| | Вхід у форум

Субота, 2024-05-18, 12:09 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс сорочок
Конкурс сорочок
TanaДата: Неділя, 2010-04-04, 7:20 PM | Повідомлення # 101
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, як показує досвід конкурсів, не завжди найвищу оцінку отримують найбільш професійні роботи, але завжди найбільш душевні .Так що, Лізо, шанси високі в нас всіх)))Хто вкладе більше душі wink

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
bulbashka_aeroДата: Неділя, 2010-04-04, 10:52 PM | Повідомлення # 102
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Bullet, навряд варто так перейматися)) Як на мене, професійні вишивки, попри свою красу, не завжди викликають такі приємні почуття, як простіші, але емоційніші роботи початківців.
Та й цікаво буде спостерігати за змаганням між "професіоналами і непрофесіоналами" biggrin
 
veronikaДата: Четвер, 2010-04-08, 0:13 AM | Повідомлення # 103
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Bullet, я не змагаюсь з Вами, я просто хочу поучаствувати в конкурсі, а от до Пансіонаріі мені далеко, то буде цікаво biggrin . Це типу своєрідна гра, хтось в одному спец, хтось в другому.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
TanaДата: Середа, 2010-04-14, 9:59 AM | Повідомлення # 104
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Привідкрию завісу призового фонду:
-- схеми для вишивки сорочок

-- марки з традиційними головними уборами

-- раритетне видання

і це ще не все. Бажаю учасникам натхнення й невтомного шиття-вишиття!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-04-14, 12:37 PM | Повідомлення # 105
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, призи- надзвичайні! Я завжди була жадібна до книжок! Думаю переможець конкурсу буде задоволений! Багато учасників нашому крнкурсу!Перемог! А також нових конкурсів! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Середа, 2010-04-14, 1:10 PM | Повідомлення # 106
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
На сьогодні учасників 12, але є майстрині, які представили по 4 роботи і більше. Ось так.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2010-04-14, 8:48 PM | Повідомлення # 107
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Є пропозиція якось виокремити професійних вишивальниць. Якщо професіонали не зізнаються в своїй високій майстерності, то пропоную окремо оцінювати сорочки тих вишивальщиць, що а) вишивають на продаж, б) вишивають більше * років (я не знаю, який терімн має бути). Але я розумію, що це не дуже чесно: змагатись особисто мені з Веронікою. Бо це буде реально моя ПЕРША сорочка. Я теж не зі зла, абсолютно. І не заради приза. А заради конкурсного запалу

Прошу максимально об"єктивно поставитись до цього мого повідомлення. Воно грунтується на приватних повідомленнях до мене кількох форумчанок-початківців. Писати від їх імені я не маю права (бо вони тут, в ефірі, чомусь про це мовчать))). Але їх острахи частково є і в мене smile Тому я озвучила не лише мою думку. Не треба кидатись мене так запально втішати : ))) Нічого, що я вишиваю неякісно. Зато я малюю добре:) (с)

А тепер не про жарти: я вже виділила шмат тканини на нове починання (я мегамайстер хронічних починань)))). Справа зрушилось. + Довишиваю те, що вже розпочала. Дуже мене припресували коловороти, що навалились одночасно (в один день отримала 3 чи 4 штуки і.. злякалась))))). Тепер все в нормі, шиємо:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
algoДата: П`ятниця, 2010-04-16, 2:53 PM | Повідомлення # 108
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Добре, що збільшили термін, а то я явно не встигала!!мені ще трошки!!

Хом"як це не просто м"яке хутро, а й 10-20 Гб різних схем!
Якщо руки золоті, то не важливо звідки вони ростуть.
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-04-16, 4:30 PM | Повідомлення # 109
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
На мою думку Bullet, дійсно добре було би якось відділити початківців від професіоналів.Щоб не вбити остаточно бажання і прагнення вишивати у початківців.Адже вони роблять тільки перші несміливі кроки у вишиванні,нерідко методом проб і помилок.Але,як це правильно зробити наші модератори мусять усе продумати.Я особисто навіть не уявляю як! І навіть якщо це буде перша сорочечка,якось заохотити заохочувальним призом(вибачте за тавтологію)!!!
Прошу з розумінням поставитись до мого повідомлення, бо переживаю найперш за все про тих,хто починає вишивати,хто вчиться і бажає дальше вчитися.Зараз дуже мало,особливо молодих людей,котрі вишивають і наше з вами завдання допомогти,навчити і заохотити до вишивальної справи. Це моя особиста думка! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-16, 4:46 PM | Повідомлення # 110
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, для всіх учасників передбачені подарунки і відзнаки, бо конкурс великий, довгий, задумувався давно і відповідно відповідально. Я все зважувала; повірте, ніхто обділеним не залишиться (хоча важко почуватися погано, коли є на руках вишиванка, створена власноруч, тим більше, перша(!)). Максимально спростила умови, розширюю номінації, але більше, ніж зараз є, змін не вводитиму. Повторююсь, голосування -- річ непередбачувана, часом виграють далеко непрофесійні, але милі і щиросердно зроблені речі. Так що надсилайте роботи...

Стосовно дитячих вишиванок: крім льоль, вочевидь, виокремлю, хлопчачі і дівчачі сорочечки (неможливо об'єднати, вони такі різні), якщо кожна з них буде представлена кількома претендентами.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2010-04-16, 4:51 PM | Повідомлення # 111
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, ,дякую за розуміння, а також за те,що розставила всі крапки над і. Ми двсі дуже вдячні тобі за те,що ти все це продумала,зробила, робиш і в майбутньому надіємося буде для нас усіх робити! Ще раз ДЯКУЮ!!!! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-04-16, 11:03 PM | Повідомлення # 112
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, від себе дякую тобі за те, що знаходиш час і на організацію конкурса:) Сашуні - мої вишивальні вітання wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2010-04-17, 8:42 AM | Повідомлення # 113
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прошу, дівчатонька! Також хочу дошити сорочечку доні))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
veronikaДата: Субота, 2010-04-17, 8:46 PM | Повідомлення # 114
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Дівчатка, ми тут друзі, а не конкуренти, тому теж сподіваюсь, що все пройде гарно, треба навпаки заохочувати початківців у вишиванні таких речей як сорочка, тому підримуємую Вас і бажаю перемоги. Як на мене головне мені участь, а вона-перемога biggrin то не суттєво, просто цікаво і за компанію(за компанію жид повісився, так кажуть в народі). Призи чудові, люблю книги і журнали маю того добра купу і ще купую, купую. Чоловік каже ти стільки накачала з нету, що жах і ще купуєш surprised . Кажу вони мені як діти, переглядаю, перекладаю, а компютер поламається чи ще щось пиши пропало. Всім легкого та цікавого вишивання та перемоги. Кому потрібно поради звертайтесь чим можу поможу.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
TanaДата: Четвер, 2010-04-22, 12:45 PM | Повідомлення # 115
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
На сьогодні зареєстровано 27 учасників, сподіваюсь, в останній місяць ця цифра значно збільшиться.
Помітила тут і за іншими темами форуму, що ми вишиваваємо для всіх (для рідних і близьких, на замовлення, дітям -- т освяте), але не для себе (жіночих вишиванок небагато). Тому вже є ідея для конкурсу наступного року. Але поки що готуємось на поточний.
Бажаю всім посидючості у вишиванні сорочок, які є найхарактернішою ознакою і прикрасою нашого народу!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-04-22, 1:06 PM | Повідомлення # 116
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Tana, ти права 100%.Я маю сорочку,ще моєї мами, адля неї вишила сорочку ще іїї хресна мама.Ії вже 82роки.Руки не доходять... sad

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-04-23, 3:01 AM | Повідомлення # 117
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, не переймайся. Де межа між професійним і непрофесійним? Ти он шиєш так гарно, що дай боже кожній з нас. А я, приміром, по купованих, готових сорочках вишиваю. Твій виріб, якщо представиш на конкурс, може не саме вишивкою "взяти", а й кроєм, і пошиттям. Я впевнена, у тебе чудова річ вийде!
 
veronikaДата: Субота, 2010-04-24, 0:30 AM | Повідомлення # 118
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Я теж немаю собі сорочки, зараз мама в черзі, а потім аж я може. Отаке буває biggrin

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-04-24, 0:41 AM | Повідомлення # 119
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
І я не маю сорочки вишитої. Охоче підтримала б!
Quote (Tana)
вже є ідея для конкурсу наступного року
 
ЦветанаДата: Неділя, 2010-04-25, 5:15 PM | Повідомлення # 120
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Tana)
Можливо, виділимо окрему категорію для "Вишиванок дитячих".

Quote (Tana)
Стосовно дитячих вишиванок: крім льоль, вочевидь, виокремлю, хлопчачі і дівчачі сорочечки (неможливо об'єднати, вони такі різні), якщо кожна з них буде представлена кількома претендентами.

Tana, набралось уже несколько участников в этой номинации?
Поторопиться с заканчиванием детской вышиваночки?


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Архів конкурсів » Конкурс сорочок
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.