| | Вхід у форум

Четвер, 2024-05-02, 4:22 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Сорочка, вишита бісером
ІринулькаДата: Четвер, 2010-09-02, 7:18 PM | Повідомлення # 81
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Дякую за сайти, обов"язково перегляну! А схему я бачила, дуже гарна, спробую теж вишивати. Правда, часу не багато, маю маленьку донечку 11 місяців, але бажання дуууууууже велике!
А ще запитання, як ви закріпляєте нитку? В кінці кожного рядочка чи вишиваєте в одну сторону, а потім наступний рядок в іншу? А як закріпляєте нитку, коли вона закінчилась чи треба перейти на інший колір нитки?
Взагалі, ви вишиваєте рядками чи кольорами? Це, напевно, важко постійно міняти колір нитки, бо узор кольоровий?


 
сяняДата: Понеділок, 2010-09-06, 11:12 PM | Повідомлення # 82
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Іринулька, Нитку закріплюю за допомогою петельки (складаю нитку вдвоє, кінці заправляю в голку, зачіпаю одну-дві нитки тканини, протягую нитку, але не до кінця, і голкою в утворену петельку, затягую.Якщо вже є частина вишивки, зачіпаю за нитку вишивальну, а не за нитки тканини. Вийшов "горох з капустою".)
Вишиваю окремими елементами, за кольором вишивальної нитки. Роботу повертаю (не закріплюю нитку в кожному рядку). Деякі елементи в рядку дуже довгі (як наприклад в рукаві зверху листя), то я розбивала на два рази. Покажу виворіт рукава, може буде щось зрозуміліше.Використовую в даному випадку тільки три кольори.
http://s51.radikal.ru/i131/1009/d5/ef8de4b7af11.jpg
 
ІринулькаДата: Вівторок, 2010-09-07, 10:52 PM | Повідомлення # 83
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Мені все зрозуміло, це той самий принцип, що і у вишивці хрестиком smile
А в скільки ниток вишиваєте? (1, 2 чи 4?) Чи нитка для бісеру міцна і можна в одну?
В мене знайома вишиває рядками і одним кольором нитки...цікаво, як легше?...Думаю, що так як ви, вишивається зразу узор, а рядком можна запутатись dry

Додано (2010-09-07, 10:52 PM)
---------------------------------------------
В мене ще запитання smile а на якій тканині ви вишиваєте? Використовуєте канву?


 
TortillaДата: Вівторок, 2010-09-07, 11:29 PM | Повідомлення # 84
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
сяня, чудовий початок! і виворіт дуже акуратний

а я все ніяк не розпочну, то була вирішила по готовій тут знайденій схемі вишивати (з маками), потім більш схилялася до "вільного" малюнку, на зразок вишивки гладдю, тільки з бісером... так от і не вирішу ніяк, полотно конопляне вже рік лежить, чекає smile

 
сяняДата: Четвер, 2010-09-09, 2:58 PM | Повідомлення # 85
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Іринулька, вишиваю в 2 нитки муліне. На готовій сорочці, що я бачила, вишивали в 4 нитки, але там був бісер -рубка. На сорочку купила домоткане полотно. У нього досить щільне переплетення, тому вишиваю 4 х 4 нитки без канви. Хоча на форумі читала, що можна використовувати канву, не пробувала.
Tortilla, у Вас конопляне полотно, а чим воно відрізняється від лляного. І як їх можна відрізнити. У мене полотно не чисто біле, а сірувате. Яке воно?
 
TortillaДата: Четвер, 2010-09-09, 8:00 PM | Повідомлення # 86
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 15
Статус: Offline
сяня, у мене домоткане конопляне полотно світло-бежеве з крихітними цяточками темно-беж, ось як у цьому інет-магазині (те, що в них світліше) http://hwdecor.ru/show_cat2.php?grid=8
у нього теж досить щільне переплетення, купляла його на базарі в Косово у жінки, яка продавала вишивку, в неї був цей один відріз, казала, що власний зі скрині, довго берегла, та зараз вирішила продати, чи воно справді з коноплі, то я не можу точно гарантувати, я повірила жінці на слово, але що домотканне, то точно, видно по полотну

ще нагуглила форум про домотканне полотно, там розказують як його розрізняти http://www.tforum.info/forum/index.php?showtopic=1740 пишуть, що домоткане полотно з льону може бути схоже і на конопляне (чи навпаки)

мені то не суттєво, чи льон, чи конопля, хотіла просто щоб воно досить міцне було, бо бісер же важкий

 
ІринулькаДата: Неділя, 2010-09-12, 10:56 PM | Повідомлення # 87
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
сяня, А ви яким бісером вишиваєте, круглим?

Додано (2010-09-12, 10:56 PM)
---------------------------------------------
сяня, я чула, що є якісь спеціальні нитки для бісеру, ви про такі знаєте? А як вишивають на канві бісером я бачила, але там якісь дуже великі дірки, думаю, що все ж таки легше просто на тканині вишивати.
А скільки часу ви вишивали рукав?


 
сяняДата: Понеділок, 2010-09-13, 11:11 AM | Повідомлення # 88
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Іринулька, вишиваю круглим бісером.Про нитки для бісеру чула, але в магазині зустрічала тільки білі та чорні, тому вирішила вишивати кольоровими муліне (на готовому виробі бачила саме муліне). Саме дошила другий рукав - за два місяці вишила два рукави.
 
010101Дата: Понеділок, 2010-09-13, 11:44 AM | Повідомлення # 89
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
сяня, як на мене, два місяці - чудовий результат для такої роботи!!! А який номер бісеру Ви берете?
 
lady-vДата: Понеділок, 2010-09-13, 11:51 AM | Повідомлення # 90
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (сяня)
за два місяці вишила два рукави

хороша швидкість!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
сяняДата: Понеділок, 2010-09-13, 12:57 PM | Повідомлення # 91
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Goncha, використовую більшість бісер Яблунекс № 10/0. Вишиваю так спішно, бо планую закінчити до листопада.
 
anielДата: Понеділок, 2010-09-13, 3:42 PM | Повідомлення # 92
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
сяня, а процес роботи можете показати? так цікаво)) smile
 
ІринулькаДата: Понеділок, 2010-09-13, 11:06 PM | Повідомлення # 93
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
сяня, я ще все таки не можу одного зрозуміти...як переходити з рядочка в рядок. Тобто, в вас в одному рядку закінчилась червона квітка, треба перейти на наступний рядок (нижче), як ви це робите, перетягуєте нитку чи кожного разу обрізаєте і в новому рядку знову закріпляєте? wacko
А скільки бісеру вам пішло на ці два рукави?


 
сяняДата: Четвер, 2010-09-16, 11:51 PM | Повідомлення # 94
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Іринулька, нитку в кожному рядочку не закінчую. переходжу з рядка в рядок (вишиваю справа на ліво, далі зліва на право) поки не закінчиться нитка. З вивороту перетягую між нитками, для підстраховки зав"язую вузлик і знов перетягую між нитками. Можливо це не дуже правильно і акуратно, але проте надійно.
Купувала відразу по одному пакетику (по 50г). Тепер треба докупити 4 відтінки червоного і два зеленого. Решта бісеру вистарчає.
aniel, процесу поки ще немає. Робота в мене зупинилась, не можу докупити бісер, не має в магазинах, обходила всі, що знаю. ПРи нагоді можливо хтось підскаже, де у Львові можна купити бісер Яблунекс.
 
010101Дата: П`ятниця, 2010-09-17, 1:15 AM | Повідомлення # 95
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
сяня, а в інтернет магазинах не хочете спробувати купити? Можливо, є сенс пошукати, бо, з власного досвіду, чекати можна довго.
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-09-17, 9:52 AM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
У Львові можна глянути в магазині "Краєзнавець" що на площі Ринок, навпроти входу в Ратушу, за Вернісажем, біля лялькового театру два магазинчики є, а також на вулиці Коперніка " Перлина", потім "Все для шиття та рукоділля" біля пам"ятника Грушевському - там можна придбати всы товари для рукоділля , втому числі і бісер....

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
сяняДата: П`ятниця, 2010-09-17, 11:28 AM | Повідомлення # 97
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Ну хіба що ще біля лялькового. Всюди решту - немає. А непоганий вибір чеського бісеру є на проспекті Свободи магазин Гудзики (той що більший). Але мені і там не пощастило
 
anielДата: Неділя, 2010-09-19, 7:00 AM | Повідомлення # 98
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
сяня, буду чекати на фото biggrin
 
ІринулькаДата: Четвер, 2010-09-23, 11:11 PM | Повідомлення # 99
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
сяня, добрий вечір! Це ми з вами в п"ятницю бачились в магазині на пр. Свободи,але я щось була така розгублена з вибором бісеру, що навіть вам не подякувала за всі ваші консультації. Тому ДЯКУЮ вам тут smile
До речі, знайшла ще один магазинчик, де продають бісер Яблонекс і всяке-різне для вишивання бісером. Вони є в Інтернеті http://www.vyshyvatymodno.at.ua

Додано (2010-09-23, 11:11 PM)
---------------------------------------------
сяня, добрий вечір! Як у вас з бісером? В мене проблема з червоним бісером, всюди тільки залишки, по 5-10 грам sad оббігала всі магазини, які знала....а ви знайшли свій червоним, якого вам бракувало?


 
сяняДата: Четвер, 2010-09-23, 11:53 PM | Повідомлення # 100
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
Іринулька, , бісер я докупила вже весь, правда темно червоний знайшла на тон темніший. Але ще не вишиваю. А Ви можете подивитись на Куліша, не пам'ятаю точно номер, 16(магазин Світ Льону), біля Лялькового театру (магазин Фурнітура), У Сихові на верхньому Шуварі магазин на 2 поверсі з вишиванками і магазинчик на тому ж поверсі з швейною фурнітурою (по моєму № 26) , біля універмагу Львів на базарчику є кіоск з бісером (телефони дівчат з магазинчику 097 777 92 70- Наталя і 063 45 73 053 - Оля; на візитці є ще одна адреса - пр. Чорновола, 23, але я там не була). Шукайте, обов'язково, щось підбирете, але купуйте відразу з запасом, щоб не наступити на ті ж граблі, що я.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.