| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 10:27 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » День вишивальниці та ткалі у Пирогові(2009) (13 та 14 червня)
День вишивальниці та ткалі у Пирогові(2009)
ulyafareДата: Понеділок, 2009-06-15, 2:14 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
На жаль, мені теж не виходило побувати на святі... Ось знайшла коротеньке відео в Інтернеті про Свято ткаль і вишивальниць у Пирогові, може, когось зацікавить: http://play.ukr.net/videos/show/key/9d0ef5ba6c1e7acf3ec29f8eaecf3bbc/
І на додачу ще одне відео про чоловіка, що вишиває: http://play.ukr.net/videos/show/key/59b4e2f39205387f52420d47895fb1ec/


Повідомлення відредагував ulyafare - Понеділок, 2009-06-15, 2:18 PM
 
VikahoДата: Понеділок, 2009-06-15, 4:48 PM | Повідомлення # 42
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
ulyafare, цікаві сюжети smile

"Я телевізор не дивлюся - я його слухаю" - оце от знайомий момент smile

 
TanaДата: Понеділок, 2009-06-15, 8:56 PM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую ще раз всім, хто прийшов поспілкуватися, і не розкиснув під дощем.
Людей на другий день було набагато більше, ніж в перший, ярмарок видався набагато кращий, ніж на День Києва на Узвозі, наприклад.
Виправлю пані адмінстратора, автор писанок, тістопластики-писанок Тетяна Строженко, надзвичайно мила людина і майстер -- золоті руки. Сподіваюсь, побачимось на Країні Мрій.

Олександра Пренко зібрала навколо своїх ляльок багато людей, активна, красива, добра жінка і досвідчена ярмаркиня, якщо так можна сказати)))

Тетяна Камінська,маркетолог і майстер по акриловому розпису, теж сподіваюсь на довготривале знайомство і співпрацю.

Тетяна Протчева. Вишита мапа України , презентована у Фонді культури -- її задум і її рук діло)))

Вже знайомі обличчя з Олександром Босим. Семінар він проводив по Міфологічній символіці на рушниках Центральної України ХІХ- ХХ ст.

Буковинська сорочка на незнайомці. Класнючі обидві, чи не так?!

Пирогівське поле недільного ранку

Це я в кептарику. І мій чоловік після дощу стенд із закладинами і чохлами вивісив на собі.

Багато було людей, з усіма важко було поспілкуватися досхочу, не те що витягати фотоаппарат і робити знімки. Тому раджу всім зацікавленим особам долучатися до нашої спільноти наступного разу.
Розказувати можна багато. Питайте, що цікаво, конкретніше. smile


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ulyafareДата: Вівторок, 2009-06-16, 2:29 AM | Повідомлення # 44
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Tana, дякую за репортаж. Фотографії дуже живі й природні, справді відчуваєш ту атмосферу. Від відеосюжетів в мене такого не було враження... От і динамічна картинка проти фото. Рада, що гарно поярмаркували. У кептарику Тобі дуже гарно, а український стрій який ! smile
 
TanaДата: Вівторок, 2009-06-16, 8:37 AM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую, ulyafare, сподіваюсь, всі ми будемо красунечками на Країну Мрій -- у національному вбранні всі такі гарні!
На той кептарик, нажаль, не наярмаркувала. Але однозначно сподобався. І теплий, як пд тином стояти. Яскравий, і до всього пасує.
І наступного разу в Пирогово підемо разом, домовились?
Що до твоєї тематики бісерних прикрас. То був помічений лише один стіл з силянками поодинокими, і в кількох місцях гердани. Тобі є простір для роботи. smile

А Ви бачили сумчатий виріб smile з вишитою вставкою від Bulet? Вишивальний етап Лізиних торбин!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2009-06-16, 10:28 AM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Tana)
сподіваюсь, всі ми будемо красунечками на Країну Мрій -- у національному вбранні всі такі гарні!

cry а я ще й досі не вишила собі нічого... тільки чоловікові сорочку вишиваю... але то таке довге діло і до КМ я не встигну sad
приймете без вишиванки?

Quote (Tana)
А Ви бачили сумчатий виріб з вишитою вставкою від Bulet? Вишивальний етап Лізиних торбин!

Нарешті!!!! а де можна побачити?



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
ulyafareДата: Вівторок, 2009-06-16, 3:43 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Tana, Може, бісерного було мало, бо це День все-таки вишивальниць і ткаль... Вишивка бісером пречудова, її було багато? Буковинська сорочка, яку Ти показала, мені надзвичайно сподобалась. Так хотілося б наживо помацати. smile
І дякую за запрошення, я обов'язково приєднаюсь наступного разу в Пирогово!
Сумчатий виріб Bulet з вишивкою мусить бути шедевром, тільки також ніде не змогла його розгледіти. sad
 
BulletДата: Середа, 2009-06-17, 1:10 PM | Повідомлення # 48
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafare, та яке там ))) Я ж не вишивальщиця, а кравчиня : ))) То прості кубики різнокольорові і всьо : ))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » День вишивальниці та ткалі у Пирогові(2009) (13 та 14 червня)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.