| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 7:34 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka, soncevuda  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Гра-обмін "Візерунки мого краю" (Обговорюємо, зголошуємось, вишиваємо, надсилаємо...)
Гра-обмін "Візерунки мого краю"
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2014-02-14, 3:17 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Аби краще вивчити узори рідного краю, а також поділитись набутими знаннями з іншими форумчанами, започатковуємо цей предметний обмін.
Ідея - обмінятись вишитими невеликими рушничками (серветками, іншими вишитими речами, давайте обговоримо) з регіональними візерунками.
У кого ще які пропозиції, побажання , ідеї?
Прошу зголошуватись на гру й висловлювати пропозиції.
Терміни, певно, визначимо не стислі, аби кожен міг втигнути реалізувати ідею й надіслати посилку

Список гравців:

1.Tana (Київська область, Києво-Святошинський район, етнографічно Київське Полісся) (ОТРИМАЛА, ВІДПРАВИЛА)
2. Bullet (Фастів, Київщина, межа Полісся та Поділля) (ОТРИМАЛА, ВІДПРАВИЛА)
3. romantik (Вінницька область, Гайсинський р-н., Східне Поділля)(ВІДПРАВИЛА)
4. cherry  (Львівщина, Дрогобиччина) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
5. ТМК (Дніпропетровська область) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
6. Сестра Юлія (Дніпропетровська область) (ВІДПРАВИЛА)
7. romannah (Гуцульщина)
8. Alessia (Івано-Франківщина) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
9. Олька (Донбас) (ВІДПРАВИЛА, ОТРИМАЛА)
10. Оля (Львівщина) (ОТРИМАЛА)
11. Layrca (Суми)(ОТРИМАЛА)

Додатково про виворіт: всі полякались вивороту)). Хоча, я скажу, "народний варіант" - теж досить акуратний і логічний: основним кольором - усі стібки вертикальні, тільки допоміжний колір "плутається" між візерунком, та й то - скрізь однаково. Тому таке відчуття, що так і треба. Народний народним, але не джунглі і не "пухнастий килим" на споді

СТРОКИ - 30 вересня 2014 року


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2014-03-01, 8:46 PM
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2014-08-27, 10:28 PM | Повідомлення # 121
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Любі колеги, це повідомлення, щоб підняти тему. Заодно хочу поцікавитись: як справи з дослідженням візерунків краю і відшиттям сувенірних рушників?
Розподіляти пари для обміну? Все в силі?
Я чесно кажучи, цього літа була зайнята зовсім іншими, невишивальними справами. Але думається, цей обмін дуже важливий для нас усіх. Хай ці сувенірні рушнички поєднають різні регіони і нас, таких різних, зі своїми поглядами на політику й життя.

У приват мені також можна слати свої побажання щодо партнерів по обміну - можливо, хтось хоче надіслати свій рушничок у якийсь конкретний регіон, конкретній особі? не соромтесь. "Ланцюжок" тільки формується.

Нагадую: кінцевий термін обміну ми планували на кінець вересня. Звісно, питання відкрите. Можливо, ще трохи продовжимо строки?
 
BulletДата: Четвер, 2014-08-28, 0:08 AM | Повідомлення # 122
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Заодно хочу поцікавитись: як справи з дослыдженням візерунків краю і відшиттям сувенірних рушників?

дякую, що підняла питання, Юля! Я чесно зізнаюсь, що забула про цей обмін. Із-за подій в країна не диво, забудеш і як звати...

я підтягнусь в строках. Бо підготувала візерунок, але не виконала його ще...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LayrcaДата: Четвер, 2014-08-28, 8:16 AM | Повідомлення # 123
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Я також... дуже важко у наш час... на ваш розсуд.
 
ОлькаДата: Субота, 2014-08-30, 5:47 PM | Повідомлення # 124
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Сестра_Юлія, я б не відмовилась, якщо б мені дали адресу, кому надіслати рушничок. Можливо, найближчим часом будемо вимушені тікати з міста...
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2014-09-01, 1:13 AM | Повідомлення # 125
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
ШАНОВНІ УЧАСНИКИ! прошу надсилати мені в приват ваші адреси (можна, і телефони для зв"язку). Починаю формувати ланцюжок обміну
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2014-09-03, 2:20 AM | Повідомлення # 126
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Прошу адміна зробити нам банерок до цього обміну!
 
cherryДата: Середа, 2014-09-03, 9:42 AM | Повідомлення # 127
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Я вже половинку вишила. Хотіла зробити такий ніби вимпел, але якщо рушничок, то рушничок. треба прискоритись))) Всім удачі!
 
ТМКДата: Четвер, 2014-09-04, 1:47 PM | Повідомлення # 128
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
В мене серветка. Закінчую.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-09-12, 8:20 PM | Повідомлення # 129
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Прошу адміна зробити нам банерок до цього обміну!

Вибач, Юля, адмін пригальмував і вже до понеділка навряд чи зробить...

А я, дівчатонька, отримала свій рекомендований лист ЩОЙНО, буквально 5 хв назад (так пізно розносять, так..)

Не знаю, чи варто показувати зараз, але ж похвастати кортить....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2014-09-12, 8:25 PM | Повідомлення # 130
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ні.. не втрималась, показую:

Це рушничок від Ольки з Маріуполя (де ви зараз, Олечко...?...)

Ось аткий розкішний, двобічна штапівка - все, що я можу впізнати, інше - якась лічильна гладь, я не сильна в техніках. Рушничок неймовірно гарний, акуратний, випрасуваний і аж хрустить smile

Олечко, дякую smile Так приємно, а ще приємно дуже, що я перша. Хоча неприємно, коли розумію причину чому так рано вислали - з місць бойових дій фактично...

Оля, ДЯКУЮ!!!

Прикріплення: 4325634.jpg (67.3 Kb) · 0470781.jpg (82.6 Kb) · 7189303.jpg (79.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: П`ятниця, 2014-09-12, 8:40 PM | Повідомлення # 131
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Краса! Лізо, вітаю! Олю, браво!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2014-09-13, 0:12 AM | Повідомлення # 132
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet,Олю, яка краса! вітаю! Я думала, ми готуватимемо геть крихітні рушнички, а тут такий, справжній! яскраво, небанально!
Лізо, на щастя, на здоров"я! і авторові хай легенько гикнеться - і все буде якнайкраще в цей тривожний час. хай Бог береже
 
BulletДата: Субота, 2014-09-13, 2:05 AM | Повідомлення # 133
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Юля, цей рушничок формату Аз, тож він такий, який можна і на ікону (щоправда, у мене нема), а можна і як серветку, а можна і як декор приміщення... як завгодно! Кльова штука насправді.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Субота, 2014-09-13, 10:39 AM | Повідомлення # 134
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Лізо, я дуже рада, що рушничок сподобався. Вишивала з найкращими побажаннями, на одному диханні! Вибач, що навіть листівку не вклала, бо на пошті нічого до душі не знайшла. 

Отже, схему рушничка взяла з книги О. О. Гасюк, М. Г. Степан, "Художнє вишивання". Фото знайшла на нашому форумі, ось таке http://vyshyvanka.ucoz.ru/_fr/0/6037130.jpg , потім знайшла в інеті книгу та схему. Ця техніка вишивки мені незнайома, вишивала так вперше. Штапівкою вишивала і раніше, а як називається техніка, якою зірочки вішиті - не знаю. Вишивала на тканині фірми Цвайгарт, тканина кремова з рівномірним переплетенням ниток. Край обробляла за цим посиланням http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/12-402-4 повідомлення 68 від siesta, але цей шов робила не повністю, а наполовину. Рушничок мені самій дуже сподобався, напевне, тому я спершу надіслала його самій собі, а вже з другої спроби Лізі відправила)))

Цитата Bullet ()
Це рушничок від Ольки з Маріуполя (де ви зараз, Олечко...?...)
Лізо, ми вдома, в Маріуполі. Виїжджали на день до Урзуфу, але ж потім мир оголосили і ми повернулись, і ця ніч після оголошеного миру була такою... Молю Бога, щоб ці кляті олігархи домовились між собою і залишили нас у спокої. Вони ж не чують ці залпи "градів", їх діти сплять спокійно, чому ж я совю дитину повинна кутати у ковдру і нести до підвалу  angry Зараз у нас тихо, хочу, щоб так і залишалось надалі. Хочу жити у своєму рідному місті у своїй рідній країні  wink
 
BulletДата: Субота, 2014-09-13, 9:51 PM | Повідомлення # 135
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Олька ()
Лізо, я дуже рада, що рушничок сподобався. Вишивала з найкращими побажаннями, на одному диханні! Вибач, що навіть листівку не вклала, бо на пошті нічого до душі не знайшла. 

Отже, схему рушничка взяла з книги О. О. Гасюк, М. Г. Степан, "Художнє вишивання". Фото знайшла на нашому форумі, ось таке http://vyshyvanka.ucoz.ru/_fr/0/6037130.jpg , потім знайшла в інеті книгу та схему. Ця техніка вишивки мені незнайома, вишивала так вперше. Штапівкою вишивала і раніше, а як називається техніка, якою зірочки вішиті - не знаю. Вишивала на тканині фірми Цвайгарт, тканина кремова з рівномірним переплетенням ниток. Край обробляла за цим посиланням http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/12-402-4 повідомлення 68 від siesta, але цей шов робила не повністю, а наполовину. Рушничок мені самій дуже сподобався, напевне, тому я спершу надіслала його самій собі, а вже з другої спроби Лізі відправила)))

Ну як він міг не сподобатись?? Ходи в тему "Важлива форумівка вересня", там видно, як ми тішимось з твого рушничка, всі роздивлялись і всіх цікавила саме тканина і акуратність двобічна!

Цитата Олька ()
Лізо, ми вдома, в Маріуполі. Виїжджали на день до Урзуфу, але ж потім мир оголосили і ми повернулись, і ця ніч після оголошеного миру була такою... Молю Бога, щоб ці кляті олігархи домовились між собою і залишили нас у спокої. Вони ж не чують ці залпи "градів", їх діти сплять спокійно, чому ж я совю дитину повинна кутати у ковдру і нести до підвалу  Зараз у нас тихо, хочу, щоб так і залишалось надалі. Хочу жити у своєму рідному місті у своїй рідній країні 

Так і буде, скоро буде мир. Кожною позитивною думкою, кожною правильною щирою дією ми наближаємо його до наших домівок, до нашої країни.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LayrcaДата: Субота, 2014-09-13, 9:58 PM | Повідомлення # 136
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 27
Нагороди: 0
Репутація: 16
Статус: Offline
Олечко! Я від щирого серця бажаю вашому краю та усій Вкраїні миру! Щоб у вашій родині було завше багато люду! Щоб гомонів веселий, щасливий, дзвнікий дитячий сміх і всі можливі лиха обминала вас і нашу Ненечку стороною! Рушник - одне захоплення! Дякую за те, що подарували нам таку красу!: )
 
ОлькаДата: Субота, 2014-09-13, 10:17 PM | Повідомлення # 137
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Дякую, дівчата, захвалили  wink І за добрі побажання також дуже-дуже вдячна!

Цитата Bullet ()
і всіх цікавила саме тканина і акуратність двобічна!

Тканину давно купувала, мені теж сподобалась дуже, вишивати на ній - одне задоволення, все дуже рівненько виходить.  А рушники завжди намагаюсь робити акуратими з вивороту, особливо якщо хрестиком вишиваю.
 
ТМКДата: Четвер, 2014-09-18, 11:00 AM | Повідомлення # 138
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Моя серветка готова. Можу відправляти.Чи ми чекаємо термінів?

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2014-09-18, 1:11 PM | Повідомлення # 139
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
ТМК, та ні)))). Ми чекаємо, доки у мене буде вільна хвилинка повисилати всім адреси. Вибачайте, зараз ніколи. Ваечері ледь доповзаю до ліжка
 
ТМКДата: Четвер, 2014-09-18, 5:08 PM | Повідомлення # 140
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Добре, Юлечко. Робота зроблена, тож, як тільки, то й ... wink

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Предметні обміни » Гра-обмін "Візерунки мого краю" (Обговорюємо, зголошуємось, вишиваємо, надсилаємо...)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.