| | Вхід у форум

Неділя, 2024-04-28, 1:35 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події та заходи ВГО "СПАС" (Спортивні події, громадська діяльність об"єднання)
Події та заходи ВГО "СПАС"
abilanДата: Понеділок, 2009-10-12, 2:37 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
7. Тепер різні обличчя.
Справа наліво наші кум з кумою і їх дитинча, далі козак з Росії, Олександр Притула (Президент ВГО "Спас") і я з донькою. Звісно, поряд з моїми красунями :D. Дітям на землю порозкладали все для малювання і дозволи ВСЕ! Це моя Дашуля малює biggrin

Далі запорізькі Роксолани і дві чудові веселі жіночки biggrin

Далі заслужений артист України Олег Григор"єв (наївся куліша biggrin ). Генерал-Хорунжий Кошовий атаман Луцького куріню Павло Якимчук не може відмовити запорізьким жінкам (медовуха із ложки та вареничек biggrin ). Ну і "Козаки слідкують за порядком" (який погляд!!! Чи можна хвилюватися, коли такі хлопці охороняють нас wink )


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.


Повідомлення відредагував abilan - Понеділок, 2009-10-12, 2:55 PM
 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-10-12, 3:30 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Класні фото, не дарма бігала з апаратом!
Шкода, що не зустрілися. Я теж побачила кілька знайомих облич, друзі (з якими приїхала) мене постійно губили серед людей )))
Настрій заходу дуже святковий, мені сподобалось. Останній раз я таке відчувала на Хортиці підчас проводів нашої Чайки на великі води...
І кожного разу в такі дні лаю себе, що в мене досі нема вишиванки!
Сподіваюсь, до наступного сезону вона таки з"явиться...


Моя майстерня
 
kalynaДата: Середа, 2009-10-14, 10:53 PM | Повідомлення # 23
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Дівчата! Молодці, що все сфотографували. Нажаль, мені не вдалося це побачити, але я маю таке відчуття, що була там. Дякую!

 
монахДата: Четвер, 2009-10-15, 7:36 PM | Повідомлення # 24
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
shtynka дякую, на крайній вашій фотографії э навіть я - підходжу до своїх хлопців.
Під час змагань дійсно проходила виставка народних майстрів. Підходив, дивився мотанки вживу - чудові. Мені навіть сказали, що вони мають сакральний смисл, але пояснити який не змогли. Потім, під час відкриття фестивалю бачив як проводиться майстер-клас по мотанках, але не хотів відволікати abilan. Та й не до того було - потрібно було готувати хлопців до виступів. Ми люди не творчі, нам дай морду набити biggrin . Щодо кулішу - дійсно не вистачило sad - моя дітвора навіть не скуштувала. А ось на першому фестивалі у 97 році - всім вистачило. А на другому - навіть барана зарізали і шашлик зробили і всі бажаючі мали можливість скоштувати після лави.
Не знаю як вам, дівчата, але мені з усього найбільше сподобалася лава - ото ми поштовхалися biggrin . Правда, малувато народу було в лаві - лише 100 чоловік (для порівняння у 2006 - 160). І це при тому, що очікувалося до 2 сотень. А ще запорожці молодці - гарну показуху зробили із джигітуванням. Хоча, зрештою, кожен на цьому фестивалі зміг отримати щось своє.
Так чи інакше - враження залишилися гарні. Жалко лише, що потрібно було їхати і ми не отримали дубочки на посадку в Рівному. Та Притула обіцяв передати.


Спочатку було слово
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-10-16, 9:56 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (монах)
Не знаю як вам, дівчата, але мені з усього найбільше сподобалася лава - ото ми поштовхалися

Я найбільше шкодую, що не встигли на це видовище! Вже не перший рік чую про це, але ніяк не побачу вживу. Я думаю, що ми чули це дійство, поки спускались від музею.
Quote (монах)
Правда, малувато народу було в лаві - лише 100 чоловік (для порівняння у 2006 - 160).

Будемо сподіватись, наступного року буде таки 200 чоловік, а я приїду на святкові заходи від самого початку!


Моя майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-10-16, 12:08 PM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (монах)
Не знаю як вам, дівчата, але мені з усього найбільше сподобалася лава - ото ми поштовхалися .

smile Хлопчики найбільше люблять як не побитись, то поштовхатись : )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-10-26, 1:26 PM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Іще фотографії від мого друга, професійний підхід:
http://photo.i.ua/user/279567/145216/
Варто подивитись!


Моя майстерня
 
TanaДата: Понеділок, 2009-10-26, 5:07 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую, дуже промовисті фото!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
abilanДата: П`ятниця, 2009-11-13, 12:54 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Quote (монах)
Не знаю як вам, дівчата, але мені з усього найбільше сподобалася лава

Емоції неможливо передати словами, фото, відео. Треба бачити. Чути, як людські тіла зіштовхуються... Ц щось!!!

Додано (2009-11-13, 12:54 Pm)
---------------------------------------------
14 жовтня 2009 року ВГО "Спас" провело акцію біля нашої реліквії Запорізького дубу. Висаджені нащадки того самого дубу, які вирощувались з жолудів нажаль помираючього дерева. Пам"ятаю його з дитинства зеленим з величезною кроною, до нього приїздили весілля, екскурсії і просто люди. Набратись сили, мудрості, могутності та уклонитись його величності.

Невеличкий фотозвіт.

1. Майже без коментарів. Це те, що залишилось від 700-річної реліквії. За останні років 20(якщо не 10!) оце з ним і сталося. Чи то грунтові води, чи то "екологічні знущання" під гаслом "спасіння дубу" (його чимось обмазували, цементували все навколо, знімали той цемент,...), чи то ще щось, але, як бачите.

Це остання жива гілка...

2. Була така гра у козаків. smile Діти готуються до виступу.

3. Виступ дитячього театру.

4. Не так давно біля дубу построїли церкву. Це щоб прижилися і росли.

5. Дуже цікаві моменти. Така черга за лопатою буля біля кожного з 8-ми дубків. Діти майже сперечались. Приходилось регулювати "кожен кидає по три лопати. 3, а не чотири, всі ж хочуть". Діти працювали з дошею і ЧЕСНО!!! Доречі, дорослі теж.

6. Ну і куліш від "Спасу" для всіх, хто приєднався до акції!

7. Президентська родина biggrin Притули (Олександр, Ніла і Машуня). Машуня народилась в той самий день, коли спас, як бойове мистецтво, був офіційно признаний в Україні видом спорту. Отакий дарунок. biggrin


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.


Повідомлення відредагував abilan - П`ятниця, 2009-11-13, 12:56 PM
 
BulletДата: Субота, 2009-11-14, 1:06 AM | Повідомлення # 30
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
abilan, дякую за фотозвіт! Цікаво, скільки часу піде на ріст нових дубочків?

І цікаво, що то за гра у малих козаченят?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
монахДата: Понеділок, 2009-12-07, 11:45 AM | Повідомлення # 31
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 23
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Дівчинка націй фотографії http://radikal.ru/F/i054.radikal.ru/0911/66/2bf3988ef83b.jpg.html у 4-му році на фесті на показовому виступі за сценарієм вилазила з лантушка і лупцювала хлопців. Така кумедна була... А зараз така уже велика. У них тренером Жаклін Борисівна з чоловіком. Дуже цікаві діти. Це клуб "Спас-Яр" - постійно суперничають зі "Спас-Сокіл" (тренер Олег Лукомський). Це просто потрібно бачити як вони на будь-яких заходах вовтузяться, воюють між собою. Гарні дітки.

Спочатку було слово
 
BulletДата: Понеділок, 2009-12-07, 4:23 PM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (монах)
Це просто потрібно бачити як вони на будь-яких заходах вовтузяться, воюють між собою. Гарні дітки.

привіт, Віктор smile То показуй нам, тим, хто не має змоги їздити на виступи.. ми дивитимемось і радітимемо в інтернеті smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2010-02-12, 12:42 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
У Дніпропетровську пройде VІІІ Міжнародний фестиваль національних бойових мистецтв «Дніпровські пороги»

19-21 лютого у Дніпропетровську пройде VІІІ Міжнародний фестиваль національних бойових мистецтв та історичної спадщини українського народу «Дніпровські пороги». Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили організатори заходу.
За інформацією організаторів, учасниками фестивалю стануть команди з Києва, Запоріжжя, Рівного, Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Павлограда, Нікополя, Донецька, Одеси, Гуляйполя, Полтави, Львова, Тернополя, а також представники АР Крим, Російської Федерації, Молдови та Білорусі.
До участі запрошені представники різних шкіл та напрямків українських національних бойових мистецтв, споріднених бойових мистецтв та напрямків, творчі колективи, окремі виконавці, майстри народної творчості, козацькі та Звичаєві громади.
У програмі — відкрита першість України з рукопашу «Спас» на честь річниці виведення військ з Афганістану, І-й етап Кубку України з орієнтал-спорту, матчева зустріч збірної Всеукраїнської федерації «Спас» з кращими представниками інших бойових мистецтв, шоу-програма з показовими виступами представників бойових мистецтв України, споріднених бойових мистецтв світу та творчих колективів, відвідування зали козацької слави Дніпропетровського історичного музею ім. Яворницького, виставка майстрів народної творчості.
Урочисте відкриття фестивалю — 20 лютого о 17.00
Місце проведення — СК «Шинник». Вхід вільний.
Дніпровські пороги» з кожним роком розширюють свої географічні межі. Щорічно цей захід збирає аудиторію понад 2000 глядачів.
Організатори: ВГО Всеукраїнська федерація «Спас», Обласна федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас», Дніпропетровська регіональна зразкова школа національного бойового мистецтва «Спас-Штурм» та Дитячо-юнацький центр «Штурм».

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » Події та заходи ВГО "СПАС" (Спортивні події, громадська діяльність об"єднання)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.