| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 3:37 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
РолічокДата: Понеділок, 2012-01-16, 1:34 AM | Повідомлення # 1821
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet,
Quote
Ех, не любитель я шити на замовлення

як я тебе розумію
прихваточки з гарненької тканини.
давно таку шукаю. тобто щоб були яскраво виражені квіти чи букет і повторювався декілька раз. хочу спробувати техніку "отражение" - відображення. та щось такі не попадаються. а наші сучасні ситці - малюнок гарний можна знайти, а от якість... а постільні не трапляються з таким малюнком...



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 1:39 AM | Повідомлення # 1822
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
хочу спробувати техніку "отражение" -

О! Дякую, ти мене наштовхнула! Тепер і я таке хочу :)))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Понеділок, 2012-01-16, 1:48 AM | Повідомлення # 1823
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Лізо, про яку маріхуану говорите? у нас сусід наркоман- ми за дитиною своєю ходили слідом всюди- боялися, щоб не підсадив (сусідські хлопці повиростали майже всі на іглі).
Quote (Bullet)
таки відмовились
мені відома така ситуація. минулого року замовила родичка картину. шила її майже місяць по 18-20год вдень (мама хворіла дуже), а вона потому сказала, що "ти собі продаш в Києві дорожче"... (а так було тоді важко...і прикро... А тепер ще й уникає зустрічей.чому так буває у житті. і взагалі за минулий рік так багато близьких людей стали чужими.


я всіх люблю
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 2:43 AM | Повідомлення # 1824
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (romannah)
Лізо, про яку маріхуану говорите?

я про маріхуану говорю. Про канабіс, да. Я дуже співчуваю вашим знайомим. Але ви й справді вважаєте, що трава зробила лихо з тією людиною? Мені шкода, що так взагалі хтось думає.
Моя мама палить. Не канабіс. Гадаю, краще би канабіс (але ТТТ), бо від тютюну відмовитись ще менше шансів, у сто разів. І я чудово розумію, що табак тут ні до чого. Це моя мама сама собі наробила шкоду і продовжує це робити. Третя особа в таких випадках не винна. Моїй мамі не скруч4ували руки і не харчували її табаком місяцями, щоб у неї виникла хамічна залежність. Їй наразі лікарі забороняють кидати палити.

Тепер ви розумієте про що я?

Quote (romannah)
мені відома така ситуація. минулого року замовила родичка картину. шила її майже місяць по 18-20год вдень (мама хворіла дуже), а вона потому сказала, що "ти собі продаш в Києві дорожче"... (а так було тоді важко...і прикро... А тепер ще й уникає зустрічей.чому так буває у житті. і взагалі за минулий рік так багато близьких людей стали чужими.

дуже шкода.. але так час від часу буває.. і люди відмовляються від спілкування з якихось дуже суб"єктивних міркувань.. і дуже часто із-за путсих образ, і майже завжди - безпідствано, без реальних підгрунть. А тому, що хтось собі придумав, що хтось когось образив.
Вам це ніяку ситуацію тут не нагадує?

Люди мають спілкуватись, тоді все буде дуже дбре, так, як задумано Всесвітом. А ми часто ідемо на повідку у власних емоцій.. і часто наші емоції - це зло sad

Я сподіваюсь, у вас з приятелькою все налагодиться.. метелик дуже гарний. Хай буде здорова вона і її мама smile

Романо, мені приємно бачити вас у себе в майстерні і я прошу (про всяк випадок))) не шукати в моїх словах образу чи ще щось те, чого в них нема :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-16, 2:58 AM | Повідомлення # 1825
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза! Я с кожним днем люблю Вас все більше - тепер Ви мою маму підсадили на підставочки і прихваточки, благо вона нову швейну машинку купила, а не буде руками колупати, як збиралась спочатку. Правда надибала якусь схемку яку хоче вишити. Який цей форум плідний...
Quote (Bullet)
що не люблю білявок, всі білявки з нашого форума повернуться і видаять свої акаунти? :))ЦЕ ж їрунда.
Хмммм. Це буде найдивніший допись і заява. А от з видаленням акаунтів - рахунків тоб-то, це вже зовсім вище мого розуміння...
Quote (Bullet)
(особливо щодо молоді. Спробуйте поговорити з такими вчительками про маріхуану - одразу все зрозумієте),
Тут не знаю не пробувала, і тому не розумію про що йдеться мова. А от викладати - викладаю, ще й не рідну, а чужу мову, уже 9 років, не постійно, час від часу, коли просять. Вік студентів дуже різний від 7 до 75, різниці не бачу, може я не розумію про що мова ведеться, але всі поводятся чемно, і вчаться старанно. Хоч іноді буває і по 25 в класі. старших навчати важче, бо пагано запам"ятовують. З молоддю легше, вони все на льоту схоплюють. Для мене найважчим є перерва в школі, коли я в коридорі і старшокласники з класу в клас переходять - вони всі більші і вищі за мене, я гублюсь як дитина на ярмарку :D. А коли школа при церкві, то нормально...
Quote (Лелітка)
Принаймні це набагато цікавіше, ніж щодня сидіти де-небуть в офісі , спілкуватись з машиною (компом), а не з живими маленькими людьми, і не ду же маленькими, наприклад 11-класниками. Суцільний позитив, ну майже суцільний
От і я згодна! А якщо вони дуже швидко з моєї програми виходять, то це взагалі щастя.
Quote (Bullet)
А цій замовниці ми щось інше придумаємо
Попробуйте показати наявні тканини, і запропонувати, зробити єскіз самойстіно, тоб-то не Ви, а вона. А щоб застрахувати себе від можливої відмови - підпишіть договір, або нехай навіть лист в е-пошті надішле з замовою. Тому що, я вважаю, відмовлення від замовлення дуже нечесним явищем, і так би мовити порушенням контракту. angry

Щось я дуже не впевнена, що в тему попала, може і не в тему...



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 4:14 AM | Повідомлення # 1826
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Попробуйте показати наявні тканини, і запропонувати, зробити єскіз самойстіно, тоб-то не Ви, а вона. А щоб застрахувати себе від можливої відмови - підпишіть договір, або нехай навіть лист в е-пошті надішле з замовою. Тому що, я вважаю, відмовлення від замовлення дуже нечесним явищем, і так би мовити порушенням контракту.

Попали в тему smile Не переживайте. А щодо білявок - сталось саме те, про що я казала: ви просто недочитали останнє речення в абзаці. Я писала, що це умовний приклад.
Щодо замовниці і договору. Я завжди даю можливість замовнику відмовитись від покупки в разі, якщо результат моєї роботи не сподобається. Так, дуже печалньо мені, коли відмовляються від виробу, бо шиється він для конкретної людини sad Але краще хай відмовиться і купуватиме у мене надалі, ніж купить вимушено і більше - ніколи і нічого. Задоволений покупець гарантовано приведе, як мінімум, ще одного покупця. Незадоволений - відведе від мене мінімум 5-6. Елементарна комерційна психологія.

Якщо людину щось незадовольняє в моїй роботі, які я для неї виконувала, і мова йде НЕ ПРО ЯКІСТЬ, а про жизайн чи вибір тканин, то я не буду для цього замовника більше робити речей на замовлення. І зовсім НЕ тому, що людина якась не така. А тому, що уже зрозуміло, що смаки у нас різні і наступного разу я знов можу не влучити в ціль своїм замовленням. І вреші решт замовник буде вимушений або купити виріб, який все одно не подобається, або буде мені штампувати мізки (це вже від характеру людини залежить))).

Тому моє ставлення до самої замовниці не змінилось із-за того, що вона відмовилась від сумки, але змінився пілхід до продажу їй моїх виробів. Просто щоб не вступити наступного разу в таку ж халепу, ехай я їй присилатиму свої нові пошиті сумки на електронку і вона матиме змогу одна з перших їх оглядати і щось собі придбати.

Гадаю, це самий чесний спосіб співпраці, якщо перша спроба шити на замовлення невдалась. І я нічого страшного тут не бачу. Ну не сподобалось. І що? smile Люди різні, смаки різні. То дрібниці.
Quote (Oленка)
Тому що, я вважаю, відмовлення від замовлення дуже нечесним явищем, і так би мовити порушенням контракту.

я вже частково пояснила вище. Я не можу зробити 100% копію сумки. Тому я підозрювала, що буде такий шанс, що сумка може не сподобатись.

Я щиро бажаю всім мислити десь подібним чином щодо зхамовлень, від яких відмовились. І настане Мир в усьому світі :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-01-16, 4:19 AM | Повідомлення # 1827
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Просто щоб не вступити наступного разу в таку ж халепу, ехай я їй присилатиму свої нові пошиті сумки на електронку і вона матиме змогу одна з перших їх оглядати і щось собі придбати.
Ця ідея просто чудова!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 4:22 AM | Повідомлення # 1828
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, дякую smile я ж кажу: і вівці цілі, і вовки ситі smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЛеліткаДата: Понеділок, 2012-01-16, 7:50 PM | Повідомлення # 1829
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Просто дехто з ними нормалньо живе (зі зрушеннями)


smile :) smile :) Часом і я відчуваю зрушення...
Quote (Bullet)
Ось наша Лелітка таке виключення

Лізо. щиро дякую. Приємно бути виключенням smile
Quote (Bullet)
, зашореність просто неймовірна стосовно усілякої учасної музики та техніки

А мені подобається реп з поміж усілякої іншої музики (в т. ч. класики). Це я до цього:
Quote (Bullet)
зашореність просто неймовірна стосовно усілякої учасної музики та техніки

Quote (Bullet)
Але від сумки таки відмовились

Я гадаю. що ще обов"язково знайдеться господар для цієї
ї симпатичної сумки

Додано (2012-01-16, 7:50 PM)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
Я не можу зробити 100% копію
Я - теж. Це в кінці кінців - скука! smile


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013


Повідомлення відредагував Лелітка - Понеділок, 2012-01-16, 7:49 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 8:10 PM | Повідомлення # 1830
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Лелітка)
Це в кінці кінців - скука!

тисну ркодільну лапку!
(але у мене просто не вийде копія, не вмію робити копії ще з інститута...:"(



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Понеділок, 2012-01-16, 9:44 PM | Повідомлення # 1831
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Лиза, все нормально в отношении того, что человек не может сделать копию "один в один". Помнится, среди художников был Саврасов, и мы знаем только одну его картину - "Грачи прилетели". А почему? Он сделал на заказ множество копий одной и той же картины. Были у него еще картины - но мало кто о них знает. Этим мы и отличаемся от машин: люди наделены даром творчества. Дальнейших творческих успехов Вам, не смотря ни на что!
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 10:03 PM | Повідомлення # 1832
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Lyubov, спасибо!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-17, 2:53 PM | Повідомлення # 1833
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


у нас повним ходом зима smile Не холодно, не тепло, не сніжить, ні тане smile

і ще такінатворились штуки, точно зимовий настрій.. люблю ч/б гаму!




(Якщо натиснути на картинки, то потрапите в мій блог на платформі Блоггер.ком)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-01-17, 8:59 PM | Повідомлення # 1834
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, красуня, ні, красунечка! biggrin

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-17, 10:40 PM | Повідомлення # 1835
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Dmutrik09, цьомки smile

зараз почну хвастатись... не стримаюсь. Хотіла почекати, поки щось зроблю за допомогою цих дироколів, але не дочекаюсь.. от же ж жіноча наша натура - нетерплячість! - в мені ця якість проявилась дуже сильно.

Нарешті до мене дістались подарунки від Оленки з Америки! Я стрибала навколо цих дироколів, як біля ялинки :))) Кругові, такі класні-класні!!!!! А ще забране мною у мами (бо мамі передавалось) збільшувальне скло для вишивання smile Оленка, більше не треба, ми цим користуватимемось, я ще саме вишивтаи не пробувала, але виглядає що зручно (регулятор примітивний,але зручно, як не дивно! Ланцюжок застібала під цим збільшувачем - те, що треба! smile
Не дуже розібралась, від кого що з вас - від Олі чи від Лесі, тому виставляю так. як було в кульочки вкладено: ДИРОКОЛИ!!!!! + збільшувач! + булавочки + атласні трочндочки для скрапбукінга! :)*
ДЯКУЮ, ОЛЕНКА!!!

+


Тими самими оленями Леся передала рецепти місцевої кухні (я не впевнена, що готуватиму, тому що назви страв вслеяють страх)))), але перечитувати буду - гарантую, бо цікава мова дуже smile + ниточки для мамці(на фото мама вже перемотала їх в зручні для неї клубки) + вбивчий засіб жінки - губна помадка + крем для маминих рук, щоб в"язати, як я розумію, могла завжди, навіть в сильний мороз smile
Лесечко, ми дякуємо!!!

Дякуємо, дорогенькі!!
Прикріплення: 2047429.jpg (159.8 Kb) · 4134516.jpg (176.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-17, 10:48 PM | Повідомлення # 1836
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
упс, перепрошую, так невдало поредагувала повыдомлення... smile Але все одно вдячно!

Леся, шпондеру на фото нема, сама розумыэш.. шпондеру вже нема в живих ))))) смачний був... иих.. був...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Вівторок, 2012-01-17, 11:02 PM | Повідомлення # 1837
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, яка ж ти гарнесенька! А які чудові ПОДАРУНКИ!!!!! Вітаю! biggrin

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
РолічокДата: Вівторок, 2012-01-17, 11:29 PM | Повідомлення # 1838
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, вітаю з новими фото!
подаруночки - нямки!
насолоджуйся!
подивись у мене - гаманчик зшила з тканини, що ти мені висилала. така ніби в японському стилі - мені дуже подобається. донька собі його вже захом"ячила. tongue



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2012-01-17, 11:47 PM | Повідомлення # 1839
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
подивись у мене - гаманчик зшила з тканини, що ти мені висилала. така ніби в японському стилі - мені дуже подобається. донька собі його вже захом"ячила.

мда... подивилась і з третього разу пвізнала ))))) Відкоментила тобі в темі - я просто швидко випускаю з пам"яті що саме я висилаю і кому smile
Я рада,що тобі згодилось, а не викинулось smile
До слова, саме та тканина мені самій страшенно подобається своєю японо-китайськістю smile Мені шкода її різати на маленькі шматочки, тому я з неї поки що нічогоне шию :))))

Quote (Катюня)
Bullet, яка ж ти гарнесенька!

Сплюнь! ТТТ! :))))
Але зайвих десять кілов се ж треба прибарти (на фото, може, і не видно так, як в житті, але треба.. треба)
Quote (Катюня)
А які чудові ПОДАРУНКИ!!!!! Вітаю!

Quote (Ролічок)
подаруночки - нямки! насолоджуйся!

Насолоджуюсь, нямка., сама себе вітаю:) Обдироколила всі папірці, які можна і не можна вдома... задоволенааа...! Дяка Оленці за пристрої, я їх тут не можу осилити купити (як прикро це звучить, але от дорого мені і все, що ж попробиш. Оленка - моя Снігуронька останні пів року :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2012-01-18, 0:30 AM | Повідомлення # 1840
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
у нас повним ходом зима Не холодно, не тепло, не сніжить, ні тане

в нас таке саме... причому в половині міста, а на іншому березі - весна ))) чи то пізня осінь... снігу насипало лише на лівому березі дніпра )))

Quote (Bullet)
і ще такінатворились штуки, точно зимовий настрій.. люблю ч/б гаму!

гарно, ч-б гама - її важко не любити!

Quote (Bullet)
Але зайвих десять кілов се ж треба прибарти (на фото, може, і не видно так, як в житті, але треба.. треба)

ой, і мені треба... щось ми про темку з пострункішанням забули... і адвіртус... свята не дають розпрощатись із зайвим...
але ми зможемо! )))

Пальтечко гарно виглядає, на тобі, Лізо, значно цікавіше, ніж на вішачку )))

Вітаю із гарними подарунками!


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.