| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 3:11 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
OленкаДата: Субота, 2014-10-11, 8:21 AM | Повідомлення # 4721
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
На фейсбуці я частіше буваю, то помітила що шукаю кнопочки "Like". Мені все подобається. Молодець.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Субота, 2014-10-11, 8:22 AM | Повідомлення # 4722
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Ліза, всьому свій час. І сумкам, і портретам. Відновиться твій "станок", відновиться...

Цікаво, коли буде час згадати мене і запросити на зустріч далеких форумчанок? wink

Не здаюсь, вшиваю, але показувати не можна - дивакуваті умови наших останніх конкурсів. Хоча відчуваю, що скоро зраджуватиму конкурсам і просто показуватиму вишивальні процеси.

А поки що швейне.

Прикріплення: 9120523.jpg (305.5 Kb) · 8434376.jpg (198.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2014-10-13, 2:06 PM | Повідомлення # 4723
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вирішила трошки себе полюбити і, зважаючи на тепле бабине літо, ще встигнути поносити на вулию жакетик з коричневої картатої вовни.

Ось процесик, а кому цікаві мої тексти про моє шитво, то їх можна почитати ось тут: http://scraporobki.blogspot.com/2014/10/blog-post_13.html

Прикріплення: 1922085.jpg (83.6 Kb) · 0959068.jpg (78.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2014-10-15, 12:06 PM | Повідомлення # 4724
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Закінчила жаектик, ось він, лялечка... Сьогодні теплий день, встигну його поносити (хоча би трііішечки...)

Деталі пошиву і про підкладання подолу я писала ось тут. З фотографіями.

Прикріплення: 6885135.jpg (113.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Середа, 2014-10-15, 6:47 PM | Повідомлення # 4725
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
ось він, лялечка...
Клас-клас-клас exclaim !!!! А тепло ще буде!
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-10-19, 2:12 AM | Повідомлення # 4726
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, сова -це щось. А ви не могли б, Лізо, показати МК як ви вшиваєте замочки в косметички. А то я шию, але беруть сумніви, може щось роблю не так?
 
BulletДата: Неділя, 2014-10-19, 1:06 PM | Повідомлення # 4727
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Bullet, сова -це щось. А ви не могли б, Лізо, показати МК як ви вшиваєте замочки в косметички. А то я шию, але беруть сумніви, може щось роблю не так?

дякую )) Наташо, цілком можливо, що і я щосб роблю не так. Я ж не гуру з шиття )))

ось посилання на мк з картинками: http://www.osinka.ru/Sewing/Dekor/SB/03_24.html

Цитата Тетяна ()
Клас-клас-клас !!!! А тепло ще буде!

дякую, так-так, встигла вдягнути три рази в цьому році )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Неділя, 2014-10-19, 7:36 PM | Повідомлення # 4728
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, дякую, вже йду дивитись
 
BulletДата: Понеділок, 2014-10-20, 1:58 PM | Повідомлення # 4729
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Мій осінній хакетик - фото на мені.

Почала вишивати нову подушку для хорошої свекрухи, сподіваюсь встигнути взяти участь в конкурсі подушок. І вам раджу, ось сюди: , строки продожвено!!! Встигнемо всі.

З кумедного: вчора ввечері з мене зробили мій муляж-манекен, тепер шитиму на себе без проблем (я сподіваюсь!) smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2014-10-20, 4:13 PM | Повідомлення # 4730
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вітаю з "двійником"!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LyubovДата: Вівторок, 2014-10-21, 10:08 AM | Повідомлення # 4731
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Bullet, Лиза, великолепная Сова! Жакетик - класс! Прекрасные работы, ты такая умница!!!! exclaim
 
BulletДата: Вівторок, 2014-10-21, 11:28 AM | Повідомлення # 4732
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Вітаю з "двійником"!
та да, дякую ))) Стоїть в кімнаті, показує тепер постійно, що маю схуднути )))
Цитата Lyubov ()
Bullet, Лиза, великолепная Сова! Жакетик - класс! Прекрасные работы, ты такая умница!!!!
спасибо, Люба, очень приятно :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2014-10-29, 12:46 PM | Повідомлення # 4733
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі гості моєї теми-майстерні, багато всякого трапилось в моєму не-вишивальному житті. Вчора стався різкий поворот в .. житті? - ні, не в житті, хіба що в сприйнятті людей.
Вчора мені відмовили в проходженні курсу "Навчання з Intel", які проходять усі вчителі. Причина, увага, це бомба! - Мені відмовили в проходженні цих курсів, ТОМУ ЩО У МЕНЕ ЗАНАДТО ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВОЛОДІННЯ ПК.

Я ще такого ідіотизму, зізнаюсь, не бачила. Причина, як мені видається, в елементарній педагогічній бездарності і компьютерній безграмотності "тренерів" курсу (це вчителі загальноосвітньої школи, 2 особи, які, для примітивного прикладу, не знали, як розгорнути відео на юьюбі "на весь екран" (і таких цікавих моментів було мільйон)))).

Один день я відмучилась (понеділок: робота з 8.00 до 17.00, перерва на обід 30 хв --- ви уявляєте, як можна висидіти за компом 9 годин поспіль?? Я вам розкажу, який це брєд). Всі завдання першого модуля (створення блогу на блоггері, створення буклету в Майкрософт Паблішері \тренер читала "мікрософт публішер"\ і реєстрація в Вікі.Айтіч ---- я справилась з цим за 30 хв.

Просто уявіть, що я мала робити ще 6 годин часу?

Надати план наступних завдань мені відмлвили, мотивувавши тим, що тренінг, мовляв, груповий, і треба чекати, поки ВСІ учасники (7 чоловік) завершать кожне з завдань.

Наступного дня, зранку вівторка, я прийшла на курси, і вся група знову почала проходити реєстрацію на вікі.айтіч, розміщення посилань на свій блог (я то все зробила ще ранком в понеділок). Надати якісь наступні завдання мені відмовили, я вийшла за програмою з мого предмету (про це чомусь забули попередити напередодні, а я позашкільник і наших програм просто нема на сайті мін. освіти), я сказала тренеру, що так не робиться і можна було вчора завчасно попередити, що потрібні програми. Певно це і стало різким моментом, який запАх майбутнім конфліктом для тренерів, і вже через годину, як я повернулась зі своєї школи на ці жахливі курси, мені урочтисто повідомили... ЦИТУЮ:

"Ваш рівень володіння ПК є занадто високим для нашої групи тренінгу, нащ тренінг розрахований на середнє володіння ПК, а курси "Інтел" для вищого рівня володіння ПК вам потрібно пройти в місті Біла Церква."

кінець цитати.

Я б назвала цей інцендент педагогічним пігідієм.

Уявляю, якщо в класі у цієї вчительки є 10 слабких дітей, 10 середнячків, 3 розумних і 2 генія. Останній п"ятірці дітей точно довелось би стати хуліганами, бо висидіти на уроках такого педагога - це просто тюрма.

Прошу з розумінням поставитись до мого тексту (мені-то смішно, я доросла, я зробила висновки і пішла далі. А як щодо дітей? Я працюю в позашкіллі, до нас одразу приходять тільки діти вище середнього рівня. Колеги сказали мені, що моє щастя, що я не працюю в загальноосвітній системі. Одні колеги сказали, що мене з моїми принципами просто вичавили б з колективу, інші сказали, що не вичавили би, не встигли б, бо я б сама пішла.

"За дєржаву абідна" (с)

До всього, пообіді ми отримала на шкільний е-мейл листа з мін освіти про те, ЯКІ САМЕ СЛОВА ми пвинні говорити дітям про перемогу над "гітлерівськими і радянськими окупанами" в 2 світовій війні.

В шоці був весь колектив. Ми назвали це "новою політикою парті" (радійте всі, хто мріяв про "Свободу" у ВР, якщо ваші діди чи прадіди не воїни УПА - можете піти і сміливо їх застрелити саморучно. Бо за новим текстом, саме воїни УПА вибороли для всієї (!!!) України перемогу та відстояли її незалежність (с).

Ню-ню, міністр культури - актор, міністр освіти - Квіт, відомий своїми виразами про КОНТЕКСТУАЛІЗАЦІю ІСТОРІЇ[size=11][/size], - саме те, що треба нам зараз.

Вітаю, люди, капець не прийшов. Він настав. І ми в ньому живемо.

smile Лишається тільки порадіти за тих, хто встиг померти, або збожеволів. Усім іншим, хто лишив в собі крихти здорового глузду, я навіть не знаю, що робити...

Такі справи.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Татьяна3618Дата: Четвер, 2014-10-30, 10:17 AM | Повідомлення # 4734
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 226
Нагороди: 0
Репутація: 100
Статус: Offline
Bullet, плюсую!!!!!
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-10-31, 2:11 PM | Повідомлення # 4735
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Татьяна3618, та да, трохи сумний привід для плюсування, еге ж? Але прорвемось! wink

А тепер ділюсь позитивом:

Сьогодні пішла на пошту за отриманням невідомого поштового відправлення, мені винесли велику коробку, я в шоці, а от читаю - від Оксани Дмитренко, думаю "ураааа, мій приз прийшов!"

і справді, УРА, прийшов приз, про який я МРІЯЛА - це турочка (вона ж джезва, вона ж кавоварка!), красива, керамічна, з українською ліпниною на боках!
(приз за третє місце в кавовому конкурсі, що координувала і забезпечувала призами особисто Оксана-Киянка)
І чашечка для кавування, заберу на роботу, щоб не плутати з чужими, з цієї буду особисто пити каву!

Оксано-Киянко, дякую за таку несподівану радість, яку ти прислала в мій дім, в мій день і в мою осінь (яка видалась у мене цього року надзвичайно важкою). ДЯКУЮ ЩИРО!!!!

Я така рада, не можу й передати smile

Прикріплення: 4129096.jpg (71.1 Kb) · 2874758.jpg (69.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-10-31, 2:13 PM | Повідомлення # 4736
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
І одразу покажу своє шиття поточне. З тиждень тому пошила на прохання куми своєму похресничкові домашні штанці, які дуже сподобались іншій нашій колезі (так сталось, що з кумою ми тепер працюємо разом). Колега попросила зшити щось і їй для подарунка племіннику. Показую, що я зшила і вже благополучно продала колезі. Тепер треба такий самий і похресничку пошити :)))))

Прикріплення: 6942095.jpg (101.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2014-11-09, 2:13 PM | Повідомлення # 4737
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Похвастаюсь сама собі (судячи з кількості відвідин форума). Але з часом тема виглядатиме живенькою smile

Ось наслідки розхламлення. Хотіла викидати ситцеві залишки, але не змогла. Нарізала однакові квадратики (на майбутню ковдру), а мікроскопічні залишки так і не змогла у смітник змахнути. Насипала мікро обрізки на вельвет, зверху накрила органзою, прострочила... і ось результат:



Ні, ніколи мені не розчистити свої текстильні завали :))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Неділя, 2014-11-09, 3:23 PM | Повідомлення # 4738
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Ні, ніколи мені не розчистити свої текстильні завали :))))
Це точно! А ночами тканинки тихенько  lol розмножуються...
Цитата Bullet ()
мікроскопічні залишки
Гарно вийшло! Колись придивлялась до такого способу прилаштувати ну вже геть обрізочки, але ще не наважилась.
Цитата Bullet ()
"ураааа, мій приз прийшов!"
Вітаю! Приємного кавування!
 
BulletДата: Неділя, 2014-11-09, 4:51 PM | Повідомлення # 4739
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Тетяна ()
Це точно! А ночами тканинки тихенько  розмножуються...

я гадаю, що вони взагалі розмножуються щоразу як я заплющу очі чи відвернусь ))))
Цитата Тетяна ()
Гарно вийшло! Колись придивлялась до такого способу прилаштувати ну вже геть обрізочки, але ще не наважилась.

Тетяночко, і не треба ризикувати розмножувати обрізки, просто викидайте їх!!! ... *червоніючи* а то будете, як я....

ось.. тепленьке ще! (щойно пошилось та сфотографувалось)))
Прикріплення: 9342106.jpg (78.5 Kb) · 3025911.jpg (87.3 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2014-11-20, 9:01 AM | Повідомлення # 4740
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
ось.. тепленьке ще! (щойно пошилось та сфотографувалось)))

Наноклаптики щасливо роздарувались на заході 15 листопада smile Ура, можна шити нові :))))

Почала відшивати стару подушку. Однак з новими нитками вона виглядатиме яскравіше. Процес показуватиму далі.

Прикріплення: 3204476.jpg (110.5 Kb) · 9473125.jpg (97.9 Kb) · 2585764.jpg (105.4 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.