Повідомлення # 882
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Тепер щоб треба чимось корисним зайнятись. У мами скопичилось багато вишиваних робіт. Вишиває вона, як для мене швидко, а от в рамки вставляти не вміє. От я і вирішила показати декілька способів вставлення робіт в рамки. Всі скаржаться як це дорого, один з найдешевших способів. Розраховую що ви маєете все те, що і ми тут.Матеріали які нам потрібні:Приступимо.

Матеріали які нам потрібні:
1. Закінчений випраний і випрасуваний виріб. Я всі вироби сушу на рамах. Тоді не потрібно сильно прасувати і нитки не "прибиваються".ось так

Краще за все в підвішеному, або так щоб ні до чого тканинка не торкалась. В цей раз у мене сперлось на коробки і витяглось там де були кутки коробок. Тепер треба в двох місцях вогким рушничком поримочити і висушити.

Можна і не прасувати.

3.Потрібна рамка. Я купляю ті що вже на такому розпродажі, що смішно, ця мені обійшлась меньше ніж 2 доллари. Звичайно вона призначена для фотографій, але я вам маленький фокус покажу, як в неї вишивку всунути.


4.Картонка для оформлення текстильних робіт. ось тут можна подивитись що воно за звір
Знаходимо середину вашої роботу і середину картонки, головне щоб картонка, як і рамка були без кислотні. Кислота псує вишивку і фото. Накладаємо вишивку на картонку і приколюємо булавочкою в середені. Сильно натягуючи обгортаємо картонку


5. Приколюємо по периметру булавочками


6. У мене клейка зворотня сторона картонки, тому я знімаю захистну плвіку.

бачите там сліди від голочок? Голочки втикаються в середину боку картонки

7. Загинаємо края на зворотній бік і в куточках підрізаємо
Прикріплення: 2581621.jpg (78.0 Kb) · 4443876.jpg (36.8 Kb) · 3911741.jpg (88.8 Kb) · 8231334.jpg (133.6 Kb) · 9802414.jpg (154.6 Kb) · 2475650.jpg (317.2 Kb) · 5136504.jpg (190.3 Kb) · 1627893.jpg (148.2 Kb) · 3870229.jpg (191.5 Kb) · 7693738.jpg (185.0 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2014-01-12, 10:44 PM | Повідомлення # 883
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
8. Ось так виглядає наша робота з лицьового боку


9. Виймаємо голочки


10.Готуємо рамку. Я ніколи не торкаюсь скла з середини.Жир на пальцях залишається на склі, скліьки його не терти. Можна працювати в перчаточках, коли робота більша.


11.Приміряємо роботу до рамки. У куточки вирізаємо маленькі, тверденькі товщиною 1-2 мм безкислотні шматочки в моєму випадку велкро. Те саме, що я використовувала для закріплення тканини на рамці , коли мама вишивала. Це дасть пусте місце між склом і вишивкою. Щоб нитки не прибивались


12.Підрізаємо куточки ще раз, щоб зробити роботу як можна тоншою. Притискуємо по периметру. Вона може входити туго, але не страшно.

13. Беремо ту саму спинку що була на рамці. На оті маленькі лапки капаємо трошки гарячого клею. Коли ви в цю рамку вставляєте фото, то ті лапки заходять під рамку. Але наша робота вийшла за товстою для цього, тому лапки залишаться зверху і щоб вони тримали задню частину рамки, ми їх закріплюємо клеєм

Прикріплення: 4272770.jpg (269.1 Kb) · 1592042.jpg (246.7 Kb) · 0310470.jpg (246.7 Kb) · 0156158.jpg (116.3 Kb) · 9300850.jpg (224.0 Kb) · 8277197.jpg (127.3 Kb) · 2760476.jpg (224.0 Kb) · 9490793.jpg (160.6 Kb) · 3060075.jpg (148.3 Kb) · 9426947.jpg (136.3 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
OленкаДата: Неділя, 2014-01-12, 10:56 PM | Повідомлення # 884
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
14. Швидко закриваємо роботу і лапки притискаємо. Чекаємо декілька хвилин, щоб гарненько підсохло


Ось так рамка позаду виглядає

15. Стоячи

16. А це отой зазор між склом і вишивкою.


Буду рада якщо комусь цей маленький МК допоможе оформити свою роботу в рамку.

Робіт у мами зібралось за рік багато, тому я буду використовувати різні техніки оформлення. Буду ділитись.Може комусь і знадобиться.
Прикріплення: 7654887.jpg (130.5 Kb) · 7598909.jpg (102.7 Kb) · 9483566.jpg (116.1 Kb)



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
lady-vДата: Неділя, 2014-01-12, 11:07 PM | Повідомлення # 885
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Oленка,  чудова ідея з рамочкою, дякую. Але я не зрозуміла, чому рамка може бути кислотна? Це, що, якийсь матеріал з якого вона зроблена - шкідливий?

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2014-01-12, 11:25 PM | Повідомлення # 886
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата lady-v ()
Але я не зрозуміла, чому рамка може бути кислотна?
Не може бути кислотною. Кислота пошкоджує тканину і фото. Бачила у рамках, обсобливо у старих такі райдужні розводи? Оце робота кислоти. Всі нові рамки зараз, у нас, безкислотні, так як і матеріали для оформлення в рамки.

Р.S.
Пригадую твоє фото і посміхаюсь весь час. Наче і хандра пройшла. Дякую.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
lady-vДата: Неділя, 2014-01-12, 11:29 PM | Повідомлення # 887
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Цитата Oленка ()
Не може бути кислотною. Кислота пошкоджує тканину і фото. Бачила у рамках, обсобливо у старих такі райдужні розводи? Оце робота кислоти. Всі нові рамки зараз, у нас, безкислотні, так як і матеріали для оформлення в рам
Аааааа... , ото я гальмо))))
Цитата Oленка ()
Пригадую твоє фото і посміхаюсь весь час. Наче і хандра пройшла. Дякую.
Тобі, дякую! І не хандри. Ти чудова, розумна і талановита. Біля тебе твої батьки, твій коханий і твої діти. Почитай мій підпис, і почувайся завжди щасливою ))))


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2014-01-12, 11:31 PM | Повідомлення # 888
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата lady-v ()
Почитай мій підпис, і почувайся завжди щасливою ))))
Так і роблю!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
НинокДата: Понеділок, 2014-01-13, 1:41 AM | Повідомлення # 889
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 0
Репутація: 49
Статус: Offline
А вот так виглядит эта картинка уже оформленная. Место временное, вышивала в подарак внучке и ее  мужу, как поздравление и благодарность за рождение моего правнука. Лиза, большое спасибо. Мы схемки увидели, Олечка говорит: Хорошо бы для Катюши вышить, жаль времени нет. А я на пенсии. Сижу - вышиваю, лежу -  вышиваю. Жду когда у нее время будет все остальное оформить.
Прикріплення: 7159604.jpg (57.7 Kb)


Повідомлення відредагував Нинок - Понеділок, 2014-01-13, 1:59 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-13, 1:56 AM | Повідомлення # 890
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Нинок, и замечательно получилось! Я очень рада, что вы использовали эту схемку smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Понеділок, 2014-01-13, 3:27 AM | Повідомлення # 891
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, дякую за МК. Звичайно ж діліться тим як ви проведете роботу з іншими картинами, чекаю з нетерпінням.
Я купила в інтернет-магазині готові рамкияк і у вас, але вони чекають своїх робіт. Правда в одній по дорозі побилось скло, на жаль.
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-13, 4:20 AM | Повідомлення # 892
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Правда в одній по дорозі побилось скло, на жаль.
А не переживайте. В неї теж можна роботу вставити. Деякі картини, для зберігання "Маслянного єффекту", я якраз без скла оформлюю.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2014-01-13, 4:50 AM | Повідомлення # 893
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка,  о я неуважна, дякую за поради як вставляти картинку вишиту в рамку. Я думала, ну хіба є щось новеньке в такій начебто простій справі? А я, наприклад, не додумалась би про куточки, щоб вишивка непритулялась сильно до скла. І про замітки булавками..!

ДЯКУЮ smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2014-01-13, 5:25 AM | Повідомлення # 894
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
А я, наприклад, не додумалась би про куточки, щоб вишивка непритулялась сильно до скла. І про замітки булавками...
Дуже рада, що мої поради корисні.

Цитата Bullet ()
о я неуважна,
Це не неуважність. Просто в моїй кімнаті дуже рідко з"являється щось більше ніж теревені. Але зрідка - буває.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ТетянаДата: Середа, 2014-01-15, 1:14 AM | Повідомлення # 895
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Oленка, вітаю з днем народження! Хай життя готує вам тільки приємні сюрпризи, хай з вами завжди будуть любі вам люди, щастя, достатку, енергії і здоров"я - щоб вистачило на все задумане!
 
НаташаОДата: Середа, 2014-01-15, 2:17 AM | Повідомлення # 896
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Oленка, і я вітаю з цим святом. Щастя, здоров"я вам та вашій родині. Хай поруч завжди будуть вірні друзі.
 
BulletДата: Середа, 2014-01-15, 2:43 AM | Повідомлення # 897
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Вітаю-вітаю-вітаю з лнем народженння!!!! Хай усе буде якнайкраще, справи робляться легко і приємно, здоров"я... забудь про нього і думати, хай не тривожить спинка та інше!
Знаю, цей день ти точно провела з родиною, але ми теж примазуємось , бо ми твоя вишивальна українська родина (і я той член родини, що постійно запізнюється, ось як і зараз - з привітанням))) Але можеш налити мені "штрафного" келиха з білим вином, я підніму його за твоє велике серце :)*

Обнімаю, привіт від моєї мами Тобі!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Середа, 2014-01-15, 3:28 AM | Повідомлення # 898
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Тетяна
Цитата Тетяна ()
хай з вами завжди будуть любі вам люди, щастя, достатку, енергії і здоров"я - щоб вистачило на все задумане!
Дякую! Такі хороші побажання обов"язково мусять збутись.
Цитата НаташаО ()
Хай поруч завжди будуть вірні друзі
Дякую! Правда це якраз те, що людині в житті дуже потрібно. Давайте будемо віртуально вірно дружити!

Цитата Bullet ()
Знаю, цей день ти точно провела з родиною, але ми теж примазуємось , бо ми твоя вишивальна українська родина (і я той член родини, що постійно запізнюється, ось як і зараз - з привітанням)))
 Bullet,  Дорога моя, стільки кофе! Я у захваті! Наливаю тобі білий Ріслінг від  Smith-Madrone з Долини Напа, Каліфорнія.
Я цілий день на роботі перечитую ваші поздоровлення. Я отримала їх багато, стоячи в операційній сьогодня я думала, який хороший у мене День народження. І такий хороший він у мене саме тому, що ви всі у мене є! Я і не уявляю собі свого життя без нашої вишивальної родини! Точніше уявляю - мені не подобається...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
olgavasilevskiaДата: Середа, 2014-01-15, 4:05 AM | Повідомлення # 899
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Oленка, я в якомусь ступорі...прочитала Вашого листочка... В горлі ком...Добра,розумна маленька дівчинка! Хай вам щасить і хай все завжди у Вас буде добре!!!
 
OленкаДата: Середа, 2014-01-15, 4:13 AM | Повідомлення # 900
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
olgavasilevskia, Дякую! Не моя заслуга, вчителі добрі поруч були. І мамі дякую за те що зберегла.
І Вам за поздоровлення! Заходьте. Іноді я навіть корисні поради даю і свої роботи показую, коли закінчую.

Біду маю, розпочатого багато, закінченого меньше, коли закінчую, то всі строки в які треба закінчити, уже минули не до фото. Ось так поїхали до онука одежки в яких його додому забирали. Тепер чекаю поки моя донечка знайде час сфотографувати, але малий вередує трохи то їй і не до того. Вона чекала на мене 6 місяців. Я все робила переробляла, переплітала, перешивала. Починала знову, бо щось не подобалоь. Коротше отримала, моя дитиниа одежку в котрій мала дитинча додому забирати уже коли народила малюка. Добре що все начебто сподобалось. Щастя ще що син приїзджав і якраз назад їхав то забрав. Щось часом я ніяк не навчусь розпоряджуватись.

Приймаю поради. Де знайти вільний час. В ночі не підходить, якщо я не сплю собаки не сплять і всіх будять. Не ходити на роботу - не варіант, принаймні зараз. Треба до Лізи у лікбез було записатись, може б навчилась мати дохід від рукоділля. і усьо... карусель по колу мчиться, а навкруги тей самий пейзаж...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Оленчина кімната відпочинку (Або Українці за кордоном!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.