| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 6:21 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Колективні закупки » Закупка швейних ниток MAXIMA (5000ярдів) по 9,50 (збираємось до 11 березня 2012)
Закупка швейних ниток MAXIMA (5000ярдів) по 9,50
BulletДата: Понеділок, 2012-03-05, 5:30 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі форумчанки!

Багато хто з нас не тільки вишиває, але і шиє!
Я використовую для шиття на машинці нитки високої намотки, великі бобінки, від 3 тис метрів. Ті, хто шиють, знають, що купувати маленькі котушечки ниток (400-700 метрів) дуже невигідно.
Тому пропоную форумчанкам взяти участь в спільному придбанні (СП) ниток по оптовій ціні.

Нещодавно знайшла можливість купувати хороші нитки "Максіма" 40 п/э об"ємом 5000 ярдів (високі бобінки) за ціною 9,5 грн за бобінку. Звичайна ціна в магазинах на нитки такого типу - 18-22 грн за таку ж бобінку.
Я з цими нитками познайомилась дякуючи Сестрі_Юлі, яка мені прислала їх в дарунок до Днини! Вони цупкіші за звичайні" китайські поліестрові, дають гарну фактуру строчки (випуклу) і є доволі міцними (скільки текс на розрив я, нажаль, не знаю))))



Доступні кольори:
- білий
- чорний
- хакі
- зелений
- синій
-васильковий


Як взяти участь в СП:

1. В цій темі відписатись про ваше бажання участі в СП
2. в тому ж повідомленні напишіть список, який складається з кольору ниток і навпроти кожного кольору - кількість бобін (від 1 шт)
3. Відмовитись від участі в закупці ви можете поки не заркиється тема закупки (в даному випадку - до 11 березня)

Як оплатити СП:

1. На всі СП діє предоплата.
2. Оплата - переказ на картку Приватбанка (кожен учасник СП отримає реквізити в приватному повідомленні)
3. До оплати вашого замовлення додайте + 10% організаторських (за упакування, за "ноги" smile
Як отримати ваше замовлення:

1. Нова Пошта - забираєте за ваш рахунок. Строк доставки - 1 доба.
2. Укрпошта - за згодою організатора СП.

Організатор цієї СП - Сестра_Юлія (закупка в Дніпропетровську). Будь ласка, всі питання вирішуємо тут, у форумі, не засмічуємо приватну скриньку організатору СП!
Прикріплення: 4276443.jpg (196.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2012-07-19, 1:52 AM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, ще раз вирішила публічно тобі подякувати! Нитки супер, я вже "зносила" три бобінки по 5 тис метрів ))) я така активістка, чи що )))

Юля, як ти дивишся на наступну закупочку для нас (для мене, хіх)))). Десь так наприкінці серпня - напочатку вересня?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romantikДата: Четвер, 2012-07-19, 10:25 AM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Code
Юля, як ти дивишся на наступну закупочку для нас (для мене, хіх)))). Десь так наприкінці серпня - напочатку вересня?


На насутпну закупку я би теж записалась. biggrin
 
oksana_pavlovaДата: П`ятниця, 2019-08-30, 0:35 AM | Повідомлення # 23
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
ого

https://www.shop-security.com.ua/videonagliad/gotovi-kompletki/
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Колективні закупки » Закупка швейних ниток MAXIMA (5000ярдів) по 9,50 (збираємось до 11 березня 2012)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.