| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 6:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Посилання на альбоми з вишивками!!
Посилання на альбоми з вишивками!!
dollydollydollДата: Понеділок, 2014-05-12, 3:07 PM | Повідомлення # 21
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 13
Статус: Offline
Добрий день. Я тут новенька, так що не сваріться, якщо щось не те або не там спитаю. redface . Хочу вишити донечці вишиванку. Це мій перший великий проект. Довго думала над тим, що хотіла б там зобразити. І ось нарешті вирішила зупинитись на полуничках. Схем полуниць і квітів полуничок досить багато, але всі вони реалістичні занадто, як картина. А мені хотілося б знайти більш схематичне зображення. Найшла єдине в книзі "155 українських...." та там лише ягідки, а мені подобаються ще й квіти полунички. Може в кого є, або зустрічали десь в мережі. Буду дуже вдячна за посилання. І ще питаннячко, як зобразити вічне коло на вишиванці по подолу? Там же повинні бути розрізи. Чи не обов'язково?
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Досвід учасників форуму » Посилання на альбоми з вишивками!!
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.