| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-30, 10:10 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Гоп - тик на патик!
ПасіонаріяДата: Неділя, 2010-02-21, 8:19 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітаю. Пропоную тут поглянути на мої творіння.

ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2014-02-17, 3:31 PM | Повідомлення # 1061
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Отож, пару слів.
Відбулася зустріч у нашій районній бібліотеці в рамках щорічних "Стрітенських зустрічей". Треба сказати, що щороку, від коли пам"ятаю роки-рокенні, наша бібліотека організовує зустріч із живими письменниками, поетами, істориками, цікавими людьми (хто пише та випускає книги). Цього року я "намовила" на пані Ірину Свйонтек. Зустріч підготувала завкраєзнавчим відділом пані Марія Сорока.
Так, зараз я біжу - вечором допишу wink


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2014-02-17, 11:20 PM | Повідомлення # 1062
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Так ось, відбулася презентація книги "Покутські вишивки Прикарпаття. Мистецтво геометричного орнаменту і колориту".


Ведуча запитала, чому саме Городенківщина? Пані Ірина сказала, що закохана в наш край. Вона протягом десятиліть систематизувала, зібрала, описала, відшила з майже всіх сіл Покуття. На початку помагали студенти медучилища, де пані Ірина викладала. На зразок - Ой, а в моєї баби (прабаби) така сорочка - і поїхали в село, а там за день - два стільки матеріалу! А відтак одне кликало другого - знаходила Городенківські зразки і там, де не сподівалася - в різних музеях, заходах і т.д.
Взагалі,  майже все, що пані розказувала - є в книзі.
Прикріплення: 8367926.jpg (131.7 Kb) · 1346122.jpg (142.1 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2014-02-17, 11:35 PM | Повідомлення # 1063
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Вітання від влади. Пан Степан Михайлюк - заступник голови адміністрації з гуманітарних питань, пані Леся Гудзик, заступник голови райради, колишня директор райбібліотекки (це вона започаткувала традицію живих зистрічей з письменниками). Третє фото - вітає Люда Стражник, кор газети "Край" (це її фото виставила Яга)
 
Прикріплення: 0001798.jpg (110.2 Kb) · 3637505.jpg (186.1 Kb) · 0793330.jpg (161.8 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2014-02-17, 11:47 PM | Повідомлення # 1064
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
А це я щось там кажу. А це в кінці "вирвала" книгу для Єрмакових, з авторським підписом. Книг привезла пані Ірина тільки чотири (дві з них я замовила, але народ перехопив. Я відважно репетувала, що мені для Лукганська. Пані свйонтек розказала при нагоді, що в селах луганщини записані чудні пісні українською мовою, чудні строї. То все туфта - що Луганськ - це глибока Росія, ось так)
Прикріплення: 9349074.jpg (150.8 Kb) · 7586648.jpg (149.3 Kb) · 4458164.jpg (185.2 Kb)


ore et labore!
 
ZetaДата: Понеділок, 2014-02-17, 11:55 PM | Повідомлення # 1065
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Тішуся,що вам таки вдалося провести цю зустріч! Молодці!!!
Людо - дуже гарна нова сорочка! що то за вишивка? Похвалися ближче,будь ласочка cool






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2014-02-17, 11:56 PM | Повідомлення # 1066
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
А це мій Маркіян - йому дали вірш про сорочку з бабусиної скрині. На зустрічі він трохи нудився - авторка говори дуже довго. А потім набувався, любить гоститися!
Прикріплення: 0724190.jpg (103.9 Kb) · 3560737.jpg (145.9 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2014-02-18, 0:00 AM | Повідомлення # 1067
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Це не нова сорочка. Це зі старої сорочки (Тишківської рукав"янки). Але вона в мене вже добрих два роки, я вже її добряче витягала, хіба ви її не бачили?
Прикріплення: 1081332.jpg (203.6 Kb)


ore et labore!
 
Andrew_YerДата: Вівторок, 2014-02-18, 0:46 AM | Повідомлення # 1068
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Гарна зустріч! Радію разом з вами що зустрічаєтесь та спілкуєтесь, запрошуєте до себе таких цікавих людей, маєте змогу шанувати їх за ту безцінну працю!
Приємно бачити знайомі обличчя. smile
Людо, велика Вам дяка за книгу! І низький уклін п. Ірині за титанічну працю по збиранню скарбів нашого народу!
А до Росії в нас тут далеко. Ну, хіба що універмаг в центрі Луганська має таку назву. smile
Північ Луганщини - натуральна слобожанщина, тобто козацькі слободи. Навіть Росія за кордоном ще не дуже російська. Ось, наприклад, такий випадок. Років 7 тому одна наша колєга вийшла заміж та переїхала жити в Росію, в Кантемирівський район, що у Воронежській області. Поки жила в Луганську, то розмовляла російською, а як приїхала в гості через рік життя в Росії, то вже українською заговорила. Там навчилася. І чоловік її росіянин розмовляє українською і в селі у них розмовляють українською. smile
Так склалося, що міста в нас дійсно русифіковані. Але села - звичайні наші українські села.

Сорочка гарна! Приєднуюсь до Таніного прохання. При нагоді покажіть поближче. Дякую!


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Вівторок, 2014-02-18, 0:52 AM
 
OленкаДата: Вівторок, 2014-02-18, 0:53 AM | Повідомлення # 1069
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Пасіонарія, Людочка, дякую за чудову розповідь і свілини. Радію, що ти була на такій чудовій зустрічі. Шкода що книжки тобі не дістались. Але все одно це дуже здорово.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
намистоДата: П`ятниця, 2014-04-04, 10:33 AM | Повідомлення # 1070
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Пасіонарія, Люда, які ви молодці, що організували таку зустріч! І для себе багато корисного дізналися і пані Ірину уважили. Вона заслуговує на те. Подумати тільки, яку вона зробила титанічну роботу за своє життя. Скільки зібрала, опрацювала і видала візерунків у своїх книгах для широкого загалу. Завдяки їй то все добро не пропало, не зникло, не розпорошилося по вітру. До речі, нещодавно вийшов з друку її черговий бестселлер, присвячений космацькій вишивці. Цікаво, чи планує вона щось на рахунок снятинських сорочок білим по білому. Вони теж унікальні і по них ще не має фундаментальних досліджень. А так хотілося б щоб було...
Дуже дякую за світлини і за розповідь! ( сорочка на тобі файнюцька і ти як чічка!)


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2014-11-11, 10:01 AM | Повідомлення # 1071
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Моя майстерня за моєї вини заросла павутиною ;( ось така я нечепура. Голку закинула - чим дальше, тим страшніше. Зате я опановують декупаж! Причому одночасно на дереві, склі, картонні та тканині. Максималізм з мене пре, а рідні тільки спостерігають. Два тижні шаленства минули, тому визнаю, що я явно "попала". Далі, сподіваюсь, буде...

ore et labore!
 
KS11Дата: Середа, 2014-11-12, 1:10 PM | Повідомлення # 1072
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 166
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Пасіонарія,  Дуже вдячна Вам за розповідь
Якось я пропустила ваш щоденник.
я ніколи  раніше не бачила  такої вишиванки
Сказати дуже гарна...то нічого не сказати..
Натхнення Вам у всьому чого торкаєтесь

Додано (2014-11-12, 1:10 PM)
---------------------------------------------
Вчора читала Ваш щоденник...
шкода, що не всі світлини доступні..

Тішилася як малесенька дитина , що наша земля родить такі таланти  як Ви
Хай Вам Господь помогає


Мій щоденник http://siveryanka.blogspot.com/
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2014-11-16, 9:39 PM | Повідомлення # 1073
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
KS11, дякую за добрі слова. smile
бачу, треба "підтягти розпущеної шмарклі" і братися за роботу, а то я зовсім розкисла і перестала бути творчо плідною.


ore et labore!
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-11-21, 2:25 PM | Повідомлення # 1074
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Пасіонарія ()
Моя майстерня за моєї вини заросла павутиною ;( ось така я нечепура. Голку закинула - чим дальше, тим страшніше. Зате я опановують декупаж! Причому одночасно на дереві, склі, картонні та тканині. Максималізм з мене пре, а рідні тільки спостерігають. Два тижні шаленства минули, тому визнаю, що я явно "попала". Далі, сподіваюсь, буде...

Цитата Пасіонарія ()
треба "підтягти розпущеної шмарклі" і братися за роботу, а то я зовсім розкисла і перестала бути творчо плідною.

А нам показати твої плоди декупажні? Я люблю декупаж і хочу подивитись - надихнутись! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2014-11-21, 9:13 PM | Повідомлення # 1075
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bulletдекупаж тут

Ще раз дякую, Людо, вони те, що треба для нашої активної діяльності!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2014-11-21, 10:30 PM | Повідомлення # 1076
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Пасіонарія, передаю вам щире спасибі за гостинчика! Куштували, дякували і питали - а хто автор? А рецепт?
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2014-11-23, 1:39 AM | Повідомлення # 1077
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Тетяна, ви привласнюєте мені чужу заслугу. Гостинчик від мене явно не їстівний, я просто не встигла спекти фізично (мала таке бажання wink ). Тому на рецепт(хоча не знаю про що йдеться) нехай зголошується скромний автор.
Tana, з тим наміром й хотіла послужити.
Bullet, декупажних плодів ще мало, вірніше всі "зелені". Жду.... smile


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2014-11-23, 1:51 AM | Повідомлення # 1078
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Всю ніч з 21 на 22 листопада робила листівки. Потрібно було спричинитися чимось на благодійну акцію по збору коштів для наших солдат.
Як завжди, забракло хвильки для нормального фотографування дома, тому задовольняюся тим, що є...
Сьогоднішнє віче в нашому місті.
 
Прикріплення: 0574370.jpg (235.2 Kb) · 8716303.jpg (182.8 Kb) · 4202466.jpg (209.9 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2014-11-23, 1:58 AM | Повідомлення # 1079
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Прикріплення: 2159692.jpg (215.7 Kb) · 5688654.jpg (238.2 Kb)


ore et labore!
 
TanaДата: Неділя, 2014-11-23, 1:54 PM | Повідомлення # 1080
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Настичені роботи, от вже ви погралися!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Гоп - тик на патик! (Твориво Пасіонарії)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.