| | Вхід у форум

Четвер, 2024-05-02, 11:05 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Збір робіт на новорічні конкурси-2009
Збір робіт на новорічні конкурси-2009
BulletДата: Понеділок, 2009-11-09, 12:51 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Увага! Це першеповідомлення теми буде постійно редагуватись, залежно від оновлень в організації конкурсного процесу!

Новорічні конкурси-2009:


1. "новорічні мініатюри"
організатор Shtynka
Сюди, будь ласка, невеликі за обсягом роботи вироби на новорічну тему - виконані вручну, вишиті і не тільки, техніка вільна. Це можуть бути листівки, подарункові мішечки, іграшки дітям (не ялинкові прикраси, бо є окрема номінація), інше. Тобто все, що можна зробити за один день (звісно, плюс мінус...).
Строки: Прийом робіт з 10 грудня до 03 січня. Голосуватимемо до кінця січня 2010 р.
Роботи надсилати за адресою shtynka@gmail.com


2. "вишивка на Різдво"
організатор Bullet
Ве, що стосується Різдва: сцени вертепу, Миколай, дід Мороз, сніжинки, коляда, новорічно-різдвяний стіл тощо. Обов"язкова умова до конкурсних робіт: вишивка в будь-якій техніці.
СТРОКИ: Прийом робіт саме на цей конкурс - з 10 грудня по 5 січня. В інші дні прошу не писати. Роботи надсилати на elisa@ukr.net


Початок голосування: 18.01.10, кінець голосування: 28.01.10

3. "ялинкові прикраси"
організатор savvang
Техніка, розмір, тематика - не мають значення! В конкурсі приймають участь УСІ ВИДИ РУКОДІЛЛЯ: шиття, ткацтво, вишивка, пплетення, декупаж, декоративний розпис, соломка тощо.
Строки: прийом робіт з 1 грудня по 5 січня включно. Роботи надсилати за адресою vyshyvka@rambler.ru



4. "Декор столу і приміщення до зимових свят"
організатор nosiknata
Номінація включає в себе всі можливі види оздоблення інтер"єру і столу приурочені до зимових державних і релігійних свят,вишиті і не тільки. До конкурсу приймаються фотографії приміщення чи святкового столу (загальна) і елементи декору створені власноруч(крупним планом). Оскільки зимові свята тривають не один день(завжди хтось закінчує роботу в останню годину, або останню ніч ), а фото буде зроблено "в реалі" початок збору робіт може бути 20 січня 2010 року. Голосуватимемо до початку березня.
* допускається 4 фото з різних ракурсів!
СТРОКИ: Прийом робіт саме на цей конкурс - з 20 січня 2010 року, на nosiknata@gmail.com



5. "Символ року"
організатор savvang

. Символ 2010 року. – ТИГР!!!, рік білого/жовтого тигра, стихія року – метал. Це рік видатних особистостей і битви найсильніших людських амбіцій, рік досягнень і випробувань на міцність усього життя. Чекаю на Ваших милих і амбітних пухнастиків!
Техніка, розмір, тематика - не мають значення! В конкурсі приймають участь УСІ ВИДИ РУКОДІЛЛЯ: шиття, ткацтво, вишивка, пплетення, декупаж, декоративний розпис, соломка тощо.

Строки: прийом робіт з 10 грудня до 30 січня 2010р. включно.
Роботи надсилати за адресою vyshyvka@rambler.ru
Увага! Листи без теми розглядатись не будуть!
Фантазії і натхнення до роботи!
Вимоги до конкурсних робіт:Роботи мають бути виконані: в період з 1 листопада по 30 січня.
- приймаються рукодільні речі, створені у вказаних часових межах.
- конкурсні роботи не повинні фігурувати в жодному іншому конкурсі або форумі в мережі - техніка, розмір - не мають значення! В конкурсі приймають участь УСІ ВИДИ РУКОДІЛЛЯ: шиття, ткацтво, вишивка, пплетення, декупаж, декоративний розпис тощо.
Вимоги до робіт: - фото мають бути надісланими координатору конкурса (savvang , e-mail: vyshyvka@rambler.ru ) до 30 січня 2010р. включно.
- розмір світлин мінімум 500 пікселів по більшій стороні, максимум - 1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб. Або посилання на фото, яке розміщене на http://www.radikal.ru/ (копіюєте код з 10-ї стрічки, і вставляєте його в лист)

на фото має бути чітке зображення конкурсної роботи (бажаними є загальний вигляд виробу і крупний план), і не повинно мати жодного авторського підпису - максимальнга кількість світлин одного виробу (предмету) - 2 штуки.
- конкурсні роботи не повинні фігурувати в жодному іншому конкурсі або форумі та в мережі
Форма супроводжувального листа:
- тема листа: конкурс - в листі: - назва номінації- короткий опис роботи ( назву роботи, її розмір, опис застосованих технік виконання та перелік використаних матеріалів) - приєднане фото (або посилання на це фото) - нік на форумі
Переможці конкурсу будуть визначені шляхом голосування.
Увага! Листи без теми розглядатись не будуть! Кількість робіт від одного учасника − необмежена.
Роботи надсилати за адресою vyshyvka@rambler.ru



Загальні правила:


Як взяти участь в конкурсі?
- надіслати роботу в приват чи на електронку організатора конкурса
- впевнитись, що роботу прийнято (відповідь від організатора конкурса або ваш нік в списку конкурсантів в цій темі)

Правила подачі робіт:
- єдине обмеження в конкурсі - не менше 10-ти дописів у форумі. Кількість робіт-учасниць - необмежена (або на розсуд організатора, домовляйтесь)
- оригінальність роботи (не має бути представлена в веб-щоденниках, інших форумах тощо)
-не варто показувати фотографії конкурсних-подарованих робіт на форумі.
- розмір кожної фотографії не більше 500 кб, 1000 х 1000 пікселів.
- відсутність авторських підписів на фотографіях (конкурси анонімні! Імена оголошуватимуться після закінчення голосування)
- ваш лист повинен виглядати так: тема *Вишиванка: конкурс "такий-то". Нікнейм* Не ускладнюйте життя організаторам конкурса. Листи без теми не розгялдатимуться. Без образ! wink
+ в листі вкладенням від 1-2 фото кожного виробу (макс. 500 кб, 1000 х 1000 пікселів.) + короткий опис з чого , на чому, для чого/кого.
+ ваш нікнейм

Голосування і нагородження:
- Ви повинні самостійно слідкувати за станом голосування. За результатами голосування переможець має надіслати організатору певного конкурса свою домашню поштову адресу (індекс і прізвище не забувайте) для подальшого отримання приза wink

дописуйте в наступних повідомленнях, що бажаєте, тема буде активно чиститись, повідомлення, що дублюватимуться, будуть тертись, щоб не засмічувати тему (тому прошу не ображатись, все - для зручності читання теми). З якого числа по яке будемо приймати роботи?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2010-01-16, 11:18 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-09, 12:56 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
в цьому повідомленні будуть з"являтись заявлені призи.
Відомо, що дехто з форумчанок зголошувався взяти участь в створенні призового фонду.
Повідомлення постійно редагуватиметься. Пишіть мені в приват або в тему дописуйте. Дякую.

Призи за перемогу в конкурсі
2. "вишивка на Різдво"
1. 4 мотки муліне пурпурового кольору (по 8 м)
2. вітальна текстильна авторська листівка від Bullst



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2009-11-21, 2:36 PM
 
ОлькаДата: Середа, 2009-11-11, 1:04 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
попробую правильно сформулировать свой вопрос))

к примеру, я хочу участвовать в конкурсе со своей открыткой. могу ли я эту открытку отправить кому-либо из наших форумчан до подведения итогов конкурса (до старта самого конкурса)? просто хочется поздравить народ до нового года, а голосование по конкурсам будет только в следующем году))))

 
BulletДата: Середа, 2009-11-11, 1:54 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Олька, я стикнулась з цим же питанням. Але поки що не можу дати на нього відповідь. Бо ж я теж хотіла би привітати , при чому - досить велику аудиторію.
З іншого боку, голосувати будуть не лише самі активні форумчанки, а і багато гостей. Вони ж не знатимуть твого чи мого імені (чи авторства листівки чи іншого новоорічного дарунка)....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-11-11, 3:12 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, Олька, я теж хочу привітати досить велику аудиторію наших форумчанок.... і хочу ці ж роботи відправити на конкурс sad може якось погодимо це питання? Я за те щоб дозволити виставляти на конкурс подарункові роботи!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Середа, 2009-11-11, 3:28 PM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Давайте дозволимо smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Середа, 2009-11-11, 3:30 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Можно договориься не хвастаться своими подарочками до подведения итогов конкурса. Думаю, многие будут дарить конкурсные работы в рамках рождественской почты счастья, поэтому там тоже нужно разместить подобную просьбу.
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-11-11, 3:37 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, ура! це додатковий стимул!
Quote (Олька)
Можно договориься не хвастаться своими подарочками до подведения итогов конкурса.

гарна ідея.... але тоді треба попереджати тих кому відправляємо sad а це не дуже гарно... може хвастульки влаштуємо після оголошення результатів конкурсу? але як можна втриматися і не похвалитися?! ах....



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
VikahoДата: Середа, 2009-11-11, 5:43 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Олька, погоджуюся!
не варто показувати фотографії конкурсних-подарованих робіт на форумі.
можна написати про цю вимогу в темі про пошту щастя, адже нас тут, може, не всі прочитають...
 
ОлькаДата: Середа, 2009-11-11, 6:27 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Світланка, думаю, отправителя можно будет поблагодалить в личном сообщении. а вот чтобы похвастаться, придётся ждать завершение конкурса. думаю, так будет объективнее...
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-11-11, 6:40 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Олька, тоді давайте зробимо це обов"язковою умовою для всіх, щоб без образ smile


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Середа, 2009-11-11, 11:31 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (savvang)
можна зробити з 10 по 30 грудня прийом робіт і скоротити строки голосування наприклад до 10 або 15 січня...

Quote (shtynka)
Але можна влаштувати прийом робіт (!наприклад) з 01 по 20 грудня, а голосування провести з 20 по 30 грудня... Або вносьте пропозиції?

кожній з вас надано можливість проявити себе, працювати автономно, поза думкою про облаштування конкурси від інших осіб.
Я розумію, що багато хто зараз образиться. Але мовчати вже не можу. Я за останні кілька днів стосовно конкурсів СТІЛЬКИ приватних листів отримала, що тепер не розумію, чим я полегшила собі життя, коли ви взяли на себе частину роботи по організації конкурсів... : (((

В перше повідомлення внесла зміни, про які ви просили.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2009-11-12, 9:33 AM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Я розумію, що багато хто зараз образиться.

Жодних образ... Все зрозуміли!

Quote (Bullet)
тепер не розумію, чим я полегшила собі життя, коли ви взяли на себе частину роботи по організації конкурсів... : (((

думаю, це ще проявиться із початком прийому конкурсних робіт wink А ми тим часом вже маємо певний досвід на майбутнє smile

Quote (Bullet)
кожній з вас надано можливість проявити себе, працювати автономно, поза думкою про облаштування конкурси від інших осіб

Насправді вся ця розмова завелась, бо Олька поставила питання, не байдуже багатьом потенційним учасникам, тому і почались розмови...
Доречі, щодо хизування подарунками - ще є варіант, щоб можна було публікувати фото у нас на форумі, але не розголошувати авторство роботи. Звісно, що подяки всі в приват...


Моя майстерня
 
ОлькаДата: Четвер, 2009-11-12, 10:56 AM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Quote (shtynka)
можна було публікувати фото у нас на форумі, але не розголошувати авторство роботи

поддерживаю
 
BulletДата: Четвер, 2009-11-12, 3:01 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
дівчата, все гаразд!!! smile

То я дозволила собі емоції після отримання 25-го приватного листа з запитами про організацію конкурсів )))))) ВСЕ НОРМАЛЬНО smile І навіть добре:) Насправді, \дякую вам за допомогу. У мене нині багато справ (ще 1 "Щедрий Миколай" на носі, треба шити, шити, шити), і я останнім часом дуже багато (як для мене) вишиваю - часу обмаль)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-11-21, 2:28 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Увага, додано ще один новорічний конкурс!
5. "Символ року"
організатор savvang

. Символ 2010 року. – ТИГР!!!, рік білого/жовтого тигра, стихія року – метал. Це рік видатних особистостей і битви найсильніших людських амбіцій, рік досягнень і випробувань на міцність усього життя. Чекаю на Ваших милих і амбітних пухнастиків!
Техніка, розмір, тематика - не мають значення! В конкурсі приймають участь УСІ ВИДИ РУКОДІЛЛЯ: шиття, ткацтво, вишивка, пплетення, декупаж, декоративний розпис, соломка тощо.

Строки: прийом робіт з 10 грудня до 30 січня 2010р. включно.
Роботи надсилати за адресою vyshyvka@rambler.ru
Увага! Листи без теми розглядатись не будуть!
Фантазії і натхнення до роботи!
Вимоги до конкурсних робіт:Роботи мають бути виконані: в період з 1 листопада по 30 січня.
- приймаються рукодільні речі, створені у вказаних часових межах.
- конкурсні роботи не повинні фігурувати в жодному іншому конкурсі або форумі в мережі - техніка, розмір - не мають значення! В конкурсі приймають участь УСІ ВИДИ РУКОДІЛЛЯ: шиття, ткацтво, вишивка, пплетення, декупаж, декоративний розпис тощо.
Вимоги до робіт: - фото мають бути надісланими координатору конкурса (savvang , e-mail: vyshyvka@rambler.ru ) до 30 січня 2010р. включно.
- розмір світлин мінімум 500 пікселів по більшій стороні, максимум - 1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб. Або посилання на фото, яке розміщене на http://www.radikal.ru/ (копіюєте код з 10-ї стрічки, і вставляєте його в лист)

на фото має бути чітке зображення конкурсної роботи (бажаними є загальний вигляд виробу і крупний план), і не повинно мати жодного авторського підпису - максимальнга кількість світлин одного виробу (предмету) - 2 штуки.
- конкурсні роботи не повинні фігурувати в жодному іншому конкурсі або форумі та в мережі
Форма супроводжувального листа:
- тема листа: конкурс - в листі: - назва номінації- короткий опис роботи ( назву роботи, її розмір, опис застосованих технік виконання та перелік використаних матеріалів) - приєднане фото (або посилання на це фото) - нік на форумі
Переможці конкурсу будуть визначені шляхом голосування.
Увага! Листи без теми розглядатись не будуть! Кількість робіт від одного учасника − необмежена.
Роботи надсилати за адресою vyshyvka@rambler.ru



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-24, 1:42 PM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline

Переможець конкурсу №2. "вишивка на Різдво" також отримає один з представлених на фото конвертів для зберігання і носіння рукоділля. М"який, підбитий синтепоном, конверт з застібкою на гудзик.

Прикріплення: 5360457.jpg (129.2 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2009-11-24, 2:53 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Переможець конкурсу №2. "вишивка на Різдво" також отримає один з представлених на фото конвертів для зберігання і носіння рукоділля. М"який, підбитий синтепоном, конверт з застібкою на гудзик.

ну хоч плач!!!! і як можна встигнути ще й на цей конкурс sad та ще й найкраще вишити... подарунок просто супер!!!! страшенно хочу собі таке! все! Відкладаю другі справи і "в бой"



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
shtynkaДата: Вівторок, 2009-11-24, 3:00 PM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
М"який, підбитий синтепоном, конверт з застібкою на гудзик.

Ох, я облизуюсь... Треба і собі братись до роботи )))


Моя майстерня
 
ОлькаДата: Вівторок, 2009-11-24, 3:01 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Світланка, как я тебя понимаю! тоже хочется поучаствовать во всех конкурсах (тем более такие подарки!!!), и в рождественской почте счастья... я уже вышиваю утром до работы вместо завтрака, на работе вместо обеда, и вечером за ужином))) остаётся приноровиться и вышивать в автобусе)))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Збір робіт на новорічні конкурси-2009
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.