| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 6:43 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 27
  • 28
  • »
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
Творчі посиденьки зі Штинькою
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 11:42 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Ласкаво прошу до мене в гості!

Живу у славному місті Запоріжжі, рада буду знайти однодумців зі свого міста чи десь неподалік, можливо для міні-форумівок за чашкою смачного чаю, соку, кави чи хто що полюбляє wink На півдні України є певний дефіцит україномовного середовища та людей із українською самоідентифікацією. Тому рада буду поповнити коло своїх українських (і не тільки) друзів biggrin

Маю свою невеличку родину - чоловіка та синочка 2 рочки, а також дуже широку географію родичів по всій Україні та за її межами. Творити для рідних і близьких людей щось, наділене теплом своїх рук - то основна діяльність у вишиванні, яку я практикую.
Гроші заробляти таким чином не пробувала, можливо колись до того виросту як вишивальниця та рукодільниця )))

В реальному житті я інженер, що тісно пов"язаний із комп"ютерною технікою. Була я і адміністратором, і викладачем спец.дисциплін, цікавлюсь дизайном, графікою, відео, останнім часом пробую реалізувати себе в спорідненій сфері, ближчій до програмування.

Можливо, комусь видасться це перше повідомлення надто відвертим - але для мене за ті декілька років, що я тут на форумі, ця веб-спільнота стала рідною, а багатьох постійних форумчан бачила у реалі і я просто в захваті від цих людей. Дівчата, ви для мене як окрема родина однодумців, захоплених як і я українськими традиціями, народними ремеслами, і просто щирі душевні люди! За це ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ всім, без кого цього форуму не було би!


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Вівторок, 2012-09-25, 4:57 PM
 
pozitivДата: Четвер, 2010-11-25, 12:25 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Ось і я - твій перший гість! Вітаю з відкриттям власної сторіночки!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
parsДата: Четвер, 2010-11-25, 12:33 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Робоче місце симпатичне! smile але хочу побажати більшого робочого місця)))
і теж приєднуюся до вітань з власною сторіночкою )


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
TanaДата: Четвер, 2010-11-25, 12:55 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Танюша, вітаю! Бажаю розширення творчого просотру і поповнення галереї завершених робіт! І велике спасибі за ідею і координацію коловоротів, довгобудів -- це великий організаційний пласт роботи, який потребує часу, терпіння! А ще бажаю побачити в цій темі клатикову ковдрочку, яку ти задумала давно, а ну, спонукай нас до її поповнення клаптиками і втишитими фрагментами!... І спокійних мамських трудобуднів, щоб лишався час для рукоділля!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Четвер, 2010-11-25, 1:16 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
shtynka, А я все думаю, коли ж то Ваша майстерня з'явиться wink Вітаю, Вас!

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЦветанаДата: Четвер, 2010-11-25, 2:27 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Поздравляю с открытием своей мастерской, shtynka!
Пожелаю успевать всё - и с деткой, и с семьёй, и с любимым хобби!
Жду новых фото своих работ wink


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
ЮлияДата: Четвер, 2010-11-25, 2:32 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Ось так виглядає приблизно моє робоче місце..

Як класно коли є робоче місце, та ще й до того вмієте шити! Запримітила на задньому плані станочок для вишивання, - динозаврик якщо не помиляюся? А я тільки мрію про такий станок і про своє робоче місце також...


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 2:36 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Дякую всім, гості мої любі. Виникли невеличкі технічні труднощі із розміщенням фото, а потім малого порозважала трохи, та дідуся з бабусею ... Отак сьогодні клопотів вистачає. Але я все ж продовжу.
Quote (lady-v)
shtynka, А я все думаю, коли ж то Ваша майстерня з'явиться Вітаю, Вас!

Насправді спроба зробити її вже була, і дещо з моїх робіт вивішено на сайті, до якого веде кнопка мого профілю ))) Але туди ніхто майже не заглядав...
Quote (Tana)
А ще бажаю побачити в цій темі клатикову ковдрочку, яку ти задумала давно, а ну, спонукай нас до її поповнення клаптиками і втишитими фрагментами!...

Спочатку покажу спільне (отак і я примазалась ;)) творіння із Лізою (наш любий адміністратор). Перед поїздкою до Криму завершила нарешті давно присланий мені подарунок в пошті щастя - і дуже активно ним користувалась )))

Моя задача була дуже скромна - зшити дві частини докупи, вставивши наповнювач. А ще обробити край.
Отже, зметала із синтепоном я "сендвіч" практично одразу... А от із краєм був ступор.
За інструкцією автора цього шедевру треба було рівненько обрізати край і обшити. Спочатку хотіла обробити "бєйкою" - та виявилась завузькою... Ідея прийшла згодом - згодилась широка стрічка, що була бантиком на моєму масяткові коли виписували із пологового будинку.

Отак вийшов дуже символічний подарунок з нагоди народження, і ще й стрічечка буде постійно нагадувати хвилини щастя )))


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Четвер, 2010-11-25, 2:42 PM
 
ЮлияДата: Четвер, 2010-11-25, 2:40 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Спочатку покажу спільне (отак і я примазалась ;)) творіння із Лізою (наш любий адміністратор). Перед поїздкою до Криму завершила нарешті давно присланий мені подарунок в пошті щастя - і дуже активно ним користувалась )))

Дуже класна і сама ідея і її втілення!!!Дуже оригінально і функціонально! Як я поважаю тих людей, що вміють щось таке, що я не вмію!!!


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 2:45 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Юлия)
Запримітила на задньому плані станочок для вишивання, - динозаврик якщо не помиляюся?

Так, саме він ))) Земляки мої таке роблять, чоловік презентував на минулий день народження (рік тому). Досить зручна штука. Особливо рамки із магнітиком і подушечкою для голок )))


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 2:54 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Трохи робіт із архіву
1. Мій експеримент із швейною машинкою і непотрібними клаптиками, що шкода було утилізувати... Все хочу собі пошити велику ковдру на ліжко (писалось у темі вишивально-покривального робіну...) а поки що на мініатюрах тренуюсь )))

2. Артільна вишивка - гачок на кухню wink Кожного дня тепер на кухні згадую форум )))

3. Плетена із старих газет рамка. Коли на роботі було засумую, а руки чухались зайнятись чимось корисним - отаке спробувала. Це був практично перший і єдиний досвід.

4. А це плагіат (сподіваюсь ним не ображу автора ідеї - мою тезку Танюшку Серебреннікову). Закладинка вишивалась у подарунок для колеги ))) Успішно подарована і оцінена )))

5. Теж робота, на яку надихнув форум - брала участь у грі в кольори smile зараз висить на станочку для вишивання і приносить користь )))


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 2:58 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
І ще одна робота практично річної давності - вишита у подарунок для молодої сім"ї на весілля.

І зовсім свіжачок - привітання для тієї ж пари. Думаю, всі здогадаються із чим )))

Щоправда, не встигла ще оформити. Планую це зробити найближчим часом, і нарешті подарувати.


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 3:01 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А це зараз в роботі - паралельно із довгобудом.

Чарівну сімейку вишивала в найнесподіваніших місцях і чудернацьких позах... Отак і рибку тепер шию - то в процесі годування малечі, то в автомобілі по дорозі із Криму ))) То ли еще будет, як то кажуть )))


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Четвер, 2010-11-25, 3:04 PM
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 3:05 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Юлия)
Як я поважаю тих людей, що вміють щось таке, що я не вмію!!!

Я теж в захваті від Лізиних витворів, і тому дуже хочу хоч трошки навчитись робити щось подібне... Стараюсь.


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 3:13 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
Бажаю розширення творчого просотру і поповнення галереї завершених робіт!

То я трохи скромнічаю... Насправді матеріали для рукоділля займають ще частину шафи-купе, пару поличок у іншій кімнаті, ну і звісно, переміщаються зі мною в безвізовому режимі по всій квартирі ))) Чоловіка це трохи дратує, але ставиться із розумінням. Про організацію куточка, щоб усе було при місці мрію, та не на все вистачає часу. Нічо, колись розкладу все по поличках )))

Quote (Tana)
І велике спасибі за ідею і координацію коловоротів, довгобудів -- це великий організаційний пласт роботи, який потребує часу, терпіння!

Ну, щодо коловороту - прогресу щось ніякого, мої спроби достукатись до завинилих гравців марні... Вже телефонувала, нагадувала через смс, пошту, сайт, навіть паперовими листами... Та люди говорять - так, добре. Все буде. І знов зникають. Мабуть, організатор із мене все ж таки поганий. Чи в силу останніх подій в особистому житті я стала занадто м"якою... Не можу я так гримнути, щоб усі все одразу виконали...
А от довгобуди - цікава тема, і вважаю її дуже вдалим проектом. Бо завдяки підтримці форумчан сама завершую вже третю роботу. Це дуже добре. Насправді дуже приємно займатись цією роботою )))


Моя майстерня

Повідомлення відредагував shtynka - Четвер, 2010-11-25, 3:14 PM
 
УкраїнкаДата: Четвер, 2010-11-25, 3:38 PM | Повідомлення # 16
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
shtynka, з новосіллям!


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-11-25, 3:40 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Українка, дякую!

Моя майстерня
 
TanaДата: Четвер, 2010-11-25, 7:25 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Мабуть, організатор із мене все ж таки поганий.

Не згодна
Quote (shtynka)
А от довгобуди - цікава тема, і вважаю її дуже вдалим проектом

Згодна
Quote (shtynka)
це плагіат (сподіваюсь ним не ображу автора ідеї - мою тезку Танюшку Серебреннікову). Закладинка вишивалась у подарунок для колеги

Дуже рада, так приємно, коли хороші люди продовжують мої починання smile

Хороші спроби! Приємного творчого пошуку у клаптиковому шитті!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-11-26, 2:59 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
А це зараз в роботі - паралельно із довгобудом.

звернула увагу, що на упаковці Чарівної Миті аж ТРИ мови... хм.

Твій гаманець для телефона дуже сподобався smile Собі таке зробити, чи що... ))))

Quote (shtynka)
Я теж в захваті від Лізиних витворів, і тому дуже хочу хоч трошки навчитись робити щось подібне... Стараюсь.

Дякую, мені приємно. У тебе дуже добре виходить , не скромнічай smile

shtynka, килимок кумедний і гарненький! І за тему про довгобуди - дякую. Якби не твої піддьорги мене час від часу, я би й досі зупинена була на голівці Марії. А вже лишилось самі квітчоки на рамі smile
Бажаю здоров"я!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2010-11-27, 6:47 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline

Ще одне захоплення свого часу - трохи бісеру )))


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Творчі посиденьки зі Штинькою (Мої досягнення у рукоділлі і не тільки ))))
  • Сторінка 1 з 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 27
  • 28
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.