| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 3:08 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди (Пропоную об"єднатися і спільно попрацювати!)
Вишиваємо довгобуди
shtynkaДата: Четвер, 2009-11-26, 12:28 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Напевно, не мені одній знайома ситуація, коли розпочатих проектів уже накопичилось уже стільки, що совість не дозволяє братись за щось нове. Тож пропоную організувати гру "ДРУГИЙ ПОДИХ" у нас на форумі. Сподіваюсь, це стане додатковим стимулом для закінчення проектів, що тяжко нам даються!

Отже, правила гри:
1. Норма вишивання за тиждень - 300 хрестиків (більше можна, менше - ні)
2. Раз на тиждень викладуємо фото-звіт "БУЛО" і "СТАЛО" із зазначенням кількості відшитих хрестиків. День звітності - четвер (чому? не знаю, просто мені так хочеться wink ). Раніше відзвітувати можна, пізніше - не бажано.
3. За пропуск звіту - ШТРАФ по схемі 300 хрестиків за пропущений тиждень + 300 хрестиків за поточний звіт + 100 хрестиків штрафу.
Разом 700 хрестиків.
4. За пропуск 2-х звітів схема штрафування та ж сама, + 100 хрестиків штрафу. Тобто, 700+300+100+100=1200
5. Після трьох пропущених звітів - учасник вибуває з гри!
6. Кожна учасниця має право на відпустку протягом місяця раз на пів-року (менше - можна, більше - ні).
7. По завершенні довгобуду учасниця може вийти з гри, або продовжити вишивати з нами інший довгобуд, або нову роботу.


Галерея завершених робіт
Всі процеси
Table

ОСКІЛЬКИ МИ ВІДКРИЛИ НОВУ ТЕМУ ДЛЯ 2012 РОКУ,
ЦЮ ТЕМКУ ЗАКРИТО!

Ласкаво прошу сюди




Моя майстерня
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 8:21 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Дякую, дівчата!

Quote (nosiknata)
Але ж як ото так вишивати коли стільки ниток в роботі??

Так, трохи забагато для такої схеми, але я придумала систему - збоку прикріплений листок із роздрукованим ключем, і якщо нитки ще багато в голці, а я по схемі недалеко від іншого листа, де продовжуватиметься колір - просто вколюю голку в ключ напроти відповідного кольору, - потім продовжу.
Quote (nosiknata)
Я бачу станок використовується, зручно??

ДУЖЕ зручно! Починала без станка - дуже заважав розмір тканини, весь час тримати в руках непросто, та і під кінець робота набирає додаткової ваги, тому станок дуже полегшує процес. Тим більше, на ньому купа зручних примочок - типу подушечки для голок та магнітику, а ще є планшет для схеми, і можна кріпити по боках додаткові схеми, ключ до ниток, наприклад, тощо.
Quote (nosiknata)
а розмітка не заважає??

ні, але ще не знаю, як добре вона буде виплутуватись - бо зроблена нитками. Вперше спробувала такий варіант.
Quote (nosiknata)
Ніколи не пробувала вишивати отак точно "квадратиками", постійно вишиваю один колір, потім інший і т.д.

я теж вишиваю по кольорах, просто квадратики дуже допомагають зорієнтуватись. І хрестики легше рахувати )))
А ще я почала з порад форуму відмічати маркерами на схемі те, що зараз вишиватиму, і те, що вже вишито. Вистачає два кольори. В мене один жовтий, інший темніший - помаранчевий.

Загалом, процес налагодився. До того я ішла довго.


Моя майстерня
 
nosiknataДата: П`ятниця, 2009-12-04, 11:33 AM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (shtynka)
як добре вона буде виплутуватись

у мене ніяк не виплутувалась! Іноді голка попадає у переплетення ниток розмітки і витягнути оту чорну розмітку з-під вишивки практично нереально без ушкоджень. Я вже пробувала і не раз! Тепер на вишиваних сорочках роблю розмітку лише для правильності розташування узору і симетрії, тільки починаю вишивати тут же все випорюю по ходу вишивки.Один раз сильно потягнула і порвались нижні стіжки хрестиків, переробляла.
От на тому кусочку що вже вишито (животик, хвостик) треба спробувати витягнути нитку розмітки, якщо не піде, підрізати легенько гострими манікюрними ножницями впритул до хрестиків і так і лишити.
Я щось подумала що це олівець спочатку, не зауважила що то нитка.
Надіюсь все буде добре, просто краще зараз спробувати ніж потім мати мороку з витяганням.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 11:49 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Так, я над тим думала. Можливо, спробую. В мене канва із величенькими дірками, так що сподіваюсь, вийде досить легко. Принаймні, поки вишиваю - я намагаюсь не потрапляти в чорну нитку.

Моя майстерня
 
LudmilaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 11:58 AM | Повідомлення # 24
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Дівчата, простіше купити маркер для тканини, що змивається в холодній воді і не мати клопоту з витяганням ниток


 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 12:22 PM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Так, прийму до відома. Просто ще не склалось із маркером. Думаю, олівець теж нормально б виправся, але на цій канві олівцем важко писати, вона якась блискуча, домішок віскози чи що... Маркер би вирішив цю проблему, але тепер це справа майбутніх робіт )))

Моя майстерня
 
ganzyaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 2:12 PM | Повідомлення # 26
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Не треба олівцем, мала негативний досвід, ну ніяк він не відіправся навіть після багатократного прання.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-04, 4:54 PM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Доповідаю: нитки виплутуються. Спробувала витягти на вишитих фрагментах - де із натягом, а де і дуже вільно висмикнулись )))
З ваших переживань зрозуміла, що маркер - найкращий варіант )))
Обов"язково куплю при нагоді.

Дякую всім за підтримку та поради!


Моя майстерня
 
lakizkaДата: Субота, 2009-12-05, 0:14 AM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Я також свій довгобуд вчора почала з того, що нитками маркування почала робити. Тепер думаю, чи то продовжувати...маркувати. Я завжди також вишивала по кольорам, але вчора під час того самого маркування автоматично думка прийшла, що треба по секторам. Напевне буду і так і сяк пробувати.

 
LudmilaДата: Субота, 2009-12-05, 2:35 AM | Повідомлення # 29
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Я не уявляю, як можна шити секторами, я вишиваю по кольорах. Приєдналася б до вас, але не вмію я так шити і будете мене карати щотижня sad


 
lakizkaДата: Субота, 2009-12-05, 10:24 AM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Ludmila)
Я не уявляю, як можна шити секторами

Я поки теж не уявляю, як спробую, поділюсь враженням.


 
shtynkaДата: Субота, 2009-12-05, 10:33 AM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Не обов"язково шити секторами... Ви щось мене не до кінця зрозуміли - мені розмітка дуже допомагає зорієнтуватись, навіть коли вишиваю по кольорах - просто я бачу в якому секторі треба вишити групу хрестиків одного кольору, і перевіряти себе легше.
Хоча, думка вишивати по секторах в мене теж була. Заради корисного досвіду можна спробувати.

Quote (Ludmila)
Приєдналася б до вас, але не вмію я так шити і будете мене карати щотижня

Приєднуйся, Людо! Я знаю, ти можеш вишивати значно більше за встановлені норми. Так що до покарань не дійде )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2009-12-05, 12:23 PM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
вчора не було зв"язку з інтернетом, ож я вишивала (ура!) В четвер буде чим похизуватись smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Субота, 2009-12-05, 3:41 PM | Повідомлення # 33
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
shtynka, я вишиваю зараз скатертину, і дуже важко вона мені йде (можливо участь у вашій грі мене застимулює), але там не все зашито, то як рахувати кількість хрестиків?


 
shtynkaДата: Неділя, 2009-12-06, 0:07 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
я по схемі рахую

Моя майстерня
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-12-06, 2:23 AM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
В мене процес також з місця зрушив. Правда темп бажає кращого, але я собою поки задоволена, бо перемогла я, а не бажання сісти за комп.

 
ganzyaДата: Неділя, 2009-12-06, 1:35 PM | Повідомлення # 36
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Приєднаюся і я до вас. Читала із самого початку, але боялася, а раптом не вийде? Отже, мій довгобуд – скатертина, почала вишивати торік, хотіла до нового року, бажання переноситься на цей новий рік. Був відшитий тільки один куточок, зараз вишивка за тиждень трохи підросла .


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-12-06, 3:43 PM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
ganzya, краса неймовірна!!! дуже гарна скатертина, як називається тканина з якої вона пошита?? це канва типу аїди? просто здалеку так не видно...


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LudmilaДата: Неділя, 2009-12-06, 3:46 PM | Повідомлення # 38
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
ganzya, безподобна робота! І взір гарний і колір благоодний.
А це моя скатертина - довгобуд





Повідомлення відредагував Ludmila - Неділя, 2009-12-06, 3:55 PM
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-12-06, 4:32 PM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Людмило - просто шикарно - червоне з золотом!!
Дівчата, що за тканину ви берете на скатертини??? Я вишивала лише одну скатерку, і то на величезній канві - номер 16.
Це льон?? Це бавовна, чи домоткане полотно?? ніяк не можу вгадати, хоч судячи з того, що шиєте без накладної канви - хрестики легко рахуються.
Сестра хоче собі скатертину вишиту, а я не можу в магазині питати не знаючи назви того полотна.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
montanДата: Неділя, 2009-12-06, 4:50 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
ganzya, Ludmila, скатертини просто розкішні! Справді, на якій тканині вишиваєте? Я про таке лише мрію sad

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Галерея досягнень форумчанок » Вишиваємо довгобуди (Пропоную об"єднатися і спільно попрацювати!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.