| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:38 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Жіноча вишиваночка: крій, пошиття
EditДата: Середа, 2011-10-12, 8:49 AM | Повідомлення # 501
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Девочки, спасибо за советы!!!
В канве меня смущает именно дырочки. В Свитанок схожу обязательно... почему-то я про него забыла :-(
И еще такой вопрос, ведь когда вышивается просто по полотну (лен или хлопок-лен) спросто считается количество захваченых ниточек. Или накладывается канва, которую потом выдергивают?
 
Оксана5Дата: Середа, 2011-10-12, 8:57 AM | Повідомлення # 502
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Quote (Edit)
просто считается количество захваченых ниточек. Или накладывается канва

Якщо реально порахувати, то рахуйте, а якщо важко, то для полегшення роботи використовується канва
 
cherryДата: Середа, 2011-10-12, 11:13 AM | Повідомлення # 503
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Agapya, на фото- моя доня Зорянка! Як приємно! Це вона з подружками позували у вишиванках для фотосесії для виставки Тетяни Чев`юк. Виставка була прегарна, але всього кілька днів. І чого це я не додумалась ці фото тут виставити biggrin
 
AgapyaДата: Середа, 2011-10-12, 12:43 PM | Повідомлення # 504
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Quote (Edit)
ведь когда вышивается просто по полотну (лен или хлопок-лен) просто считается количество захваченных ниточек

Я считаю. Даже на очень плотной ткани я считала ниточки (без накладной канвы).

Quote (cherry)
на фото- моя доня Зорянка!

Спасибо! Очень красивые модели в очень красивых вышиванках!

Додано (2011-10-12, 12:38 PM)
---------------------------------------------
Для одной вышиванки я взяла льняную ткань рельефного (с утолщениями ниток) переплетения и вписала эти утолщения в дизайн вышивки.
http://1.bp.blogspot.com/-eF0eIu....182.JPG

Додано (2011-10-12, 12:43 PM)
---------------------------------------------
А на этой вышиванке я не делала схему вышивки, а просто перевела контур рисунка на ткань и потом уже считала по три ниточки для крестика (крестик здесь путаный, то есть в одном ряду направление верхнего стежка в одну сторону, в другом ряду - в другую). Соблюдала только направление горизонтальных и вертикальных полос, а весь остальной рисунок не повторяется, то есть в свободном исполнении.
http://3.bp.blogspot.com/-ifBHm4....090.JPG

 
МарусяДата: Субота, 2011-10-22, 9:05 AM | Повідомлення # 505
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
ДорогаBullet,! На початку цієї теми Ви дуже добре роз яснили етапи вишивання. Але, якщо можна наклацайте, будь ласка, як правильно обробляти край рукава,виріз горловини, комір-стійку на чоловічих та хлопчикових сорочках. Я залишила по 2 см на обробку края рукава, а як правильно це зробити, щоб не було так званої ковбаси - не знаю.Досвіду кравчині на жаль не маю, тому стільки запитань. Буду дуже вдячна!
 
КатюняДата: Неділя, 2011-10-23, 7:01 PM | Повідомлення # 506
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Маруся, ось тут про МК «Обробка вирізу сорочки без підгину» (від Tana), тут про підгін низу, манжет від Dmutrik09 повідомлення 377

Я листоноша ЩАСТЯ!

Повідомлення відредагував Катюня - Неділя, 2011-10-23, 8:48 PM
 
brenaДата: Субота, 2011-11-12, 8:43 PM | Повідомлення # 507
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім.
Задумала вишити собі сорочку хрестиком. З’явились питання:
1. Зайшла два види тканини-рівномірки: біла(напевно бавовна) 6 кл.*1 см і льон небілений 30-ка. Яка тканина краще підійде для вишивки по розміру хрестиків? Чи вони однакові? Взагалі 30-ка якому розміру аїди дорівнює?
2. Є викрійка сучасної сорочки, котра мені добре підходить.
http://img-fotki.yandex.ru/get/4712/95670119.0/0_6d5f7_5b8a161f_M.jpg
Чи можливо її переробити під ось-таку модель?
http://img-fotki.yandex.ru/get/4420/95670119.0/0_6d5d2_d64cac78_M.jpg
3. Схеми Дiани+ (журнал "Вишиванка") варто брати до уваги при виборi узору?
 
martka80Дата: Середа, 2012-01-25, 6:34 PM | Повідомлення # 508
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Ось тут я писала влітку про вибір схеми до сорочки. Потім були довгі тижні в лікарні, пологи, недоспані ночі вдома, хвороби рідних і купівля тканини. Домоткана, бавовняна сорочкова - так писало на ярлику..
Підгинання краю рубчиком, щоб не торочився - 1,5м довжини - як га мене найважче в процесі...
І от вночі 21.01 були зроблені перші хрестики. Чому вночі? бо маю на все вишивання по 10-20хв після того, як поснуть діти.. Довше при лампі не виходить - очі болять, та і спати треба і по дому щось зробити..

А ось що є на сьогодні...


Тканина мені подобається.. м'яка, ніжна... Єдине, що муляє - заховання кінців.. Вишиваю в 3 нитки ДМЦ хрестик 3х3. Менше не виходить, більше теж - узор "пливе"

Але коли доходить до закріплення кінців - все одно проблема, бо навіть в 3 нитки не закривається вся площина хрестика і нитка закріплена під хрестиком видніється. Якщо придивитися. Не сильно, але є.. Окрім того, не можу дуже стягувати хрестик, бо тоді тканину тягне. Відповідно страшнувато, що кінці повилазять. Саме тому останні хрестики в узорі наразі не позакривані і стирчать нитки... Що порадите?
 
An1t1KДата: Середа, 2012-01-25, 11:19 PM | Повідомлення # 509
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 36
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
тільки закінчила для чоловіка і собі взялася вишивати на літо з коротким рукавчиком)))) По трошку вже вияснюється)))
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2012-01-26, 10:21 AM | Повідомлення # 510
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
martka80,
Щиро бажаю Вам натхнення в Вашій праці!
1. Не дуже то й видно.
2. На сорочці, як на мене, припустимо закріплювати нитку на вивороті, якщо закріплення на лицьовому боці псує вигляд.
3. Після прання нитки вірівняються та зробляться трішки пухнастішими та об'ємнішими, тканина сяде. Отже вишивка буде виглядати більш щільною.
4. А може все ж таки спробувати 2х2 (лише припущення, траба бачити полотно) ?


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Четвер, 2012-01-26, 10:23 AM
 
martka80Дата: Четвер, 2012-01-26, 4:02 PM | Повідомлення # 511
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Andrew_Yer, дякую.
Але проблема не стільки в тому ДЕ закріплювати, а в тому швидше ЯК. Доведеться певне чекати до першого прання і дивитися за хвостами і всім решту. Але воно вже буде після того як відшиию все і зметаю...
До речі, помітила цікаву річ.. Нитка чорна ДМЦ 310 і червона ДМЦ 321 при вишиванні в 3 нитки дають різний результат закриття площини.. Купувала нитки в одному місці. Хіба би у них були різні завози, чи що?
На рахунок розміру. Ось тут я пробувала. 3*3 і 2*2
На жаль, фотоапарат старий і фото не дуже чіткі..
Найближче до оригінала 3*3. і при цьому розмірі малюнок є цілісно-великим... При меншому він втрачається..
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2012-01-26, 8:19 PM | Повідомлення # 512
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
martka80,
Quote (martka80)
До речі, помітила цікаву річ.. Нитка чорна ДМЦ 310 і червона ДМЦ 321 при вишиванні в 3 нитки дають різний результат закриття площини..

Так. Так воно і є. Я червоних беру 3, а чорних 4.
І ще, товщина нитки дещо змінюється в моточку. Але на кінцевий результат то не дуже впливає.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
olimpiaДата: Четвер, 2012-01-26, 8:29 PM | Повідомлення # 513
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (martka80)
Нитка чорна ДМЦ 310 і червона ДМЦ 321 при вишиванні в 3 нитки дають різний результат закриття площини..

Quote (Andrew_Yer)
Так. Так воно і є. Я червоних беру 3, а чорних 4.

Оце новина для мене!? Тепер буду знати. Дякую.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
martka80Дата: Четвер, 2012-01-26, 8:30 PM | Повідомлення # 514
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Дякую. Не знала.. Я до цього з ДМЦ користувалась старими запасаи ДМЦ12. Там не треба ділити... Або польською Аріадною..
Візьму собі на замітку...
 
Оксана5Дата: П`ятниця, 2012-01-27, 10:48 AM | Повідомлення # 515
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Quote (martka80)
Вишиваю в 3 нитки ДМЦ хрестик 3х3

Я вишиваю в 2 нитки хрестиком 2на 2. Колись вишивали серветки 3на 3, але, як на мене, 2 на 2 якось делікатніше виглядає. Різниці в нитках не помічала.
 
tanytryellДата: Субота, 2012-01-28, 12:59 PM | Повідомлення # 516
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
З усі ниток, якими я вишивала - пітерські найтонші... ДМЦ, Анхор, Аріадна, Гамма приблизно однакові за товщиною. Тому їх між собою поєднувати легше, а от з пітерськими - морока. В дві ниточки затонко, в три - грубувато... А от 3 і 4 - напевно, буде добре.
martka80, якщо у мене виникає подібна ситуація, я по-перше, ховаю хвостики на вивороті (все-ж таки, лице важливіше і краще вже воно буде репрезентабельнішим, ніж матиме "ряботіння", але ідеальний виворіт); по-друге, хвостик я лишаю довжиною на 3-4 хрестика і протягую або вздовж ряду під стібочками на вивороті (тоді вони більш помітні), або по одному обвиваю стібочки "у стовпчик" (тоді вони зливаються із рядом стовпчиків). Вже є досвід кількаразового прання - хвостики не вилазять. А якщо і вилізе трішки - це станеться на вивороті, і видно його не буде...
 
AllchonokДата: Середа, 2012-02-15, 11:11 AM | Повідомлення # 517
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 70
Нагороди: 0
Репутація: 58
Статус: Offline
Дівчата, потрібна ваша допомога. Чи є в когось схемка до такої сорочки або фото більш якісне.
 
ТМКДата: Середа, 2012-02-15, 12:04 PM | Повідомлення # 518
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
AllchonokДата: Середа, 2012-02-15, 1:11 PM | Повідомлення # 519
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 70
Нагороди: 0
Репутація: 58
Статус: Offline
ТМК, дуже, дуже Вам дякую. Ви навіть не уявляєте як ви мене виручили!!!
 
vera777Дата: Середа, 2012-02-15, 2:08 PM | Повідомлення # 520
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоможіть !!!Будь - ласка не знаю як вишити за схемою коли в одній клітинці дві різні позначки ниток!!! cry cry cry Показала би фото зі схемою та не знаю як !!(( Допоможіть
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.