| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 6:16 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка, Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Я дуже люблю мати у процесі декілька робіт (koolfe вишиває) (Українські народні вишивки та інші мої улюблені процеси.)
Я дуже люблю мати у процесі декілька робіт (koolfe вишиває)
zmijuchkaДата: П`ятниця, 2009-09-25, 0:38 AM | Повідомлення # 21
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 19
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
koolfe, просто АХ!!! surprised Здоров'я і натхнення!
 
koolfeДата: Вівторок, 2009-09-29, 6:14 AM | Повідомлення # 22
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Ludmila, shtynka, дякую за побажання

Додано (2009-09-29, 6:14 Am)
---------------------------------------------
Мені є що показати

Робота над рушником кипить, але часу не має зовсім.
zmijuchka, дякую,Вам теж бажаю здоров"ячка.

Повідомлення відредагував koolfe - Вівторок, 2009-09-29, 6:14 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2009-09-29, 9:33 PM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (koolfe)
Робота над рушником кипить, але часу не має зовсім.

як я вас розумію! smile

Тут впереш побачила, що ви розмітку олівцем робите...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Chere6nyaДата: Вівторок, 2009-09-29, 9:46 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Ще ж спеціальний олівець, що від води пропадає, правильно?
 
BulletДата: Вівторок, 2009-09-29, 10:44 PM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
а я постыйно боюсь, що мій маркер рожевий текстильний не пропаде під водою))) Боюсь користуватись.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
koolfeДата: Середа, 2009-09-30, 9:22 AM | Повідомлення # 26
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Bullet, Chere6nya, да це розмітка спеціальним маркером, який можна відіпрати в чуть теплій воді. Я ним користуюсь коли починаю робити помилки. Коли вишивала нижню частину (фуксії) то не помилялася, а перейшла на наступний рівень і порола двічі. А коли у тебе є розмітка 10х10 то є можливість постійно контролювати місце вишивки і швидкість вишивання значно збільшується. Але я не роблю розмітку на всій площі, розмічаю тільки там де в даний момент вишиваю. wink

Повідомлення відредагував koolfe - Середа, 2009-09-30, 10:19 PM
 
shtynkaДата: Середа, 2009-09-30, 9:57 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (koolfe)
Але я не роблю розмітку на всій площі, розмічаю тільки там де д даний момент вишиваю.

Мені, здається, так буде навіть краще... Треба взяти собі за пораду. Я вперше спробувала розмітити всю схему, і мені трохи заважає...


Моя майстерня
 
koolfeДата: Вівторок, 2009-10-06, 6:54 AM | Повідомлення # 28
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Я вперше спробувала розмітити всю схему, і мені трохи заважає...

Якщо робити розмітку лише там де потрібно, а не мальвати всю тканину, то розмітка принесе тільки користь. Бувають такі місця в роботі, що поки декілька раз не розпореш - не зробиш. А пороти я дуже не люблю. Можна сказати "терпеть ненавижу". Тому і роблю розмітки.

А у мене є продовження роботи над рушником, небагато, але є

 
shtynkaДата: Вівторок, 2009-10-06, 9:58 AM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (koolfe)
небагато, але є

Нічого собі, небагато... Там уже справжній пишний сад!
Доречі, може я що випустила - а що це за тканина? Заготовка чи полотно? На канву не схоже...


Моя майстерня
 
koolfeДата: Середа, 2009-10-07, 7:24 AM | Повідомлення # 30
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Доречі, може я що випустила - а що це за тканина? Заготовка чи полотно? На канву не схоже...

це тканина рівномірного переплетіння, вона продається у нас в рулонах різної ширини по 33-35 см, 40 см і 50 см. Вона по типу домотканої, а може і є домоткана, вона є спеціальною для рушників та доріжок, тому що бо боках вона не ріжеться, а є цільносплетеною. Для свого рушника беру 2х2 нитки тканини і вишиваю муліне Аріадна №489 у 3 ниточки.
До того як взятися за роботу я шукала інформацію по темі "весільні рушники". Багатов в чому з прочитаного не змогла розібратися, але те що рушник повинен бути не різаним, це я зрозуміла точно.
 
shtynkaДата: Середа, 2009-10-07, 12:58 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
У нас теж продається рушникове полотно в рулонах - але то льон, точно не домотканий, фабричний.
Але я ще тільки мрію про те, щоб спробувати вишивати на тканині рівномірного переплетіння... Досі якось не складалось.
Quote (koolfe)
але те що рушник повинен бути не різаним, це я зрозуміла точно

Так, із цим я погоджуюсь на всі 100%. Особливо, якщо справа стосується весільного рушника.


Моя майстерня
 
koolfeДата: Четвер, 2009-10-08, 6:58 AM | Повідомлення # 32
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (shtynka)
У нас теж продається рушникове полотно в рулонах - але то льон, точно не домотканий, фабричний.

Може це теж фабричний,але у нас його називають домотканим. Я ніколи не замислювалась над цим питанням. Я виношувала ідею з рушниками років з п"ять. Думала, що поки дочка підросте, то я щось вишию. Почалися пошуки схем. Але всі схемі, що попадалися мені були не таки як мені потрібно. А коли з"явилися схеми, я розпочала закупки тканини. У мене лежить відрізів 5. Я купила зразу 2 відрізи і коли розпочала підрахунки кількості хрестиків, які можна розмісти на тканині, то виявилось, що моя тканина дуже вузька (33-35 см). Всі схеми куплені мною були на 170-200 хрестиків, а на тканині можна було розмістити 160 хрестиків. А обрізати схеми я не хотіла, та й не гарно получалось при обрізанні. А потім з"явилась ширша тканина і я змогла розмістити свою схему. Правда не ту що хотіла моя донька, тому що вона має 200 хрестиків, а в цю тканину влазить тільки 184 хрестика
Ось ця красота

Але в цьому дизайні при вишиванні на 40 см тканині зрізаються бокові кільця, або на 50 см тканині додаються, але тільки фрагментарно і знову получаються зрізані кільця. Так що підбір тканини і дизайну були для мене проболемою і в результаті я вишиваю не те що дуже хотіла, а те що підійшло. Але цей варіант мені теж до вподоби.

 
shtynkaДата: Четвер, 2009-10-08, 10:12 AM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А мені із квітами навіть більше подобається... Щоправда, не бачу всієї схеми, але те, що вже вишито - дуже символічно і гарно. Ружі із бутончиками - це ж на продовження роду від красуні доньки. А ваш виворіт рушника дійсно вражає... Я сама пробувала шити рослинні орнаменти з "ідеальним" зворотом - це не просто. І щодо символічності такої старанної праці, нема вузликів - нема сварок, проблем і негараздів у спільному житті. Принаймні, що залежить від рушника, то претензій тут не повинно бути )))

Моя майстерня
 
koolfeДата: Субота, 2009-10-10, 9:34 AM | Повідомлення # 34
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
shtynka, та я вже перегоріла тим рушником. Зараз вишиваю з фуксіями, розами, обманкою і отримую масу задоволення від роботи.

Повідомлення відредагував koolfe - Субота, 2009-10-10, 9:36 AM
 
nosiknataДата: Субота, 2009-10-10, 11:52 AM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
koolfe, слідкую за Вашим рушником. Ви просто молодчина!!
Єдина засторога - пташки на рушнику мають відвернені голівки в різні сторони - на скільки я пам"ятаю в статтях писалось "птахи НІ В ЯКОМУ РАЗІ! не мають бути відвернені один від одного, а голівками повернені всередину і в дзьобиках тримати вінок". точно не згадаю в якій саме статті це читала, бо це було ще на початку реєстрації у форумі, а тепер це для мене не актуально, вже 6 років заміжня. Не маю на меті Вас повчати бо сама весільний рушник маю на обрізній канві, але у Вашому випадку думаю треба уточнити з пташками.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
koolfeДата: Вівторок, 2009-10-13, 7:28 AM | Повідомлення # 36
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
nosiknata, Дякую за пораду, подумаю як вийти з цієї ситуації, а пока показую продовження рушника
 
shtynkaДата: Неділя, 2009-11-29, 0:24 AM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
koolfe, приєднуйтесь до нас у вишивання довгобудів - будемо стимулювати себе духом суперництва і взаємопідтримки!
http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/32-324-1


Моя майстерня
 
kotyk_mur4ykДата: Понеділок, 2010-03-29, 0:45 AM | Повідомлення # 38
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
в мене теж у процесах буває по декілька робіт -- в основному одна велика і кілька маленьких,
бо ж хочеться бачити як воно все "рухається" -- а на великій вишивці цього не побачиш smile
 
ivabogДата: Вівторок, 2011-06-21, 3:21 PM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
http://s42.radikal.ru/i097/1106/a8/aa9ddaa6cef3.jpg
Дівчатка, зраділа страшенно, що я в цьому не самотня! А то чоловік завжди мені - ти одне закінч, а тоді інше починай. А в мене завжди по 2 - 3 роботи.
 
lady-vДата: Вівторок, 2011-06-21, 3:50 PM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (ivabog)
Дівчатка, зраділа страшенно, що я в цьому не самотня! А то чоловік завжди мені - ти одне закінч, а тоді інше починай. А в мене завжди по 2 - 3 роботи.

Це добре коли роботи великі, і з часом торохи надоїдають, тоді переключитись на іншу роботу дуже добре, бо вишивка - робота творча, і її примусово робити неможливо. Головне не мати забагато одночасних робіт, щоб не заблукати wink , і не забути про якусь з них smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання в процесі » Я дуже люблю мати у процесі декілька робіт (koolfe вишиває) (Українські народні вишивки та інші мої улюблені процеси.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.