| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 4:46 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Вишивальний обмін кривульками "Літо". (ОБГОВОРЕННЯ)
Вишивальний обмін кривульками "Літо".
BulletДата: Субота, 2013-06-01, 10:18 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Знаю, що уже є юажаючі грати, тому не питаю про потрібність такого обміну-гри, а питаю-прошу про уточнення правил smile

Отож пропозиції:

1. Протягом літа виконати та надіслати три літні кривульки (так ми на нашому форумі призвичаїлись називати біскорню) партнерам по грі
2. Список гравців обмежеий (хто встиг зареєструватись до 10 червня, той молодець)
3. Старт обміну 10 червня, фініш 10 вересня - готова фотогалерея.
4. По завершенні обміну - голосування форумівського загалу на кращі роботи. Призи надам я особисто, але буду рада, як хто приєднається)
5. Всі три кривульки адресуємо різним партнерам (в разі партнерства по списку, перший гравець має трьох наступним за ним у списку партнерів до обміну і так далі).

Пропоную також обов"язковим вкладенням до кривульки ваш регіональний Привіт вашому партнеру. Наприклад, киянка може вкласти щось каштанове чи листівку з видами Пирогова, львів"янка щось із зображенням лева чи згадку про Данила Галицького і так далі. Можливо, це будуть регіональні костюми (фото чи малюнок) чи взірці вишивок?
Дуже хочеться, щоб ми дізнались більше не лише про персони, з якими обмінюємось, а також про місцевість, в якій вони проживають. Часто це добряче руйнує стереотипи! wink


С П И С О К _ Г Р А В Ц І В

Жирним шрифтом - автор, простим шрифтом - його адресатки.

1. Bullet: . soncevuda, welshrabbit, zetka
2. soncevuda: welshrabbit , zetka, lady-v
3. welshrabbit : zetka , lady-v, Тетяна
4. zetka :lady-v, Тетяна, Марина 19
5. lady-v: Тетяна,Марина 19, Sabrin
6. Тетяна : Марина 19, Sabrin , Сестра_Юлія
7. Марина 19: Sabrin , Сестра_Юлія, Bullet
8. Sabrin : Сестра_Юлія, Bullet , soncevuda
9.Сестра_Юлія: Bullet , soncevuda , welshrabbit

1. Вишиваємо що бажаємо

2. Форма кривульки - яка завгодно (біскорню, зігугу, пендібуль, простий кубик, гарбузик тощо)

3. Обов"язкова частина - іменна ознака (ваш нікнейм та регіон) *

4. СТРОКИ: кожного місяця висилаємо 1 кривульку. Кому ви її конкретно вишлете - ваша справа, але подумайте, що коли ви порушите послідовність списку, то ваша адресатка тихо сумуватиме, в той час, як інші хвастатимуться отриманими посилочками.

5. Надсилаємо ПРОСТОЮ ПОСИЛКОЮ. Можете хоч цінною бандероллю, якщо маєте багато грошей (заодно можете їх трохи вкласти адресатці, коли у вас їх надлишок)))))). Всі відправлення Укрпошти ідуть в одному кузові. в одному вагоні, однаковий час, незалежно від відпралвення.

5.1. Можете відправляти сучасними перевізниками, якщо так зручніше адресату. Про те, хто оплачуватиме посилку, домовляйтесь завчасно!

5.2. Зберігайте чек і самостійно слідкуйте за посилкою на сайті Укрпошти. Із-за некоректної роботи поштарів ваша адресатка молже заплатити в кінці літа скажену пеню за те, що посилка перележить у відділенні пошти.

ВСЕ smile

Зноски:

*Хто проти вишивання регіону чи імені - не варто було і записуватись, ви ж читали правила в самому першому повідомленні wink

Тож тепер - вишивайте ваш нік (ім"я) та місце проживання wink

==================================================

Ви отримали свою кривульку від партнера?

Сміливо і обов"язково покажіть її тут, в цій темі. Сюрпризності в адресатах тут нема, всі знатимуть авторів і коли голосуватимуть. Тож показуйте wink

Ось тут я знайшла від нашої Роми Юхими цілий альбом з її обмінними кривульками на нашому форумі ще 2010-го року. http://romasya.gallery.ru/watch?a=AZL-e2j3
Прикріплення: 4178841.png (20.0 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2013-09-14, 12:41 PM
 
ТетянаДата: Неділя, 2013-09-08, 6:45 PM | Повідомлення # 121
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Bullet, Лізо, відмітьте, будь ласка, Сестра Юлія отримала серпневу кривульку. Дякувати Богу, всі мої кривульки вдало добрались до адресатів! Дуже хороша ідея - обмін кривульками, стільки нового й цікавого можна побачити. З нетерпінням чекаю на галерею робіт - щоб краще роздивитись.
Цитата (Bullet)
фініш 10 вересня - готова фотогалерея.
Завтра вже 9-те, дуже сподіваюсь, що й мені принесуть останню кривульку... Бо інакше отримаю і відзвітуюсь аж через тиждень, коли повернусь до Києва angry . Щось довго по Київській області вона йде...
 
SabrinДата: Понеділок, 2013-09-09, 9:36 AM | Повідомлення # 122
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Я ще 31.08. вислала посилку до Влади(Soncevuda), 05.09 написала їй, що посилка вже в Дніпропетровську, можна забирати. Але до сьогодні посилка на пошті, принаймні, так Укрпошта "каже". І що робити? sad
 
BulletДата: Понеділок, 2013-09-09, 11:44 AM | Повідомлення # 123
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Sabrin)
Я ще 31.08. вислала посилку до Влади(Soncevuda), 05.09 написала їй, що посилка вже в Дніпропетровську, можна забирати. Але до сьогодні посилка на пошті, принаймні, так Укрпошта "каже". І що робити?

нічого не робити... Порадіти, що ви вислали свій внесок в цій грі і відправили його в невідомість.
Влада не реагує, впала в форумчанську "кому" і не відписує. Мабуть, щось у неї трапилось.
Оксано, живемо далі. А свої висновки ми вже всі зробили.
Нажаль.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Марина19Дата: Субота, 2013-09-14, 12:18 PM | Повідомлення # 124
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Ура!!! Отримала сьогодні від Олі (Зетка) серпневу кривулька і подарунки. Оля , дякую, дякую, дякую. Вона така чудова, така тендітна , класна-класна! В мене емоції як то кажуть через крайO:-):-):-)

Прикріплення: 5414391.jpg (214.2 Kb) · 7034998.jpg (143.7 Kb) · 6250017.jpg (129.0 Kb)


Повідомлення відредагував Марина19 - Субота, 2013-09-14, 12:20 PM
 
BulletДата: Субота, 2013-09-14, 12:40 PM | Повідомлення # 125
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Марина19, ура! Ура Олі!! smile Гарненька кривулечка і подаруночок нівроку wink
Вжеі моя от-от на підході, чекаю не дочекаюсь :))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2013-09-14, 12:44 PM | Повідомлення # 126
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Подивившись назад, на початок цього обміну, і дивлячись на те, що вийшло тепер, я розумію, що треба було діяти інакше.
Тепер я думаю, що радше би я вишила три або однакові, або в одному стилі кривульки, і вже потім розіслала би їх партнеркам.
Якщо завершимо обмін у вересні, то можна буде організувати щось подібне до новорічних свят.
Як гадаєте? Що скажете?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2013-09-14, 2:17 PM | Повідомлення # 127
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
Якщо завершимо обмін у вересні, то можна буде організувати щось подібне до новорічних свят.
Обмін-обміном, а може ми все ж таки якийсь коловорот придумаємо? Чи досвід минулого року був не дуже вдалий?


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: Субота, 2013-09-14, 4:40 PM | Повідомлення # 128
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Волиняночка)
Обмін-обміном, а може ми все ж таки якийсь коловорот придумаємо? Чи досвід минулого року був не дуже вдалий?

Я - за. Але хіба що такий, як нас був з новорічними (у мене - рукавичками). Я і подушку зшила, правда, здається, навіть не похизувалась красою... (ай-яй-яй мені...)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Марина19Дата: Субота, 2013-09-14, 11:35 PM | Повідомлення # 129
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Я також " ЗА". -Чудова вийшла подушечка яку малеча активно використовує. Відчуваю що треба робити вже новеньку:-) -"здається, навіть не
похизувалась красою..." Так ,Ліза ,Ви своєю ще нехизувалися :-)
 
zetkaДата: Понеділок, 2013-09-16, 9:40 AM | Повідомлення # 130
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 216
Нагороди: 2
Репутація: 162
Статус: Offline
Марина19, рада, що Вам все сподобалось ))) Приємний вийшов обмін smile

 
lady-vДата: Вівторок, 2013-09-17, 7:37 PM | Повідомлення # 131
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Щось в цій темі так тихенько стало sad

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2013-09-17, 10:02 PM | Повідомлення # 132
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lady-v, чекаємо, поки інші дівчата отримають свої запізнілі, але такі очікувані кривульочки...


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Середа, 2013-09-18, 12:52 PM | Повідомлення # 133
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (Bullet)
чекаємо, поки інші дівчата отримають свої запізнілі, але такі очікувані кривульочки...
Нас, схоже, таки підвела Укрпошта... Кривулька, відправлена з Київської області (щоб швидше дійшла), "повзе" вже третій тиждень... Вибачайте, що затримуємо завершення обміну, але таке трапляється. Чекаємо, тижнів через 2 буде зрозуміло: якщо не повернеться відправникові і не прийде мені, значить, таки поштарі загубили... biggrin Але я оптиміст і сподіваюсь на краще!
 
BulletДата: Середа, 2013-09-18, 11:07 PM | Повідомлення # 134
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тетяна,  мої кривульки також запізнюються, але здебільшого з моєї вини. Одна уже лежить в Немішаєво, а інша ще навіть не зареєстрована в електронній системі укрпошти. Але нічого, краще пізно, ніж ніколи.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
welshrabbitДата: Четвер, 2013-09-26, 7:31 PM | Повідомлення # 135
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Я отримала кривульку від Лізи, сьогодні вже не фотографуваиму, похмуро і темно в хаті, але там така посилка, мммм, пахне кавою, все в
кавових тонах, і кривулька кавова, і ниточки в кавово-коричневі і шматок
тканинки, і кава, якою пропахло все і листівка ручної роботи! Дякую, Лізо! tongue

Тетяна, у мене є підозра, що чоловік якось не так відправив мою посилку, може
звичайним листом, тому і чека немає, щось видно не так він мене
зрозумів, але ж на пошті прийняли. Так що я прошу вибачення за затримку,
я буду робити дублікат посилки, тільки поки ще не готово.


 
soncevudaДата: Четвер, 2013-09-26, 8:50 PM | Повідомлення # 136
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
покажу подарунки від Сестри_Юлії. Юлічко, вибач, що так довго не викладала фотографії. Подаруночки припали до серця та вже активно використовуються!! 



чудові прихваточки, що оселились на кухні. 
книга про вишивання гладдю і не ітльки - треба буде вчитись ))))
КУПА квадратиків плетених гачком - дуже ним радію )))))
намисини та гудзики, ЧУДОВА закладинка, листівка та головні персонажі -- пдушечка та гольниця! дякую, Юлічко!!!!!! 
всі хто бачили гольницю і подушечку (я її використовую як підвіску н норжиці) - розхвалювали !!! ) дякую щиро!!!
Прикріплення: 1492182.jpg (177.6 Kb) · 7258638.jpg (176.2 Kb) · 5901465.jpg (219.3 Kb)



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
soncevudaДата: Четвер, 2013-09-26, 8:53 PM | Повідомлення # 137
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
а також отримала посилочку від Оксани, Сабрін! Дякую дуже!! так було приємно!!! 

від котика тоьбі - мурррррр - хотіла сфотографувати і показати як виріс. але він бігає весь час не можу зловити гарний кадр! )
від нас муррр і дякую за засушені листочки - дуже приємно!! 
за ниточки, магнітик, гудзики - якраз зелені були потрібні - ти наче вгадала мої побажання)))))))) - дякую !!!! 
ну і головне - кривулька-полуничка і маленька полуничка - житиме на флешці і оберігатиме її від загублення десь у сумці )))))
дякую дякую!!!! )))))
Прикріплення: 3521686.jpg (203.4 Kb)



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ТетянаДата: Четвер, 2013-09-26, 9:13 PM | Повідомлення # 138
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Цитата (welshrabbit)
якось не так відправив мою посилку, може звичайним листом
Ой, як прикро! В мене теж був такий сумний досвід, відправляла купу посилок-бандеролей перед Новим роком, а одна була в конверті, легенька, теж повелась на пропозицію "спростити процес" і відправила звичайним листом... І вона єдина з півтора десятка так і не прийшла... Більше всього мені шкода вкладеної в кривульку праці, і так незручно, вам зайвий клопіт. Не спішіть, може, колись потім "дообмінюємось"?
 
BulletДата: Четвер, 2013-09-26, 10:51 PM | Повідомлення # 139
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (welshrabbit)
Я отримала кривульку від Лізи,

неочікувано! (заприятелювала з Владою?)))))) Насправді, це моя провина, що ти лише зараз отримала. Я вислала ого-го коли, але із-за проблем на роботі забула про все, а мусила сама тобі написати , відслідковуючи свою посилочку... вибачай! :*(

Цитата (welshrabbit)
Тетяна, у мене є підозра, що чоловік якось не так відправив мою посилку, може звичайним листом, тому і чека немає, щось видно не так він мене зрозумів, але ж на пошті прийняли.

Це фізично неможливо із-за форми листа. Цілком ймовірно, що чек йому не дали вчасно, або ж він просто пішов, а чек лишився у оператора.
Об"ємні листи не можуть бути відправлені просто під маркою.

Цитата (Тетяна)
В мене теж був такий сумний досвід, відправляла купу посилок-бандеролей перед Новим роком, а одна була в конверті, легенька, теж повелась на пропозицію "спростити процес" і відправила звичайним листом...

Ви мене дивуєте sad Ну як можна повірити, що об"ємний лист кудись піде... Ви фактично віддали його працівникам пошти. За правилами поштових пересилань вони не мають права оформлювати об"ємні листи як звичайні.
До слова про вартість. Легка посилка дешевша за бандероль (за саму легку бандероль), я втомилась це повторювати, мабуть, зроблю собі татуювання на лобі і повішу це фото на аватарку, щоб більше дівчат її бачили.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: П`ятниця, 2013-09-27, 10:12 AM | Повідомлення # 140
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Владо, я рада, що тобі все сподобалося і стане у нагоді.
Цитата (Bullet)
До слова про вартість. Легка посилка дешевша за бандероль (за саму легку бандероль), я втомилась це повторювати, мабуть, зроблю собі татуювання на лобі і повішу це фото на аватарку, щоб більше дівчат її бачили.
А я простіше роблю, коли на пошті питають: посилка чи бандероль, відповідаю: "що дешевше". smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Вишивальний обмін кривульками "Літо". (ОБГОВОРЕННЯ)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.