| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 7:17 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс липневих рукоділь (голосування до 25 серпня.)
Конкурс липневих рукоділь
Оберіть роботу, що вам найбільше сподобалась:
1. Гердан - чохол для мобільного [ 8 ] [29.63%]
2. Вишита наволочка [ 2 ] [7.41%]
3. - [ 1 ] [3.70%]
4. Лялька в українському строї [ 14 ] [51.85%]
5. Сумка-портфель [ 7 ] [25.93%]
Усього відповідей: 27
BulletДата: Четвер, 2008-07-31, 2:41 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline

Чохол для мобільного і прикраса -- гердан --- 2-в-1.

Авторська ідея і втілення.
Опис роботи: використані матеріали -- стрічка для вишивання, нитки муліне та нейлон-леска, липучка, цупка стрічка брючна, використані техніки вишивання: строчка, хрестик, обводка, лиштва (гладь).


Наволочка 100% бавовна, розмір 70х70, прикрашена вишивкою. Малюнок вільний (тобто з голови ), використані нитки: муліне, віскоза, люрекс. Застосовані техніки: ланцюжок (він же тамбурний шов, він же косичка); стебловий шов, лиштва (гладь), французський вузлик (не знаю аналога в укр. народній вишивці).

***
конкурсанта *вишита сорочка* перенесено за пропозицією трьох форумчан до наступного, довгострокового конкурсу вишитої сорочки.
***


лялька в українському однострої "Україночка". Лялька одягнена у шилянову спідницю, бархатний сардачок вишитий бісером,сорочку вишиту бісером та фартушок також вишитий бісером, на голові- плетений віночок із стрічками. Терміни виконання такої ляльки -2 тижні. Використано старовинні українські орнаменти. Моє новаторство - вишиння сорочки та фартушка бісером. Лялька зроблена під замовлення.

Сумка-портфель "Сірий котик"
Матеріали: костюмні і палтові тканини (фланель для котика і напівшерсть для основи), підкладка стьоганий синтепон. Застібка липучка. Ручки з ремінної стрічки, довжина ручки регулюється рамкою-регулятором. На підкладці 2 внутрішніх кишені, на спиній котика - 1 глибока кишеня. Декор: аплікація тілакотика, голова котика об"ємна, аплікація сердечко (під клапаном сумки). Сумка шилась на замовлення. Термін виготовлення - 1 день, сереидна липня.

УВАГА! Голосуючи, ви можете обрати ДЕКІЛЬКА варіантів в опитуванні, таким чином, ми дізнаємось не лише ім"я переможця липня, а й кожен з учасників дізнається, наскільки його роботи подобаються форумчанам smile
Голосування триватиме 2 тижні, після чого буде автоматично зупинене.
ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОТРИМАЄ ПРИЄМНИЙ І КОРИСНИЙ У БУДЬ-ЯКОМУ РУКОДІЛЛІ ПРИЗ smile

Прикріплення: 5011044.jpg (112.8 Kb) · 1722477.jpg (90.0 Kb) · 9431304.jpg (135.6 Kb) · 1454450.jpg (112.9 Kb) · 0018601.jpg (65.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2008-08-24, 11:16 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
УВАГА! З результатом [ 10 голосів] - [52.63%] перемогла в липневому конкурсі лялька в українському строї від користувача МАРТА.

Мені дуже сподобався цей маленький конкурс, щиро зізнаюсь smile
Голосування на переможця серпневого конкурсу відкриється сьогодні опівночі smile
Бажаю успіхів всі форумачнам і просто відвідувачам нашого форума smile

А МАРТУ прошу вийти на контакт з адміністрацією для обговорення умов передачі призу:
1) CD зі схемами хрестиком провідних європейських виробників схем
та
2) Чохлика для зберігання ножиць та дрібних помічників у вишиванні (змайстрованим мною власноруч)

Зверніть увагу, що під нікнеймом Марти з"явилась корона - знак перемоги у конкурсі нашого форума - (погляньте в гілку форума http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/2-182-1#2558 , щоб побачити,я к це виглядає насправді). При наведенні мишкою на корону ви можете прочитати в статусній строчці (внизу бравзера), до якого конкурса належить та чи інша корона. Збирайте більше корон і вигравайте призи :)
Всі думки стосовно кількості *призових* корон - уважно беруться до уваги адміністрацією smile
Я дуже тішусь, що у нас така чудова вишивана віртуальна сім"я smile
Пропоную днями зустрітись разом в столиці smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс липневих рукоділь (голосування до 25 серпня.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.