| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 2:37 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Цікавинки від Іринки-Вітамінки (Майстерня Іринки-Вітамінки)
Цікавинки від Іринки-Вітамінки
fieryДата: П`ятниця, 2013-03-01, 8:25 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 137
Нагороди: 0
Репутація: 57
Статус: Offline
irinka-vitaminka, вітаю з майстернею))
Дуже цікаві ідеї )) Коробочка така гарненька!


Живу в ритмі щастя!!!
 
OленкаДата: Неділя, 2013-03-03, 7:52 AM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Коробочка дуже приваблива! Хотілось би трошки детальніше розгледіти якими швами вона вишита. І ще, ви її обтягли, чи вишили по пластиковій канві. Ну я не можу роздивитись на малюнку.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
irinka-vitaminkaДата: Середа, 2013-03-06, 7:18 PM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Вишивала на пластиковій канва, потім проклеювала картоном, щоб була більш тверда, а зверху фетром, щоб була красивішою. Зараз хочу вишити ще одну у червоно-білих кольорах, на звичайній тканині, яку обтягну на картоні. А шви брала звітсіль http://www.liveinternet.ru/users/irinka-vitaminka/post243430805

http://vk.com/id201987262
 
irinka-vitaminkaДата: Середа, 2013-03-06, 7:22 PM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Хочу похвалитись своєю масюсенькою крамничкою











http://vk.com/id201987262
 
olimpiaДата: Середа, 2013-03-06, 8:38 PM | Повідомлення # 45
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Бажаю, щоб ця маленька крамничка перетворилася в велику крамницю, повну-повнісіньку покупців.

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
welshrabbitДата: Середа, 2013-03-06, 9:11 PM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Ого, які скарби! Процвітання крамничці!:)

 
ЯлинаДата: Середа, 2013-03-06, 9:55 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 182
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Бажаю наснаги та успіхів!!
 
irinka-vitaminkaДата: П`ятниця, 2013-03-08, 9:31 PM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Дякую, дівчата! Усіх вітаю з жіночим днем! Днем весни і квітів! Весняного Вам настрою!

http://vk.com/id201987262
 
BulletДата: Субота, 2013-03-09, 4:16 PM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (irinka-vitaminka)
Хочу похвалитись своєю масюсенькою крамничкою

Ура, ще один продавець вишивального краму у нас на форумі! В добру путь, хай все складається за ВАШИМ сценарієм wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
irinka-vitaminkaДата: Понеділок, 2013-03-11, 10:39 PM | Повідомлення # 50
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Bullet, дякую)

http://vk.com/id201987262
 
a-straДата: Середа, 2013-03-13, 1:02 PM | Повідомлення # 51
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
irinka-vitaminka, молодець! Які ви сміливі, дівчата! Бажаю Вам успіху, багато покупців і розширення вашої поки маленької крамнички!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
irinka-vitaminkaДата: Субота, 2013-03-23, 10:30 PM | Повідомлення # 52
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
Доброго дня! Вишила я тут табличку на двері у магазинчик, ось що вийшло









http://vk.com/id201987262
 
soncevudaДата: Субота, 2013-03-23, 10:40 PM | Повідомлення # 53
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
irinka-vitaminka, гарно дуже!!!!!


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
Марина19Дата: Неділя, 2013-03-24, 0:55 AM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Гарна табличка з такими вензелями. ;-)
 
nosiknataДата: Неділя, 2013-03-24, 2:58 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Іринко, табличка суперова! З таким запрошенням і зайти хочеться - клієнтів побільше і маштабних продажів!!

... п.с. Ох, у вас там така вітрина з обох сторін проглядається, і двері(!), двері, як в справжній оселі ( а не жалюзі чи ролети, чи боронь-боже решітка)..аж руки чешуться наваяти якигось рукодільних шторок-занавісок, вишитих подушок на канапах, якогось станка поставити з натягнутою тканиною( процесом?) - нууу, під стать табличці, ви ж розумієте?:)))))

...п.п.с. Отой оранжевий файлик я би також вишила...

...п.п.п.с.Вниз на підлогу ( біля входу зліва) ставите різнорівневі ящики (коробки з-під взуття, побутової техніки) накриваєте (драпіруєте) це все шматком тканини в тон вивіски і викладаєте оті деревця, що у вас на шкафу стоять. А до Паски прибираєте другу вітрину (біля входу справа) - оті схеми для бісеру, на прищіпку на скло, зайця - туди ж, ставите корзинку, писанки, а всередину кошика схемки для вишивки хрестиком пасхальних рушничків, ну і стрічки там всякі, гілочки верби... Мене понесло трішки, але шкода, що таке добро як скляна вітрина пустує, - люди за це великі гроші платять.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
nosiknataДата: Неділя, 2013-03-24, 3:42 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Іро, я думаю, вам треба зробити перестановку - оту шафку де сидить заєць, ставите в крйній лівий кут (закриєте оті труби білі внизу, можна шафу не присувати близько до стіни, а лишити відстань "для складу" товару та вішалок для одягу продавця, всяких швабр, і т.д.), на неї викладаєте яскравий товар - стрічки і книги журнали, зробіть до неї вільний доступ клієнтів, якщо є така можливість поряд кладіть ще один блок (шафу), перед нею уже висуньте вперед першу тумбу там де крісло продавця. У вас там колона!, трохи неправильно поставлені меблі - товар не проглядається з входу. Одну тумбу можна виділити під вітрину "Новий товар" або "Новинки" і присунути її ближче до входу справа. На колону прикріпіть металеву пластину на рівні зросту з двох сторін і на неї оті бісерні квіти красиві в наборах (бісер), або біжутерію і дзеркало для примірки ( вот дзеркало було би дуже в тему в повний зріст). Для ниток і листівок дуже рекомендую замовити стійку - вітрини до яких треба нахилятись "не робочі" - коли людина заходить в магазин погляд рухається по стінах і "яскравих плямах" товару, нитки у всій палітрі якраз і є такою яскравою плямою.

Вибачайте, за такі вказівки, певно у вас свої задумки,але я написала тільки на благо - коли відкривався магазин моєї сестри sovku, вона теж не з усім погоджувалась:))))



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sovkaДата: Неділя, 2013-03-24, 4:33 PM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
irinka-vitaminka, дякуючи nosiknata, маєте тепер роботи на кілька тижнів наперед biggrin

Цитата (nosiknata)
Вибачайте, за такі вказівки, певно у вас свої задумки,але я написала тільки на благо - коли відкривався магазин моєї сестри sovku, вона теж не з усім погоджувалась:))))

Ага, і кілька ідей таки відстояла (а решту переробила вже після від'їзду диктатора) lol

А якщо серйозно, то прислухайтесь. nosiknata - людина з величезним досвідом у торгівлі wink
 
irinka-vitaminkaДата: Неділя, 2013-03-24, 11:39 PM | Повідомлення # 58
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 307
Нагороди: 2
Репутація: 171
Статус: Offline
nosiknata, дякую за підказки, я про вітрину вже цілий місяць думку ламаю, та поки що нічого не придумала, тому і пустує...а ось з Вашого повідомлення дещо цікаве взяла

http://vk.com/id201987262
 
BulletДата: Понеділок, 2013-03-25, 1:28 AM | Повідомлення # 59
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (nosiknata)
Мене понесло трішки, але шкода, що таке добро як скляна вітрина пустує, - люди за це великі гроші платять.

+1
nosiknata,  дяка і від мене за корисні зауваження, мені знадобляться. Ні, магазину я не тримаю, але часто проводжу виставки!

irinka-vitaminka, мені дууууже сподобалась вивіска-запрошення! Хоч саме слово нечитабельне і вимагає придивляння, але просунута вишивальниця точно його прочитає. Мені ж більше за все сподобався отой вензель внизу під словом... дайте схемку, молю! :)

А оранжевий файлик в нижній частині дверей про що говорить? На нього ж ніхто не зверне уваги, він надто низько (пардон, тут зараз порадниць розведеться)))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2013-03-25, 6:41 AM | Повідомлення # 60
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Іринко, вітаю! Бажаю ВАшому магазинчику процвітання.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Цікавинки від Іринки-Вітамінки (Майстерня Іринки-Вітамінки)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.