| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 8:29 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2: виконання бажань (закрита тема!)
Пошта щастя-2: виконання бажань
nosiknataДата: Вівторок, 2009-10-27, 11:53 PM | Повідомлення # 141
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
shtynka, яка я щаслива, що сережки сподобались і вже мають "пару" - подарунки на день народження - це приємно навіть через декілька днів!!! Носіть на здоров"я, ялівець-бо лікувальний!!

Сестра_Юлія, такий милий дельфінчик-джазмен, молодець!! Тепер Таня має дельфінів у всіх галузях - суперова колекція як на мою думку cool



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Середа, 2009-10-28, 1:10 AM | Повідомлення # 142
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
оййойой... smile Так, по порядку: перше повідомлення поредагувала, тепер яскраво видно, хто обдарований, а хто - погано відвідує форум (я не можу повірити, що хтось лишився без дарунка!!)

shtynka, приємно побачити тебе *особисто* smile Гарній панянці і гарна прикраса пасує wink

Tana, скоро відкриватимеш дельфінарій-музей, де виставлятимеш всі речі з зображенням дельфінів : )) Ще не набридли дельфіни? А то тут думки з"явились (може запізно трошки, та все ж маю запитати... раптом мій дельфін буде перебором?)

Chere6nya, ой, уявляю, яка приємність!!! І подушка з стилізованим силуетом, що нагадує графіку Егона Шиле, і календар (а може, більше навіть сама скрабничка!), і вишиті шедеври від Людмили smile іііхх... клааасноо smile

Олька, от!! Дуже потрібна бандеролька прийшла! Тепер ще більше участі в конкурсах буде!! wink Вітаю smile

Всіх вітаю з придумкою від ВікаХо про пошту щастя, он яка ідея розрослась smile Відчуваю, що час скоро влаштовувати нову тему про новорічну пошту щастя :)))) А?;)

І про моє ХОРОШЕ:) Я сьогодні вперше в житті ходила на роботу з прикрасою на шиї smile Я ношу спокійні срібні прикраси і зазвичай все, що мені подобається з бісеру, чи з біжутерії - то подобається лише на картинках. Але ця річ... це ЩОСЬ:)

Величезна дяка Уляні / Ulyafare , що темним і похмурим понеділковим вечором подарувала мені таку красу на станції метро Лівобережна:) Я бачила: всі зазирала, що я там розглядала з шаленими очима!!! Уляна, ти супер!!!
Це намисто не захотіло фотографуватис (хоча строчки на піджаку все ж видно непогано)))), а в дійсності воно дуже нагадує прозору павутину з застиглими краплями дощу чи роси... Мррр, така романтика, трясця!! smile (друге фото з превью - то вставка намиста з сайта Уляни /я сподіваюсь, це саме воно!/, де Уляна назвала його романтично ПОВІТРУЛІ:)
Випадково знайшла, що ймовірно (!?) наша Уляна науковий співробітник якоїсь страшної контори, і бісер - то лише прикриття... Бо на запит прізвища і імені Улі яндекс видав мені лише посилання на наукову працю на тему "Пружна взаємодія колоїдних частинок у нематичних рідких кристалах" (ОМГ!!) .. я слів-то таких не знаю smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Середа, 2009-10-28, 10:11 AM | Повідомлення # 143
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
ох ничего себе!!!!!!!!!!!!! КРАСОТИИИИЩА!!!!!
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-10-28, 10:20 AM | Повідомлення # 144
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
shtynka, гарний комплект вийшив! Вітаю! неначе nosiknata знала! Дивовижна пошта щастя!


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
nosiknataДата: Середа, 2009-10-28, 10:23 AM | Повідомлення # 145
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Бесподобне намисто !!! happy нарешті мрія Лізи здійснилась!!! нехай добре носиться, а Уляні - творчих здобутків!!!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СвітланкаДата: Середа, 2009-10-28, 10:35 AM | Повідомлення # 146
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Відчуваю, що час скоро влаштовувати нову тему про новорічну пошту щастя :)))) А?;)

а може ще й Святий Миколай щось під подушку покладе? адже ми всі такі слухняні wink Чоловік на днях пожартував, що через сім років буду бігати на пошту за щастям 5788 wink

Bullet, прикраси суперові!!!!!! Вітаю!



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
shtynkaДата: Середа, 2009-10-28, 11:39 AM | Повідомлення # 147
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Світланка)
shtynka, гарний комплект вийшив! Вітаю! неначе nosiknata знала!

Я сама була вражена! Прикраса, що на шиї - вже два роки в мене, але тільки тепер я розумію, чого їй не вистачало!
Взагалі, дуже багато цікавих збігів (чи не просто збігів) із подарунком. Я досі в приємному і щасливому шоці!
Quote (nosiknata)
shtynka, яка я щаслива, що сережки сподобались і вже мають "пару" - подарунки на день народження - це приємно навіть через декілька днів!!! Носіть на здоров"я, ялівець-бо лікувальний!!

Насправді бандеролька чекала мене на пошті вже 24-го числа, якраз в день народження!
Дуже дякую іще раз, в мене просто не вистачає слів, щоб описати свої відчуття!


Моя майстерня
 
Chere6nyaДата: Середа, 2009-10-28, 12:09 PM | Повідомлення # 148
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Супер! Кульчики крім того що гарні, та ще й лікувальні властивості мають!

Повітруля неперевершена, ніжна, легесенька, гарна! Уляна - золоті ручки! Ліза, вітаю!!!

 
ulyafareДата: Середа, 2009-10-28, 2:15 PM | Повідомлення # 149
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Дівчатка, я дуже рада за всіх, хто отримав і зробив такі гарні подарунки. От і я сповнила маленьке бажаннячко, і Лізина прикраса вже в неї. Дякую за стільки гарних слів, не можу сказати, яке це щастя зробити комусь приємний і бажаний подарунок. Bullet, фотографії моїх виробів вміє робити лише мій чоловік, я потім знайду і покажу Твою повітрульку, побачиш відмінності.
Якщо мене розсекретили, то маю змінювати ім"я, адресу і т.ін. Але, думаю, "прикриття" залишу smile . До речі, цікаво було б завести тему "хто ким працює", багато цікавого можна було б одне про одного дізнатись.


Повідомлення відредагував ulyafare - Четвер, 2009-10-29, 2:04 AM
 
TanaДата: Четвер, 2009-10-29, 9:22 AM | Повідомлення # 150
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ulyafare, питаю напряму: ти отримувала лист від мене?
Bullet, з повітрулею вітаю, вона пречудова, бажаю гарно зносити цю і ще багато прикрас від Улі! ...А речі від тебе в мене... завжди на своєму місці (наприклад, зараз під клавіатурю знову твій виріб)))
shtynka, комплект дійсно дуже гармонійний, нарешті вони (прикраси) зучтрілися! Хорошої компанії!
Сестра_Юлія, такий дільфін має висіти над ліжечком дитини, наприклад, аж ніяк не потрапить на кухню, таки прегарненький. Добровільно-примусово ремонтні роботи в квартирі, тому по його закінченню всі подарунки матимуть продумане місце розміщення. Дякую всі-всім за таку гарну тему і таку гарну пошту.
Стосовно першого повідомлення: далеко не всі відправлені листи дійшли до адресатів.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ulyafareДата: Четвер, 2009-10-29, 1:48 PM | Повідомлення # 151
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Tana, я нічого не отримувала. sad Мені так шкода, що Твій подарунок десь заблукав! А давно відправляла листа? Може, ще дійде?
Забула похвалитись подарунком - листівкою і гольницею від Bullet, зараз моїм голочкам дуже затишно на новому гарненькому місці, наче так завжди й було smile . Дякую!
 
TanaДата: Четвер, 2009-10-29, 2:06 PM | Повідомлення # 152
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Відправила чи не першій, на адресу приховано адміністратором.Якщо не знайдуться соняшники і закладинка, будемо вважати, що ощасливили ще когось, і робити щось інше.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - Четвер, 2009-10-29, 5:27 PM
 
BulletДата: Четвер, 2009-10-29, 2:29 PM | Повідомлення # 153
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ulyafare)
Забула похвалитись подарунком - листівкою і гольницею від Bullet, зараз моїм голочкам дуже затишно на новому гарненькому місці, наче так завжди й було . Дякую!

Уля, то не пошта щастя! То просто так!! smile але дякую, мені приємно, що комусь добре smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2009-10-29, 2:45 PM | Повідомлення # 154
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (ulyafare)
Забула похвалитись подарунком - листівкою і гольницею від Bullet

А показати? Дуже хочеться побачити!


Моя майстерня
 
ulyafareДата: Четвер, 2009-10-29, 3:01 PM | Повідомлення # 155
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Tana, все вірно, адресу витри, будь ласка, це вже забагато розсекречення за кілька днів.
Еххх, отже, ощасливлена не я... Це був звичайний лист, який приносить поштар, правильно? Спробую пошуміти, аби більше такого не траплялось.
shtynka, фото зроблю найближчим часом, то не соняшник, але подаруночок гарнюський.
 
BulletДата: Четвер, 2009-10-29, 5:30 PM | Повідомлення # 156
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ulyafare)
shtynka, фото зроблю найближчим часом, то не соняшник, але

ну от що ви, як діти... нічого приховати не можна. Сонях в процесі!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Четвер, 2009-10-29, 10:07 PM | Повідомлення # 157
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Людиии! І на моїй вулиці свято!! Я приперла до стіни щойно одну людину і мені віддали Таниного листа. Ну чому, коли запитати чемно, то не доходить? Отже, я щаслива власниця Таниної фірмової суперзакладинки і багатьох теплих соняшників на чудових листівка з візерунками:
Tana, гарно дякую, шкода, що все отак вийшло, але тим цінніший майже втрачений і відвойований подарунок! Окреме спасибі за чудове побажання, працюватиму над здійсненням!
 
BulletДата: Четвер, 2009-10-29, 10:49 PM | Повідомлення # 158
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafare, вітаю-вітаю!!!!!! Фірмові закладинки тішать тепер не лише авторку ;)*


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2009-10-29, 10:55 PM | Повідомлення # 159
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ulyafare! Я дуже рада, що соняшники дісталися до місця призначення!
Ой, кого ще не тішать мої закладинки, Bullet wink


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ОлькаДата: П`ятниця, 2009-10-30, 10:35 AM | Повідомлення # 160
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
ulyafare, какая же вы счастливица! Tana, закладочка бесподобна, впрочем, как и всегда! Я смотрю, Таня у нас, пожалуй, самый активный исполнитель желаний)))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Пошта щастя » Пошта щастя-2: виконання бажань (закрита тема!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.