| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 2:37 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Великодній конкурс (Готуємося до Великодня)
Великодній конкурс
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-01-12, 2:41 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Стартує Великодній конкурс - 2011...

.


Ось і закінчуються Різдв"яні свята, ще трошки і відступить люта зима, засвітиь ясне сонечко і оживе все навкруги.Зазеленіють наші ліси та поля, прокинеться наша матінка - земля, і ми з вами будемо готуватися до світлого дня Воскресіння Хрестового. Тому хочу оголосити умови " Великоднього конкурсу -2011"

НОМІНАЦІЇЇ :

1. ДЕКОРУВАННЯ ПРИМІЩЕННЯ ТА СВЯТКОВЕ ОФОРМЛЕННЯ СТОЛУ
Все, що стосується декорування приміщень та оформлення святкового столу до Великодня, з символікою цього свята. Прошу фотографувати ваші святкові столи перед початком сніданку чи до приходу гостей

2.ВЕЛИКОДНІЙ РУШНИК
Приймаються рушники і рушнички, серветки і серветочки,доріжки на святковй стіл та кошик,а також скатертини вишиті, вишиті бісером, плетені, шиті, виконані у будь - якій техніці вашми руками, з Великодневою символікою,

3. ПИСАНКИ
Виконані у будь - яких техніках, головне, щоб з душею і вашими руками... і, звичайно до Великодня

4.ЛИСТІВКИ
Виконані також у будь- яких техніках, з присутністю на листівках Великодньої символіки.

5.НАША РОДИНА СВЯТКУЄ ВЕЛИКДЕНЬ
Нова номінація, дивлячись на велику популяризацію вишитого одягу, у вас з"явилася можливість пожизуватися у вишиванках у нас на конкурсі.На конкурсі пвинно бити представлене фото усієї родини, чи то за святковим столом, чи то в церкві, чи просто під час відвідин родичів.Одна умова:усі повинні бути вбрані у вишиванки! Фото не повинно фігурувати на інших форумах. Мається на увазі саме це фото родини, а не вишиванки чи вишиванок .Якщо один із членів сім"ї буде без вишиванки, такі фото прийматися не будуть.
/// Спеціальний спонсор цієї номінації магазин МИР РУКОДЕЛИЯ
УМОВИ КОНКУРСУ:

1.Приймаються рукодільні речі, створені у 2010 - 2011році. Не стосується Номінації пункту 5.

2.Конкурсні роботи не повинні фігурувати в жодному іншому конкурсі, або на форумі, сервісі чи мережі. Це не стосується Номінації пункту 5.

3.Роботи приймаються у вигляді 1-4 фото розміром не більше 250кБ (не більше 1000 пікселів по великій стороні і не менше 500 пікселів по малій стороні) Загальний вигляд виробу, крупний план, або конкретний акцент на деталі. Пам"ятайте : якісне та продумане фото половина успіху на конкурсі.

4. Шлемо конкурсну роботу мені на ел. скриньку Lesiademchuk@rambler.ru з поміткою "Великодній конкурс - 2011"

5.Вказуємо номінацію, на яку представляємо виріб, вказуємо назву виробу, розмір виробу, короткий опис виробу, технік виконання, та матеріалів, 2-3 речення, що спонукало вас до виготовлення цієї речі

6.Вказуєте в листі авторство: нік на форумі, домашню адресу.

7.Кількість робіт від одного учасника необмежена, але кожну роботу слід відсилати окремо.

8.Усі робот и з помилками повертаю тільки один раз. Потім більше не приймаю, дивлячись на велику кількість номінацій. Прошу поставитися з розумінням.

9.Щодо номінації "Наша родина святкує Великдень", звичайно вишиванки не вишиваються на протязі одного-двох місяців, тому у які вишиванки ви будете вбрані не має значення, головне , щоб фото було зроблене цього Великодня.

РОБОТИ ПРИЙМАТИМУТЬСЯ З 20 по 30 КВІТНЯ, щоб всі встигли зробити фото, повернутися зі святкувань, вислати мені і будемо голосувати орієнтовно , 1 ТРАВНЯ.
Переможці будуть обрані, ШЛЯХОМ ГОЛОСУВАННЯ , на протязі 10 ДНІВ.


НАГОРОДИ:


Переможці усіх 5-ти номінацій отримають
від мене : маленьку ковану річ, яка, поки, що секрет
диск "Мої скарби"
Від Адміністрації форуму : віртуальну нагороду та грамоти.

--------------------------------------------------------------------------------
Від спонсора форума, магазина Мір Рукодєлія:
переможцю в номінації 5.НАША РОДИНА СВЯТКУЄ ВЕЛИКДЕНЬ
особливий приз:

+ +

Буду з нетерпінням чекати ваших робіт! Долучайтеся та долучайте своїх знайомих і друзів до конкурсу !
Творіть, вишивайте, прикрашайте своє життя вишивкою собі на радість та втіху!

Прикріплення: 3409081.jpg (1.7 Kb)


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
kogedubirinaДата: Четвер, 2011-10-13, 8:03 PM | Повідомлення # 121
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 102
Нагороди: 1
Репутація: 29
Статус: Offline

Нарешті і я щиро дякую за подарунки координатору конкурсу і всім, хто долучився до призового фонду! Надзвичайно приємно мені і всій моїй родині,адже це наша спільна перемога!!! Свічник надзвичайний, зайняв своє місце на кухні і вже експлуатується, брошка прижилася на пальто, закладинка в книжці!!!!За все щиро дякую!!!! biggrin biggrin biggrin





Повідомлення відредагував kogedubirina - Четвер, 2011-10-13, 8:09 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Великодній конкурс (Готуємося до Великодня)
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.