| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 0:48 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Моя країна - Україна. Львів (Мандруємо нашими містами, селами і не тільки...)
Моя країна - Україна. Львів
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-11-02, 0:06 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Сьогодні будучи у Львові до голови прийшла мені думка: "Чомуб не показати наше місто яке воно?І взагалі які вони наші міста і села?" Мешкаючи на заході, хотілося би мені наприклад побувати , ну хоча би заочно, у Лізиному Фастові, чи на острові Хортиця, в Аниному Миколаєві,в Тернополі, Рівному.... Побачити красу наших рік і озер, морів, лісів і парків.Хтось скаже:" А може ця тема недоречна на нашому вишивальному форумі?" Може й так, але чи кожен має можливість подорожувати? Сім"я, діти, робота,проблеми....Дівчата долучайтеся до цієї теми пишіть про своє маленьке чи велике місто, а може селище, чи хутірець, покажіть усі принади своєї маленької батьківщини,чим живете і про що мрієте, що вас турбує і що хотіли би змінити...
І обов"язково розповідайте і коментуйте. Нам усім надіюся буде цікаво.
Наливайте собі горнятко теплого чаю, а може хтось філіжанку кави і трошки порелаксуйте, просто посидіть і перегляньте фотографії, не думаючи про прання, чи про сьогоднішній звіт,що треба було здати ще вчора, ні про те, що цю схемку до вишивання хотілося би мати, а її ніде нема....
Тож в подорож по осінньому і буденному Львову.
( Викладаю усі фото картинками,щоб не потрібно було збільшувати, а тільки переглядати у зручному форматі.Надіюся, що наша Ліза мене не дуже буде сварити за таке зухвальство. Якщо щось не так, вона підкоригує і підстрахує- про, що і прошу заздалегідь)


Ось такий палац, в якому мабуть має жити середньовічна принцеса збудований по вул. Чупринки.Все би було, як у середньовіччі, якби не сатилітарка, що жорстоко видає 21 століття.Вона мов та машина часу вчепилася зубами до муру старого будинку. Хоча збудований будинок у 1907році


А це будиночок навпроти того палацу, нагадує мені панський будиночок, і здається що ось-ось вийде шляхетна панянка з парасолькою, ії підтримує під руку панич в циліндрі і з тростинкою в пенсне, і щось жваво обговорюють.... (Закрийте очі на сучасне авто, його нема,стоїть бричка запряжена кіньми!!!)


Ой, це вже вояки 19 стрілецького полку, що під керівництвом Дмитра Вітовського 1-го листопада 1918 року зробили революцію ,щозгодом навали Листопадовим Чином.
Подивіться які красені!А який одяг! А зброя!


Ці закохані леви безстидно цілуються коло самого входу в міську ратушу! Іч які вони! І я передаю усім поцілунки зі Львова!


Площа Ринок ....


Хтось заробляє собі на життя


Хтось відпочиває на лавочці


А сучасні афродіти фотографуються біля Афродіти кам"яної. Як сказати хто кращий?


Яка потвора! Треба показати чоловікам, як наслідок жорстокої пиятики виростають копита, конячий торс, хвіст, але невеликий плюс-корона на голові!


Але Сам Львів спонукає до пиття кави, на кожному кроці кав"ярні...кав"ярні...


Оперний театр, споячи на річці Полтві, вражає своєю величністю.Вже забула, хто спроектував будівлю, тільки пам"ятаю, що сам архітектор помер від серцевого нападу, бо кріпко критикували його витвір, мовляв швидко розвалиться, бо ж стоїть на річці. Та де там! Стоїть і досі !


Голуби- незмінний атрибут Львова...


Пам"ятник міцному козаку Івану Підкові. Недарма поліг, він недарма.


На таку рекламу натрапила на одному із бутиків. Хороше гасло і актуальне саме головне!


Каплиця родини Боїмів, і вуличка, що веде до Галицького базару...


Затишний львівський дворик, а здається ніби десь в Італії ,вино в бочках! Знай наших українців. Чим ми гірше італійців чи французів?


Пам"ятник королю Данилу Галицькому...І сценка з реклами, пиво в трамваї п"ють тільки у Львові!той самий рекламний трамвай.


Пам"ятник польському поету Адаму Міцкевичу, в народі названий,як олівець.


Проспект Шевченка. акуратні декоративні клени посаджені ще за мого навчання у Львові у 90-тих роках. До цього часу тут росли гігантського розміру тополі, і щоліта розкидали пух по цілому проспекту.І в літі була зима !

Адалі буде завтра!Зичу всім вам гарного настрою попри усі осінні негаразди.Усім в кого зараз ЧОРНІ СМУГИ пам"ятайте , наступною має бути НЕ БІЛА, а РОЖЕВА і СОЛОДКА, мов той ЗЕФІР!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2010-11-02, 1:53 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2010-11-02, 1:59 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Лесюня, дякую за позитивну тему! Осінь - чудова погода у Львові, обожнююю це місто, це наша відповідь Кракову! smile

Пропоную здійснювати подорожі містами України навіть окремими темками, якщо захочете smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2010-11-02, 8:47 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Яка краса! Дякую за такий приємний початок мого дня! Обов'язково долучусь зі своєю розповіддю(-ями). Лесю, зефір люблю і ласую-ю-ю, Ліза, роби розділ, щоб ми долучали туди міста і містечка, Наталочко, настрій фестивалів, екскурсій і подорожей хай не полишає нас!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-11-02, 9:09 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата! Дякую, що вам сподобалося! давайте долучайтеся! Розповідайте про свої міста, природу і пам"ятники! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: Вівторок, 2010-11-02, 9:35 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Долучусь до розповіді про Львів - трохи вражень як туриста:
Різдвяні шопки (в Запоріжжі такого не побачиш)

А це зимовий Львів з висоти пташиного польоту:


Ще вразили колоритні заклади із автентичним оформленням (шкода не залишилось фото дівчат у повному українському строю - із плахтами у вишиванках, це вам не якась "Пузата хата"...)

Ну і звичайно, найбільший шок для мешканки півдня - ялинки купуються після Нового року, а на рівні із ялинкою практично в кожній оселі можна побачити дідуха... Для нас це екзотика )))


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Вівторок, 2010-11-02, 10:07 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Про своє місто трохи згодом...

Моя майстерня
 
lady-vДата: Вівторок, 2010-11-02, 10:31 AM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Dmutrik09, nosiknata, shtynka, ТМК, Дякую вам дівчата, не часто за пів години можна побувати на єкскурсії аж в двох містах України, та щей з двох протилежних кінців wink Це було чудово! Ще раз дякую

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-11-02, 1:38 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Ну і звичайно, найбільший шок для мешканки півдня - ялинки купуються після Нового року, а на рівні із ялинкою практично в кожній оселі можна побачити дідуха..

Таню- це дійсно так! В дома ми вбераємо ялинку з дітьми на Миколая- так у нас заведено, бо приходить св. Миколай приносить подарунки і наступає дійсно чудо і св"Ято!В бабусі в селі вбираємо ялинку на Різдво, витягуємо з горища дідуха.... І новорічні прикраси в нас можна купити аж до самого Різдва.
А ще коли їдеш нашими селами на Різдв"яні св"ята такі шопки стоять майже в кожному селі, прикрашають центральні вулиці....ходять колядники, щедрівки і на старий Новий рік діти ходять на колачики( Не посівати , а на колачики, така традиція є у нашому селі Устя)
Різдво,Різдво....я вже хочу св"ят! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2010-11-02, 1:39 PM
 
Fleur1226Дата: П`ятниця, 2010-11-05, 5:29 AM | Повідомлення # 9
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 30
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Різдвяні шопки

То це називається Різдвяні шопки! А я ніяк не могла перекласти слово "crèche" ! biggrin Ще і намагалася якось описати, коли дописувала до теми про ікони в українському строї smile

А Львів дуже гарне місто. Я була там лише раз, вже давно, десь 7-8 років тому. На жаль, багато старих гарних будинків стояли занедбані. Виглядає, що тепер ситуація змінилася на краще. smile Хотілося б колись ще раз поїхати. Може колись ...

Quote (shtynka)
Ще вразили колоритні заклади із автентичним оформленням (шкода не залишилось фото дівчат у повному українському строю - із плахтами у вишиванках, це вам не якась "Пузата хата"...)

Так, так, shtynka, це мене також вразило. Десь сидиш в затишній кав'ярні на антикваріаті і п'єш каву з антикварних горняток. smile Правда неприємно вразило, що, коли ми хотіли сфотографувати один такий ресторанчик, то замість подяки за безплатну рекламу, що ми би їм зробили, з нас стали вимагати щось із 50 гривень.

Але назагал, місто дуже і дуже сподобалось. Dmutrik09, Вам пощастило жити в такому гарному місті.

Повідомлення відредагував Fleur1226 - П`ятниця, 2010-11-05, 2:18 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-11-05, 9:41 AM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так гарно, справді, захотілося Різдва, і щоб Львів заливашся містом багатьох століть і традицій, не зіпсованим рекламою та новобудовами, ще багато років!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
anielДата: Понеділок, 2010-11-08, 11:54 AM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Dmutrik09, Ваша "потвора" - то моє найулюбленіше у Львові biggrin
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-11-08, 6:26 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
aniel, це красива українсько-козацько-королівська потвора!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ТетянаДата: Середа, 2011-01-26, 7:33 PM | Повідомлення # 13
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Чомусь ніколи не "дочитувалась" аж до цієї теми... Подивилась фото і... Сказати, що Львів мені подобається - нічого не сказати. Він невичерпний, він різний, він - суцільне враження і емоції! Не знаю, скільки часу треба провести в ньому, щоб побачити - не все, хоча б чверть. Хочу до Львова - знову і завжди...
Ось мої осінні спогади (не хочу повторювати вже показане, лише те, чого не було в цій темі):
- вхід до Будинку вчених на моїй улюбленій вулиці Листопадового Чину (сам будинок зовні нагадує такий само в Києві, так ми його і знайшли, коли мали попасти на захід, хоча організатори дали неправильну адресу).
- ми жили у маленькому готелі, вхід до якого був не з вулиці, а з дворика- це вид із нашого вікна. Чим не Одеса?
- просто ліхтар на проспекті Свободи. - іду собі вулицею, і раптом бачу... Аж стрепенулась - куди це я потрапила?
- випадково набрела на пам"ятник першому, але знаменитому лемківському народному художнику Никифору Єпіфанію Дровнику.
- дахи - куди ж без них? Особливо якщо витьопав на самісінький вершок Ратуші (бідні нозі!). А ще у Львові є Міжнародний Вареничний Фонд (МВФ), проїзд Крива Липа, третя (після Парижа і Нью-Йорка, якщо не помиляюсь) статуя Свободи, безліч левів, котів, парків, архітектурних цікавинок. Хай пробачать нам львів"яни (бо комунальні і інші проблеми ми маємо і вдома), але для нас Львів - це все-таки свято.
 
olimpiaДата: Середа, 2011-01-26, 8:03 PM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Яка чудова розповідь! Ніби сама блукала містом. Дворики, дійсно, схожі на одеські.

Quote
Пропоную здійснювати подорожі містами України навіть окремими темками, якщо захочете

Хочемо, хочемо. Беру на себе розповідь про Одесу. Зроблю фоторепортаж навесні.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: Середа, 2011-01-26, 8:03 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяна, словом, усі люблять Львів! smile

І я троошечки долучусь до фотоархіва.


Аптека в центрі Львова, 2009


А це дивовижні пам"ятні знаки про якийсь ну дууже дивний і напевно такий само давній рід, Личаків, 2009



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OxankaFДата: Четвер, 2011-01-27, 3:03 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 35
Статус: Offline
І ще, будучи у Львові, незабудьте зайти у Шевченківський гай. Фото 2009 року зі свята хліба.


прасувальна машина

майстер-клас ляльки-мотанки

а діти весело забавляються...


дехто килимочки робить

такі колись були класи, зокрема остання парта


хатинки з середини




тут кобзар вам і заспіває, і заграє ...




Повідомлення відредагував OxankaF - Четвер, 2011-01-27, 3:05 AM
 
сяняДата: Понеділок, 2011-05-09, 11:17 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
У ці дні Львів святкує День народження - 755 років.
У місті пройшов парад живих скульптур.
І вони ж, але вже на постаментах поруч з пам'ятником Адаму Міцкевичу
На День міста у Львові відкрили новий пам'ятник - Пивовару


Повідомлення відредагував сяня - Понеділок, 2011-05-09, 11:22 PM
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-05-10, 9:52 AM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
сяня, дяка за фото! не менш цікаво роздивлятись людей на фоні wink

Моя майстерня
 
TatiДата: Субота, 2012-11-17, 4:19 PM | Повідомлення # 19
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Мій Львів, який я бачу кожного дня (фото знайдені на просторах інтернету):


http://yp.lviv.ua/inner_lviv/kotljarevskogo/IMG_0556_sm.jpg
http://i1208.photobucket.com/albums/cc374/malyan18/lviv3/SAM_0655.jpg
http://i1208.photobucket.com/albums/cc374/malyan18/lviv3/SAM_0657.jpg
http://i1208.photobucket.com/albums/cc374/malyan18/lviv3/SAM_0652.jpg


Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!

Повідомлення відредагував Tati - Субота, 2012-11-17, 4:23 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Моя країна - Україна. Львів (Мандруємо нашими містами, селами і не тільки...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.