| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 10:23 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Жіноча вишиваночка: крій, пошиття
LudmilaДата: П`ятниця, 2009-07-31, 2:07 PM | Повідомлення # 61
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Ксенія, крій моєї вишиванки з прямим рукавом і пониженим плечем, детально можна подивитися тут http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/9-209-1
Кравчиня мені пояснила, що проблема в тому, що рукав вишитий до самого шва, а плече чиста не вишита тканина.



 
BulletДата: П`ятниця, 2009-07-31, 2:44 PM | Повідомлення # 62
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ludmila, не дуже зрозуміло, до чого тут вишивка. Можливо, я помиляюсь, але причиною скоріше за все є неточність у крої або перекіс дольової нитки при розкроюванні. Якщо подумати, то *важка* вишивка може падати в будь-яку сторону, а у вас - вперед дає зморшки... А можна фото? Тут чи в приватний лист мені.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: П`ятниця, 2009-07-31, 4:09 PM | Повідомлення # 63
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Bullet, Ви праві, невеликий перекіс є, але дуже незначний. Як тільки буду мати можливість зробити фото обов"язково вишлю.


 
КсеніяДата: П`ятниця, 2009-07-31, 11:08 PM | Повідомлення # 64
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Ludmila, вибачте, якщо я вас ображу, але мені аж полегшало на душі - в мене зовсім інший крій)))))) Сподіватимусь на краще

Полтава, Огнівка
 
BulletДата: Субота, 2009-08-01, 1:01 AM | Повідомлення # 65
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ксенія)
Ludmila, вибачте, якщо я вас ображу, але мені аж полегшало на душі - в мене зовсім інший крій)))))) Сподіватимусь на краще

Сподіваюсь, ніхто не ображатиметься, бо ж ця тема спеціально створена для дискусій. порад і вказівок smile Власне, як і весь наш форум! :))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
koolfeДата: Неділя, 2009-08-02, 9:07 AM | Повідомлення # 66
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
А я тут розпочала вишивати жіночу сорочку, але не знаю чи можна викласти процес її вишивки у цій темці, підкажіть.
 
LunaДата: Середа, 2009-08-12, 11:31 AM | Повідомлення # 67
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Скажіть чи десь можно взяти інформацію, щодо символів та кольорів на жіночій вишиванці, що покликані помогти одружитися та народити дитину і нарешті здобути щастя у родиннім колі? тицьніть будьласка носом, чи може хто розкаже просто тут?

нfприклад, з того що викладено на сайті два орнаменти, у червони кольорах на верхній сторінці мені дуже сподобалися та чи вони підійдуть, хотілося б чогось в такому дусі - геометричне, не квітчасте.
http://s47.radikal.ru/i118/0907/e4/5e7266df0980.jpg
і з того ж джерела
http://s52.radikal.ru/i135/0908/d5/97636bc6cd5bt.jpg
http://i030.radikal.ru/0908/0f/bb98c6e57c86.jpg
http://i072.radikal.ru/0908/0b/e3e26e6a446c.jpg
http://s61.radikal.ru/i173/0908/ff/8c65888cb50f.jpg

і ще таке питання, чи можна за традицією вишиванку такого "змісту" вишити подрузі, сестрі, якщо я сама вже заміжня і маю дитину?

п.с.: не знаю чи до цієї теми ці питання...

Повідомлення відредагував Luna - Середа, 2009-08-12, 3:23 PM
 
matyДата: Понеділок, 2009-10-05, 5:33 PM | Повідомлення # 68
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Я тут нова,сайт-знахідка для мене-вишиваю давно-в осн різні картинки,невеликі,в дитинстві-кілька рушників і вишиванка,звичайно.Гарна,традиційна для нашого краю-тільки чорним.Але,не зовсім добре була скроєна,а тепер вже замала.
А зараз ми з братовою вирішили всю родину одягти в сорочки.Вона з братом хочуть червоним по чорному-дивилися в магазині-є льон і є тканина для сорочок.ЩОкраще,порадьте.А для себе я сподобала гуцульську сорочку-виріз каре,розширені донизу рукави і вишивка по низу рукавів і така ж круг вирізу-знайшла навіть фото,але щось не можу вставити-там ще взір такий цікавий.Старшому синові торік терміново вишивала-треба було в школу-купила схему-все одним вишневим,але тепер мені хочеться ще дошити чорним.Одним словом ідей багато,натхнення є ,треба часу.
А ще мрію вишити ікону...
 
matyДата: Понеділок, 2009-10-05, 5:39 PM | Повідомлення # 69
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
ось моя мрія-друга зверху
Прикріплення: 4928030.jpg (53.0 Kb)
 
TanaДата: Понеділок, 2009-10-05, 5:47 PM | Повідомлення # 70
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Хай матеріалізується швидше мрія!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-10-09, 5:06 PM | Повідомлення # 71
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (maty)
ось моя мрія-друга зверху
Прикріплення: 4928030.jpg(53Kb)

Дуже гарна мрія-сорочка! Нехай вишивається легко і з задоволенням smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
matyДата: П`ятниця, 2009-10-09, 5:52 PM | Повідомлення # 72
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Дякую-ось позакінчую вязання-бо треба теплих светриків-і беруся за вишиття.
Вже братова почала свою сорочку-червоним по чорному-для неї ми купили льон,але не полотняного переплетення,то вишиває по канві. Коли купували,я знайшла в магазині серед залишків 1м теж льон,але полотняного переплетення-і мене спокусив колір-я б сказала-колір шампанського,тож купила,а тепер думаю,які б кольори підібрати,щоб цей колір полотна доповнити і розкрити-мені спадає на думку,щось в св-коричневих тонах.Може,в когось є ідеї
 
TanaДата: П`ятниця, 2009-10-09, 6:14 PM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
З мене поганий порадник, в мене кольори під настрій....а ще люблю медитувати над розкладкою кольорів. Можливо, спробуйте повишивати лляними нитками: вони всі пастельних відтінків.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-10-09, 9:46 PM | Повідомлення # 74
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
maty, я на такому полотні вже третю сорочку вишиваю(колір - льон, а нитки як канва аїда 14 номер).
Хочу попередити - при пранні тканина линяє на два відтінки, будьте до цього готові перед вибором кольорів! При подальшому пранні буде щоразу світлішати на пів тону, тому прати в прохолодній воді з "Ванішем", зате - добре носиться, не сильно мнеться, ідеально прасується.

Надіюсь, що вгадала те полотно, що ви купили, сорочки що мною вишиті в голубих, і бордових відтінках.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LudmilaДата: Середа, 2009-10-14, 8:33 PM | Повідомлення # 75
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Дівчата, допоможіть, а то в мене насталатворча криза. Почала вишивати донечці сорочечку і результат мене зовсім не тішить. підкажіть що бможна було зробити з нею, а то доня виросте з неї


 
TanaДата: Середа, 2009-10-14, 8:50 PM | Повідомлення # 76
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мережка прекрасна, а на перед треба щось додавати, мабуть, вже мережку буде забагато. Може, "обійти малюнок" золотавою ниточкою, чи стрібною, чи контрасною якоюсь, бо, як на мене, заширокий узор, він звузиться оптично, якщо ввести контур.
Але це мої вподобання, материнське серце підкаже правильний вибір.
Бажаю швидко подолату творчий застій happy


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LudmilaДата: Середа, 2009-10-14, 9:17 PM | Повідомлення # 77
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Можливо варто перешити вставку зпереду в чорно-червоних кольорах і дати той самий взір що і для мережки? А це що є використати для чогось іншого sad




Повідомлення відредагував Ludmila - Середа, 2009-10-14, 9:19 PM
 
BulletДата: Середа, 2009-10-14, 10:03 PM | Повідомлення # 78
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ludmila, а мені здаєтьсЯ, ще рано говорити, що щось не так. Бо невідомо, як саме обробите горловину. Але це я зауважую так, як кравець, а не як вишивальщиця сорочок (не маю досвіду))))).

З чисто художньої точки зору: видається, що ви в одну сорочку втиснули два багатих щедрих узори: і мережку, і вишивку широку. Просто забагато декору. Але я би не перероблювала би... Сорочка класна smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Середа, 2009-10-14, 10:30 PM | Повідомлення # 79
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Горловина буде комірцем стійка викроєним косо, тому вишивки там не буде, максимум обшию по кругу швом козлик


 
ПасіонаріяДата: Середа, 2009-10-14, 11:11 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ludmila, результат вас не тішить, бо ви надивилися на сорочечку, і вона вам проїлася (відоме відчуття, постійно убагачую). Моя порада - просто дошивайте, і я б не давала стійочку - дитина швидко росте і їй буде не зручно (ще й вдати треба). Тому гарненько зшийте на рулік або відшийте, підкрохмальте і нехай носить на здоровя.
П.С. Якщо можете - пазуху примережте одинарним прутиком - це підкреслить і стилістично витягне сорочечку. В сорочці багатий низ, мережички - єдиний шрих - акуратненька пазушка і білі китички - дітям вони подобаються.


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Жіноча вишиваночка: крій, пошиття (Обговорення пошиву та поради)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.