| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 11:28 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Bullet  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК по виготовленню писанки (МК від welshrabbit)
МК по виготовленню писанки
ЯгаДата: П`ятниця, 2012-03-30, 8:32 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Дуже важко знайти добру чорну фарбу. Чорна фарба від Івано- Франківського виробника погана- ВЗАГАЛІ не бере! Добра кажуть фарба від Харківського виробника.

Лесю, ми фарбуємо вашою львівською, і коли вона свіжа - то дуже добра.


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2012-03-30, 8:57 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Яга, тобто Юль, львівський виробник? smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЯгаДата: П`ятниця, 2012-03-30, 9:05 PM | Повідомлення # 23
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
угу, написано ПП "Атей-плюс" м. Львів, бувають пачечки , що наз. "Барвник для вовни", бувають "барвник для писанок".
Такі як тут українські http://www.decoreggs.com/uk/farbi


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2012-03-30, 11:58 PM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Яга, дякую ,ЮЛЯ, запишу і буду шукати.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Субота, 2012-03-31, 12:22 PM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Oленка, парафін не добре лягає на поверхню яйця і щільно не пристає. Бджолиний віск підходить ідеально.

але ж! У мене жодного разу не було проблем з парафіном, до того ж, парафін легко знімається, а віск аби зняти, треба ДОБРЕ попотіти. І ще щоб не замазати яйце і руки поки знімаєш....
Quote (Oленка)
Віску у мене під рукою ніколи не має. Чесно кажучи я не знаю де його шукати, бо бджолярів у мене знайомих немає, а православна церква далеко. (може в католічних теж свічки є?).

Католики , як і ортодокси, не переймаються через віск і використовують парафінові свчки. Справжні воскові (з бджолиного воску) дуже складно знімаються. Не вірите - перевірте.
Я би сказала, що єдиний плюс воска в тому, що він не так шкідливий у палаючої свічки, як парафін, що виділяє купу нехороших елементів при горінні. Але ж ми не розписуємо яйця на все місто, правда ?:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BotДата: Субота, 2012-03-31, 2:05 PM | Повідомлення # 26
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Доброго дня! Хочу додати декілька слів. Малювати писанки нас вчили у школі на уроках праці. Однак, нас вчили малювати повне яйце, а вже потім його видувати. Я і зараз так роблю. Це дуже зручно: яйце тоне у фарбі і не спливає. Видавати його потім можна зробивши на гострих кінцях крапочки воску і циганською голкою пробивши 2 дірочки різних розмірів. Потім дуєте у меншу діорчку і з більшої витікає вміст. робити це бажано над якось посудиною. Хороших робіт!
 
LeniДата: Субота, 2014-04-19, 5:51 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Дівчата підкажіть будь-ласка спосіб як змити віск після фарбування щоб яйце не коптилося і не становилося темнішим. Робила на газовій комфорці - мое гарне червоне тло стало майже чорним. Як зробити щоб червоне таким яскравим і залишилося.
 
ТетянаДата: Субота, 2014-04-19, 8:05 PM | Повідомлення # 28
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Leni, просто потримайте біля свічки (не над!), не дуже близько - не треба, щоб віск аж закапав, він поступово стає м"яким і легко стирається паперовою серветкою.
 
LeniДата: Неділя, 2014-04-20, 7:15 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
Тетяна, дякую дуже за пораду! Спробувала не близько і все вийшло! Зі святом Пасхи!!
 
4ae4ka3607Дата: Вівторок, 2014-05-27, 1:49 PM | Повідомлення # 30
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Також можно гріти писанку феном, та одночасно промокати бумажною серветкою. Бачила таке на ютюбі, майстер-клас Lorrie Popov.
 
@ськ@Дата: Четвер, 2014-05-29, 11:04 PM | Повідомлення # 31
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Дівчата,хто користувався львівською чорною фарбою,скількі пакетиків треба придбати для насиченого кольору? бо харчових барвників для насиченого кольору я вікористовую 3 або навіть 4 пакети.

МІЙ БЛОГ: http://nakrauzemli.blogspot.com/
 
VoloshkaДата: П`ятниця, 2014-05-30, 11:08 AM | Повідомлення # 32
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Цитата Leni ()
Дівчата підкажіть будь-ласка спосіб як змити віск після фарбування щоб яйце не коптилося і не становилося темнішим. Робила на газовій комфорці - мое гарне червоне тло стало майже чорним. Як зробити щоб червоне таким яскравим і залишилося.

В духовці. Розігріти духовку, якщо видуте яйце, то на мінімум, якщо повне, то можна більше (пуста шкарлупа швидше нагрівається), постелити паперову серветку/рушничок, покласти писанку і почекати, поки весь віск розтопиться. Дістати і обтерти.
Раніше писанки ставили біля печі чі навіть у піч для розтоплювання : духовка - прекрасний еквівалент.
 
4ae4ka3607Дата: П`ятниця, 2014-05-30, 8:22 PM | Повідомлення # 33
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
http://s50.radikal.ru/i129/1405/0a/f37d2af5ee6a.jpg
ось знайшла гарне фото как фен майстринi використовують.
 
@ськ@Дата: П`ятниця, 2014-05-30, 9:02 PM | Повідомлення # 34
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 48
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
4ae4ka3607, нічого собі,оце так придумали,треба спробувати з феном,дуже ,мабуть,зручно має бути...а які на тому фото писачки вже сучасні,єх,тількі дорогуваті.

МІЙ БЛОГ: http://nakrauzemli.blogspot.com/
 
LeniДата: П`ятниця, 2014-05-30, 9:29 PM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 155
Нагороди: 0
Репутація: 33
Статус: Offline
4ae4ka3607Voloshka, дякую дівчата за поради! обов’язково спробую різними способами:)
 
4ae4ka3607Дата: Вівторок, 2014-06-03, 5:04 PM | Повідомлення # 36
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
Дівчата, ті писачки єлектричні вважаю дуже зручні, але дійсно, якщо розписувати для себе  та на  подарунки друзям, то дорогуваті. Вони більш підходять для професійних писанкарів. Але якщо у чоловіка руки ростуть з того місця, як треба, то можно звичайний паяльник пристосувати для цїєї мети. Бувають такі маленькі паяльники, дуже зручні для ювелирних робіт. Я вважаю що ті електричні писачки з таких паяльників і починались.  Я зараз дуже зацікавилась розписуванням, раніш вважала що не зможу, бо дуже кропотлива робота. Але попробувала, і тепер думаю до слідуючої пасхи встигну прикрасити оселю писанками у великій кількості. Дуже подобається коли роблять із сухої гілки таке дерево, на якому  розміщууть писанки. Тепер усі яйця не розбиваю, а видуваю наче маньяк wink
 
VoloshkaДата: Вівторок, 2014-06-03, 6:35 PM | Повідомлення # 37
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
А по-моєму, без свічечки - це вже щось не те. В мене половина настрою на писанки - від запаху топленого воску, то я навіть свічки воскові беру, а не парафінові...уже колекцію збираю (вони ж швидко вигорають, то я на запас беру різні). smile

Додано (2014-06-03, 6:35 PM)
---------------------------------------------

Цитата welshrabbit ()
Якщо дозволите, додам кілька слів. Іноді треба, щоб на писанці були одночасно, наприклад, синій (приміром, пелюстки) і зелений (листя) кольори та ще й на червоному фоні. Якщо послідовно фарбувати, то... не дуже гарно виходить. Тому робимо так: квачиком (ватною паличкою) акуратно замальовуємо листочки зеленим (з одного боку яйця), кладемо на серветку і даємо висохнути. Потім- з другого. Коли все висохне, воском вкриваємо зелень і розмальовуємо далі. Тоді червона і зелена фарби не змішуються і кольори залишаються яскравими.

А я ще хитрість додати можу: спочатку протерти те ж місце оцетом (тою ж ватною паличкою), так фарбник краще закріпиться і колір буде яскравішим.
 
4ae4ka3607Дата: Середа, 2014-06-04, 3:05 PM | Повідомлення # 38
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 54
Нагороди: 2
Репутація: 11
Статус: Offline
А мене ще дуже цікавить питання чим фарбують воск у чорний колір?
 
VoloshkaДата: Середа, 2014-06-04, 6:21 PM | Повідомлення # 39
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
4ae4ka3607, хтось казав, що вугіллям (ну роздробити в борошно і змішати з розтопленими воском). Я сама не пробувала.
 
БОксанаДата: Середа, 2014-06-04, 9:02 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Дівчата, якщо Ви грієте писачок над полум"ям свічки. то він закопчується, стає чорний і  від цієї сажі темніє воск.
Я роблю так:
- в мене в окремій посуді є холодний, твердий віск.
- над полум"ям свічки грію пустий писачок без воску (якщо гріти писачок над полум"ям газової корілки - сажі не буде)
- горячий писачок підношу до холодного воску, трохи нажимаю (легесенько) віск починає танути і набирається в писачок
-починаю розписувати яєчко, віск у писачку при цьому вже чорного кольору.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Майстер-класи » МК по виготовленню писанки (МК від welshrabbit)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.