| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 7:45 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
РолічокДата: Четвер, 2012-01-12, 12:38 PM | Повідомлення # 1801
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet,
Quote
Я переконана, що вчитель з 20-річним стажем - це психічно зруйнована людина.

підтримую на всі 100!!!
сама з таким зараз зіткнулась... просто їм треба рухатись разом з учнями, а вони вважають що учні повинні за ними в 20 сторіччя.
дуже жалко що деякі такі неповороткі...



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ТетянаДата: Четвер, 2012-01-12, 2:58 PM | Повідомлення # 1802
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (lady-v)
Bullet, дякую за котячо - позитивний настрій зранку,

Приєднуюсь!
Quote (Bullet)
Всего за пару дней кошка может выдрессировать кого угодно
- точно!
А у Карела Чапека є чудове коротеньке оповідання "С точки зрения кошки". Наш кіт, наприклад, постійно його цитує: "Что ты жрешь?
Дай мне!" tongue
 
BulletДата: Четвер, 2012-01-12, 10:41 PM | Повідомлення # 1803
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
сама з таким зараз зіткнулась... просто їм треба рухатись разом з учнями, а вони вважають що учні повинні за ними в 20 сторіччя. дуже жалко що деякі такі неповороткі...

ну я тут про інше вела мову... я можу говорити з точки зору людини, яка побувала в ролі вчителя в загально-освітній школі.. я вела лише 1 гурток, але там так себе діти несносно поводять... як за ними "угнатись"? Розвиватись з ними? Куди? Стати кінцевим бидлом хіба що.. якби я працювала в загально-освітній школі, я би вже давно відсиділа і вийшла би на свободу .. це неможлива для мене робота!
Як на мене, то робота вчителя - найскладніша з усіх можливих. Вона не потребує особливих знань чи вмінь. Але треба бути неймовірно флегматичною людиною, неймовірно врівноваженою, неймовірно мудрою... і взагалі неймовірною. Це як робота психіатра: треба постійно пам"ятати, що учень не хоче дістати тебе особисто, що це такий період у всіх дітей обов"язково буває. І що окрім знань зі свого фахового предмету, вчитель ще повинен зробити учня справжньою людиною (хоча особисто я вважаю, що це турбота батьків, а не вчителів.. але нажаль, так вважає дуже мало людей).

Погоджуюсь частково з тим, що сучасна школа і сучасний вчитель - дуже несучасні, технічно невправні і "такі неповороткі". Але скажіть, Лоро, багато можна придбати сучасної техніки, сучасних книг (і так далі - список великий) за зарплату в півтори тисячі (моя зарплата чистими 1300 грн, 1 категорія, 8 років вислуги, дві вищі освіти, провідний фах - художній, згідно напрямків мого закладу). Я маю причини там працювати. Але навіть мене щиро дивують вчителі у віці 50-60 років із зарплатнею в 2-3 тисячі (я не уявляю, яким має бути годинне навантаження, щоб отримувати більше 3 тисяч гривень на місяць..!), які кажуть, що люблять свою професію. Так і хочеться сказати: ви просто не пробували іншої роботи... : )

Тому мені здається, треба трошки м"якіше про вчителів. У них просто пекельна робота. Справді пекельна. У мене групи по максимум 8 чоловік, величезна обідня перерва і лояльна до мене адміністрація (ТТТ, щоб не зурочити)))), і мені часом буває важко з деякими учнями працювати. А у вчителів зазвичай по 30 осіб, половина з яких невігласи-шибеники, а інша половина - зарозумілі діти "золотої" молоді.

Тож, Ролічок, не дай нам з вами бог пізнати зсередини важку працю вчителя wink ))))))

Quote (Тетяна)
А у Карела Чапека є чудове коротеньке оповідання "С точки зрения кошки". Наш кіт, наприклад, постійно його цитує: "Что ты жрешь? Дай мне!"

Це нам знайоме! Наше маленьке падлючисько (ми - люблячи так!) не заспокоїться, поки не дасиш йому понюхати щось зі столу, щоб він переконався, що від нього нічого смачненького не приховують : )))))

lady-v, прошу! Завжди приємно зустріти любетля живих пухнастиків!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Четвер, 2012-01-12, 10:53 PM | Повідомлення # 1804
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, необов"язково мати всі сучасні гаджети. може їм просто потрібно хоча б інколи цікавитись що в світі нове? а не витягати мобілку з криками "чого воно дзвонить". от що я мала на увазі. і в інтернет інколи заходити, щоб учням було важче писати твори.
просто з сучасними вчителями-пенсіонерами я не знаходжу спільної мови.
раз стикнулася - і зрозуміла що не порузуміємося...
мабуть колектив сучасної школи - тераріум однодумців.
хочу сказати що у нас доцент, засл.художник не набільше тебе отримує у виші. десь близько 2000. а це ж інший рівень ніж школа, заслуги... бла-бла...
ну колись же стане краще?! як в рекламі кажуть - стало краще! от і будемо вірити що діти виростуть і змінять все на краще!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-01-13, 0:17 AM | Повідомлення # 1805
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
а не витягати мобілку з криками "чого воно дзвонить". от що я мала на увазі.

нє, ну то якісь вже просто викопні учителі ))))
Quote (Ролічок)
і в інтернет інколи заходити, щоб учням було важче писати твори. просто з сучасними вчителями-пенсіонерами я не знаходжу спільної мови.

я не про пенсіонерів вела мову!! На мою думку, вік учительства треба обмежити!!!
Quote (Ролічок)
от і будемо вірити що діти виростуть і змінять все на краще!

Лоро, не бачиш нестиковки? Які діти? Ті, хто ненавидять учителів і школу і самий процес навчання? ;)))

так, тихо, Ліза, Тихо smile Все буде добре.. видихай, видихай... : ))))))))))))))))))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: П`ятниця, 2012-01-13, 0:34 AM | Повідомлення # 1806
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet,
Quote
так, тихо, Ліза, Тихо Все буде добре.. видихай, видихай... : ))))))))))))))))))))))

так, я про пенсіонерів.
ні, не ті хто ненавидить! а ще ж залишились розумники?
все! більше про це не будемо! а то ще понаписуємо про "проффессорів"... а це може і негативно позначитись...
"а в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо все хорошо" не дивилась останні "мульт лічності"? прикольно по цій пісенці пройшлись.

Додано (2012-01-13, 0:34 AM)
---------------------------------------------
не знаю чи буде показувати http://tvshow.ck.ua/content/view/25951



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-01-13, 0:57 AM | Повідомлення # 1807
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
не знаю чи буде показувати http://tvshow.ck.ua/content/view/25951

Извините, сайт находится в стадии разработки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: П`ятниця, 2012-01-13, 1:03 AM | Повідомлення # 1808
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
тю на нього! може це через те що він тільки для Черкас? тоді вибач!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-01-13, 1:05 AM | Повідомлення # 1809
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
тю на нього! може це через те що він тільки для Черкас?

цілком ймовірно, що то ізернет ваш.. внутрішній інтернет...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: П`ятниця, 2012-01-13, 1:06 AM | Повідомлення # 1810
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
і на ютюбі цю серію ще не виклали...


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-01-13, 1:15 AM | Повідомлення # 1811
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ролічок, ну нічого страшного, будемо чекати... smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2012-01-15, 2:55 AM | Повідомлення # 1812
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Знайшла їх і тихо (насправді голосно кричу /бо співати цю пісню мелодійно я просто не можу/ на всю кімнату) радію smile "П"ятниця, я закоханий" - цеодна з небагатьох пісень, для розуміння якої мені ЗОВСІМ непотрібний англійський словник : ))))) А ще під цю музику файно робити ранкову чи вечірню зарадяку tongue



Звісно, кліп на великого любителя, дається взнаки готично-трагічне минуле Роберта Сміта.. але якщо вам неприємно ливтись - просто слухайте і стрибайте разом зі мною smile

У мене цілісінький день підвиений тиск (і я не знаю, що з ним робити, бо я гіпотонік, а тут раптом аж 115/85 !!!), але ці пісеньки вивели мене із стану головного болю і я скачу по кімнаті smile

(моя майстерня, що хочу те і пишу. І вам раджу)))) tongue



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-01-15, 3:28 AM | Повідомлення # 1813
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Яка несправедливість!!! Якраз я не можу подивитись цей ролік - в моїй країні цей ролик не доступний для вільного доступу!
Доречі. моя мама отримала техт повідомлення - підозрюю від Вас, але вона не знає як відповідати на тексти, то просила передати дякую. І я Дякую!!!

Додано (2012-01-15, 3:28 AM)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
моя майстерня, що хочу те і пишу. І вам раджу
Підтримую!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2012-01-15, 3:38 AM | Повідомлення # 1814
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, не знаю.. не знаю.. щодо повідомлень. ви про які? Смс я не писала, це хтось інший smile

Ролик вам не видно, можливо тому, що він офіційний, так би мовити. від VEVO, а їх ролики десь видні, а десь - заборонені для перегляду.
Спеціально для вас - аудіо :)*




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Неділя, 2012-01-15, 11:35 AM | Повідомлення # 1815
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дякую!!! Дуже приємно.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Неділя, 2012-01-15, 6:20 PM | Повідомлення # 1816
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


пошила нашій форумчанці сумку з невеличеньких залишечків від колись давнопошитої сумки.. ось що вийшло, та поки невідомо мені, чи вподобає замовниця це. Якщо не вподобає, то сумка поступить у вільний продаж smile

І теж для тієї ж людини - підставки-прихватки і в дарунок із залишків тканини - гаманець для документів-ліків... (бачите, мені важко викидати залишки тканин)))) Тому волію їх роздавати...




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2012-01-15, 7:27 PM | Повідомлення # 1817
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
і вже традиційно: фото Тішані, який допомагає мені в роботі (це моя мікро-сумочка, в якій я ношу на роботу свої вишивання)))). Уявіть, це ж як треба було спати міцно, щоб я підвісила на підігнуту лапку сумочку,а воно, мале таке, не прокинулось smile

Прикріплення: 5533110.jpg (136.5 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЛеліткаДата: Неділя, 2012-01-15, 8:29 PM | Повідомлення # 1818
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я переконана, що вчитель з 20-річним стажем - це психічно зруйнована людина. Що б мені тут не казали прибічники інших думок. Лишитись нормальним дуже важко. Ну хіба що гуркти якісь викладати... Але не загально-освітня школа.....
А я в школі вже 28 років...
Quote (Bullet)
це психічно зруйнована людина

Іноді мені здається, що це справді так.
Quote (lady-v)
Лишитись нормальним дуже важко
. Поки що виходить. smile Добре , що канікули і вудпустка довга - є час для релаксації.
Хоча, чесно, ніколи не шкодувала, що стала вчителем (ще й математики. Принаймні це набагато цікавіше, ніж щодня сидіти де-небуть в офісі , спілкуватись з машиною (компом), а не з живими маленькими людьми, і не ду же маленькими, наприклад 11-класниками. Суцільний позитив, ну майже суцільний smile smile
smile


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
romannahДата: Неділя, 2012-01-15, 9:38 PM | Повідомлення # 1819
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Лелітка, Bullet, - ну і казус вийшов у вас. Як добре, що ми можемо сприймати речі жартома і розважливо. Я думаю, що не від вчительського стажу залежить психічність людини, а від самої людини. Галю, ніколи б не подумала, що ви вчитель математики, та ще й з таким стажем. Треба робити компліменти з усіх сторін. Думаю, що в Тернополі особливий клімат-там усі нормальні зі стажем.

Додано (2012-01-15, 9:38 PM)
---------------------------------------------
Bullet, а сумка дуже гарна-весела, і аксесуари. зовсім , здається, не відпочиваєте.


я всіх люблю
 
BulletДата: Понеділок, 2012-01-16, 1:03 AM | Повідомлення # 1820
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Лелітка)
А я в школі вже 28 років...

Quote (Лелітка)
. Поки що виходить. Добре , що канікули і вудпустка довга - є час для релаксації.

я краще помовчу, щоб нікого не образити.. я працюю 8 років і відчуваю багато зрушень... Просто дехто з ними нормалньо живе (зі зрушеннями))))). smile

romannah, да, головне, що ми всі позитивні і з гумором! smile Галя - приємніша людина з усіх вчителів математики smile

Ні, дівчата, у мене своя думка, у вас своя.. і на що тут ображатись? Тобто, якщо я зараз скажу, що не люблю білявок, всі білявки з нашого форума повернуться і видаять свої акаунти? :))ЦЕ ж їрунда. До слова: про білявок я тільки для прикладу :)
Quote (romannah)
Я думаю, що не від вчительського стажу залежить психічність людини, а від самої людини.

частково, я гадаю, частково...

і потім: ось дивіться. Візьмемо крайній випадок. Вчитель 55 років, навчає першокласників. Зрозуміло, що задача вчителя (будь-якого предмету) навчити дітей не лише свого предмету, а також і життєві орієнтири якісь надати. Ну погодьтесь, життєві орієнтири 55-річної людини і 20-річної - вкрай різні. Тому і першокласники будуть орієнтуватись на молодого вчителя, або на якогось пацана-хулігана СКОРШЕ, ніж на свою 55-річну вчительку.
Так, є виключення, що підтверджують правила. Ось наша Лелітка таке виключення smile

Я дивлюсь на своїх колег і роблю висновки. Те, що мене в них, як в громадянах, дратувало 8 років тому назад, зараз не дратує. І не лише тому, що я стала спокійнішою. Просто тепер я розумію їх зсередини. Більшості моїх знайомих учительок притаманні: жадібність і навіть скнарство, упередженість поглядів (особливо щодо молоді. Спробуйте поговорити з такими вчительками про маріхуану - одразу все зрозумієте), зашореність просто неймовірна стосовно усілякої учасної музики та техніки (незалежно від віку вчительки. моя 32-річна колега - е просто печерна людина якась, для неї найвищий прояв тех.прогрему - це блендер, а інше - зло!), і так далі...

Я розумію, чому так відбувається, не розумію тільки, навіщо плачучи про маленькі зарплати, продовжувати на них працювати (на цих мікро зарплатах?)...

Quote (romannah)
Bullet, а сумка дуже гарна-весела, і аксесуари. зовсім , здається, не відпочиваєте.

Дякую smile Але від сумки таки відмовились smile Це вдруге за 5-річну практику smile Ех, не любитель я шити на замовлення і до цього, але нічого, просто повішу її на айтик, нехай знайде свою хазяйку. А цій замовниці ми щось інше придумаємо smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.