| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 8:49 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Нова артіль. Проект на 2013 р. (Обговорення оновленого формату.)
Нова артіль. Проект на 2013 р.
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-11-18, 2:53 PM | Повідомлення # 61
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
окрім навчання було також практичне обов"язкове втілення вивченого шва. Цей психологічний момент підсилює і навчання, і жагу до пізнання нового,


Повністю підтримую! Без практичної здачі екзамену - не обійтись! biggrin




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
TanaДата: Понеділок, 2013-11-18, 3:04 PM | Повідомлення # 62
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Наполягатиму, щоб окрім навчання було також практичне обов"язкове втілення вивченого шва.

+1

А за сумою вдалих виконаних артілей видамо за рік сертифікат про засвоєні шви (за умови саме практичного використання в роботіцих швів). Впевнена, Таня Штинька розробить макет.
Плюс, гілка кожної артілі -- це готовий МК, який кожен охочий може провести на місцях самостійно (в школі, бібліотеці тощо), поділитися справжнім-добрив-вічним з народом, кожен може стати вчителем народної вишивки. Це додаткова мотивація -- передавати далі знання, отримані на форумі.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ZetaДата: Понеділок, 2013-11-18, 9:42 PM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Плюс, гілка кожної артілі -- це готовий МК, який кожен охочий може провести на місцях самостійно (в школі, бібліотеці тощо), поділитися справжнім-добрив-вічним з народом, кожен може стати вчителем народної вишивки. Це додаткова мотивація -- передавати далі знання, отримані на форумі.
підтримую!






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-11-18, 11:59 PM | Повідомлення # 64
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
гілка кожної артілі -- це готовий МК, який кожен охочий може провести на місцях самостійно (в школі, бібліотеці тощо), поділитися справжнім-добрив-вічним з народом, кожен може стати вчителем народної вишивки. Це додаткова мотивація -- передавати далі знання, отримані на форумі.

точно підмічено! Гадаю, так і працюватимемо. Принаймі, я - очно. Досвід з твоїм, Таня, проектом про Олену Пчілк вдався і у мене на роботі, за що окремо дякую ще раз!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Andrew_YerДата: Вівторок, 2013-11-19, 3:26 AM | Повідомлення # 65
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Збирання сорочки. (Позадголкою та ін.)
Таню, додано. Дякую!

Цитата Bullet ()
Тобто в кінці кожного курсу-майстер-класу прошу додавати конкурсний момент: втілення вивченої техніки вишивки на ужиткових виробах
Лізо, згода. Думаю, що до кожного етапу будемо готувати завдання двох типів: відшиття чогось конкретного по запропонованій інструкції та вільна тема. Перший тип стане в нагоді, коли за якихось причин нічого не вигадується. Ну, а другий тип з огляду на те, що не варто обмежувати творчу людину в творчості.

Враховуючи, що будемо виконувати практичне завдання, пропоную тривалість кожного етапу - один місяць. В деяких випадках, коли матеріалу буде не дуже багато, а поєднувати його з іншими темами буде не логічно, можливе скорочення тривалості етапу до 2-х тижнів.

Почнемо з 1-го грудня. Згода?

Перші два етапи будуть присвячені техніці попредголку і триватимуть один місяць кожен.

Питання першого етапу. Техніка попередголку (визначення). Двобічна стебнівка (штапівка). Двобічний черв’ячок (кривулька) та деякі інші приклади вишивання штапівкою. Заволікання. Занизування.
Питання другого етапу. Низинка (низь) проста. Низинка замкова. Подільська двоколірна низинка. Гуцульська низинка з кольоровими виповненнями.

Питання наступних етапів розпишу згодом.

Прохання запасатися шматочками тканини полотняного переплетення, рівномірної чи не зовсім, в залежності від ваших вподобань.

Якщо ви відчуваєте внутрішню потребу поділитися з колегами набутим досвідом чи якимись тонкощами певних технік, якщо певна техніка є для вас "рідною", тобто характерною для вашого регіону, і ви маєте можливість та бажання познайомити колег з її красою, базуючись на живих першоджерелах, будь ласка, обирайте теми і повідомляйте про свій вибір. Дякую!


Чарівник - Майстер вишивання - 2012

Повідомлення відредагував Andrew_Yer - Вівторок, 2013-11-19, 3:31 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2013-11-19, 10:23 AM | Повідомлення # 66
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Andrew_Yer ()
Почнемо з 1-го грудня. Згода?

Перші два етапи будуть присвячені техніці попредголку і триватимуть один місяць кожен.

Супер-супер! Те, що треба, починаємо з простішого, просуваючись до складнішого! ЯЯ беру участь, я вчитимусь:)

Андрію, далі шукайте мій лист в приваті, він важливий!
Ще раз дякую!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: Вівторок, 2013-11-19, 11:27 AM | Повідомлення # 67
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
відшиття чогось конкретного по запропонованій інструкції та вільна тема.

Чудово! Пане Андрію, Ви у нас чарівник smile

Цитата Andrew_Yer ()
Почнемо з 1-го грудня. Згода?

Ой, де ж те вже 1-е грудня happy Чекаю-чекаю




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
edeiveysvikДата: Вівторок, 2013-11-19, 6:33 PM | Повідомлення # 68
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 99
Нагороди: 0
Репутація: 78
Статус: Offline
І я хочу приєднатись до навчального процесу smile З нетерпінням чекаю 1-грудня

Вишивка- мій рятівний куточок, спокій моєї душі
 
olgavasilevskiaДата: Вівторок, 2013-11-19, 8:27 PM | Повідомлення # 69
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Це не артіль.... Академія! Вважаю нам будуть заздрити!!!  biggrin
 
Andrew_YerДата: Середа, 2013-11-20, 1:45 PM | Повідомлення # 70
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Орієнтовний план артілі.

Грудень 2013
Техніка попередголку. Двобічна стебнівка (штапівка). Двобічний черв’ячок (кривулька). Заволікання. Занизування

Січень 2014
Низинка (низь) проста. Низинка замкова. Подільська двоколірна низинка. Гуцульська низинка з кольоровим виповненнями.

Лютий 2014
Техніка позадголку. Вистіг. Стебнівка однобічна. Позаголковий черв’ячок. Протяганка. Курячий брід (скісний вивід).

Березень 2014
Гладьові техніки. Пряма гладь (лиштва). Коса гладь (скісний настил). Качалочки. Лічильна гладь (колодочками).

Квітень 2014
Гладь за контурами малюнка. Полтавська гладь (з пересягами). Старокиївська гладь. Муаровий шов.

Травень 2014
Набирування. Настил (стеленим). Поверхниця. Кафасор. Перловий шов.

Червень 2014
Верхоплут. Поверхневий верхоплут. Гуцульський верхоплут.

Липень 2014
Кучеряві шви. Кучерявий шов півхрестиком. Кучерявий шов верхоплутом. Кучерявий шов стебнівкою. Стебловий шов. Тамбурний шов. Вівсик. Бігунець. Козлик. Оксамитовий шов. Ретязь. Колосковий шнур.

Серпень 2014
Зерновий вивід (лице й виворот). Виколювання (солов’їні вічка, товмацька зірка, кручений шов). Мережане. Довбане. Полтавське вирізування. Сліпе вирізування.

Вересень 2014
Рушникові шви.

Жовтень 2014
Мережки. Прутик. Подвійний прутик. Розділений прутик. Покутська мережка. Мережка петлева. Витяганий верхоплут (одинарний, подвійний). Верхоплутна мережка.

Листопад 2014
Латані мережки. Шабак. Мережка квадратиками. Мережка затяганка

Грудень 2014
Мережки з настилками: стовпчики, гречка, вівсяночка. Мережка через чисницю з настилом і прутиками. Мережка з настилом по сітці. Мережка через чисницю з настилом без прутиків. Безчисна мережка. Мережка ляхівка. Баготорядна ляхівка. Ляхівка з настилом.

Січень 2015
Оформлення рубців. Закрутка. Викінчення петлевим швом. Підгин прутиком (варіанти). Зубцювання прутиком. Зубцювання петлевим швом. Обметування. Збиранки. Збиранка Жаб’євська. Призбираники. Пухлики. Брижі.

Лютий 2015
Змережування. Петлевим швом. Городками. Зубцями. Плахтовим швом. Полтавський черв’ячок. Розшивка квадратиками, квадратиками з настилками. Шеляжок.

Березень 2015
Подільські розшивки. Покутське змережування та розшивки.

Квітень 2015
Варіанти крою тридиційних сільських сорочок. Збирання сорочки.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
Irina_SVДата: Середа, 2013-11-20, 1:55 PM | Повідомлення # 71
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Andrew_Yer, Пане, Андрію, дякую Вам за ТАКИЙ підхід для нашого навчання! Дивлячись ще лише на план - розумію, що я уже фанатка Ваших уроків. Все готово, чекаю 1-го грудня! smile



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
ОЛЕНКА2003Дата: Середа, 2013-11-20, 2:00 PM | Повідомлення # 72
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
І мене ж покличте, не забудьте! План - чудовий, вже смакую всі теми)
 
marysya9Дата: Середа, 2013-11-20, 3:11 PM | Повідомлення # 73
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 1
Репутація: 52
Статус: Offline
От і маємо 1,5 річний курс на освоєння народних технік, з повним розкладом занять! Хоч диплом отримуй по закінченні курсу)
Andrew_Yer, уявляю лише яку титанічну працю доведеться проробити нашим вчителям для втілення Вашого плану, та ми (учні) чекаємо з нетерпінням на початок проекту.
Я вже запаслась і нитками , і голками, і тканиною, сиджу і медитую на 1 грудня). Азарту море, сподіваюсь не розгубити його.
 
КиянкаДата: Середа, 2013-11-20, 10:38 PM | Повідомлення # 74
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Andrew_Yer, низький уклін і вдячність за таку важливу справу, за небайдужість до навчання і передачі знань усім охочим. Записуйте мене в артіль.

Повідомлення відредагував Киянка - Середа, 2013-11-20, 10:40 PM
 
LyubovДата: Четвер, 2013-11-21, 0:26 AM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Andrew_Yer, мне очень хочется присоединиться к обучению, спасибо за такой профессиональный подход к планированию занятий! Очень жду начала уроков - так хочется научиться!!! Недавно рассказала подруге (той, что приохотила меня к вышивке крестом) о наших планах на форуме, - так у той такие слюнки потекли от такой творческой программы! Договорились, что ей буду по возможности показывать-рассказывать! Спасибо!!!
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2013-11-21, 0:51 AM | Повідомлення # 76
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Andrew_Yer, Андрію, купую папку і клапті з вишивкою складатиму і підписуватиму! Коли ще зроблю альбом, як не з нами усіма на "Вишиванці"!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Irina_SVДата: Четвер, 2013-11-21, 0:56 AM | Повідомлення # 77
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Цитата Dmutrik09 ()
купую папку і клапті з вишивкою складатиму і підписуватиму! Коли ще зроблю альбом, як не з нами усіма на "Вишиванці"!
Лесю, і в мене таке бажання виникло, коли приєднувалась до цього грандіозного проекту - зробити альбомчик зі зразками (і собі буде у поміч та й може ще кому знадобиться)
от що значить бути в середовищі творчих людей, навіть думки ходять однакові biggrin




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
sjana_ifДата: Четвер, 2013-11-21, 1:22 AM | Повідомлення # 78
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Dmutrik09Irina_SVexclaim
Цитата Andrew_Yer ()
Орієнтовний план артілі.
 Andrew_Yer, власне кажучи, - це хороша, чітко структурована книжка, яка має логічне завершення - пошиття сорочки.
Шкода, що видання такої класної книжки з відповідними фото - дороге задоволення   smile


 
BulletДата: Четвер, 2013-11-21, 1:53 AM | Повідомлення # 79
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Dmutrik09 ()
купую папку і клапті з вишивкою складатиму і підписуватиму! Коли ще зроблю альбом, як не з нами усіма на "Вишиванці"!

гарна ідея, дякую, Леся! (теж так собі зроблю!)

Цитата sjana_if ()
Andrew_Yer, власне кажучи, - це хороша, чітко структурована книжка, яка має логічне завершення - пошиття сорочки.
Шкода, що видання такої класної книжки з відповідними фото - дороге задоволення  

Якщо зібратись - недорога smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-11-21, 2:46 AM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
У мене є досвід вишивання тільки деяких із цих швів. Дякую, Андрію, що берешся нас научати! З досвіду - можна робити не альбом, а своєрідне портфоліо на великому шматку тканини. Я брала приблизно 50 на 75 см. і вишивала все, що вивчали на курсах у Дніпропетровському художньому музеї. Потім ми наші портфоліо представляли в числі експонатів виставки. Приблизно виглядало так:


Може, комусь знадобиться ця ідея.
Прикріплення: 4156258.jpg (280.9 Kb)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Вишиваємо артіллю » Нова артіль. Проект на 2013 р. (Обговорення оновленого формату.)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.