| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:12 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Пасіонарія, Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Вберуся, заквітчаюсь... (наші фото в укр. строї) (Хоча б фрагменти народного одягу в повсякденному гардеробі)
Вберуся, заквітчаюсь... (наші фото в укр. строї)
BulletДата: Четвер, 2007-08-23, 9:11 PM | Повідомлення # 41
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (bulbashka_aero)
Маю ще книгу, де багато фотографій вишитих сорочок. Але там немає готових схем.Можу також відсканувати і викласти. Якщо цікаво.

НЕОБХІДНО!! Ви не уявляєте, як багато людей пишуть мені в асю з проханням показати різноманітні чоловічі (і рідше - жіночі) сорочки!! Це ж безцінний матеріал!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
bulbashka_aeroДата: Субота, 2007-09-01, 11:57 AM | Повідомлення # 42
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Bullet, я тут виклала буквально пару фоток з того, що обіцяла.
Справа в тім, що це цілий альбом під назвою "Українська вишивка" упорядник Т. Кара-Васильєва. Тому недоцільно розбивати фотографії на чоловічі/жіночі сорочки і рушники. Ліпше було б створити окрему папку. Але мені, очевидно, потрібна допомога = бо ще один розділ в фотоальбомі я створити не можу. Такі справи biggrin
Нічого, що я тут розвимагалася? biggrin

PS: я тут подумала - може, викласти їх деінде, а тут тільки посилання?

Повідомлення відредагував bulbashka_aero - Субота, 2007-09-01, 10:15 PM
 
BulletДата: Субота, 2007-09-01, 10:51 PM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
bulbashka_aero, альбом *Т.Кара-Васильєва* створено, він знаходиться в розділі *Схеми хресткиом* smile Будемо вдячні, якещо додасте туди smile

Quote (bulbashka_aero)
Нічого, що я тут розвимагалася?

Жартуєте?;)

Quote (bulbashka_aero)
PS: я тут подумала - може, викласти їх деінде, а тут тільки посилання?

дійсно, жартівниця smile Кладіть тут : )*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Неділя, 2007-10-28, 9:52 AM | Повідомлення # 44
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
До мене потрапили декілька фотографій жіночої вишиванки. Вона довга, не знаю, як правильно назвати сорочка або вже платтячко. Підкажіть.

рукав

автор народна майстриня Тетяна Думанськая місто Миколаїв


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Неділя, 2007-10-28, 9:53 AM
 
BulletДата: Неділя, 2007-10-28, 10:04 PM | Повідомлення # 45
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ganzya)
До мене потрапили декілька фотографій жіночої вишиванки. Вона довга, не знаю, як правильно назвати сорочка або вже платтячко. Підкажіть.

Звісно, це сорочка. Українська сорочка і повинна бути довгою, ледь не до п"ят, щоб визирати з-під спідниці.
Симпатишна сорочка, одначе smile
ganzya, а ваші вишивки можна подивитись? Цікаво , чесно :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Понеділок, 2007-10-29, 8:06 AM | Повідомлення # 46
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
На жаль, за станом здоров'я я дуже мало вишиваю, в основному це рушники, всі фотографії, що у мене є я вивісила в темі наші рушники.
Велику частину часу я присвячую тому, щоб якомога більше дізнатися про українську вишивку. Намагаюся зацікавити молодь, національною вишивкою. До жалю у нас в місті дуже мало інформації про народних майстрів. А іноді взагалі бувають випадки, які мене дуже засмучують. Наприклад, проходила майже рік тому виставка народного мистецтва, під патронатом президента, але ніякої інформації про неї не було, не дати проведення ні оголошення. Коли я поцікавилася, чому так, мені не соромлячись, відповіли що вони взагалі не хотіли приїжджати тому, що наш регіон (південь України) «блакитний». Ну і як відноситься до таких людей, які навіть народне мистецтво норовлять розділити на партії, «маразм» та і годі. А в магазинах міста є книги по англійській, китайській, японській вишивці, тільки нема української. Ось і доводиться збирати узори, інформацію буквально по крупицях, і викладаю в безкоштовний файлообменик нашого міста. Радує, що цю інформацію постійно викачують.


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Понеділок, 2007-10-29, 8:10 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2007-10-30, 0:03 AM | Повідомлення # 47
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ganzya, дивні люди, і правда... Знаєте, вупмні люди кажуть, що війни ведуть не народи, а уряди. От і наші уряди розважаються. Шкода лише, що нації від того - лихо.

У нас же була тема на форумі про південну вишивку. Вона особлива. Постарайтесь не асимілювати її з західнянською українською smile Збережіть її самобутність, це ж так здорово, що ми всі різні. Хіба ні?;)

Ви, я так розумію, робите великий шмат роботи. Дивні люди вам відповіли про блакитність регіону, бо ж як подумати логічно - то чи не ваш регіон потрібно було б включити в плани усіх екскурсій і виставкової діяльності. Бо , наприклад, регівон Донбасу із-за великого переселення народів свого часу - спустошився історично, більшість людей не вважають себе корінними украхнцями і взагалі слабо уявляють, що їх місто не окрема країна, а частина великої держави. Таке , нажаль, відбувається по територіїї всієї України. У нас на Київщині так само. Люди мігрують в столицю, забувачи свій рід sad Тому мені дуже дивна поведінка тої людини, що так некоректно вам відповіла. На мою думку, в такі регіони (взагалі в усі, окрім західних) потрібно ледь не насильно вводити зання про історію рідного краю... А відмовлятись їхати - ну це взагалі, не просто нелюдяно, а як мінімум - непрофесійно..



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
vedanaДата: Середа, 2007-12-19, 1:58 PM | Повідомлення # 48
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Ganzya, а чи можна, будь-ласка, дізнатися адресу Вашого безкоштовного файлообменника міста?
І це Ви кажете про південь, уявіть як із цим на сході! на мене взагалі дивляться круглими очима в книжкових магазинах, коли питаю про українську вишивку. Тут взагалі ні про яку нема. І книжкових магазинів майже нема, а обласний же центр.


Vedana
 
TanaДата: Четвер, 2008-01-03, 1:29 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ganzya, не переймайтесь, як кажуть, "людина, що хоче щось зробити, шукає можливості, а та, що не хоче, шукає відмовки"

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LanaДата: Четвер, 2008-01-17, 9:36 PM | Повідомлення # 50
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім! smile
Тішуся,що знайшла цей сайт - можливо зможете мені допомогти. Плануємо одружуватись в травні. Маємо ідею про одяг з елементами вишивки. Саме з елементами, бо народні строї знайти можна, дещо маю зі скрині прабабці. Але хотілось би щось сучасне. Сама не вишиваю, але знайти людину у Львові, яка це зробить, не буде проблеми, принаймі сподіваюсь. Думала про елементи вишивки бісеро, як варіант.
Велике прохання - якщо хтось має ідеї, фото, ссилки - поділіться! smile
 
homasjaДата: П`ятниця, 2008-01-18, 9:25 AM | Повідомлення # 51
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 92
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Lana, зверніть увагу на колекцію Роксолани Богуцької. Дуже багато розкішних моделей з вишитими елементами.
Може виберете щось для себе.
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/471dff1c2cf0a/
 
LanaДата: Неділя, 2008-01-20, 10:32 PM | Повідомлення # 52
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Homasja, вдячна дуже за ссилку. Ці фото я вже бачила - повністю з Вами згідна, колекція розкішна. Дуже сподобались плащі (фото 3) і чорно-білий, шифонові сукні. Правда, саме весільна сукня чомусь не вразила. Зараз шукаю різні варіанти, а потім буду шукати виконавців smile Сьогодні спитала в нас у Львові - гарна розшита досить багато бісером блузка (зі скрині) - 3 тис.грн (!)
Також знаю, що Караванська має схожі моделі, але не знайшла фото. Якщо хтось має ссилку - прошу поділитись.
 
НареченаДата: Понеділок, 2008-06-16, 12:10 PM | Повідомлення # 53
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
hello Вітаю всіх! І прийміть мої шанування - я дуже вдячна даному форуму. Перед початком роботи над вишиванкою для доці переглянула багато чого в інтернеті. Досить багато корисної інформації та натхнення отримала від цього форуму. Я зачарована вишивкою - коли бачу, то відірвати погляд важко angel
Накінецьто, а можливо нажаль робота закінчена. І я не можу втриматись від того, щоб не представити на ваш розсуд свою двомісячну роботу: взір виконано хрестиком, край підігнуто простою мережкою, деталі сорочки зшиті з'єднувальною мережкою "змережування черв'ячком", тільки реглан пришито на машинці, шия обкинута петельним швом, а далі провязано крючком, рукав зробила зібраним. замість манжета. Здається все [img]http://C:\Documents and Settings\Наречений\Рабочий стол[/img]

Додано (2008-06-16, 12:10 Pm)
---------------------------------------------


Siamo felici quando siamo insieme:)
 
ganzyaДата: Понеділок, 2008-06-16, 12:34 PM | Повідомлення # 54
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Очень понравилось вышивка. нежно, а модель просто красавица

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
TanaДата: Вівторок, 2008-06-17, 10:06 AM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дійсно, надзвичайно ніжна красунечка! Ідея платтячка -- прекрасна для втілення, дякую за фото!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НареченаДата: Середа, 2008-06-18, 9:36 AM | Повідомлення # 56
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 49
Нагороди: 0
Репутація: 26
Статус: Offline
Tana, Що стосується ідеї плаття, то вона зародилась в мене тоді коли я міркувала над своїм весільним вбранням. Я не хотіла традиційного європейського варіанту, тому замовила у нашої на Прикарпатті майстрині вишиване плаття, а чоловікові сорочку. Вони виконані в тому самому кольорі, що я зробиа доці( я їй під нас хотіла smile ), але шовком гладь з мережкою. Фото поки, що не можу викласти, бо немає електронного варіанту. З часом обов'язково викладу.
Не потрібно було мучитись відпродувати весільне плаття і на всі свята чи весілля ми ходимо в своїх вишиванках smile


Siamo felici quando siamo insieme:)
 
TanaДата: Середа, 2008-06-18, 10:25 AM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Чудово! Наречена, а можете дати пораду щодо шовкових ниток: які саме Ви використовували?
Справді, таке вбрання завжди буде в моді)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2008-07-06, 1:17 PM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Пасіонарія, $ .IMAGE1 . $ - ви так вставляэте картинки? Чому їх не видно всім іншим?
Прикріплення: 4828693.jpg (38.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2008-07-06, 7:46 PM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Lana)
Маємо ідею про одяг з елементами вишивки. Саме з елементами, бо народні строї знайти можна, дещо маю зі скрині прабабці. Але хотілось би щось сучасне. Сама не вишиваю, але знайти людину у Львові, яка це зробить, не буде проблеми, принаймі сподіваюсь. Думала про елементи вишивки бісеро, як варіант.
Велике прохання - якщо хтось має ідеї, фото, ссилки - поділіться!

Привіт, Lana! Бачу вже запізно, проте буде корисно іншим. Подаю фото моїх перших стилізованих весільних строїв, які я приготувала для своєї сестрички і для швагра. Вони так виглядали, коли переодівалися після вельона. Шкода, нема фото з реального весілля, проте на фотосесії теж нічого виглядає.
Прикріплення: 0876308.jpg (40.0 Kb) · 9406649.jpg (37.2 Kb) · 3729038.jpg (51.4 Kb) · 4509134.jpg (100.3 Kb)


ore et labore!
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2008-07-06, 8:10 PM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
А так виглядали інша молода пара (фотосесія після весілля)
На фото: наречена в лляному платті, чоловіча сорочка, нетрадиційна (за бажанням замовника)
Прикріплення: 7170183.jpg (60.2 Kb) · 5807056.jpg (87.6 Kb) · 0679239.jpg (83.6 Kb) · 0746837.jpg (38.2 Kb)


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Український народний стрій » Вберуся, заквітчаюсь... (наші фото в укр. строї) (Хоча б фрагменти народного одягу в повсякденному гардеробі)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.