| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 7:13 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Голосування. "Декор оселі до зимових свят." (Голосуєм до 1 лютого (включно).)
Голосування. "Декор оселі до зимових свят."
nosiknataДата: Субота, 2012-01-21, 3:27 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Прошу оцінити святкові композиції, предмети інтер"єру та кулінарні шедеври які створювали святковий настрій у домівках наших форумчанок. Обираємо ДВІ з представлених робіт.
Всім бажаю насолоди від перегляду!

1. Новорічна каблука "Різдво".
Вишиті літери оформлені у підвіски, ангели з ниток, основа - каблука з штучної хвої.


2. Подарункове шампанське і святковий торт.
Пляшку я прикрасила за допомогою декупажу, а також використала техніку Sospeso Transparente. Техніка нова, тож навіть назва лише італійською мовою. Наша родина ставиться байдуже до спиртного , тож шампанське лише прикрашало кімнату, а 31 грудня ми його подарували сусідці.А самі разом з дітьми та онуками о дванадцятій годині пили дитяче "шампанське" - сітро з бульбашками. Солодкого настрою додавав новорічний торт.


3."Новорічна оселя" .
Крім ялинки- красуні у кімнаті я, зазвичай, прикрашаю і велике дзеркало, і комод, а також підвіконня і стіни. Взагалі, намагаюсь створити святковий настрій по всій домівці.


4. Святковий стіл.
Яке свято може обійтись без святкового столу. Я впевнена, що кожний має свої традиційні блюда, які готуються з року в рік. На фото лебедине озеро,трубочки і пізель для даху. Моя «Коронна» страва – м'ясо «Велінгтон». Вид зверху, і в розрізі.


5. "Засніжене вікно".
Снігу в цьому році не було зовсім. Його уже мабуть і не буде. Але яка ж зима без снігу, "Якщо його немає на вулиці - нехай буде у хаті", вирішили ми. Руки може у мене і не золоті, а тільки срібні, і витинанки ніколи не були моїм захопленням, але чоловік мене умовив вирізати сніжинки. Після він їх наліпив на вікно, а зверху покрив штучним снігом з балончика. Я не великий любитель штучних природних явищ, але вийшло так, що незалежно від погоди у нас був сніг на Різдво. Не дивлячись на мій скептицизм - я залишилась задоволена отриманим ефектом.


6. "Шкарпеткове свято".
Ніхто не знає звідки з"явилась традиція чіпляти шкарпетки на каміном в Різдвяну ніч. Одна з легенд (Вікепідія) розповідає:Дуже давно жив бідний чоловік у якого було три дуже вродливі доньки. У нього не було грошей для того щоб влаштувати дівчатам весілля, і дуже переживав що трапиться з дівчатами після його смерті. Saint Nicholas ( Святий Миколай) проходив через те село і почув розмови про дівчат межи сельчанами. Св. Миколай дуже побажав їм допомогти, але він не знав чи старий прийме допомогу від чужої людини. То ж він вирішив допомогти по секрету. Він дочекався коли настала ніч, і спустився в хатину через камінну трубу.У нього було три мішки з золотими монетами, по одному для кожної дівчини. Він почав роздивлятись де б покласти ті торбинки, аж тут помітив плетені шкарпетки, які сестри вивішали сушитись понад комином. Він поклав по одному мішечку в кожну панчішку і пішов геть.Коли дівчата та їхній батько прокинулись наступного ранку вони знайшли три мішечки і їхні сердця переповнились щастям і вдячністю. Дівчата змогли вийти заміж, і жити довго і щасливо....Історій багато, а мені подобається саме ця...


7. Віночок.Мені його подарували, пташку посадила сама.


8.Святковий стіл на другий Святий вечір (перед Водохрестям).


9. Камін у книжковій шафі.
Моя мрія і (як мені, хе-хе, здається) моя придумка. З книжкової шафи одна полиця витягнута, задекорована новорічними прикрасами, панчішками (їх 4, як нас у сім`ї ). «Фігурні» дрова приніс чоловік, підсвічено червоними лампочками і притрушено червоним дрібненьким «дощиком». Увечері, в напівтемряві гірлянда мерехтить – ілюзія іскорок у каміні! Всім моїм домашнім (і мені) страшенно подобається!


10. Вітання від друзів.
Страшенно люблю отримувати вітальні листівки! І відсилати теж, але цього року не вийшло…Вийшла отака композиція, яка додає святкового настрою.


11. Новорічна композиція.
Стоїть на телевізорі, тож найбільше в полі зору. Всі елементи куплені в різний час.


12. Наша вітальня – на фото, оскільки саме в ній святкуємо зимові свята. Цьогоріч, окрім традиційного прикрашання дощиком та гірляндами-лампочками, спробували втілити майстер-клас від Сестра_Юлія - кульки з ниток. Я купила гарні блискучі нитки і клей, а чоловік із сином (після чітких інструкцій) зробили кульки. Всій родині ці новорічні іграшки дуже сподобались, так що наступного року цілком можливе втілення Юлиного майстер-класу ще в кількох оселях.Також представляю фото з святковою вечерею. В цетрі столу, звичайно, - кутя, по кутках під скатертиною - часник. Наша бабуся завжди накладала під скатертину ще багато-багато сіна, але в умовах міста ми цю традицію зберігаємо тільки в пам'яті. Обовязковими у нас стравами є узвар, пампушки, борщ з вушками, бурячки, голубці з картоплею, а також вареники, риба та гриби у кількох варіантах.Також на фото видно вертеп, який ми з сином розмалювали, вирізали і склали.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
nosiknataДата: Субота, 2012-01-21, 4:17 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
13. Різдвяна ніч.
Прикрашають у нас вікна сніжинками. А я вирішила поекспериментувати. Ось такий вийшов декор на вікно. Увечері нічогенько так виглядає знадвору.
Витинанка, обрамлена мереживом (гачкування). Витинанка заламінована. Сніжинки вишиті шовковими нитками по ламінуванню.Розміри аркуша А4.


14. Новий рік без ялинки.
Ні живої, ні штучної. У перспективі відмовитись також від всіляких купованих новорічних іграшок, передусім китайських, і перейти повністю на «самвидав». А поки створюємо святковий настрій з того, що є,магазинного і рукодільного.На час зимових свят спеції та чаї переселили в новорічні баночки (баночки з-під кави (фарби, мотиви із серветок, акриловий лак, техніка (декупаж). У задекупажену баночку зібрали невеликий букетик із сушеної шипшини та фізалісу, під цей «вазон» знайшлася простенька вишита серветка (канва, муліне, хрестик, ретязь).Цього року прийшло майже три десятка листівок від друзів, реальних і віртуальних. З допомогою стрічки і прищіпок імітували святкову гірлянду в спальні. У залі роль діда Мороза грав плетений гачком сніговик (акрил, бісер, наповнювач-вата), годинник у вітальні «маскувався» під різдвяний віночок, а на кухні оселилась одна із клаптикових ялинок-прихваток.Крім того, для декору використали нитяні кульки (ірис, клей, стрічка) та сніжинки із бісеру та намистин. Зараз два пакети новорічних прикрас уже в шухляді. До наступних свят!


Все!
Цьогорічний конкурс багатий на відкриття та креативні ідеї, маю надію, що наступного року ми побачимо їх втілення у ще більшій кількості будинків та квартир - творчої вам наснаги, мої господарочки!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lady-vДата: Субота, 2012-01-21, 4:42 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
13. Різдвяна ніч.
4. Святковий стіл.


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
РолічокДата: Субота, 2012-01-21, 4:46 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
4. Святковий стіл.
9. Камін у книжковій шафі.



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
JasjkaДата: Субота, 2012-01-21, 5:14 PM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
1. Новорічна каблука "Різдво"
13. Різдвяна ніч.


Творча майстерня
 
SvitlykДата: Субота, 2012-01-21, 5:28 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 243
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
1. Новорічна каблука "Різдво"
9. Камін у книжковій шафі.
 
ЛеліткаДата: Субота, 2012-01-21, 5:36 PM | Повідомлення # 7
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
5. Засніжене вікно
9. Камін у книжковій шафі


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
vecnaДата: Субота, 2012-01-21, 8:06 PM | Повідомлення # 8
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 73
Нагороди: 0
Репутація: 39
Статус: Offline
9.Камін у книжковій шафі
6.шкарпеткове свято


Самовидалена з 22 січня 2014 року.
 
sjana_ifДата: Субота, 2012-01-21, 8:12 PM | Повідомлення # 9
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
1. Новорічна каблука "Різдво".
14. Новий рік без ялинки




Повідомлення відредагував sjana_if - Субота, 2012-01-21, 8:13 PM
 
НаталиGДата: Субота, 2012-01-21, 8:35 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
9. Камін у книжковій шафі.
14. Новий рік без ялинки.

Молодці! На славу подекорували)))


 
BulletДата: Субота, 2012-01-21, 9:43 PM | Повідомлення # 11
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
14. Новий рік без ялинки.
13. Різдвяна ніч.

чесно зізнаюсь, важко вибрати було! Ще б хотіла відзначити комин в книжковій шафі і різдвяну прикрасу на двері (номер 1), з дивною назвою, я досі думаю, що це обдруківка... Красиве ВСЕ!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Субота, 2012-01-21, 10:07 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
різдвяну прикрасу на двері (номер 1), з дивною назвою, я досі думаю, що це обдруківка.

ні, ні, не обдруківка - каблука від слова каблук, навіть не від слова а від форми ( півкругом). Прикраса висить на стіні, а їі назва скоріше регіональний діалект, хоча я відразу зрозуміла про що мова....



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Субота, 2012-01-21, 10:46 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, дякую, Нато! Я візуально зрозуміла, що то, але назва мені не була відома. Робота супер!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Субота, 2012-01-21, 11:39 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
5. "Засніжене вікно"
9. Камін у книжковій шафі
 
olimpiaДата: Неділя, 2012-01-22, 0:50 AM | Повідомлення # 15
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
9. Камін у книжковій шафі.
14. Новий рік без ялинки.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
ІринулькаДата: Неділя, 2012-01-22, 1:12 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
1. Новорічна каблука "Різдво"
9. Камін у книжковій шафі


 
НинокДата: Неділя, 2012-01-22, 1:18 AM | Повідомлення # 17
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 0
Репутація: 49
Статус: Offline
Всі роботи дуже цікаві. Як і завжди дуже важко визначитись.
5. "Засніжене вікно"
9. Камін у книжковій шафі
 
AngelikaДата: Неділя, 2012-01-22, 3:37 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 118
Нагороди: 0
Репутація: 21
Статус: Offline
1. Новорічна каблука "Різдво".
14. Новий рік без ялинки.
 
БОксанаДата: Неділя, 2012-01-22, 1:32 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
5. "Засніжене вікно".
12. Наша вітальня
 
ZetaДата: Неділя, 2012-01-22, 2:02 PM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
1.Новорічна каблука "Різдво"
2.Різдвяна ніч

дуже важко вибирати серед такого креативного розмаіття! smile ще б вибрала Новий рік без ялинки та засніжене вікно smile






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Голосування. "Декор оселі до зимових свят." (Голосуєм до 1 лютого (включно).)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.