| | Вхід у форум

Середа, 2024-05-01, 3:33 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Жіноча вишиваночка: крій, пошиття
KrisstiДата: Середа, 2012-03-21, 11:25 PM | Повідомлення # 541
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Дівчата, допоможіть новачку))) sad Купила схему вишивки на блузку для дочки, а там знайшла зовсім не знайомий мені знак. Може ви підкажете, як його вишивати. Той, котрий обведений червоним, там ним ще й зигзаг вишивається( http://s019.radikal.ru/i625/1203/15/8529946e9295.jpg
 
ganzyaДата: Четвер, 2012-03-22, 10:11 AM | Повідомлення # 542
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Krissti, судячи по схемі, там замість одного великого хрестика в деяких місцях шиються маленькі - чотири замість одного. Але я б вишивала чотири хрестики за одну повну клітинку на схемі, тоді маленькі четвертинки були просто одиночними хрестиками., і тоді все було б гармонійно.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
KrisstiДата: Четвер, 2012-03-22, 11:30 AM | Повідомлення # 543
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (ganzya)
ganzya
ДЯКУЮ, то мабуть так буде дуже важко, але потрібно буде пробувати, ото надибала я схему(((
 
nosiknataДата: Четвер, 2012-03-22, 12:24 PM | Повідомлення # 544
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Krissti, оце намутили схемку, перший раз таке бачу! Це що за виробник такий? Я в шоці.... wacko

Я вже трохи оклигала,.... подумала - дивіться, якщо шити 1 клітинка 4 хрестики - узор вийде гіганський, на рівномірці ця схема буде один ромб і все!(я порахувала на тканині). Вишивайте все як намальовано ( 1 хрестик 1 клітинка)тільки замість отих манюніх хрестиків дайте //// просто рисочки ( пів хрестик) темно синім, а стосовно бокових бордюрів - вишийте зиг-заг голубим кольором три на три хрестика ( 1 хрестик 1 клітинка) а потім отими рисочками ( штапівкою або бек-стічем) повторіть контур зиг-загу змістившись на одну клтиночку ( 6 манюніх хрестиків по діагоналі будуть 3 лінії точно як на схемі) або взагалі замініть повністю отой бордюр на штапівку обома кольорами спочатку голубим а потім змістившись на 1 клітинку прошийте те саме темним синім.

Не варто міняти весь узор через оті хрестики маленькі, просто схема не грамотно відтворена,...але гарна smile Успіхів!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
a-straДата: Четвер, 2012-03-22, 2:32 PM | Повідомлення # 545
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Я зустрічала таке позначення в схемах. Це не чотири маленькі а один напівхрест, в мене такими позначеннями рясніє схема моєї картини, що зараз вишиваю! Напівхрест - це один стібок, хрестик кладеться стібок в одну і другу сторону, а напівхрест - тільки в одну сторону один стібок smile

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!


Повідомлення відредагував a-stra - Четвер, 2012-03-22, 3:18 PM
 
romannahДата: Четвер, 2012-03-22, 4:05 PM | Повідомлення # 546
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Krissti, то таке ніби вуса. (пів хрестик на 2 нитки)

я всіх люблю
 
KrisstiДата: Четвер, 2012-03-22, 5:28 PM | Повідомлення # 547
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Ой дівчата, ну і вибрала схему. Насамперед дякую за відгуки та поради
a-stra, і romannah, намалюйте, будь-ласочка, схематично, що ви маєте на увазі! hearts
 
a-straДата: Четвер, 2012-03-22, 6:03 PM | Повідомлення # 548
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Krissti, Подивіться, будь-ласка, тут: http://vishivalochka.com.ua/publ/6-1-0-11

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
Andrew_YerДата: Четвер, 2012-03-22, 6:25 PM | Повідомлення # 549
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Здається, що мова йде про півхрестики. Такі як помаранчеві "вуса" на зображенні.



Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Четвер, 2012-03-22, 6:26 PM
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2012-03-23, 0:35 AM | Повідомлення # 550
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
У такий спосіб позначають кілька варіантів вишиття. Перший - чотири маленькі хрестики замість одного великого. Другий - те само, але півхрестиками або петітом. Третій - коли кладеться повний півхрестик по дотичній до квадратика іншого кольору, тоді виколюється посередині хрестика и кладеться половинка другої нитки, а там, де позначка іншого кольору, кладеться друга половинка хрестика іншим кольором("чвертьхрестик"). Який саме спосіб використаний, як правило, пишуть у поясненні до схеми. Але найуживаніший - другий.
ПИ.СИ. З такими позначками частіше стикається та частина вишивальниць, які мають справу із картинами. Зокрема, ДІМ грішить таким, Стоянка Іванова у такий спосіб обробляє обличчя на схемах, а ще таке часто трапляється у схемах до вишивання ікон...
 
KrisstiДата: Субота, 2012-03-24, 12:04 PM | Повідомлення # 551
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 38
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Дякую ще раз за поради! Знайшла дещо про петіт ось тут Доступно тільки для користувачів кому буде цікаво.
 
AgapyaДата: Неділя, 2012-04-08, 5:46 PM | Повідомлення # 552
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Девять месяцев делалась эта вышиванка (я тратила на работу примерно по неделе времени в месяц).
http://4.bp.blogspot.com/-yKcSg3....Ipv7qP4

Сейчас в работе новая вышиванка (по картинке из книги Матковской) лiчильной гладью. Начала с рукава...
http://4.bp.blogspot.com/-F4eUtu....751.JPG

Должно получиться вот это: http://1.bp.blogspot.com/-98m58c....896.JPG
 
AgapyaДата: Неділя, 2012-04-08, 5:47 PM | Повідомлення # 553
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Новая ссылка на вышиванку: http://4.bp.blogspot.com/-yKcSg3....877.JPG
 
a-straДата: Понеділок, 2012-04-09, 1:37 PM | Повідомлення # 554
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Agapya, Чудова сорочка у Вас вийшла!! Натхнення Вам, пошвидше закінчуйте та хизуйтесь новим витвором!! happy

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
Andrew_YerДата: Понеділок, 2012-04-09, 1:56 PM | Повідомлення # 555
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Agapya, Прекрасна сорочка вийшла! А та, що в роботі......в мене просто немає слів. Браво!

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
AgapyaДата: Понеділок, 2012-04-09, 2:41 PM | Повідомлення # 556
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
smile Спасибо! Вышиванка, которую я сделала, выполнена по фотографии старинной вышиванки, которую нашли на чердаке дома в селе Опрышены.
http://dragonflyulia.blogspot.com/2008/04/blog-post.html
Про это я узнала у Юли в блоге. Сначала мечтала о вышиванке с пайетками... Вышила её в прошлом году, а теперь мне захотелось "восстановить" и вторую вышиванку с чердака.
Схему состовляла по фото, цвет ниток подбирала на глаз (Юля писала, что чёрные нитки на старинной вышиванке выгорели, поэтому моя вышиванка такая яркая и контрастная), выкройку взяла в современном журнале.
Новую вышиванку по мотивам борщевской вышивки собираюсь делать по народному крою (с ластовицами) и украсить её отделочными стежками по швам.
Когда вышью, то непременно покажу - кстати, вышивается счётной (лiчильной) гладью очень быстро. Хотя шью я по счёту ниток на ткани.
 
siestaДата: Середа, 2012-04-18, 4:18 PM | Повідомлення # 557
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
Гапочка, Москва выпадет в осадок!! Борщевскую будем вместе шить, ок? У меня там сто вопросов. Я к завтра пофотографирую подол крупно, расшифруешь мне, как это можна было умудриться так его подшить интересненько. Слу, а я кажется в курсе, как колодки шить. Общаюсь сейчас с одной бабцей из-под Черновцов. Она сказала, что вроде бы их "на подкладке" шили, т.е. с настилом поперечным в две нитки, но она уже точно не помнит, зато в Вижнице есть у неё родственница, та должна знать. Они на эти праздники должны была встретиться. Я ей вконце недели позвоню.
Вопрос, не требующий фото: ЛАСТОВНИЦА как влияет на общий силуэт? Рекомендуют 8 см по стороне квадрата. Но на моей старой сорочке она поменьше. Мне не нравится, как на мне лежит. Чем больше ластовница, тем что?
 
AgapyaДата: Середа, 2012-04-18, 5:03 PM | Повідомлення # 558
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Quote (siesta)
Чем больше ластовница, тем что?

Тем шире рукав, наверное.
Узнай про колодки. Я уже попробовала образец, как ты пишешь, с наискосок проложенной под полукрестиками ниткой - мне очень понравилось, как объёмно смотрится вышивка! Называется шов "подшнурком". Вышивала я шерстью. Жаль, не умею фото вставлять.
 
siestaДата: Середа, 2012-04-18, 7:37 PM | Повідомлення # 559
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 90
Статус: Offline
Підшнурок, значит, да? Ты его в украинских швах высмотрела? Или где? Значит бабця меня неправильно поняла..
Я тебе сейчас переведу инструкцию, как фото вставлять на русский язык и на майл отошлю. Шерсть у тебя та, что мы когда-то 100 лет назад обсуждали, что в России производят? Или европейская кревел вул? Европейскую я показывала украинским вышивальщицам старым, они говорят, что годится, что это гарус. А российская, вроде, более пушистая.. не?
 
AgapyaДата: Середа, 2012-04-18, 7:48 PM | Повідомлення # 560
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 58
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Шерсть наша, то есть Семёновская. Не линяет - я проверила, постирала образец.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.