| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 7:17 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Щомісячні та сезонні конкурси » Голосування "І голкою, і ложкою". до 15 серпня. ("На вишиванці вміють готувати", частина 1.)
Голосування "І голкою, і ложкою". до 15 серпня.
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 2:01 AM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оголошуємо початок голосування в першій частині конкурса *На Вишиванці вмі.ть готувати* - "І голкою, і ложкою".

Сенс конкурса був у вишиванні предметів ДЛЯ кухні. Обов"язковим для всіх учасників є додавання рецепту з фотографією. Одній з учасниць я з самого початку не зробила зауваження за відсутність рецептику, тож прошу вбачати в цьому мою провину...

Протягом наступного дня в першому повідомленні з"являться фото призів, а в кінці голосування тут красуватиметься список учасниць і ім"я переможця!

ЯК ГОЛОСУВАТИ: прошу ЖИРНИМ шрифтом вписати в ваш коментар номер і назву роботи, яку ви вподобали найбільше.
Голосуємо до 15 серпня!
Призи переможцю я надішлю після 3 вересня, по закінченню голосування в другій частині конкурса.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 2:42 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
1. Мішечки з акантами для зберігання пакунків чаю і кави. Вишиті за два дні! Рекордний для мене строк, бо ж я дилетант. Настрочені вишивки на тканину зверху, через край. Зав"язки мішечка - на цупку стрічку. Всередині вже живуть пакунок фіто-чаю і 2 нові пачки кави в зернах.



Рецептик Охолоджувального фіто-напою: збираємо в купу трави. що не суперечать одна одній: м"ята чи мелісса(заспокійливий ефект), спориш (друг шлунка і печінки), листочки малини. Заварюю х міцним окропом і настоюю 20 хв, не менше. Охолоджую швидко, поставивши каструльку з травами в миску з холодною водою.
Розливаю холодну заварку (відцежену від трави) в контейнери для льоду. Через 5-6 годин це буде відмінним спасателем у жарку погоду: лід з травками можна вкинути і в чай, і навіть у гарячий суп (бо ж цукру і меду ми в заварку не кладемо). Не рекомендується вживати часто відвар з м"ятою чи меліссрю чоловікам wink


2. Вишита серветка для кухні. Знайшла собі місце на холодильнику - прикріплена магнітами. Тепер холодильник не монотонно-білий.
Вишито на канві, муліне коричневого кольору, звичайним хрестиком. Розмір роботи 29х29 см.



3. Біскотті.
Розмір вишивки приблизно 8х20 см. Це буде частина колективної роботи. І коли вона до мене повернеться буде прикрашати кухню.



Напис "біскотті" надихнув на випічку. Біскотті - це італійське печиво. А я спекла пиріжечків з першими яблуками. В начинку додала ложку свіжого вишневого варення. Не втрималась і скоштувала... З молоком... Ледве мене за вуха відтягнули...
Отже, рецепт:
тісто: 1 упаковка сухих дріжджів, 7 ст.л. цукру, 130 г маргарину, 2 яйця, 1,5 ч.л. солі, 400 мл молока, борошна - скільки візьме тісто.
начинка: яблука (я брала 6 шт.), 1 ст.л. цукру, 2 ст.л. вишневого варення - прогріти, щоб яблука стали м"якими.
У форму налила олії, сформувала пиріжечки, змазала яйцем і в духовку.
От і все! Смачного!


4. Грілка для чашки. Канва, стрічка синтепону та косої бейки, муліне.
Робота вишита та подарована до Дня гумору.

?Если Вы волею судьбы оказались в Одессе – значит, Вам таки повезло! Загадочная Азия, экзотический Восток, гангстерская Италия, страстная Испания, богемная Франция нашли свое воплощение в богатом колорите легендарного города. В самой «жемчужине у моря» всегда можно было насладиться ароматом дорогих сигар, наилучшего коньяка и, конечно же, великолепным кофе!?

Рецепт кофе по-одесски (в нашем дворике так готовили, сколько помню себя))) )
Немного нагреть турку на огне (если только что вымыта заодно высушите) Насыпать в сухую турку сахар, немного прокалить, но не топить в карамель. Затем засыпать кофе. Прокалить вместе с сахаром (сахар немного темнеет). Залить хорошей холодной мягкой воды. Довести до кипения изредка помешивая. Добавить на кончике ножа соли и перца черного молотого (совсем грамулечку). Капнуть ледяной воды в центр турки. И дать настояться минуты две-три.?

P. S. И шо вы до сих пор сидите здесь, а не пьете кофе у нас в Одесе?!?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-08-07, 2:42 AM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
5. "Легко й швидко декорована серветка"
Лляна серветка оздоблена нашитою вишитою смужкою, пришитої до основи потаємними стібками. Можна прати разом із оздобленням, можна смужку відпороти за потреби. Нитки секційного фарбування з нашої "пошти щастя", орнамент "опробуваний" на закладинках. Так приємно виявилось декорувати стіл! Спробуйте і Ви!


Рецепт: Запрошую Вас перекусити по-літньому швидко, прохолодно, корисно і смачно. Тож "Смачний полудень". На столі узвар з ягід і фруктів (промити і залити окропом, дати настоятися кілька годин, підсолоджувати за смаком)+сушки "дорожні" (ті ,що без Е і ГМО))+йогурт домашнього виготовлення (з молока та бактеріальної закваски, можна готувати і в термосі, і в йогуртниці; я готую в йогуртниці (деталі на фото)).

6. Торбинка для свіжої зелені,
20х26 см. Техніки: хрестик, штапівка. Матеріали: полотно з бабусиної шафи, муліне ПНК ім. Кірова.


Домашній хліб на хмельовій заквасці:400 мл води, 700 г цільного пшеничного борошна, 1 ст.л. солі, 1 ст.л. хмельової закваски, 1 ч.л. меду або цукру.
У квашні змішати воду, сіль, закваску та половину кількості борошна. Замісити опару й поставити у тепле місце на 4-6 годин – доки маса не збільшиться у 1,5-2 рази. До готової опари додати решту борошна та добре вимішати. Сформувати хлібину, покласти до форми й залишити підніматися на 2-4 години. Випікати при температурі у 180-200 градусів протягом 30-40 хвилин. Чудово смакує з молоком, кавою або чаєм до сніданку!

7. Серветка розміром 70 на 70 см. хрестик, підгин мережкою.


Хочу запропонувати панству, свій рецепт, котрий розповіла моя коліжанка. І цю страву готую дуже часто , як для своїх домашніх, так і для гостей. Готується страва дуже швидко, тому можна приготувати навіть коли гості на порозі.
КУРЯЧЕ БЕДРО В ЛИСТКОВОМУ ТІСТІ.
Перш за все запалюю духовку, щоб нагрілася до 200 градусів. Завжди маю в морозілці куплене або ,якщо маю час, готую сама листкове (слойоне ), тісто,перед тим як класти в морозилку розрізаю на шматки і фасую в маленькі торбинки, витягаю тісто, воно розморожується. Беремо курячі бедра, миємо, висушуємо ( шкірку і кісточку не витягаємо), Кладемо в поліетиленову торбинку і поб"ємо молоточком кожне з двох боків .Кладемо в торбинку, для того, щоб потім не мити кухню. Готуємо бритванку, кладемо пергаментний папір,нічим не змащуємо Беремо кетчуп і гірчицю. В ідеалі добре, якщо є свого приготування
аджика і гірчиця. Намащуємо рукою кожне бедро, добре мастимо, не жаліючи, я вже не солю і не перчу. Під шкірку кладу кусочок твердого сиру.
Вирізаємо полоску тіста, невелику. Розкачуємо скалкою тісто, щоб було загрубе 2-3 мм. Тоді обгортаємо , обкручуємо бедро, як серпантином. Тісто вимажеться аджикою- не переживати.Вкладаємо бедра до приготованної бритванки. Коли виклали усі ( я беру зазвичай штук 6-7 бедер), тоді змащуємо тісто яйцем і кладемо до духовки, котра за цей час вже нагрілася.Бедра жаряться при температурі 200 градусів 40-50 хв. Тому, хто не постелить пергамент можна поспівчувати, бо пізніше прийдеться гризти зубами цю бритванку.... Подаю курятину зазвичай з овочами ,абоовочевим салатом.Повірте, тісто виросте , зарум"яниться і не треба ніякої картоплі. У нашому випадку , я зробила ОВОЧЕВЕ РАГУ Беру всі продукти на око: 1 головку цвітної капусти середню, 2-3 невеликих баклажани,2
морквини, зо 3 цибулини,3-4 помідори, 200-300грам печериць часничок до смаку. Баклажани ріжу півкільцями, солю, стікають,промиваю Капусту розрізаю навпіл, кидаю у підсолену киплячу воду на хвилину, другу, відціджую і розбираю на суцвіття. Кладу у сковорідку капусту, баклажан, тру моркву, підтушую. Додаю
цибульку кільцям. Гриби піджарюю окремо і кладу в страву в кінці готовності,тоді ж додаю помідори без шкірки, порізані кубиками і часничок.Зелень.
Можна подавати як горячим, так і холодним. Мої домочадці люблять ці овочі холодними і з великою кількістю часнику.... Ці страви я приготувала для свого голодного чоловіка, котрий мав прийти з роботи цього дня , Витріщивши очі, запитально дивився на мене, яка сьогодні дата і що він забув.Бо свічки на вишитій серветці, та щей яку він не бачив, коли я вишивала. Почувши мою відповідь, що то до конкурсу, полегшено дихнув і побіг шукати пляшечку вина - ну раз така
справа. Хоббі дружини- святе діло!. Маленький взір з рогами достатку, що так подобається нашій пані адміністраторці, вишився дуже швидко.... для конкурсу,ну і для вас звичайно. Пробуйте і смачного вам !


8. Серветка з півниками50 х 50 см
Вивчивши на артілі штапівку, я облагородила свою стареньку серветку,яка була жовта і не гарна. Заразившись від ОЛІ КАЛИНИ півниками та
усіляким птастсвом вишила штапівкою півників. І о чудо! Серветка ожила. А ще серветку вишивала, коли влітку хворіла...Розміри 50 на 50 см.,
штапівка.



"КАВА ГЛЯСЕ"
Закликаю усіх зробити собі каву глясе. Зробіть собі пів горнятка розчинної кави, або можна зробити еспрессо.Воду треба на розчинну каву обово закип"ятити. Налити у красиве горнятко і кинути 2-3 чайних ложки морозива "Пломбір". Так,як я солодкоїжка, то кладу до горнятка ще пів чайної ложки цукру.Беру будь-яку книжку по вишиванню, п"ю глясе і насолоджуюся.
Спробуйте мою каву глясе і погортайте свою книжку. А ще, збережіть собі
моїх півників! Удачі!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Неділя, 2011-08-07, 2:51 AM | Повідомлення # 4
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Такі роботи! Такі роботи!!!

Але голос мій буде за

4. Грілка для чашки

Сама люблю каву! А ще плюс, що вирішило долю мого голосу - схожу каву я готувала своєму майбутньому чоловікові. Він тоді сказав, що то я його кавою причарувала biggrin
 
ЮлияДата: Неділя, 2011-08-07, 9:22 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
4. Грілка для чашки.

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
ganzyaДата: Неділя, 2011-08-07, 11:09 AM | Повідомлення # 6
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
4. Грілка для чашки. Це щось biggrin і дякую за рецепт!
а ще півники сподобались


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Неділя, 2011-08-07, 11:11 AM
 
lady-vДата: Неділя, 2011-08-07, 11:45 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
1. Мішечки з акантами для зберігання пакунків чаю і кави.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Неділя, 2011-08-07, 12:08 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
8. Серветка з півниками
Дякую організатору за такий "смачний" конкурс, рецептики -- те, що треба!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ivabogДата: Неділя, 2011-08-07, 1:03 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
1. Мішечки з акантами для зберігання пакунків чаю і кави.
 
kvitashДата: Неділя, 2011-08-07, 1:15 PM | Повідомлення # 10
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 35
Нагороди: 1
Репутація: 4
Статус: Offline
1. Мішечки з акантами для зберігання пакунків чаю і кави.
 
НадяДата: Неділя, 2011-08-07, 1:46 PM | Повідомлення # 11
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 89
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
1. Мішечки з акантами для зберігання пакунків чаю і кави.
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2011-08-07, 2:09 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
які роботи, а рецепти- ммм, клас! усі дієти відклдаються :-) голосую за, як на мене, найколоритнішу страву і відповідно вишивальну рботу - одеську 4. Грілку для чашки.
 
ЦветанаДата: Неділя, 2011-08-07, 2:56 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Все работы просто замечательны!
Спасибо авторам.
Разрываюсь, но отдаю голос за 8. Серветка з півниками


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
Nito4kaДата: Неділя, 2011-08-07, 3:06 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
7. Серветка, яка створює відповідний настрій для романтичної вечері на двох...



Повідомлення відредагував Nito4ka - Неділя, 2011-08-07, 3:10 PM
 
КатюняДата: Неділя, 2011-08-07, 3:33 PM | Повідомлення # 15
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
4. Грілка для чашки. Канва, стрічка синтепону та косої бейки, муліне.

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
НаталиGДата: Неділя, 2011-08-07, 4:48 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
3. Біскотті. - досить цікаво, як виглядатиме вцілому колективна робота. А ще ці періжечки! вони ж як сонечко! І мабуть такі смачнющі!!!



Повідомлення відредагував НаталиG - Неділя, 2011-08-07, 4:49 PM
 
ТетянаДата: Неділя, 2011-08-07, 5:32 PM | Повідомлення # 17
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
1. Мішечки з акантами для зберігання пакунків чаю і кави. Люблю такі штучки... Ніби й дрібничка, а так приємно бачити.
 
OленкаДата: Неділя, 2011-08-07, 7:45 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ну менi щоб за цей конкурс голосувати вci рецепти треба приготувати i оцiнмти на смак. А вишитi роботи всi дуже гарнi.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
akvabelДата: Неділя, 2011-08-07, 9:56 PM | Повідомлення # 19
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 15
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
7. Серветка
 
СонькаДата: Неділя, 2011-08-07, 10:30 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
4. Грілка для чашки.
Ось і збулася моя мрія - знаю рецепт "кофе по-одесски "
І накінець вирішилася ще одна дилема - знаю, що подарувати кавоману і тому прошу схемку Дракончика (після закінчення голосування, звичайно)


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Щомісячні та сезонні конкурси » Голосування "І голкою, і ложкою". до 15 серпня. ("На вишиванці вміють готувати", частина 1.)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.