| | Вхід у форум

Понеділок, 2024-04-29, 7:17 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ganzya, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Рушники » Прошу вашої поради та допомоги
Прошу вашої поради та допомоги
kvitka5360Дата: Субота, 2013-03-16, 7:13 PM | Повідомлення # 441
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А ось мому нареченому найбільше сподобався цей узір
(можливо в когось є схема такого рушника )
http://i025.radikal.ru/0710/e8/f5db1710e8c1.jpg
але думаємо замісь голубів вишити пташок таких, або віночок або пташок у віночку
http://img0.liveinternet.ru/images....109.gif
чи можна помітяти голубів на пташок, допоможіть розібратися?
 
BulletДата: Субота, 2013-03-16, 9:05 PM | Повідомлення # 442
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (kvitka5360)
А ось мому нареченому найбільше сподобався цей узір (можливо в когось є схема такого рушника ) http://i025.radikal.ru/0710/e8/f5db1710e8c1.jpg

Цю схему можна пошукати за номером, він вказаний справа вверху на картинці-обкладинці!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
zetkaДата: Субота, 2013-03-16, 11:08 PM | Повідомлення # 443
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
kvitka5360, додала схему рушника у тему "Весільні рушники"

 
sjana_ifДата: Субота, 2013-03-16, 11:46 PM | Повідомлення # 444
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
kvitka5360, як на мене, найближчим до Франківщини є хіба що варіант нареченого wink . Але оскільки вишивати рушник він все одно не буде, то вишивайте просто те, чого бажає сереце smile

 
JinseiДата: Понеділок, 2013-03-18, 1:43 PM | Повідомлення # 445
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
kvitka5360,  зважаючи на те, що ви взялися за вишивання після довгої перерви, то краще обрати цей варіант або якийсь інший неважкий.



Я теж свій весільний рушник вишивала після довгої перерви плюс ще робота та домашні справи забирали час, тому весь процес зайняв майже 9 місяців wink
Щодо символіки: і голуби і павичі підходять для весільного рушника, головне, щоб вони не дивились у різні боки. Про інші символи нічого не скажу, бо не знаю. Але, як на мене, не варто сильно заморочуватись цими питаннями. Вишивайте те, що Вам до вподоби і дбайте про те як вибудувати міцну сім'ю щоденно виявляючи любов та турботу своїми діями, а не за допомогою символів. wink
Прикріплення: 4689379.jpg (84.1 Kb)
 
LP2012Дата: Вівторок, 2013-03-19, 4:53 PM | Повідомлення # 446
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго здоров'я, всім!

Прошу відповісти на таке питання. Чи може не вірне використання весільного рушника привести до проблем у подружньому житті. В одній статті прочитав, що мати вишила сину рушник і вже після шлюбу вони, після консультації з фахівцями виявили, що вона його шила з двох окремих частин і т.д. Зрозуміло, що не тільки це впливає на лад у родині. Свій рушник, поки не дивився, але ж може бути, що він був куплений просто в магазині і може бути з вадами. Також, має сильний вплив, хто перший стане на рушник? Як ці помилку можна привести до ладу? 

Дякую.
 
romannahДата: Вівторок, 2013-03-19, 5:50 PM | Повідомлення # 447
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
LP2012, наш весільний рушник з чоловіком використовували багато подружніх пар . з виворітного боку повно вузликів і такого всякого, але сімї живуть спільно десятки років. Любіться- і все буде гаразд.

я всіх люблю
 
lady-vДата: Вівторок, 2013-03-19, 5:53 PM | Повідомлення # 448
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
LP2012,  не знаю, чи буде відповіддю на Ваше питання моя історія, але сподіваюсь якісь висновки з неї можна зробити. Коли я виходила за свого чоловіка, то НЕ ВМІЛА вишивати взагалі, і НЕ ЗНАЛА навіть про українські традиції ставати при шлюбі на рушник, оскільки, хоч і є українкою, народженою в Україні, але прожила 11 років свого життя з дитинства до юності в Росії, і ніколи не цікавилась українськими традиціями. Тож колись моя тоді ще майбутня свекруха ( тепер дійсна і любима свекруха ) , яка сама ніколи не вишивала, купила нам на шлюб рушник з принтом - НЕ ВИШИВКОЮ! І дружба з дружкою постелили нам його в церкві під ноги. Ніхто, ні я, ні мій чоловік не дивились під ноги коли ставали на той рушник, відео нас не знімало, тож ми не знаємо, хто перший на нього став. Ми вже 17 щасливих років разом, в нас росте чудова доня. С тих пір я навчилась вишивати і вишила БАГАТО рушників. Я їх вишиваю з любов'ю, а не з консультаціями фахівців. Але це моє особисте, Ваше рішення завжди буде Вашим і правильним для Вас.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
marysya9Дата: Вівторок, 2013-03-19, 6:02 PM | Повідомлення # 449
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 1
Репутація: 52
Статус: Offline
LP2012, Ви ж доросла людина і повинні розуміти, що все, що з людиною відбувається залежить лише від неї, а під будь-які негаразди в нашому житті завжди можна підібрати "потрібну" прикмету. Чомусь завжди власні негаразди ми намагаємось списати на щось ,тільки не на свої помилки, а якби все було  добре хіба хтось додивлявся б до того який рушник і т.д., до певного ж моменту ніхто навіть не замислювався над цим ,правда ж?

Існують певні традиції вишивання та використання ритуальних речей, та мені здається, що діють вони саме в тому випадку, коли людина щиро вірить в їх силу і з розумінням підходить до процесу їх використання. Та зазвичай це лише елемент декору та данина моді. І мені здається, що Ви не там шукаєте відповідь на своє питання.
Це лише моя думка.
 
ТортинаДата: Середа, 2013-04-10, 8:41 PM | Повідомлення # 450
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день, шановні майстрині! В якійсь із тем, ви розповідали де можна купити домоткане полотно для вишивання. Якщо я не помиляюсь, розмова йшла про Коломию. Не могли ви більш детально розповісти, куди треба їхати, як краще добратися з Києва та в який день краще приїздити? Мені доводилось раніше вишивати по канві різного гатунку та по так званій мішковині. А дуже хочеться спробувати вишити на домотканому полотні. В київських крамницях ціни кожного року на таке полотно, як на дріжжях ростуть та й на дотик, мені здається, що  все-таки є якась поліестерова нитка в тому полотні, що пропонується. Дуже буду вдячна за будь-які поради.
 
BulletДата: Середа, 2013-04-10, 9:37 PM | Повідомлення # 451
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тортина, наскільки я пам"таю, наша форумчанка Совка тримає магазин і ЗДАЄТЬСЯ продає там полотно коломийське. Зверніться до неї. http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/38-793-1 - ось її тема.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Середа, 2013-04-10, 10:59 PM | Повідомлення # 452
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Ірино,мені здається,що їхати із Києва до Коломиї тільки за тканиню,то не є вигідно-дійсно можна її придбати в магазинчику Совки.А в Коломиї ви справді можете придбати різну тканину.Якщо ж вас цікавлять ще й вишиванки-то в Четвер там нічний базар-дуже багато людей виносять свої роботи (треба взяти до уваги ціну-якість).
 
ТортинаДата: Середа, 2013-04-10, 11:21 PM | Повідомлення # 453
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Bullet,   дякую. В магазинчик обов'язково завітаю.
LDII,  теж дякую. тільки не зрозуміла, чому базар нічний? Вишиванка цікавить на дуже тоненькій тканині, для дочки. Я таку точно не зможу вишити. Ну і багато інших народних цікавинок подивилась би.
 
Olga_DДата: П`ятниця, 2013-05-17, 12:29 PM | Повідомлення # 454
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 46
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
у мене пересох водорозчинний маркер, чи можна його якось поновити?
 
soncevudaДата: П`ятниця, 2013-05-17, 9:02 PM | Повідомлення # 455
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Olga_D, я не змогла свог очасу поновити то купила новий. боялась що якось "хімічитиму" то не змиється, залишаться сліди.


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ТАВРИЧАНКАДата: П`ятниця, 2013-06-07, 11:12 PM | Повідомлення # 456
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 12
Статус: Offline
Добрий вечір усім!Мене цікавлять рушники, вишиті полтавською гладдю.У моєї покійної бабусі був такий, дуже яскравий і гарний. На форумі дещо знайшла (може, не все), але хотілося б побачити ще. В Інтернеті нічого цікавого поки що не знайшла, тож прошу вашої допомоги.
 
liya6219Дата: П`ятниця, 2013-09-27, 2:57 AM | Повідомлення # 457
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Шановні майстрині, прошу вашої допомоги . маю схему  рушника http://180275.gallery.ru/watch?ph=bIYJ-e16lq  . Хочу проконсультуватись з вами  щодо  символіки використаної у цій схемі і чи можна  вишити  такий рушник  сину (16 років) .

Якщо людина хоче вишивати,Знайдеться в неї голка, нитка, час...Зуміє всі відтінки підібрати,Й шедеври вийдуть з-під руки не раз.Якщо людина хоче вишивати,Побачить в цьому радість і красу.І по узорах буде мандрувати,І вишиє на квіточці росу.......... ​
 
ТМКДата: П`ятниця, 2013-09-27, 12:06 PM | Повідомлення # 458
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
liya6219, фото нема.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
liya6219Дата: П`ятниця, 2013-09-27, 3:34 PM | Повідомлення # 459
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата (ТМК)
liya6219, фото нема.
Ой, щось знову "перемудрила"  з фото question http://gallery.ru/user/control/?panel=photos&album_id=2563769 .


Якщо людина хоче вишивати,Знайдеться в неї голка, нитка, час...Зуміє всі відтінки підібрати,Й шедеври вийдуть з-під руки не раз.Якщо людина хоче вишивати,Побачить в цьому радість і красу.І по узорах буде мандрувати,І вишиє на квіточці росу.......... ​
 
liya6219Дата: П`ятниця, 2013-09-27, 4:03 PM | Повідомлення # 460
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 20
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Цитата (liya6219)
Шановні майстрині, прошу вашої допомоги . маю схему рушника http://180275.gallery.ru/watch?ph=bIYJ-e16lq . Хочу проконсультуватись з вами щодо символіки використаної у цій схемі і чи можна вишити такий рушник сину (16 років) .


ну , невже знову не вийде !? http://itmages.ru/image/view/1241289/6dd78c89


Якщо людина хоче вишивати,Знайдеться в неї голка, нитка, час...Зуміє всі відтінки підібрати,Й шедеври вийдуть з-під руки не раз.Якщо людина хоче вишивати,Побачить в цьому радість і красу.І по узорах буде мандрувати,І вишиє на квіточці росу.......... ​
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Рушники » Прошу вашої поради та допомоги
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.