| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 1:40 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » "Осінні вишивки-2012" (Збір робіт з 25 листопада - 5 грудня 2012 року.)
"Осінні вишивки-2012"
КатюняДата: Субота, 2012-06-09, 4:44 PM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline

Осінь, така терпка, така яскрава, така весела и трохи сумна. Як пахнуть листя, що вкриває землю золотим, багряним, іржавим килимом. Яким прозорим до кришталевого дзвону стає небо. Як радісно грають сонячні промені в листі дерев. Як ароматні яблука, як важко гілкам дерев під їх плодами. Як сумно і водночас радісно перегукуються відлітаючі птахи. Як затишно сидячи вдома, загорнувшись у плед, слухати перестук дощу. Як здорово відправиться в ліс, по гриби. яка прекрасна, чарівна пора, від ранньої осені, що майже не відрізняється від літа, до пізньої осені, що так і вчащає з дощами і негодою.
Любі мої. Осінь завжди надихала, та й надихає створювати щось дивовижно прекрасне. Так запрошую вас узяти участь у конкурсі, що присвячується дивам осіннім.
Номінації:

1) Рідний край, поля, ліса, сади. Дари чарівниці осіні. (вишивка, як гладдю, хрестиком, так і стрічками, можливо картина чи ще щось з елементами вишивки)
2) Елементи вишитого декору для одягу, сумок, шапок, шарфів, подушок (для дорослих)
3) Елементи вишитого декору для одягу, сумок, шапок, шарфів, одіялок та інших користностей (для дітлахів)

Умови конкурсу.
1. Учасником може стати учасник(-ниця) форуму, який має більш, ніж 30 змістовних повідомлень на час подання роботи на конкурс.
2. Робота має бути вишита в осінню пору 2010-2012 р.р. і не фігурувати в жодному конкурсі на форумі, але може бути опублікована на форумі або будь-де в мережі.
3. Роботи на конкурс надсилати на скриньку osinny_vushivki@ukr.net з 25 листопада по 5 грудня 2012р. за формою:
1)назва теми листа "на конкурс Осінні вишивки 2012";
2)Ваш нік на форумі;
3)повне ім’я та поштова адреса з індексом;
4)назва роботи, номінація;
5)опис роботи (довільний, до 5 форумських рядків);
6)приєднані фото (не архів, не ВВ-коди) у кількості 1-4 шт.; розмір мінімум 500 пікселів по більшій стороні, максимум - 1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб. На фото має бути чітке зображення конкурсної роботи , і не повинно бути жодного авторського підпису .
Кількість робіт від одного учасника – необмежена. Але кожний виріб надсилайте окремим листом.
Листи з роботами, не поданими в належному вигляді, не повертатимуться і не розглядатимуться, тому, будь ласка, поставтесь так само уважно до відправлення роботи на конкурс, як до її створення. Дякую за розуміння!
Осіннього вам натхнення!!!

Призовий фонд поки що формується!
Запрошую бажаючих до формування призового фонду.

Призовий фонд:

1) чохлик для мобільного:натуральна шкіра,вишивка по лляній стрічці занизуванням від Zeta


2) підвіски "Яблуневі листочки" від майстерні "ГальванАрт". Листочки можна просто повісити на шнурочок, а можна самостійно виготовити прикрасу як нашийну, так і аксесуар для одягу чи сумки. (приз - 1 штука підвіска-листочок!)





3) чудові журнали від нашого спонсора - це журнали "Все о рукоделии", спонсор http://www.rukodelie.com.ua/


4) Казкова яскраво-осіння лляна серветка, чудового розміру 45х45 см. Та ще неймовірна закладинка!


5) Чудова рамка-пяльца для вишивки biggrin
Прикріплення: 7807208.jpg (52.8 Kb) · 7103809.jpg (43.8 Kb) · 6200705.jpg (470.9 Kb) · 0230231.jpg (188.2 Kb)


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-12-04, 11:02 PM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Катюня)
до 6 грудня 2012р включно!!!!

Якщо продовжено, то в мене один елементик декору знайдеться! biggrin


ore et labore!
 
КатюняДата: Четвер, 2012-12-06, 0:48 AM | Повідомлення # 42
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Любі мої!
На прохання наших чарівниць я продовжую термін прийома робіт по 9 грудня включно!
Тому, хто ще щось не встиг, доробляйте, та надсилайте! Буду чекати biggrin


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Четвер, 2012-12-06, 0:50 AM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Катюня, exclaim
+ ще 1 вишивка від мене буде, супер!! Дякую, Катя!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Четвер, 2012-12-06, 2:20 AM | Повідомлення # 44
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
о круто тоді я встигну ))))


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ГаннусяДата: Неділя, 2013-02-10, 4:56 PM | Повідомлення # 45
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 1
Репутація: 115
Статус: Offline
Доброго дня! Катюня, отримала Вашого листа! Трохи затрималася з відповіддю, бо лежали з молодшим у лікарні, дитина вивернула на себе гарячий чай, зараз вже все гаразд.:)
Дуже- дуже дякую за теплого листа та за чудові подарунки! Така яскрава серветка! дуже зручна рамочка, я давно таку хотіла! а також класна закладинка - буде мені прикладом стібків та ідеального змережування:)

А це мій маленький шустренький помічник, якому я присвячувала свою конкурсну роботу:)
 
BulletДата: Неділя, 2013-02-10, 5:39 PM | Повідомлення # 46
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ганнуся, вітаю з призами! І помічник який хороший, хай буде здоровий!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Неділя, 2013-02-10, 6:58 PM | Повідомлення # 47
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Ганнуся, вітаю з перемогою! а також з чудовими призами!!!





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Andrew_YerДата: Неділя, 2013-02-10, 7:32 PM | Повідомлення # 48
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Ганнуся, вітаю з чудовими призами!

Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » "Осінні вишивки-2012" (Збір робіт з 25 листопада - 5 грудня 2012 року.)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.