| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 7:18 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Пасіонарія, Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Вберуся, заквітчаюсь... (наші фото в укр. строї) (Хоча б фрагменти народного одягу в повсякденному гардеробі)
Вберуся, заквітчаюсь... (наші фото в укр. строї)
НареченаДата: Неділя, 2008-07-06, 9:51 PM | Повідомлення # 61
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Пасіонарія, мої вітання hello Я зачарована вашими роботами - професійно, ніжно, романтично, вишукано respect hands Якщо не секрет: якими нитками Ви виконували вишивку? shades

А тепер, обіцяні в попередньому повідомленні, мої весільні фото, а саме весільне вбрання. Як я писала, мені не хотілось традиційного європейського варіанту з вельоном, а тому спало на думку отаке:
http://i064.radikal.ru/0807/e8/0bc3dcd20f3b.jpg
http://i038.radikal.ru/0807/d6/5ba542be85a6.jpg
http://i015.radikal.ru/0807/88/a07dcb8b61bb.jpg
http://i003.radikal.ru/0807/9c/59753f0f1061.jpg

Додано (2008-07-06, 9:51 Pm)
---------------------------------------------





Siamo felici quando siamo insieme:)
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2008-07-07, 0:50 AM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Наречена! А ви такі файні обоє, такі щасливі, такі красиві, Вітаю! smile Як мені вдаються ваші строї, ваш задум! Молодці! А ця вся оказія проходила в нас, у Станіславові?
Дуже гарна наречена! Було б добре, на мою думку, хоч трішки, заквітчати Вам своє волосся тими же чудними живими квітами, що у Вашому букеті. (Та це моя суб"єктивна думка).
Дякую Вам за компліменти щодо моїх скромних робіт. В мене малий досвід, створений за фактом (треба терміново, не знаємо як, але не так, як...) dry або з великого пориву (в першому випадку: маленька сестричка виросла і гарно було б....) happy .

[

Quote (Наречена)
Якщо не секрет: якими нитками Ви виконували вишивку?

Зовсім не секрет. У першому випадку шовковим ірисом. Між іншим, дуже марзенні в роботі. Треба було ділити нитки, а при вишиванні вони "ставали дибки". В другому випадку - шовковою мулінкою, що є у всіх "Вишиваних" магазинах. Вони супер лягяють, стійкі у гарячій воді, не бояться гарячої праски, гарно виглядають. До речі, мені довподоби люрексові DMC (дорогі ~ 7 грн моток). Супер виглядають у виробі, стійкі до гарячих води та праски, гарні у гачкуванні (правда, "стають дибки").
До прикладу приведу свою сорочку "Аквамарин", виготовлену спеціально до Урочистої академії, присвяченої Року Йогана Пінзеля. Там помережаний низ рукава, торочки з бісеру, пухлики у горі рукава, гачкування біля горловини, кутасики. Ніби вишиванка, не переступаючи академічних канонів. tongue


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Понеділок, 2008-07-07, 0:54 AM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
А це мій класичний "шедевр"
Прикріплення: 1762883.jpg (31.4 Kb) · 2666399.jpg (36.3 Kb)


ore et labore!
 
НареченаДата: Понеділок, 2008-07-07, 9:30 PM | Повідомлення # 64
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Пасіонарія, дякую angel Так це проодило в моєму рідному місті, вже 4 роки минуло. Щодо уквічення голови - я згідна, але побічила це тільки на фото. До того мені нічого не хотілося укладати на волосся unsure
Думаю в мене досвід ще менший у виготовленні вишиванок, бо я тільки цього року зробила свою першусподіваюсь не останню) вишиванку для доці( на попередній сторінці можете глянути). Визнаю це була справжня науково-пошукова робота по вивченню і досліджнню історії та техніці вишивнки+вперше довелось кроїти та шити. shy

Дуже дякую щодо порад про нитки flower


Siamo felici quando siamo insieme:)
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2008-07-08, 1:23 PM | Повідомлення # 65
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Наречена)
Визнаю це була справжня науково-пошукова робота по вивченню і досліджнню історії та техніці вишивнки+вперше довелось кроїти та шити.

Добрий початок, гарна робота! (І доця, і сукеночка)! (Є така гарна українська приказка - Гарна (добра) робота, лиш малий день!)
Я думаю, що нема чого соромитись незнанням чи невмінням - радянщина добре попрацювала у підміні цінностей. Якщо слухати себе, свій набір генів (вони все вміють, все знають, постійно дораджують - лиш слухай!), то все буде добре! (подібне вже десь звучало на якомусь форумі) Ви - яскраве тому підтвердження.


ore et labore!
 
TanaДата: Вівторок, 2008-07-08, 3:27 PM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дорогі майстрині, Пасіонарія і Наречена, вишивка весільного вбрання дуже вишукана, приємна, світла. Вже свято -- одягати такі вишиванки. Сили й наснаги шити-вишивати далі!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2008-07-18, 0:15 AM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Tana, дуже дякую. Працюю над створенням нового весільного строю. До наречених ще й додались "батьки і діти". Чи справлюсь - не відомо, весілля 30 вересня, бракує до моїх ідей рук. Хто є носієм "добрих рук"? Зголошуйтесь для цікавої і плідної праці!

ore et labore!
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2008-07-25, 4:08 PM | Повідомлення # 68
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Наречена, "край підігнуто простою мережкою, деталі сорочки зшиті з'єднувальною мережкою "змережування черв'ячком"" підскажіть як це? smile якщо можна детальніше.....


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
НареченаДата: П`ятниця, 2008-08-01, 12:05 PM | Повідомлення # 69
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Світланка, даю детальну відповідь на ваше питання yes

Це фото моєї роботи - край підігнуто простою мережкою, деталі сорочки зшиті з'єднувальною мережкою rolleyes

Зубчатий край рукава зроблено в такий спосіб: виконується подвійна мережка і згинається її навпіл та попри край зшивається швом "назад голку".
А на цьому сайті ви знайдете енциклопедію швів, зокрема, я скидаю посилання саме на ту сторінку де є зєднувальні шви. Саме звідси я взяла змережування червячком, яке і використала у своїй роботі http://www.rukodelie.net/vyshivka-ukrainskaja/art048.htm

Додано (2008-08-01, 12:05 Pm)
---------------------------------------------
My WebPage


Siamo felici quando siamo insieme:)
 
СвітланкаДата: Понеділок, 2008-08-04, 11:03 AM | Повідомлення # 70
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Наречена, дуже дякую Вам! smile докладно! буду вчитися!!! cool


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
bulbashka_aeroДата: Четвер, 2009-08-27, 3:23 PM | Повідомлення # 71
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Пасіонарія, Наречена, такі гарні вишиванки! Я вражена просто))
А ось моя вишиванка smile
 
Chere6nyaДата: Четвер, 2009-08-27, 6:36 PM | Повідомлення # 72
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Дуже гарна! І крій цікавий!
 
BulletДата: Четвер, 2009-08-27, 11:31 PM | Повідомлення # 73
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Наречена, Пасіонарія, bulbashka_aero, дівчата, які ви розумниці!!! Тішусь, що ви такі старанні (а я будиночки ніяк не дошию)))))

+ приємно тепер знати частину форумчанок в обличчя! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
kovtunjДата: П`ятниця, 2009-10-02, 5:52 PM | Повідомлення # 74
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Привіт всім. Натрапила віпадково на ваш форум, так сижду тут майже не вилажу вже третій день. Все таке цікаве....... Вирішила показати себе вбрану і заквітчану. Отож: колись схотілося нам з сестрою пофоткатися в сорочках. От і влаштували ми собі таку втіху. Реквізит підготували по повній програмі.
Оце я із сетрою і з братом. Я з червоною стрічкою. На мені сорочка прабабусі. Керсетка також її. На сестрі теж прабабусина, тільки вже святкова. А от братові ми вишивали самі. Правда вишивали на смужках канви, а потім їх пришивали - швидко треба було. Та й виріз на тій сорочці оригінальний. Та причина та ж сама.
А на цьому фотота що на малому сорочка (вона жіноча, та то нічого) вишита моєю мамою. Вона замолоду в ній ще й на роботу ходила.
Рушники на задньому плані, то бабусина робота. Картина, что трошки виглядає, то теж її. То перша в її арсеналі. На ній вчилася. Вона вишита на рукаві вже зношеної сорочки. Там по кутках навіть клинки ішної тканини повставляні, бо рукава не вистачило.
 
Chere6nyaДата: П`ятниця, 2009-10-02, 6:30 PM | Повідомлення # 75
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Нові користувачі не можуть вставляти малюнки, але можуть дати посилання на них. Так, що чекаємо!
 
kovtunjДата: Четвер, 2009-10-22, 6:46 PM | Повідомлення # 76
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Дівчата, не можу здогадатися як відредагувати моє попереднє повідомлення, тому починаю все з початку. Прошу модераторів делітнути попереднє.

Схотілося нам з сестрою пофоткатися в сорочках. От і влаштували ми собі таку втіху. Реквізит підготували по повній програмі.

Оце я із сетрою і з братом. Я з червоною стрічкою. На мені сорочка прабабусі. Керсетка також її. На сестрі теж прабабусина, тільки вже святкова. А от братові ми вишивали самі. Правда вишивали на смужках канви, а потім їх пришивали - швидко треба було. Та й виріз на тій сорочці оригінальний. Та причина та ж сама.

А на цьому фото та що на малому сорочка (вона жіноча, та то нічого) вишита моєю мамою. Вона замолоду в ній ще й на роботу ходила.
Рушники на задньому плані, то бабусина робота. Картина, что трошки виглядає, то теж її. То перша в її арсеналі. На ній вчилася. Вона вишита на рукаві вже зношеної сорочки. Там по кутках навіть клинки ішної тканини повставляні, бо рукава не вистачило.

 
TanaДата: Четвер, 2009-10-22, 7:09 PM | Повідомлення # 77
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
kovtunj, як для сімейних фото, милі, смішні. Вишивате і долучайтесь до конкурсу сорочок. Хлопчю точно треба вишити хлопчачу сорочку, щоб зробить справжню фотосесію козачу smile

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2009-10-22, 7:12 PM | Повідомлення # 78
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
kovtunj, весела фотосесія! wink Більше таких світлин би нам, для підняття настрою і духу! wink
Приєднуюсь до Тани: вишивайте сорочки, беріть участь в конкурсі сорочок (уважно читайте умови).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Chere6nyaДата: Четвер, 2009-10-22, 9:47 PM | Повідомлення # 79
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Веселі фотографії smile А сорочки класні!
 
nosiknataДата: Середа, 2009-11-04, 11:23 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Ось вишита мною льоля на щасливій власниці -дівчинці Оксанці cool Синьоке чудо)



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Вберуся, заквітчаюсь... (наші фото в укр. строї) (Хоча б фрагменти народного одягу в повсякденному гардеробі)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.