| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 4:50 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
OленкаДата: Субота, 2013-08-24, 7:18 PM | Повідомлення # 3961
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Чепирадло ))) Аххх )) Вперше чую таке слово, то типу мармизи щось
 Дуже цікаві слова. Не чула ні, одного ні другого!

Цитата
Цитата
Ось це я з Оксаною Sabrin з нашогофоруму у її рідному містечку Новояворівськ Львівської області:

Дуже приємно побачити Оксану - Sabrin  на фото. Ви обидві дуже гарні дівчата. Єх, знала що ти її побачиш, попросила б подякувати від мене за дуже чудову подушечку-Дрімку. Отримала її коли була в Київі. Думаю, що звітувалась у "Пошті щастя", але то для мене був такий метушний час, не пам"Ятаю.
Позад вас, кому це пам"ятник?
Сорочка буде на славу.
Вітаю з "Поштою щастя" від Тані Зез Zeta



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Субота, 2013-08-24, 7:23 PM | Повідомлення # 3962
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Oленка)
Єх, знала що ти її побачиш, попросила б подякувати від мене за дуже чудову подушечку-Дрімку. Отримала її коли була в Київі.

для цього є зручна штука - приватні повідомлення wink До речі, я теж полюбила соньки-дрімки, вони у менепо черзі біля дивану для сну "живуть" smile

Цитата (Oленка)
Позад вас, кому це пам"ятник?

Оксана то показувала, як дивину, бо то хто завгодно вгадується, але не істинно задумана скульптором персона. Це... (барабанний дріб!))) це пам"ятник Тарасу Шевченко.
(А я сказала Оксані одразу, що це пам"ятник Пушкіну. В Новояворівську. Раптом :)))

******************************************************
Тим часом я багато вишиваю, особливо до подушкового конкурсу (який, до слова, координує якраз Оксана Sabrin, про яку мова в цьому повідомленні вже йшлась). Так хочеться хвастатись sad Але за умовами конкурсу - не можна.
Тому мовчки повідмляю, що я вишиваю. І багато smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Оксана5Дата: Неділя, 2013-08-25, 4:32 PM | Повідомлення # 3963
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Ліза! Приємно бачити тебе в наших краях. Я знала від Лесі про твоє перебування на Яворівщині, планувала зустрітись, запросити в Яворів, але, на жаль, через проблеми зі здоров"ям (після операції) не змогла.  Хотіла і з"їздити в Немирів, бо там відпочивали  колеги з роботи,та не завжди так виходить,як плануєш. Наскільки я зрозуміла ти хоч і рідко,але буваєш в наших краях, то думаю ще буде можливість зустрітись. В листопаді буду на курсах Києві. Можна організувати зустріч.
 Приємно аж на твоїй сторінці знайти земляків вишивальниць -Оксану Sabrin.

 
BulletДата: Неділя, 2013-08-25, 5:53 PM | Повідомлення # 3964
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Оксана5)
Ліза! Приємно бачити тебе в наших краях. Я знала від Лесі про твоє перебування на Яворівщині, планувала зустрітись, запросити в Яворів, але, на жаль, через проблеми зі здоров"ям (після операції) не змогла.  Хотіла і з"їздити в Немирів, бо там відпочивали  колеги з роботи,та не завжди так виходить,як плануєш. Наскільки я зрозуміла ти хоч і рідко,але буваєш в наших краях, то думаю ще буде можливість зустрітись. В листопаді буду на курсах Києві. Можна організувати зустріч.  Приємно аж на твоїй сторінці знайти земляків вишивальниць -Оксану Sabrin.

Вітаю, Оксано! Що за проблеми зі здоров"ям в такий гарний час ? sad Бажаю грунтовного та швидкого (чи скоршого) одужанння, щоб все було добре!
Так, Оксана Расяк також ваша землячка і наша форумчанка smile
І знову ТАК, я час від часу їжджу країною, і ще завітаю до Львова, але вже не впевнена, що матиму змогу зустрітись, бо їду, можна сказати, на романтичний вікенд з однією лише ночівлею у Львові. Це буде напочатку жовтня.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2013-08-25, 6:04 PM | Повідомлення # 3965
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Я активно "напала" на вишивання подушки до подушкового конкурсу. Вже сто разів пошкодувала, що не виклянчила у Оксани (координатора конкурса) право виставляти процес вишивки. Ні, це неймовірно важко, коли похвастатись хочеться, і процес іде ладно і гарно, а НЕ МОЖНА! sad

Зато я зшиваю чужі вишивки.. сподіваюсь, Оксана Киянка не буде проти публікації своїх майбутніх сумочок..

Було: 2 шматочки історичної вишивки (я думала, що то або уставки, або частина з грудей (але кромка на одному взірці підказує, що то скорше уставка)
Потрібно: зробити 2 етнічні торбинки.
Процес ось:



Інтригую і не показую увесь результат, щоб було з чим порівняти. Я вже давно знаю, що кінцеве слово говорить декор, а не крій торбинки...
Прикріплення: 1541259.jpg (77.8 Kb) · 0879820.jpg (71.5 Kb) · 3018399.jpg (65.0 Kb) · 6966490.jpg (81.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Оксана5Дата: Понеділок, 2013-08-26, 0:54 AM | Повідомлення # 3966
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Що за проблеми зі здоров"ям в такий гарний час ?  Бажаю грунтовного та швидкого (чи скоршого) одужанння, щоб все було добре!

  
Дякую, Ліза! Надіюсь, що тепер буду мати спокій з тими приступами болю, бо нарешті видалила жовчний разом з купою каміння. Почуваю себе значно краще.
 
 

 
Оксана5Дата: Понеділок, 2013-08-26, 0:55 AM | Повідомлення # 3967
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
приємно бачити земляків-однодумців. Цікаво було б познайомитись. Я досить багато пропустила на форумі, бо змінила роботу і потрібно було багато працювати, втягуватись. Ось лише зараз в час відпустки, яка співпала з операцією мала можливість поблукати форумом. Хоч про події мене інформувала наша Леся Дмитрик

Повідомлення відредагував Оксана5 - Понеділок, 2013-08-26, 1:04 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2013-08-26, 10:45 AM | Повідомлення # 3968
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Оксана5)
Дякую, Ліза! Надіюсь, що тепер буду мати спокій з тими приступами болю, бо нарешті видалила жовчний разом з купою каміння. Почуваю себе значно краще.

нажаль, тисну руку, я теж маю будматеріали камінні в жовчному sad
Але знайомий гастроентеролог дав пораду спершу вилікувати жовчо-кам"яну хворобу (поліпшити в тому числі і обмін речовин), а вже потім вирішувати колегіально, чи потрібна резекція. Я вирішила піти нехірургічним шляхом. ТТТ, поки все Ок. Зміна раціону, крім покращення справ з жовчним, сприинила також мені схднення за 4 мічяці на 7 кіло smile
Оксано, зичу здоров"я!

А познайомитись з Оксаною Расяк Sabrin можна і у форумі (дивись конкурси довгострокові - конкурс подушок - вона координує):)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Понеділок, 2013-08-26, 11:40 AM | Повідомлення # 3969
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, я просто знаю, що твоя подушечка буде з чудовою вишівкою!.

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
Оксана5Дата: Понеділок, 2013-08-26, 5:02 PM | Повідомлення # 3970
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
я теж маю будматеріали камінні в жовчному
 


У мене 4 роки було кілька дрібненьких камінців. А за останні пів року,попри  те, була на дієті, забило весь жовчний. З собою завжди в сумці мала ампули обезболюючого,бо кольки були дуж рідко, але ти знаєш, що то таке. За весь цей час почула лише одного хірурга, який радив чекати,всі інші лікарі навіть сварились, що зароблю панкреатит. Я знала, що буду оперуватись, тільки відтягувала. Дві мої коліжанки оперувались лапероскопічно 8 та 12 років тому. На даний час себе нормально почувають. Можна поїхати   в Трускавець попити води, чого не могла зробити з камінням. Психологічно теж легше, вже не вслухають до болю в ямці, не думаю буде приступ чи  буде.
 
BulletДата: Вівторок, 2013-08-27, 3:01 PM | Повідомлення # 3971
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оксана5, тисну лапку sad я чудово розумію, сама про всяк випадок завжди кудись їду і беру в сумочку "Кетанов" (він мені швидко допомагає).
Останнім часом , ТТТ, все гаразд, але як переїдаю (велику порцію, наприклад, чи дві відбивні замість однієї)))), то печінка розповідає мені тихенькі казки... Але жахи минули, порівняно з весняною кризою.
Я не просто проти операції. Я не хочу її СОБІ, т.як в моєму житті уже так було багато наркозів, підозрюю, що і надалі можуть бути. А жити хочу довго і щасливо smile

Будьмо здорові smile

Дівчата, хто цікавиться рушниками Київщини! Дивіться, що я знайшла у себе в фотозвалищах! Фотографувала на Масляній на виставці Київської області, який конкретно район - тепер уже не скажу, по фото невідомо, але я вперше таке взагалі бачу, видно, що нитки петельного шва також старовинні, однаково вигоріли з основною вишивкою. Ви таке раніше бачили?
Прикріплення: 7154285.jpg (315.1 Kb) · 1465723.jpg (265.1 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2013-08-29, 1:37 PM | Повідомлення # 3972
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
романтичний настрій це щось страшне...

tea Дощова осінь, на яку я так довго чекала впродовж усього жахливо-спекотного літа,  прийшла несподівано і навіть підступно.
Вчора, під плащем  ночі, спробувавши землю на смак легкими краплями холодного дощу, вона наважилась оселитись  у моєму маленькому містечку. Щоб потім широко крокувати усією країною.

Пью зелений чай. Здається, ці великі зелені листки чаю, що розгорнулись в чашці, ось вони і є останнім зеленим спогадом про літо. Стою на балконі з теплою чашкою у руках. Рукам тепло, чай пахне  зеленою травою. Моє  крупнолистове літо  захищене від дощу товстими стінками норвезької кераміки.

Думки наповнюються асоціаціями про товсті светри, червоні замерзлі ягоди шипшини, постійно увімкнене світло в квартирі. Бо такий дощ зазвичай є вісником зими.

Та поки я пью свій літній чай, за балконом шумить дощ, дерева яскраво-зелені, з-під автівки мнявкає забуте кицькою  замерзле кошеня. Життя продовжується. Дощ мине і ще буде багато-багато сонячних днів.

Принаймі я не згадаю жодного року без бабиного літа. Люблю бабине літо. На першому курсі КПІ я прочитала "Машеньку" Набокова. І тепер усяке бабине літо для мене асоціюється з летющими листочками клену і плюшевими вухами старої такси, що схожі на старе потерте крісло...

Зовсім не знаю, що читати. Порадьте щось, будь ласка.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КалиновичДата: Четвер, 2013-08-29, 2:48 PM | Повідомлення # 3973
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже затишно в таку погоду з добрими , справді якісними детективами. Відкрила для себе Акуніна. Спочатку читала, тепер по новій слухаю аудіокниги. Інколи з відкритим ротом сиджу кілька хвилин, а всі домашні сміються. Захоплює інтелекст людини, яка, начебто, пише в "легкому" жанрі, але яка мова, який стиль, яке знання психології, історіЇ, побуту.
 
TanaДата: Четвер, 2013-08-29, 6:43 PM | Повідомлення # 3974
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Дівчата, хто цікавиться рушниками Київщини!
Правда, не бачила, цікаво-цікаво!
Цитата (Bullet)
Зовсім не знаю, що читати. Порадьте щось, будь ласка.

Я нині слухаю звідси.Бажаю-мрію потримати в руках і почитати в твоєму настрої за чаєм і під пледом ШОН КОННЕРИ «Я - ШОТЛАНДЕЦ» (Being A Scot) /


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ТетянаДата: Четвер, 2013-08-29, 7:14 PM | Повідомлення # 3975
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Зовсім не знаю, що читати.
Лізо, а жанр? Останні кілька років читаю майже все в електронному вигляді (на жаль, паперові книги - розкіш для мого гаманця і розмірів квартири), беру на Флібусті (там можна пошукати по жанру), відкрила для себе масу авторів, але мені більше подобаються детективи, подорожі... Донька принесла з бібліотеки Стіга Ларссона українською, перечитую, бо читала російською. Сподобались Камілла Лекберг, Елізабет Джордж, Донна Леон, Фред Варгас, трохи легший жанр - Ліліан Джексон Браун, серія "Кот, который",з недетективів - Ромен Гарі, "Обіцянка на світанку".
 
КалиновичДата: Четвер, 2013-08-29, 9:23 PM | Повідомлення # 3976
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
О, серія про котів - це щось. Такі затишні, неквапливі повісті  - мені дуже сподобалось... Для любителів англійської традиційності
 
ZetaДата: Четвер, 2013-08-29, 9:50 PM | Повідомлення # 3977
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо - у тебе ще й вочевидь  письменницькі таланти!  - то може не читати - а писати? а потім видавати? wink





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
LyubovДата: Четвер, 2013-08-29, 10:00 PM | Повідомлення # 3978
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Я бы посоветовала прочитать книгу сыновей Луи де Фюнеса, - "Дети, не говорите обо мне слишком много". Читается превосходно, книга написана так, что перед глазами сам г-н де Фюнес. Думаю, очень подходит для осенне-ностальгического настроения...
Что-то вроде
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-08-30, 1:51 AM | Повідомлення # 3979
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Калинович,  вітаю на форумі! Я також дуже люблю читати вишукану літературу, гарну таку письменницьку мову, коли захоплюєшся тим, як автор грає з читачем...

Tana, привіт, Таня! Не думала, що я викличу такі асоціації, то миттєвий настрій smile Але дякую за корисні наводки, лишила в меморізах wink

Тетяна,  розумієте, жанр наче уже і не є важливий. Раніше любила Набокова ("Лоліту" не читала принципово-упереджено!), в Книжковому клубі замовила собі все, що було Фанденберга (сучасні детективи з присмаком містики), все, що легко читається. Втім, наразі не відчуваю смаку до читання. Це страшить sad
Ромен Гарі у мене, начебто, навіть є на полиці... Перегляну, дякую!

Zeta, дякую, насправді у мене кістлява мова, а ці речення, що тобі сподобались, то випадковість, викликана миттєвим настроєм :))))

Lyubov, оо, Ів Монтан, мадам має вишуканий смак ;)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2013-09-01, 5:24 PM | Повідомлення # 3980
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тим часом я трошки шию, ось, днями пошила сумочку, яка і самій до душі.



Почитати детально про неї можна на моєму сайті.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.