| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 2:39 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Сорочка, вишита бісером
LudmilaДата: Неділя, 2009-09-20, 0:42 AM | Повідомлення # 41
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
iriska002008, гарна буде сорочка! smile Хочу навчитися вишивати бысером, нажаль, ніяк руки не доходять sad


 
iriska002008Дата: Неділя, 2009-09-20, 1:03 AM | Повідомлення # 42
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
nosiknata, крій - регланТканина не батист, на жаль, не пригадую назви, але продавець у магазині називала її МАСЛО Тканина приємна на дотик, гарно спадає, але я от зараз трошки починаю задумуватись, чи не обвисне вона, бо бісер досить важкий Я ще не придумала як мені на грудях сорочку вишити, як розмістити квіти, але, може, поки довишиваю другий рукав то щось розумне прийде у голову
А щодо схеми, то вона йде вздовж рукава:лілії від кисті до ліктя, а троянди - вище (на плечі) Насправді схема ще довша - після троянд є ще дві лілії просто вони мені не помістилися (руки короткі biggrin ) biggrin Схема кольорова розрахована для вишивння хрестиком, а колір бісеру я вже вибирала по відтінках на схемі
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-09-20, 3:05 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
з обвисанням тканини під вагою ниток і бісеру у дівчат були проблеми, дивіться по тканині - шкода буде потім праці, насправді бісер дуже важкий!! зашиєте повністю рукав - стане як кольчуга важке. якщо маєте схемку в роздрукованому вигляді викладіть в квіткові схеми - лілії дуже зацікавили, та і взагалі, хочеться побачити все разом (якщо це не секрет звичайно).


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2009-09-20, 10:26 AM | Повідомлення # 44
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
hrystynka, нічогенькі такі сорочки... я ледь зі стільця не з"їхала, як дивилась! Краса! Хоч я і не дуже розумію сенс бісерної вишивик на сорочці, та все ж обсяг роботи захоплює і вражає!

iriska002008, ого! Та ви молодчина!!! Мене теж цікавить, як ви поім витягуватимете нитки канви з-під бісера.
Успіху вам в сорочці! wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
iriska002008Дата: Неділя, 2009-09-20, 3:46 PM | Повідомлення # 45
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
nosiknata схему повністю виклала у Вишивання хрестиком/Квіти
 
ganzyaДата: Середа, 2009-09-23, 1:52 PM | Повідомлення # 46
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
графика

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-09-23, 4:08 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
ganzya, сорочка просто супер!!! Дякую!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
mamaikukoДата: Четвер, 2009-09-24, 10:36 AM | Повідомлення # 48
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline

Tana, Дякую за чудову тему! Так вчасно Ви її відкрили! Мрію вишити сорочку бісером. Велике прохання до всіх учасників - поділитися досвідом, схемами, порадами.

hrystynka, фото "буковинок" просто зачарували. Думаю, як би перенести взір на схему?

iriska002008, Ваша робота - просто вражає. Успіхів Вам! Чекатиму побачити готову сорочку!! Важливе питання - як Ви закріпляли п"яльця , коли частина тканини була вже вкрита бісером?

Всім-всім натхнення і успіхів!

 
iriska002008Дата: Четвер, 2009-09-24, 11:43 PM | Повідомлення # 49
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
mamaikuko перший рукав я вишиваля без пяльця З пяльцем почала вишивати другий рукав, так набагато легше Верхню частину пяльця накладала поверх бісерної вишивки (як при вишиванні хрестиком), закріплювати важко, бо бісер погано прогинається і вислизаєТож трішки довелось помучитись поки закріпила Тільки не потрібно дуже тісно скручуватипяльце, щоб не порозколювалися бісеринки
 
mamaikukoДата: Субота, 2009-09-26, 5:49 PM | Повідомлення # 50
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
iriska002008, Щиро дякую за пораду! Успіхів Вам
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2009-10-16, 8:40 PM | Повідомлення # 51
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Пропоную для бісеру ще такий варіант закріплення п'ялець: вишиту частину складати удвоє бісером докупи і скріпляти декількома стібками, залишивши видимим той край, що ще не дошитий. Доведеться зап'ялювати тканину, складену утричі, але все одно, це простіше, ніж затискати бісер... Щоправда, і цей спосіб має певне обмеження - якщо малюнок досить довгий. Для такого випадку можливий варіант, коли вишиваються дві частини малюнку, від середини, із залишенням проміжку такої ширини, щоб ставали п'яльця. Коли весь малюнок вишитий повністю, залишену смужку зашивають "на руках".
І, нарешті, остатній варіант - гобеленовий станок. На ньому можна дуже зручно (але, на жаль, стаціонарно) закріпити тканину так, що ніде і ніщо не затискатиметься. І вишивайте на здоров'я!
 
ganzyaДата: Субота, 2009-10-17, 10:41 AM | Повідомлення # 52
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
я советую гобеленовую раму, ее можно держать в руках (как пяльцы), или прикрепить к ней ножки – упор (сама вышиваю рушники на гобеленовой раме и прикрепленном к ней самодельным упором, вышиваю лежа, а еще удобней сидя). Никаких заломов ткани, легко передвигать особенно большую по размерам ткань.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
юлявДата: Четвер, 2009-10-22, 9:58 PM | Повідомлення # 53
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 26
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
я сьогодні пройшлась по магазинах де продаються бісер. про "бісер якій можна прати" ніколи нечули в усіх магазинах крім одного....., де мені сказали що фірма яка постачала Гутерман в Україну перестала працювати. нитки гутерман постачає тепер інше підприємство, а про бісер можна забути (його ніхто небуде возити). і ще мені сказали що гутерман фасувала чеський бісер.
в мене питання для тих хто вишиває бісером : 1.Ви всі вишиваєте гутерманом (якщо та то де берете),
2.чи хтось вишиває чеським "яблунекс".
3.чи пробував хтось прати чеських бісер
4. яким вишивати бісером матовим чи прозорим.
від себе додам: набрала сьогодні чеського, буд над ним "знущатися"- вишью троха прозорим, троза матовим і поперу в машинці, поллю білезною і потім роскажу результат (через пару днів).
 
BukovinkaДата: П`ятниця, 2009-10-23, 4:37 PM | Повідомлення # 54
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім вишивальницям! Пропоную оцінити мою роботу.
Прикріплення: 1501198.jpg (276.4 Kb)
 
TanaДата: П`ятниця, 2009-10-23, 7:29 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Пропоную виставити її на конкурс сорочок)) І, звісно, вітаю з обновкою!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
NitkaДата: Неділя, 2009-10-25, 1:15 PM | Повідомлення # 56
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Гарна сорочка! smile exclaim

 
LudmilaДата: Понеділок, 2009-10-26, 11:48 AM | Повідомлення # 57
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Bukovinka, величезна праця, у Вас золоті руки smile


 
RoksolannaДата: Вівторок, 2009-11-24, 5:17 PM | Повідомлення # 58
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Безмежно подобаються вишиванки бісером. Якщо є можливість дайте , будь ласка, схему вишивки квітами. Дякую

Додано (2009-11-24, 5:17 Pm)
---------------------------------------------
Доброго дня. Безмежно подобаються вишиванки бісером. Якщо є можливість дайте , будь ласка, схему вишивки квітами. Дякую

 
ІванночкаДата: Субота, 2010-01-30, 5:56 PM | Повідомлення # 59
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 3
Статус: Offline
Також захоплююсь сорочками вишитими бісером.Планую і собі щось придумати.
В продажі зустрічала тільки китайський бісер.А чим він поганий?
 
ulyafareДата: Неділя, 2010-01-31, 0:18 AM | Повідомлення # 60
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Іванночка, китайський бісер дешевший, проте гірший за якістю - бісеринки дуже різні за розміром, інколи однакові просто не знайти. Аби робота виглядала гарно, такий бісер потрібно калібрувати, що не завжди вдається, багато йде у сміття і страшенно втомлює.
Набагато кращий чеський бісер і, відповідно, дорожчий. Купувати його можна не тільки у звичайних магазинах, але й у інтернет-крамницях. Я сорочок не вишиваю, проте плету виключно чеським, задоволена.


Повідомлення відредагував ulyafare - Неділя, 2010-01-31, 0:19 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Вишивання » Вишивання бісером та іншими матеріалами » Сорочка, вишита бісером (крій, схеми, досвід)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.