| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 7:01 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Дитяча вишиванка
Дитяча вишиванка
OxankaFДата: П`ятниця, 2010-07-09, 6:57 PM | Повідомлення # 61
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 0
Репутація: 35
Статус: Offline
Вишита сорочка мого старшого сина
http://i025.radikal.ru/0909/7b/4c80f2e31eda.jpg


 
TatiДата: П`ятниця, 2010-07-09, 8:38 PM | Повідомлення # 62
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Шановні вишивальниці, прошу Вашої поради стосовно того, чи варто вишивати для дівчинки 10 років сорочку з таким візерунком. Маю сумніви, чи може бути таке, тому що комбінувала сама (бачила тільки червоно-чорні та в темних кольорах, а хотілось щось яскравіше та разом з тим з привязкою до карпатського регіону). Малювала в Paint збільшивши маштаб до 800, тоді виходить один клік мишки - ніби один хрестик. Правда вийшов малюнок "вверх-ногами" і не зовсім правильно відобразились кольори - бордовий став коричневим, ...

Як на Вашу думку, чи не занадто строкате? Може не заморочуватись і зробити у максимум трьох кольорах: червоне, бордове та чорне?


Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!

Повідомлення відредагував Tati - П`ятниця, 2010-07-09, 11:28 PM
 
УкраїнкаДата: П`ятниця, 2010-07-09, 10:32 PM | Повідомлення # 63
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
вишила сорочечку для дівчинки 7 місяців.Щоправда,сорочка "на виріст" smile мабуть буде ціла сукня biggrin



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - П`ятниця, 2010-07-09, 10:46 PM
 
намистоДата: Субота, 2010-07-10, 1:15 AM | Повідомлення # 64
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
OxankaF, гарненька сорочечка у вас вийшла, молодчинка! Мені подобається, коли ковнірець вишитий. smile
Tati,
Quote (Tati)
чи варто вишивати для дівчинки 10 років сорочку з таким візерунком. Маю сумніви, чи може бути таке, тому що комбінувала сама (бачила тільки червоно-чорні та в темних кольорах, а хотілось щось яскравіше та разом з тим з привязкою до карпатського регіону)

Я би вам радила вишити невеличкий взірець на клаптику, щоб переконатися, що це саме те, що ви хочете. Я завжди так роблю. Того що, часто буває, що паперовий варіант подобається, а коли вишиєш, то розумієш, що узор ніби на серце не лягає. smile
Українка, дуже гарна охайна вишиваночка! І узор цей мені дуже сподобався, захом"ячила в копілку! smile


Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TatiДата: Середа, 2010-07-28, 7:22 PM | Повідомлення # 65
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Перепрошую, коли не зовсім в тему. Прошу поради і пояснення: як визначити на якій висоті рукава-реглан сорочки на дівчинку має бути розміщений горизонтальний узор? Вище чи нижче лінії що сполучає точки до пройми рукава (чи як правильно то називається, приміряти найближчим часом до дитини немає можливості). що краще вишивати спочатку - перед чи рукави?

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
010101Дата: Четвер, 2010-07-29, 5:11 PM | Повідомлення # 66
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Tati, я вишивала нижче лінії пройми. Здається, непогано вийшло, але бачила, що вишивають і вище.


Тут трохи не розрахувала з регланом, тому посадка не дуже sad


Тут уже краще.

Це мої дві панянки у вишиванках. Але скоро знову треба буде братися до роботи - ростуть як на дріжджах smile

Повідомлення відредагував Goncha - Четвер, 2010-07-29, 5:11 PM
 
Nito4kaДата: Понеділок, 2010-08-02, 0:29 AM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Перенабір у РМ

 
solvitДата: Вівторок, 2010-08-03, 4:38 PM | Повідомлення # 68
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, я новенька,хочу вишити своїй доньці вишиту рубашечку(сорочку), але не маю викрійки, чи не допоможе мені хтось....:)) Донечці 7 років . Дякую.
 
010101Дата: Вівторок, 2010-08-03, 7:21 PM | Повідомлення # 69
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Nito4ka, чудова вишиваночка! Троянди дуже дівчачі квіти і усім личать smile Щаслива буде власниця цієї сорочечки.

Додано (2010-08-03, 7:21 PM)
---------------------------------------------
solvit, а Ви сходіть у тему викрійок. Думаю,традиціний крій прямокутниками для дівчинки теж непогано.

 
okuharДата: Четвер, 2010-09-02, 6:56 PM | Повідомлення # 70
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 41
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
veronika, Добрий день! Бачу у вас великий досвід і роботи прекрасні! хочу запитати і порадитись - купила тканину і почала вишивати сорочку, та дуже мені важкувать вишивати через хрестик (може це якось по іншому називається), а нашивати на тканину канву, що висмикується не стала, бо кажуть що можуть бути перекоси (особливо якщо на пяльцях, а мені на них зручно).Що можете порадитьи??? дякую за відповідь)))
 
010101Дата: Четвер, 2010-09-02, 9:58 PM | Повідомлення # 71
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
okuhar, хоч я і не Вероніка, але дам відповідь wink Ви маєте на увазі вишивку хрестиком по тканині по рахунку ниток (один хрестик 2*2 нитки, певно). Тут є декілька варіантів
1. Зробити розмітку маркером по тканині, тоді будете мати уяву, де вишиваєте
2. Просто продовжувати вишивати. З часом очі звикають і Ви навіть не будете помічати, що вишиваєте не по канві.
3. Плюнути на все і нашити накладну канву biggrin Максимально акуратно. Для цього контрасною ниткою відмітьте на тканині нитки основи і піткання (вертикальну і горизонтальну) можна це зробити декілька разів, щоб було видніше, як розмістити канву. Потім розмістіть канву згідно розмітки і добряче пройдіться по краю і ще бажано по центру, якщо це великий шматок канви. Хоча це все-таки не гарантує від з'їжджання канви. Але якщо немає іншого виходу - краще так. Саме так я і вишивала своїм дітям вишиванки. Тканина була батист і ниточок так просто взагалі маже не було видно. Канва таки трохи зїхала, але це не надто помітно.

Успіхів Вам!

 
НадяДата: П`ятниця, 2010-09-03, 11:12 AM | Повідомлення # 72
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 89
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
А я своєму синочку вишила ось таку http://s43.radikal.ru/i099....pg,http

Додано (2010-09-03, 11:08 Am)
---------------------------------------------
http://s52.radikal.ru/i137/1009/a3/6332080f2759.jpg

Додано (2010-09-03, 11:12 Am)
---------------------------------------------
http://s57.radikal.ru/i157/1009/8a/bf717c0f5395.jpg

 
AnkaДата: Неділя, 2010-09-26, 8:30 PM | Повідомлення # 73
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 10
Статус: Offline
Теж хотіла похвалитися своєю першою вишиванкою для доні happy http://s42.radikal.ru/i098/1009/fb/02195c27f1ed.jpg
 
УкраїнкаДата: П`ятниця, 2010-10-15, 1:01 PM | Повідомлення # 74
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
ОляДата: П`ятниця, 2010-10-15, 10:23 PM | Повідомлення # 75
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 119
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline

сорочечки на рочок, шила сама
 
myrka83Дата: Четвер, 2010-11-18, 0:13 AM | Повідомлення # 76
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Доброго дня! Зареэструвалась тут дуже давно, а це зараз напевно перше повідомлення. Я теж хочу рідним нашити сорочок.

Оля дуже гарна сорочечка у сина, можна схемку?


Маю Дурусю (2008р.) і Олексійчика (2011р.)
 
ЮлияДата: Четвер, 2010-11-18, 10:39 AM | Повідомлення # 77
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Автор - Марія Магола
відшито по цій схемі, тільки іншими кольорами.


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
ОляДата: Неділя, 2010-11-28, 12:54 PM | Повідомлення # 78
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 119
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Quote (myrka83)
Оля дуже гарна сорочечка у сина, можна схемку?

Дякую!
Сорочечки відшивала з фото готових виробів ( були синьо-голубі)
+ дещо свого додала, тому попробую виставити фото зблизька smile

додам фото ще сорочки для донечки, може хтось перенабере?

нитки ДМС 666 і 3345
 
shtynkaДата: Понеділок, 2010-11-29, 12:18 PM | Повідомлення # 79
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Юлия, сорочка просто чудо. мої улюблені кольори. і вишито, як я зрозуміла, одразу на сорочці? для мене це поки що недосяжний рівень...

Моя майстерня
 
ЮлияДата: Понеділок, 2010-11-29, 7:42 PM | Повідомлення # 80
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
shtynka, так мені теж дуже подобається ця вишиванка, вишито одразу на сорочці, вишивала її моя знайома - у неї всі роботи оригінальні. В червоному кольорі схема К.Колотило зовсім не має такого вигляду, як в оливкових кольорах...
Якщо цікавить, - у мене є окреме фото кожної розкроєної деталі сорочки - там добре видно що, як і до чого... Якщо треба - вишлю на мейл. Також я ця схема перенабрана в РМ.
Я довго вибирала, вагалась, - вишивати дитині цю сорочку чи іншу. Але так як моїй дитині дуже підходить блакитний колір, вибрала іншу, бо цю в блакитній гаммі - не бачу...


Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Дитяча вишиванка
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.