| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-17, 8:41 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-3: закладинки (плануємо та починаємо)
Пошта щастя-3: закладинки
BulletДата: Понеділок, 2009-10-12, 3:58 PM | Повідомлення # 101
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (abilan)
І до мене долетіла чудова закладка і мила приємність в додаток!!! От погляньте!

Сестра_Юлія, супер-закладинка smile

сумую за своїми закладинками.....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-10-12, 4:09 PM | Повідомлення # 102
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
сумую за своїми закладинками.....

Вони в надійних руках ))) Ми їх не ображаємо )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2009-10-12, 8:21 PM | Повідомлення # 103
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, та я не про то.. я про ті закладинки, що мались би мені прийти, і про ту, яку я вислала...


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2009-10-13, 2:56 PM | Повідомлення # 104
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
і про ту, яку я вислала...

А вона ще не долетіла?

Я кожного дня милуюсь твоєю "позаконкурсною" закладинкою. Все-таки китиці на ній - це ЩОСЬ...
ДЯКУЮ!


Моя майстерня
 
lakizkaДата: Вівторок, 2009-10-13, 5:37 PM | Повідомлення # 105
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Привiт, дiвчата. я ще не бiля свого компа, але тут надибала iнтернет клуб i не втрималась... Дуже рада, що моя робота дiйшла до Олi. Всiм дякую за похвалу redface redface Це ж моя перша закладка, але мене вона надихнула. Тепер маю ще одну вишити однiй подрузi У всi також надзвичайно гарнi закладочки.

Quote (shtynka)
А вона ще не долетіла?

shtynka, можу тебе заспокоiти - твоя закладинка вже дiйшла. я кожен день довбала чоловiка\. щоб вiн бiгав до скриньки. Коханий сказав, що закладинка гарна з дуже акуратною iзнанкою. ДЯКУЮ,ДЯКУЮ,ДЯКУЮ. Другий етап подяк буде як я ii побачу biggrin


 
ОлькаДата: Вівторок, 2009-10-13, 6:04 PM | Повідомлення # 106
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
lakizka, наконец-то ты объявилась! очень рады тебя слышать/видеть))) Ещё раз СПАСИБО!!!
 
BulletДата: Середа, 2009-10-14, 2:47 PM | Повідомлення # 107
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, мушу публічно вибачатись за свою незібраність. Так переживала: де ж моя вислана закладинка?? А вчора зошит з шкільним конспектом по композиції.. а там... конвертик з закладинкою. Я його поклала в зошит і забула.
Завтра вишлю обов"язково, свинко я таке smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2009-10-14, 3:10 PM | Повідомлення # 108
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
lakizka, чекаю нових закладинок, зичу натхнення!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LudmilaДата: Середа, 2009-10-14, 6:45 PM | Повідомлення # 109
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
нарешті надіслала свою закладку і мала прикрий інцидент на пошті. Поштарка не хотіла приймати в мене конверт «з бульбашками» як рекомендаційний, аргументуючи свою відмову, що це проти правил. А на прохання показати мені ці правила, тикнула мені пальцем на перелік предметів, які не можна пересилати поштою. І погрожувала, що якщо хтось намацає, що там не документи в паперовому вигляді, тоді лист повернеться до мене назад. Підкажіть, як ви надсилаєте свої листи, які мають в середині тканину чи щось м»ягке


 
shtynkaДата: Середа, 2009-10-14, 6:49 PM | Повідомлення # 110
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Ludmila)
Підкажіть, як ви надсилаєте свої листи, які мають в середині тканину чи щось м»ягке

Звичайною поштою. Я теж зіткнулась із цією проблемою, коли намагалась відправити Тані металевих дельфінів - довелось відправляти звичайним листом...


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2009-10-14, 6:51 PM | Повідомлення # 111
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ludmila)
нарешті надіслала свою закладку і мала прикрий інцидент на пошті. Поштарка не хотіла приймати в мене конверт «з бульбашками» як рекомендаційний, аргументуючи свою відмову, що це проти правил. А на прохання показати мені ці правила, тикнула мені пальцем на перелік предметів, які не можна пересилати поштою. І погрожувала, що якщо хтось намацає, що там не документи в паперовому вигляді, тоді лист повернеться до мене назад. Підкажіть, як ви надсилаєте свої листи, які мають в середині тканину чи щось м»ягке

Мушу зауважити, що поштарка була права. В разі виявлення в рекомендованому листі не паперової проодукції (документи, книжки, журнали, диски, тощо) особисто вам нічого не загрожує. А от поштарці (оператору, що прийняла у вас такий конверт) загрожує винесення догани чи зауваження в письмовому вигляді. Намагайтесь зрозуміти її smile

Я завжди кладу тонку тканину в цупку листівку, чи в гофрований легкий картон (я виписую книги з "Книжкового клубу", весь гофрокартон лишаю собі на розсилання мітєнок укроштою).

Також знайте, що ви можете вислати в простому конверті (з маркою для звичайного пошт.листа, за 1,85 грн) плаский предмеьт (закладинку, листівку тощо) якщо його вага не перевищує 20 грамів.

Мала натягнутий момент, коли відправляла приз вам, Людмила. Оператор на пошті намацала там м"яке і пухке і застерегла мене, що можуть повернути. Правда, не лдаялась (на нашій пошті зазвичай права качаю я, а не вони, бо щотижня щось відправляю, мене вже візуально і на прізвище там знають)))), не лаялась - просто попередила. І пояснила, чим це може загрожувати.

В Британії, наприклад, є такий прикол: можна вислати поштою хоч черевик, аби лише на ньому була марка відповідної вартості.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2009-10-14, 6:57 PM | Повідомлення # 112
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Також знайте, що ви можете вислати в простому конверті (з маркою для звичайного пошт.листа, за 1,85 грн) плаский предмеьт (закладинку, листівку тощо) якщо його вага не перевищує 20 грамів.

А якщо перевищує 20 грамів - доклеїти марок на потрібну суму (її можна уточнити у співробітників пошти).


Моя майстерня
 
LudmilaДата: Середа, 2009-10-14, 7:00 PM | Повідомлення # 113
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Думаю, що якщо б вона не бачила, що я запихаю у конверт вона б і не здогадалася що там.


 
TanaДата: Середа, 2009-10-14, 7:01 PM | Повідомлення # 114
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Мій досвід: закладинка в концерті в листівці -- без проблем, як раз вага 0,020 кг. В лист формату А5 вкладаю картон, а в нього чохлик -- вага 0,100 кг. Поки що проблем не було. Рекомендаційним брал ив кількох відділеннях пошти.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Середа, 2009-10-14, 7:04 PM | Повідомлення # 115
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
У мене лист вернувся з надписом " марка не відповідає вазі" це по-суті те ж саме, тільки після майже півторатижня блукань!! Вони що там не бачать зразу ж? Тепер мені не зручно за свою затримку, лист вже мав би три рази дойти до Києва і назад. Тепер завдяки Лізиним порадам відправлю правильно - надіюсь дойде без проблем.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LudmilaДата: Середа, 2009-10-14, 7:24 PM | Повідомлення # 116
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Буду сподіватися, що моязакладка дійде до свого майбутнього власника без проблем biggrin


 
ОлькаДата: Четвер, 2009-10-15, 10:15 AM | Повідомлення # 117
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Я о таких тонкостях и не знала! Наш почтовый оператор сама предложила мне для закладочки мягкий пакет и вопросов не было. Может быть потому, что я по работе часто бываю на почте и там меня хорошо знают. nosiknata, а марки я сама никогда не наклеиваю, чтобы избежать таких случаев. Оператор сама взвешивает письмо и говорит, сколько марок необходимо
 
СвітланкаДата: Четвер, 2009-10-15, 10:34 AM | Повідомлення # 118
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Я працюю недалеко від Головпоштампу і скорочую дорогу на роботу через його двір.... вже декілька раз бачила як у машини яка розвозить почту відкриті дверцята і навіть бачила як висипались деякі листи sad але ніхто не зупинився і не підняв тих листів... другі машини (не почтові) просто переїхали їх... тому дуже переживаю за те чи дійшла моя закладинка до власниці sad адже відправила її ще минулого понеділка


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
nosiknataДата: Четвер, 2009-10-15, 11:02 AM | Повідомлення # 119
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Це просто капець!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
LudmilaДата: Четвер, 2009-10-15, 11:45 AM | Повідомлення # 120
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
А ми потім дивуємося, де наші листи і чому не доходять до адресата angry


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-3: закладинки (плануємо та починаємо)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.